Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

+8
Áprilia
Blueeye
fortis
Nilka
Rhea Sylvia
Mayra1
Méhecske
Efi
12 posters

5 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Szomb. 23 Feb. - 11:30

Mayra1 írta:Annyira Jézus körül forogtok.....szerintem még a szentháromság alaptételének fényében is....
minden Egy smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Szomb. 23 Feb. - 11:30

Párduc Cica írta:Egyébként ha már az álmokat említetted, beírhatnád valahova az álmaidat. Bár törölted a topikodat, de van itt elég álom topik. Rolling Eyes

Nincs törölve , a Hálószobában van egy fortis álmok topik . Még Efi végett jött létre ha jól emlékszem .
Amúgy nem tudom , azt hiszem az álmodás a fórumon belül leginkább csak engem érdekel , esetleg még téged Párduc Cica .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Szomb. 23 Feb. - 11:35

Fortis, jössz csetre ?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Szomb. 23 Feb. - 11:55

Párduc Cica írta:Fortis, jössz csetre ?

Igen , kár hogy ritkán néznek be a többiek oda .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Feb. - 16:05

most találtam, és nagyon tetszik:

"A sötétség nagylelkű. Türelmes. Mindig győz...

Ám erejének szívében ott lakozik gyengesége:

egyetlen magányos gyertya elegendő, hogy elűzze őt.



A szeretet több egy magányos gyertyánál.

A szeretet képes lángra lobbantani a csillagokat..."

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Feb. - 19:11

kicsit ellentmondásos, annak ellenére elgondolkoztatott néhány percre.
-
erről jut eszembe valami...átmegyek vele topicomba...

smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Feb. - 19:46

Elek írta:kicsit ellentmondásos, annak ellenére elgondolkoztatott néhány percre.
-
erről jut eszembe valami...átmegyek vele topicomba...

smile
igen, én is filóztam rajta, de valahol mégsem az smile
ebben a gondolatban a szeretetet érzem, a szeretet szemszögét

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Feb. - 23:15

Kata írta:most találtam, és nagyon tetszik:

"A sötétség nagylelkű. Türelmes. Mindig győz...

Ám erejének szívében ott lakozik gyengesége:

egyetlen magányos gyertya elegendő, hogy elűzze őt.



A szeretet több egy magányos gyertyánál.

A szeretet képes lángra lobbantani a csillagokat..."

Ez igaz , de míg a gyertya egyszer csak elfogy , kihuny a fény és akkor a sötétség visszatér

Tudom elég egyszerűen hangzik , de valami mély értelmet látnék mégis benne :
A sötétség a fény hiánya . Nincs értelme egyiknek sem a másik nélkül .
Ezért tovább ragozom :
Ahol a fény , ott a sötétség és ahol a sötétség , ott lakik a fény .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Feb. - 6:18

fortis írta:
Kata írta:most találtam, és nagyon tetszik:

"A sötétség nagylelkű. Türelmes. Mindig győz...

Ám erejének szívében ott lakozik gyengesége:

egyetlen magányos gyertya elegendő, hogy elűzze őt.



A szeretet több egy magányos gyertyánál.

A szeretet képes lángra lobbantani a csillagokat..."

Ez igaz , de míg a gyertya egyszer csak elfogy , kihuny a fény és akkor a sötétség visszatér

Tudom elég egyszerűen hangzik , de valami mély értelmet látnék mégis benne :
A sötétség a fény hiánya . Nincs értelme egyiknek sem a másik nélkül .
Ezért tovább ragozom :
Ahol a fény , ott a sötétség és ahol a sötétség , ott lakik a fény .
így a szeretet-energia is helyén van benne smile
ahogy Jézus is mondta /tegnap épp ezt idéztem/, "Ha valaki nem a sötétségben áll, nem lesz képes meglátni a fényt."
tehát jelen kell legyen, hiszen így tapasztalunk.
egyébként eszembe jutott, hogy Mayra szokta mondani, a sötétség nem negatív.
az idézetből kiderül, Jézus is külön kezeli.
"Ha valaki nem a sötétségben áll, nem lesz képes meglátni a fényt."
"Ha valaki nem ismeri a gonoszság gyökerét, az nem fog idegenként viselkedni vele."

a gyertya magányos, ha csak önmagára támaszkodik. na de nem vagyunk ebben magunkra hagyva

