Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álmok 4

5 posters

3 / 15 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 8:58

Csak érdekességként. 
Mihály névnap Szeptember 29. Állítólag Mihály havában akasztott embert kötélről levágni nagy szélt jelent.
Amúgy azt is írják az akasztott emberről, hogy megrekedés valamiben.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 8:59

efi írta:
Az árnyékmás
Ez az! nagyon jó!
Nem küzdesz tovább az árnyékos oldalad ellen, hanem a magad részeként felismered. Ez az álom azt mutatja, hogy a fejlődésnek egy újabb lépcsőfokára léptél.
öröm Legyen igazad Efikém !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Vendég Szomb. 24 Szept. - 9:06

Polgármesteri hivatal

Hú, Fortis, te néha megálmodod, ami bekövetkezik.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Vendég Szomb. 24 Szept. - 9:08

fortis írta:Csak érdekességként. 
Mihály névnap Szeptember 29. Állítólag Mihály havában akasztott embert kötélről levágni nagy szélt jelent.
Amúgy azt is írják az akasztott emberről, hogy megrekedés valamiben.
Ne olvassál álomfejtős könyveket, mert mind eszement baromság.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Vendég Szomb. 24 Szept. - 9:10

fortis írta:
efi írta:
Az árnyékmás
Ez az! nagyon jó!
Nem küzdesz tovább az árnyékos oldalad ellen, hanem a magad részeként felismered. Ez az álom azt mutatja, hogy a fejlődésnek egy újabb lépcsőfokára léptél.
öröm Legyen igazad Efikém !
Nem a levegőbe beszélek, ezt a típusú álmot személyes tapasztalatból jól ismerem.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 9:12

efi írta:Polgármesteri hivatal

Hú, Fortis, te néha megálmodod, ami bekövetkezik.

Igen, bár ez esetben sajnos azt hiszem, ez eléggé egyértelmű.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Vendég Szomb. 24 Szept. - 9:13

Az üveg az átláthatóságot jelenti. Áprilia nem engedi, hogy elrejtőzz a hibáid elől.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 9:13

efi írta:
öröm Legyen igazad Efikém !
Nem a levegőbe beszélek, ezt a típusú álmot személyes tapasztalatból jól ismerem.
Tényleg ? Már elmesélted valahol nekünk?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 9:14

efi írta:Az üveg az átláthatóságot jelenti. Áprilia nem engedi, hogy elrejtőzz a hibáid elől.

öröm  Na de az örültek elöl ? Aztán lehet az örült is én vagyok ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Vendég Szomb. 24 Szept. - 9:16

fortis írta:
efi írta:Polgármesteri hivatal

Hú, Fortis, te néha megálmodod, ami bekövetkezik.

Igen, bár ez esetben sajnos azt hiszem, ez eléggé egyértelmű.
Hát nem tudom, mennyire egyértelmű. Én még hittem azoknak, akik azt állították, hogy lehetetlen nagy tételben csalást elkövetni a fel nem használt szavazócédulákkal.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 9:21

efi írta:
fortis írta:
efi írta:Polgármesteri hivatal

Hú, Fortis, te néha megálmodod, ami bekövetkezik.

Igen, bár ez esetben sajnos azt hiszem, ez eléggé egyértelmű.
Hát nem tudom, mennyire egyértelmű. Én még hittem azoknak, akik azt állították, hogy lehetetlen nagy tételben csalást elkövetni a fel nem használt szavazócédulákkal.

Hmm az álmom nem ezt mondja, pedig amúgy nem igazán érdekel az egész.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Vendég Szomb. 24 Szept. - 9:22

fortis írta:
efi írta:Az üveg az átláthatóságot jelenti. Áprilia nem engedi, hogy elrejtőzz a hibáid elől.

öröm  Na de az örültek elöl ? Aztán lehet az örült is én vagyok ?
Lehet, igen.
De lehetek akár én is, és akkor Ápriliának, vagy ha nem közvetlenül a személyes közbelépésének, hanem a szemléletnek, amit ő képvisel az a szerepe, hogy meggátolta, hogy elrejtsd magad előlem. De nem tulajdonítanék magamnak ekkora szerepet, ezért arra szavazok, hogy te vagy az őrült is, ami a felhős első álmoddal össze is cseng.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 9:25

Hmm az akasztott ember az amit viszont nem tudok hová tenni. 
Volt már ilyen álmom több is, ami ismétlődős volt, talán azt akarhatta megmutatni, hogy ne sétáljak csak úgy el a dolgok mellett , még ha azok kellemetlenek is volnának a számomra.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Vendég Szomb. 24 Szept. - 9:27

Az ismétlődés azt jelenti, hogy mindaddig újra és újra megtörténik veled ugyanaz, amíg végre nem tanulsz belőle.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 9:29

efi írta:Az ismétlődés azt jelenti, hogy mindaddig újra és újra megtörténik veled ugyanaz, amíg végre nem tanulsz belőle.
Akkor ezek szerint tanultam? töpreng  Azt hiszem igen.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 9:31

efi írta:
fortis írta:
efi írta:Az üveg az átláthatóságot jelenti. Áprilia nem engedi, hogy elrejtőzz a hibáid elől.

