Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ez történt, ez van velem

+6
asd94
fortis
Efi
Elek
Lea.
ionon
10 posters

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szer. 31 Jan. - 6:59

Áprilia írta:
Lea. írta:Szerintem az nagyobb baj, hogy nem fizetik ki a túlórát és nem is csúsztathatod le! 
szájhúzós

Nálunk se fizették ki sose, és le se csúsztathattam. Egy ízben éjfélig voltam benn. Az 16 óra meló. De emellett is este 10-kor jártam haza. És még hétvégére is jutott, vittem haza, de ekkor már többször sírtam. Ez kb. négy évig ment. Azóta csak olyan napi 10- 12 óra a normális. Ingyen és bérmentve.
Ha senki sem vállalná  talán leszoknának arról, hogy kiszipolyozzák a munkaerőt. Elvégre nem volna más választásuk.
Épp a napokban mesélte az unokahúgom, hogy az osztrákoknál ahol dolgozik  a szakácsok kijelentették, hogy nem hajlandóak 8 óránál többet dolgozni.A tulaj meg nem tud mit tenni velük, mert így is lasszóval vadásznak a munkaerő után.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Áprilia Szer. 31 Jan. - 7:06

fortis írta:
Ha senki sem vállalná  talán leszoknának arról, hogy kiszipolyozzák a munkaerőt.

Hát, ne vállald, fortis.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szer. 31 Jan. - 7:12

Igen  Lea, elgondolkodtató amit írtál.
Azért olyan fura, hogy léteznek sorsfordulók. Pl amikor egy hajléktalan nyer a lottón, mert ugye ilyesmikről is tudunk. 
Szóval nem tudom mit gondoljak .
A szépből csúnya lesz, a csúnya megszépül, a gazdagból szegény, a szegényből gazdag lesz és hasonlók.
Jó, persze ez nem álltalános,de néha megtörténik.
Amúgy jó téma lehetne ez a sors, csak a működéséről túl keveset tudunk.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szer. 31 Jan. - 7:15

Áprilia írta:
fortis írta:
Ha senki sem vállalná  talán leszoknának arról, hogy kiszipolyozzák a munkaerőt.

Hát, ne vállald, fortis.
Tulajdonképpen visz az ár magával, mert mindenki más bent marad, hogy lehet így ellent mondani? A helyemre 100 másik jelentkezőt találni, akik lehet szívesen vállalnák.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Vas. 4 Feb. - 10:06

Még a hét elején kitöltöttem egy lottószelvényt, mert megálmodtam a számokat, aztán ahogy teltek a napok, meg is feledkeztem róla.  Mandula említette meg szombaton kora délután, hogy a héten nem adtam fel lottót.  Gondoltam magamban, ez az ördög műve lehet, hogy elfelejtettem, és a legnagyobb hóesésben elindultam a kocsival a legközelebb lévő lottózóba.  Nagy meglepetésemre viszont az nem volt nyitva, ezért megerősödött bennem a tény, hogy egy erő azt akarja, hogy ne adjam fel ezt a szelvényt, de hát elég makacs ember lévén úgy döntöttem, elmegyek arra a helyre, ahol este tízig nyitva van a lottózó.  Nehogy már valami negatív erő kifogjon rajtam, végül is sikerült feladnom a lottómat. 
Nem nyertem egy szám sem stimmelt rajta.  szomorúkocka

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Vas. 4 Feb. - 18:08

derűs

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szomb. 31 Márc. - 10:11

Ma megláttam az êv első gilisztáját a talajon.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Hétf. 2 Ápr. - 14:35