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Feb. - 12:53

válasszuk le egymásról a dolgokat. nem azért mert; nem tehetünk mást hanem azért, hogy eltávolodjunk a toporgástól, a megrekedettségtől.
és pedig, Jézus után, az új megvilágításban kapjuk a FÉNYT és az árnyaltat, a sötétség oldalát.
nézetem szerint, a megváltás lényege az ami kicsúcsosítja a tényt - TÖBBÉ NINCS SETÉTSÉG!
ha, ugyan is fényt vélünk a sötétségbe?
ha, ugyan is szeretetet vélünk a sötétségbe?
-
mi alól váltott ki Jézus Krisztus?
-
Ő sem lett volna több?
egy halandónál? aki az "alternatíva"?
-
hiszem; Jézus az út, az igazság és így az élet. az élhetőség.....
-
de, cáfoljatok meg, nem vagyok tévedhetetlen....
-
egyetlen példával - csak egyel..... jeee

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Feb. - 14:15

Elek írta:válasszuk le egymásról a dolgokat. nem azért mert; nem tehetünk mást hanem azért, hogy eltávolodjunk a toporgástól, a megrekedettségtől.
és pedig, Jézus után, az új megvilágításban kapjuk a FÉNYT és az árnyaltat, a sötétség oldalát.
nézetem szerint, a megváltás lényege az ami kicsúcsosítja a tényt - TÖBBÉ NINCS SETÉTSÉG!
ha, ugyan is fényt vélünk a sötétségbe?
ha, ugyan is szeretetet vélünk a sötétségbe?
-
mi alól váltott ki Jézus Krisztus?
-
Ő sem lett volna több?
egy halandónál? aki az "alternatíva"?
-
hiszem; Jézus az út, az igazság és így az élet. az élhetőség.....
-
de, cáfoljatok meg, nem vagyok tévedhetetlen....
-
egyetlen példával - csak egyel..... jeee
háááát.... nem szeretnélek kiakasztani a sajátos látásmódommal Very Happy
de azért pár gondolat...
Jézus azt mutatta meg, hogyan juthatunk az árnyékból a fénybe.
ő maga mondta az írások szerint, hogy aki nem ismeri a sötétséget, hogyan tudná értékelni a fényt?
igen, Jézus az út. nekünk csak követnünk kell ezt az ösvényt

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Feb. - 15:07

én bízom abban, a "szigorú" tényben; Isten a szeretet Istene, Ő MAGA AZ!
-
ennek így kell lennie, hiszen minden elveszítené értelmét, kapaszkodóját ha, nem ezt töltené be.
tehát, a sötétséggel történő ismeret váltás, nem alapja a kiteljesedésnek.
a sötétséget elégséges és ezt szó szerint értelmezd, - felismerni, rálátni, s ebben a perspektívájában megtapasztalni.
fontos és annál is inkább fontos mert; még nem cáfoltatott meg soha semmivel és senki által.
csak fundamentálisságát tekintve, egyben megalapozva, mint Jézus Krisztussal.
-
AKI - LÁTTA A SÖTÉTSÉGET -> DE SOHA AZT BE NEM TÖLTÖTTE!

sem nem gondolattal.
sem nem szóval.
sem nem cselekedettel.
-
egészen konkrétan - nézetem szerint. a megváltás nagysága a kicsinységében növi túl az univerzumot is - és pedig;

ÉRINTETLENSÉG-ben!

a szabadság szentségében és a szentség szabadító erejében.....
-
végső konklúziónak maradt nekem; ÖRÖM AZ ÉLET, A FÖLDI LÉT! ( amennyiben rendelkezésére áll az a közeg, ahol is jelen van a szentség.))
minden más - kívűlvaló - keményebben fogalmazva - A "RATYI"...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Feb. - 15:51

Elek írta:én bízom abban, a "szigorú" tényben; Isten a szeretet Istene, Ő MAGA AZ!
-
ennek így kell lennie, hiszen minden elveszítené értelmét, kapaszkodóját ha, nem ezt töltené be.
tehát, a sötétséggel történő ismeret váltás, nem alapja a kiteljesedésnek.
a sötétséget elégséges és ezt szó szerint értelmezd, - felismerni, rálátni, s ebben a perspektívájában megtapasztalni.
fontos és annál is inkább fontos mert; még nem cáfoltatott meg soha semmivel és senki által.
csak fundamentálisságát tekintve, egyben megalapozva, mint Jézus Krisztussal.
-
AKI - LÁTTA A SÖTÉTSÉGET -> DE SOHA AZT BE NEM TÖLTÖTTE!

sem nem gondolattal.
sem nem szóval.
sem nem cselekedettel.
-
egészen konkrétan - nézetem szerint. a megváltás nagysága a kicsinységében növi túl az univerzumot is - és pedig;