öröm  Na de az örültek elöl ? Aztán lehet az örült is én vagyok ?
Lehet, igen.
De lehetek akár én is, és akkor Ápriliának, vagy ha nem közvetlenül a személyes közbelépésének, hanem a szemléletnek, amit ő képvisel az a szerepe, hogy meggátolta, hogy elrejtsd magad előlem. De nem tulajdonítanék magamnak ekkora szerepet, ezért arra szavazok, hogy te vagy az őrült is, ami a felhős első álmoddal össze is cseng.

De akkor miért kellett menekülni? Áprilia is azt akarta, hogy zárkózzunk el, csak míg én a teli ajtó mögé, ő az üvegeset választotta. A látszhatóság az oké, de a menekülést akkor nem igazán értem. 
Lehet az örült énem elöl el kellett , hogy meneküljünk, de azt akarhatta , hogy azért ráláthassak? Hát amúgy nem volt túl kellemes és félelmetes is volt tulajdonképpen.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Áprilia Szomb. 24 Szept. - 10:09

Törölve


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 19 Feb. - 21:59-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Vendég Szomb. 24 Szept. - 14:49

fortis írta:
De akkor miért kellett menekülni? Áprilia is azt akarta, hogy zárkózzunk el, csak míg én a teli ajtó mögé, ő az üvegeset választotta. A látszhatóság az oké, de a menekülést akkor nem igazán értem. 
Lehet az örült énem elöl el kellett , hogy meneküljünk, de azt akarhatta , hogy azért ráláthassak? Hát amúgy nem volt túl kellemes és félelmetes is volt tulajdonképpen.
Nem "kellett" menekülni, hanem te akartál menekülni, mert féltél. Áprilia is te voltál, csak egy másik oldalad. Az, amelyik azt akarta, hogy nézz szembe a félelmeddel. Mondjuk ehhez az akasztott emberes álmod is kapcsolódhat. Az őrült ezek szerint valami olyasmit jelképez, amitől félsz.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Mayra1 Szomb. 24 Szept. - 14:57

fortis írta:Csak érdekességként. 
Mihály névnap Szeptember 29. Állítólag Mihály havában akasztott embert kötélről levágni nagy szélt jelent.
Amúgy azt is írják az akasztott emberről, hogy megrekedés valamiben.
Persze, ha fejénél fogva volt felakasztva. Ha a lábánál lenne, akkor egyből tarot szimbólum lenne és valamiféle keresztény jelkép  (illusztráció) is. A derekánál akasztva csak Neked lehet értelme.....a problema addig kerül eléd, amíg tudomást kezdesz venni róla és valamilyen megoldást eszközölsz

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Vas. 25 Szept. - 18:35

Köszi, elég jókat írtatok! Mayrával még külön beszélgettem az álomról telefonon és ő is külön fura, de hasznos dolgokat mondott, mint pl, hogy Áprilia meg akarhatott mutatni nekem valamit, de hát végül is ez a problémás részbe való belelátás ezt kifejtheti valahogy. 
Annyit írnék még, hogy az Ápriliás álmoknál én nem feltétlen gondolnám azt, hogy az ő karaktere is az álmomban én lennék, talán egy szituációt illusztrálhat, vagy egy kötődést, vagy valami hasonlót.  nem tudom emlékszetek e még arra a tudatos álmomra amikor egy moziteremfélében üldögéltem és mellettem egy idősebb nő ült, akivel beszélgettem, de aztán nem tudtam szóhoz jutni, mert az öreg csaj hajával mindig tele ment a szám stb stb. Akkor annál az esetnél ott volt Áprilia is abban a teremben és bár tudatos voltam , mégsem mentem oda hozzá, mert abban az időben nem voltunk jóban. Tehát ez a rossz viszony  távol tartott bennünket egymástól, bár ott volt az álmomban. Nem hiszem , hogy ott is ő én voltam. Megjelenhetnek valakik akiknek nincs különösebb mondanivalójuk, de a szituációban mégis jelen vannak, mert a tudat mélyén lévő infók bele helyezik őket az álmainkba.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Vas. 25 Szept. - 19:55

 Áprilia és a bárka. 

Álmok 4 - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcSjwHvgrixbuJ-pBxbgW5wrAyYPmwI4OlKT7xwVwIDIH_P5R3Gv
 Áprilia volt jelen az álmomban, de nem tudnám megmondani már hol tartózkodtunk, talán csak egy szobában. Egy kalandjáról kezdett el mesélni , amit behunyt lelki szemeim előtt képes voltam filmszerűen végig nézni, látni minden mozdulatát, amit megelevenített  a számomra. 
Egy nagy kupolás ívelt bejáratú tengeri barlangban volt, ahol egy bárka ringatózott a csendes víz felszínén.  Áprilia elfordította az indító kulcsot, és a bárka lassan kisiklott a nyílt tenger felé.  Élveztem az utazást, bár nem tartott sokáig, mert a hajó hamarosan visszatért. 
Aztán egy másik lánnyal ülhettem ugyan abban a szobában és kiderült , hogy ő  Ápriliának egy lány testvére. Fiatalabb lehetett valamivel tőle, de mégis érettebbnek  tűnt a gondolkodásában. A lány is elvitt egy utazásra , ismét ott voltunk a barlangban, és láttam amint Áprilia elfordítja az indító motorhoz a kulcsot.  A motor halkan felberregett, de utána el is csendesült, mert Áprilia annyira meglepődött azon, hogy a motor beindult, hogy nyomban vissza le is vette a gyújtást.  A továbbiakban már nem tudnám felidézni, hogy miről beszélgettünk, mert hamarosan ismét ugyan abban a szobában üldögélhettem Ápriliának a legfiatalabb lány testvérével, akiről igen csak feltételezni mertem volna, hogy találkozhattam vele már egy másik álmomban, a " szeret nem szeret " címűben,  aki  Áprilia szomszédja volt akkor ott abban az álomban. 
Na szóval hárman vannak lánytestvérek tudatosult bennem, és ezzel a legfiatalabb testvérrel elindultunk, mert valahol egy összejövetel volt, eszem iszom dinóm dánom hosszú asztalokkal. 
Hamarosan valaki szót kért az egyik asztalnál, egy  szakállas idősebb férfi ( bár nem mondanám túl idősnek )  és kijelentette, hogy mindenkinek kér egy kör italt, mert a középső lánya aki gyermeket vár férjhez megy.  Az emberek gratuláltak, de vajon ki lehet a vőlegény? 
Eddig belső szemlélőkét figyeltem az eseményeket, de az álom filmje hamar oda kanyarodott egy szintén szakállas őszesbe hajló férfihoz, akiről kiderült talán csak érzés szintjén, hogy ő én vagyok .  cyclops

Az esküvői menet
Leszállt a tömeg a buszról, közöttük én magam is.  Megpillantottam egy idősebb ősz hajó asszonyt, aki tétován állt meg a helyén és kérdezősködött , hogy juthatna fel a hídra a villamos megállóhoz. Én elmagyaráztam neki, közben azon gondolkodtam, miért olyan ismerős nekem ez a nő?  Az asszony megköszönte az útbaigazítást, és elindult a feljáró felé.  Útána néztem még egy darabig, és akkor esett le a tantusz, hogy miért volt nekem annyira ismerős. Ő az elhunyt nagynénikém volt, aki csillagjóslással foglalkozott még élete korában. Bántam, hogy miért nerm kérdeztem rá, hogy valóban ő e az, mert őt nagyon kedveltem a családunkból.  De már késő , a tömeg megindult velem együtt , majd mindenki megállt. Akkor jöttem rá, hogy ezek az emberek nem voltak egymás számára idegenek, hanem mind ismerték egymást valahonnan. A tömeg 4-5-ös sorokba rendeződve állt és ezt csak most vettem észre. Én a második sor jobb szélén álltam és egy mellettem lévő hölgy belém karolt.  Ekkor  jöttem csak rá , hogy ezek azt hihették, hogy én magam is közéjük tartozom , de ezen már nem volt sok gondolkodni való, mert az az ember aki legelöl egyedüliként vezényelte a tömeget egyszer csak elindult, a tömeg meg utána engem is magukkal hurcolva. Befordultunk egy ház háta mögé, és megpillantottuk az öröm apát, aki velünk szembe jött körülötte néhány emberrel, talán a menyasszonnyal is, de erre már nem mernék megesküdni, mert hirtelen vagy felébredhettem, vagy átkerülhettem egy másik álomban. 