ÉRINTETLENSÉG-ben!

a szabadság szentségében és a szentség szabadító erejében.....
-
végső konklúziónak maradt nekem; ÖRÖM AZ ÉLET, A FÖLDI LÉT! ( amennyiben rendelkezésére áll az a közeg, ahol is jelen van a szentség.))
minden más - kívűlvaló - keményebben fogalmazva - A "RATYI"...!
úgy gondolom, a sötétség nem egyelő a negativitással

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Feb. - 21:29

gyakorlatilag - egyre megy mit lát az ember a - sötétségből...előlről vagy hátúlról. sötét az.
-
következménye - nem előre mozdító, megtorpantó.
-
aki nem kap külső segítséget nem nagy eséllyel indúl a kivilágos - kivirradat felé.
-
Jézus az evangélium, a segítség, a kéz mely megfog és felemel.....
-
valahol hallottam, hogy az Ő idejében - nagyobb volt a "szellemi tér", manapság - kerítés veszi körűl.
miért?
ha, a TV-t nézzük, nézetem szerint több a valótlant feltáró szellemi töltetű műsor, mint az amely kicsit is kézen foghatná a tapogatózót.
-
nagy a tapogatózás.
-
a negatív-izmus kétségtelen egy alkotó eleme a mérleg egyik oldalán himbálózó mennyiségnek de, ne feledjük ELVÉGEZTETETT az ÖRÖM (is.)
-
indokoljuk meg miért még is a"láthatók felé" tendál a mérleg!
-
(kevés az igaz evangélista )) ( az igaz tanító))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Méhecske Pént. 1 Márc. - 13:29

-


A hozzászólást Méhecske összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 25 Márc. - 17:10-kor.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Kedd 5 Márc. - 9:07

friends

"Mit jelent az, hogy UBUNTU?

Kelet-Afrikában van egy törzs, ahol a gyermek megszületésének idejét nem a világrajövetelének napjától, sőt nem is a fogantatás napjától számítják. E törzs számára a születés kelte azt a napot jelöli, amikor a leendő anya először gondol majdani gyermekére. Az anya, amikor úgy érzi, eljött az ideje, hogy gyermeke legyen, elvonul az erdőbe, és magányosan ül egy fa alatt mindaddig, amíg bensőjében meghallja gyermeke énekét.

Amint ez megtörtént, az anya visszatér a falujába, és megtanítja az éneket a leendő apának. Ezután ezzel az énekkel hívogatják a gyereket. Miután a gyerek megfogant, az asszony a méhében hordott kisbabának énekel, és megtanítja a dalt a falu bábáinak és öregasszonyainak, akik a vajúdás alatt és a születés csodálatos pillanatában ezzel az énekkel köszöntik a gyermeket.
A szülés után valamennyi falubeli megtanulja az újszülött énekét. Ez a dal ezután élete minden fontos pillanatában elkíséri. Ezt éneklik neki, amikor valami baja esik, ezt éneklik győzelmek, szertartások, felavatások alkalmával, vagy a házasságkötési ceremónián. Amikor élete végén szerettei összegyűlnek a halálos ágyánál, utoljára hangzik fel a dal.

Jack Kornfield: A lélek éneke.

Egy antropológus egy afrikai törzs gyermekeinek javasolt egy játékot: letett egy kosár gyümölcsöt egy fa mellé, majd így szólt: aki előbb odaér, az nyeri a gyümölcsöt! Erre a gyermekek mind felálltak, kézen fogták egymást, és együtt szaladtak érte.
Megkérdezte, hogy miért nem versenyeztetek? Mire ők: UBUNTU. Hogyan tudna valamelyikünk is boldog lenni, ha bármelyikünk szomorú?

E törzs nyelvén UBUNTU annyit tesz: „Vagyok, mert vagyunk.” "

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Kedd 5 Márc. - 9:37

( csá- Kata)))
-
hát ez szép. nekem tetszik és beindította az agyam.
ne feledjük, természeti népekről beszélünk. akikkel "szemben" meg van az az "előnyünk" mi hallottunk Jézusról.
- igen de, nem ismeretes a szellem lények tekintetében - az az egyszerű "letisztúltság" ami bennük megvan.
- lám - tanúlni kell az élet minden pillanatában...
- akkor a magam részéről - látjátok levontam a következtetést.
- aki megkeres, ez ügyben, annak elmondom ezt a pld-t...ill. a Jézust követő körökben alkalmazható de sokszor elmaradó - tevékenységet amelyet; "gyerekbemutatásnak" nevezünk. - születés előtt és születés után. -
aztán még meg is kérem őket - adják tovább - tapasztalataikat!
-
Kata - köszi az "anyagot" - s kérem egyben a mennyei Atyát, tegye meg velem, emlékeztessen mikor mit tegyek...igen jó Őt fiúként szolgálni!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Szer. 6 Márc. - 7:52

nagyon szívesen Elek, én örülök hogy olyasmit hozhattam, ami az épülésünkre szolgál smile
úgy érzem - a természeti népek esetében teljesen világossá válik -, nem kell nevesíteni a szeretetet ahhoz, hogy éljen egy közösségben, hiszen a szeretet maga Jézus.
ez csak a szokásbeli különbség, na de leginkább azt kell nézzük, mi az, ami összeköt yes
ahogy írod is: letisztultság

ahogy ők nem "szennyeződtek" be, úgy nekünk igencsak van min dolgoznunk...
de dolgozunk rajta smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Márc. - 15:26

( most olvaslak - sory...)))

-
a ki egy kicsit is képes "elmerűlni" Jézus Krisztus-ba, és most nem kritériumok szerint teszek megjegyzést. - de, teszek a kötelesség tudat felébresztésének érdekében....
-
AZT !
-
KÉRVE KÉREM! - LÁSSON! - EGY KICSIT!
-
miért mondom így - kihangsúlyozva?
-
mert; a világ és annak természete az évezredek alatt semmit sem változott.
ne szaladjunk el a média gyors büféjébe, s a nagy sietségbe, még egy-két falatot elszórva is - hogy rohanjunk tovább....NE TEGYÜK!
-
valószínűleg - kivívja maga ellen a haragot az az egyén - aki szólni mer. valószínű, bele is ütközik a "forgatókönyvbe".
-
AKKOR SE TEGYÜK!
-
AZ EMBER! - LÁSSON! - EGY KICSIT!
-
a világ, letérdelni kényszerűl immáron gyóntató székébe. a Pápa Ő Szentsége - a lelkiismereti kérdést helyeztette fejeink fölé. - szembesíti a hatalmat és az alárendeltet. szembesíti a hanyagot és a gondatlant. ( stb) a gyarlót! a kötelességgel. - szembesít!
-
mit látsz? - miben vagy Te felelős?
-
tett az ember amit tett! - úgy volt az jó. a maga erénytelenségében vagy erényeiben! - ELVÉGEZTETETT!
-
az egyetlen, aki eljött az Univerzumból. - így látta jónak! - lezárta!
-
AZ EMBER! - LÁSSA! - EGY KICSIT!
-
A MEGVÁLTÁST! - Az Üzenetet! Az Evangéliumot!
-
bizony mondom; szegény volt és van és lészen is még ezen a földön...még pedig még lészen vetés és aratás, lészen éhes is!
-
bizony mondom; aki minden éhes szájat bétömni igyekszik - JÉZUST LOPJA MEG!
-
MEGLOPJA AZ EVANGÉLIUM tisztaságát és kitömi azt az űrt - HAMIS TANÍTÁSSAL!
-
bizony mondom; szükség - a megbotránkozás!
-
békesség néktek!


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty dalszöveg

Témanyitás  Vendég Szer. 14 Aug. - 16:00

"Csak annak nyújtok kezet, aki nem fogja le,
a barátság is, ha kötelező, nekem nem kell semmire,
hozzád vagyok kötve, amíg jó, jó veled,
de sose ölelj csak azért, hogy nehogy elmenjek. "
(LGT: Annyi mindent nem szerettem még)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Csüt. 15 Aug. - 7:58

Szia.
Igazán nem is tudom miről van  szó, régen voltam errefelé, a belépő jelszavam is elfelejtettem, s ha most olvasod válaszom, az szerencse.
A barátság nagyon emberi és a jóemberi.
Indulatot ad és vár vissza.
Gyakorlatilag cserebere.
Jó emberek cserélgetik napi dolgaikat.
És így elvannak.
Szerintem ez nem elég.
A földi lét ettől több......

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Csüt. 15 Aug. - 8:45

Szia Elek!
Olyasmiről volt szó, hogy a kapcsolatainkban meghagyjuk-e a másik szabadságát, vagy elvárásaink vannak, netán meg akarjuk mondani, milyen legyen. És ez összefügg azzal, amitől a földi lét több, mint adok-kapok.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Csüt. 15 Aug. - 14:02

Értem.
Te még fórumozol?
Kivel -kikkel?
-
A kapcsolat?