Hogy nézek ki ? 
A környék megegyezhetett azzal ahol ez az esküvői menet volt, hiszen laktam ott jó néhány évig.  Az ablak mellett álltam  és a hosszú hajamat markolásztam előre húzva, mert valami benne nagyon különös volt. 
nem értem, mondtam a velem szembe ülőhöz szólva, nekem gyerek koromban szén fekete hajam volt és rövid, most hogy lehet a hajam szőke és ilyen hosszú?  A hajamat tartottam a markomban és csakugyan szőke volt. Nem ismertem benne magamra , de sajnos odáig nem jutottam el, hogy eszembe jusson, meg kellene néznem magam egy tükörben, hogy milyen is vagyok.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Áprilia Vas. 25 Szept. - 21:32

Törölve


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 19 Feb. - 22:00-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Vas. 25 Szept. - 21:55

Áprilia írta:Hát nem részletezted túl a 3 lány jellemvonását abban a bárkás álomban. De gyakorlatilag mindhárom elvitt téged egy körre.
Az a sok esküvő az álmokban pedig szerintem ugyanaz az esküvő volt.
Kicsit megkopott már bennem a Jung könyv...talán majd felelevenítem.

Háát a három lány

- Első, az tulajdonképpen olyan, amilyennek általában ismerlek, vagy mutatod magadat Szinte mindenben benne vagy , kivéve amikor megmakacsolod magadat. 
- Második lány egy visszafogott komoly jellem, két lábbal a földön jár.Azt hiszem szereti a dolgokat annak látni ami, nem esik túlzásokba. 
- Harmadik lány fiatalosabb, talán a gyermeki vagy fiatalkori  énedre hajazhat, sürgő forgó szeleburdi személyiség.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Csüt. 29 Szept. - 7:35

A kocka. 
Na jó, ezt így leírva  persze , hogy eszembe jut a hiperkocka is, bár azt hiszem ennek itt így nem volna jelentősége. Megint álmodtam Ápriliával, sokat beszélgettünk, de sajnos nem tudom igazán visszaadni a lényegét. Ellenben volt valami amit próbáltam magamban bebetonozni, és talán ez némi tudatosságra is utalt, azaz hogy eszembe jutott ezt ne felejtsem el. 
Nos Áprilia mondanivalója arról szólt, hogy ő egy kockába van bezárva és meg kellene találni a kijutáshoz a kulcsot. 
Nagyon fura elgondolkodtató volt ez a mondata, nem csak ott itt is, de ott valahogy jobban értettem, hogy miről van szó. 
Később egy belvárosi ház emeleti lakásában voltunk és odakint ömlött az eső. 
Mondhatni vihar volt és a víz befolyt valahogy az ablakon. 
Az álom további része arról szólt, hogy tudnám elhárítani a kárt, hogy ne follyon be a víz, és hasonlók.


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 12 Okt. - 8:59-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Áprilia Csüt. 29 Szept. - 9:53

Törölve


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 19 Feb. - 22:00-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Csüt. 29 Szept. - 14:10

Megtalálni a kulcsot.  Megtalálni önmagunkhoz? Lehet ez volna a lényege?  töpreng
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Áprilia Csüt. 29 Szept. - 14:34

Törölve


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 19 Feb. - 22:01-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Pént. 30 Szept. - 15:26

Dallamok
Este ismét zenével álmodtam, bár igaz, hogy csak egy egyszerű dallam volt. 
Lá- lá- ré   , lá- lá-lá.  Persze emelkedő és süllyedő hangszinten, de ezt így nem tudom leírni. 
Miért álmodhat az ember álmában zenei hangokról? talán emlékek lehetnek, vagy valami egészen más?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Áprilia Pént. 30 Szept. - 19:03

Törölve


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 19 Feb. - 22:02-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  fortis Szomb. 1 Okt. - 14:51

Metró
Eléggé kellemetlen álmom volt. 
Egy nagy tagbaszakadt ember mászkált a metró peronján és valamit idegen nyelven mormolt. A fején egy kobak is volt, amilyet az építőmunkások szoktak viselni az építkezéseken. Aztán megállt beszélgetni egy másik emberrel , úgy tűnt ismerik egymást, majd a kobakos hátra lépett és beletalpalt a másik emberbe úgy, hogy az bezuhant a sínek közé.  Valószínűleg jól megüthette magát, de úgy tűnt nem lett különösebben nagyobb baja. Előre akartam szaladni szólni a metrósoknak, hogy ember zuhant a sínek közé, de erre nem került sor, mert a nagydarab kobakos lemászott a másik emberhez és fojtogatni kezdte.
Kiabálni kezdtem az emberekre, hogy miért nem csinál senki semmit , aztán lemásztam a sínek közé, hogy leráncigáljam a fojtogatót az áldozatáról. Erre viszont már nem került sor, mert a kobakos felém fordult és nekem akart támadni. Futásnak eredtem, hogy felkapaszkodjak vissza a peronra, de az túl magas volt, nem sikerült, és senki sem jött oda hozzám, hogy kihúzzanak, hogy valaki segítsen.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Álmok 4 - Page 3 Empty Re: Álmok 4

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 15 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.