ADNI A LEGÉRTELMESEBB, LEGJOBB, LEGIGAZABB!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Csüt. 15 Aug. - 20:24

Elek írta:Te még fórumozol?
Kivel -kikkel?
Nem "még", hanem megint. Van egy kis szabadidőm, és gondoltam, írogatok. A saját topikomban megnyitottam a szólási lehetőséget bárki előtt, mivel úgy tűnt, nincs már itt senki a régiek közül, és hozzászóltak páran "kívülről", nem tudom, hogy kicsodák.
Aztán előkerült néhány régi tag is.

Elek írta:A kapcsolat?

ADNI A LEGÉRTELMESEBB, LEGJOBB, LEGIGAZABB!
girlsayyes 

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 16 Aug. - 12:56

Kedves vagy.yes 

És bátor ......és ebben látásod is lehet...

Az üres fej nem egy pozitív tartalom....amúgy mit gondolsz be fog indúlni a fórum még valaha?
Reménykedjünk....együtt....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Nilka Szer. 25 Szept. - 20:29

bah.
időről időre elmegyünk nyaralni, tartunk egy kis szünetet, zajlik az élet, leáll a szerver motor, költözünk, stb.
aztán visszajövünk, mert összeszokott kis baráti kör vagyunk mi.

hát persze, hogy beindul a fórum!!!!
előbb-utóbb.

de mindig olyan jó érzés hazatérni közétek.öröm 

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 26 Szept. - 16:23

Nilka írta:bah.
időről időre elmegyünk nyaralni, tartunk egy kis szünetet, zajlik az élet, leáll a szerver motor, költözünk, stb.
aztán visszajövünk, mert összeszokott kis baráti kör vagyunk mi.

hát persze, hogy beindul a fórum!!!!
előbb-utóbb.

de mindig olyan jó érzés hazatérni közétek.öröm 
Üdv. Nilka! Jó tudni, hogy megvagy még...Very Happy Very Happy 

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Nilka Pént. 27 Szept. - 0:10

Mayra1 írta:
Üdv. Nilka! Jó tudni, hogy megvagy még...Very Happy Very Happy 
Gyönyörűséges, Ragyogó, Szép napot, Mayra!

virág 

meg vagyok, de nem veszve! upsz
öröm 

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Áprilia Szer. 9 Okt. - 15:32

"Carlos Castaneda egy beszélgetésünk során elmondta, milyen egyszerűen magyarázta ezt el neki don Juan: ha az ember nagy szenvedélyben fogan, akkor nagy mennyiségű energiát kap a szüleitől, és „erősnek” születik. Ha azonban az aktusban „túlcivilizált” emberek vesznek részt, vagy a fogantatás sokévi házasság után történik, és közben netán még a televízió is be van kapcsolva, vagyis, ahogy Carlos fogalmazott, „unalmas szex” során, a gyermek születéskor birtokolt energiája ennek megfelelően alacsony lesz."
(Victor Sanchez: Don Carlos tanításai)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Áprilia Szer. 9 Okt. - 16:56

Ez a fentihez (születéskori energia szint) kapcsolódik:

Az alábbiakban néhány olyan utalást találsz, melyek segítenek megállapítani a születésedkor rendelkezésre álló energiaszintet, ám ezek csak általános irányelvek, semmiképpen sem pontos szabályok.
Magas energiaszint
¦ Nyugtalan, kíváncsi gyermek, mindent megvizsgál, új játékokat eszel ki
¦ Népszerű a társai körében, született vezető
¦ Önálló gyermek, nem kér engedélyt a tetteihez
¦ Vonzza az ismeretlen
¦ Elfoglalt kamasz, lekötik a saját dolgai
¦ Koraérett a szerelem terén
¦ Könnyen megtanul pénzt keresni
¦ Népszerű a barátai és az ellenkező nem tagjai körében
¦ Egészséges
¦ Nem esik nehezére önálló életet kezdeni
¦ Szerencsés
¦ Sikeres

Alacsony energiaszint
¦ Félénk gyermek, mindenhez engedélyre van szüksége
¦ Szorosan kötődik az anyjához
¦ Mindentől fél
¦ Nem vezető-, inkább követő-típus
¦ Sokat betegeskedik
¦ Lusta kamasz
¦ Sokat gondolkodik, keveset cselekszik
¦ Nincs túl nagy sikere az ellenkező nemnél
¦ Nem akar elköltözni szüleitől, szinte úgy kell kidobni
¦ Későn kezd munkát keresni
¦ Gyakran vall kudarcot
¦ Balszerencsés

(Victor Sanchez: Don Carlos tanításai)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 5 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.