Szombaton mentünk vidékre, bár jobb lett volna, ha fel sem kelünk. 
Szóval a nap azzal kezdődött, hogy a borotvámat szétszedtem, hogy lemossam, és beleejtettem a lefolyóba. Na ez hátráltatta az indulást, mert azt nem lehet otthagyni, le kellett bontanom a kerámia burkolatot, ami van vagy 30 kiló, de amikor ez sikerült, onnantól már azért valamivel gyorsabban ment a mentőakció. 
Na jól van elindultunk, egészen jó idő volt, így csak pulóvert húztam magamra.  Mogyoródig nem is volt gond, de ott elkezdtem érezni, egy ismerős kellemetlen szagot, amit kb másfél hónappal ezelőtt érezhettem, amikor elfüstölt a jobb első keréknél a fékrendszerünk.  Akkor mázlim volt, mert csak Pesten jártunk, és épp ott volt egy benzinkút, ahová be tudtam fordulni nagy ijedtemben, ugyanis az utasteret már elöntötte addigra a füst.  
Rohant is oda a benzinkutas, talán azért, hogy nehogy már a kútnál gyulladjon ki az autó, de végül is csak azt kérdezte, hogy tud e valamiben segíteni?  Végül is nem tudott, de az autó elkezdett lassan kihűlni, és a fék is valahogyan meggyógyult. Mondjuk mondhatom, hogy szerencsére, mert amúgy kórházba mentünk volna, szóval az eset így eléggé kellemetlen volt. 
Na mindegy, a fékek meg lettek csináltatva, tárcsák fékpofák, olaj kicserélve, de a hiba okára nem jöttek rá, azt mondta a szerelő, talán a rendszerbe kerülhetett egy kis légypiszok. 
Na szóval most szombaton hasonlóan jártunk, csak a bal oldali első keréknél.  Mázli, hogy az autópályáról épp ott le lehetett hajtani.  Gondoltam leszedem a kereket, de hát amúgy sem értek hozzá, így miután kihűlt a kerék, elevickéltünk keszire valahogy.  Azt hozzátenném még, hogy a kerékkel való küszködés ideje alatt jól megáztam, mert ugye úgy véltem induláskor, hogy a pulóver elegendő lesz, de hát ugye ez nem így volt. 
Mindegy, a hozzáértő illető akihez eljutottunk ismét ránézett a fékrendszerre, és megállapította, hogy semmi rendellenességet nem lát, mondjuk kicsit befújta itt ott a mozgó szerkezeteket, így az autópályára visszaérve utunkat folytathattuk.  Ekkor már szürkülni kezdett az idő, és úgy ömlött az eső, mintha egy hatalmas vödörből öntenék, a látótávolság legjobb esetben is csak 100 méter, de akkor sem az előttünk járó autót, hanem csak a vízfüggönyt lehetett látni, amit maga után csapott.  
Így haladtunk kigúvvadt szemekkel az utat fürkészve, míg el nem értünk a célunkhoz.  kávé
Na szóval jobb lett volna akkor fel sem kelni, de mostanra pedig szerencsésen hazaértünk, és semmi gond nem volt.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Hétf. 2 Ápr. - 19:19

Azért ez elég nyugtalanító, hogy füstölhet a fék, úgy, hogy a szakik szerint semmi baja.
Autópályán meg nem is kell folyton a fékpedált tapicskolni, mint a városi forgalomban, pláne dugóban.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Hétf. 2 Ápr. - 19:27

Efi írta:Azért ez elég nyugtalanító, hogy füstölhet a fék, úgy, hogy a szakik szerint semmi baja.
Autópályán meg nem is kell folyton a fékpedált tapicskolni, mint a városi forgalomban, pláne dugóban.
Ja , ezért volt fura, hogy Mogyoródig semmi baja sem volt, ott meg elkezdett melegedni.  A jobb oldali esetnél a szerelő azt mondta, elképzelhető, hogy valami kis kavics vagy akár mi bekerülhetett a tárcsa, és a fékpofa közé. De ez nagyon nagyon ritka. Szóval oké, ez rendben is lenne, de most a másik oldalon?  Ha valami nagyon ritka, nem hiszem, hogy kétszer is előfordulna ráadásul ugyan annál az autónál, vagy embernél.
Á csak vacak nap volt, talán ennyi az egész.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Kedd 17 Ápr. - 18:35

Na ez elég közel volt, nagy szerencsénk volt, hogy megúszhattuk ennyivel. 

A szinte a semmiből felbukkanó kisbolygót a csillagászok egy arizonai obszervatórium segítségével fedezték fel. A 106 ezer kilométer per órás sebességgel száguldó, 2018 GE3 katalógusjelű aszteroida elhaladásakor a Föld-Hold távolságnak (384 400 kilométer) mindössze felére volt bolygónktól.
Az eset azért is lehet első látásra ijesztő, mert igencsak „méretes", szélessége 47 és 100 méter közé esik. Ez azt jelenti, hogy nagyjából 3,6-szor nagyobb volt, mint az 1908-ban Szibériában felrobbant, óriási pusztítást okozó objektum.
Amennyiben a 2018 GE3 becsapódna, a robbanás során 185-ször több energia szabadulna fel, mint a Hirosimára dobott atombomba megsemmisülésekor.

forrás:   
http://www.origo.hu/tudomany/20180417-nem-vette-eszre-senki-hogy-egy-meretes-aszteroida-surolja-a-foldet-kozel-volt.html

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Elek Kedd 17 Ápr. - 22:42

Amennyiben "füstölt" a "fék" - az azt jelenti; valami oknál fogva - "fogott" -> bemelegedett  -> forrósodott - "füstölt"! 
Arra gondolnék - az un. "fékmunkahenger" a problémás! - Ott keletkezhetett hiba az olajban - esetleg szennyeződés került, elzáródást okozva, s nem tudott kiengedni!
Pld. "levegőbuborék" -> koszcsomócska, stb! ...->>> légtelenítés, fékolajcsere,... <<<-
Ez csak egy ötlet, némi tapasztalat következtében!
-
hali - fortis koma!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Elek Kedd 17 Ápr. - 22:53

Bolygó!
-
Az utolsó időkben meg kő lennie - párhuzamban úgy az égieknek és a "földieknek"!
Testi!
Lelki!
Szellemi síkon!
-
Vessétek szemeiteket Izraelre!
Az látszik?
Hogy hirdettetik a "Teljes Evangélium" - Izraelben?
-
Még itt sem hirdettetett - gondolatban, szóban és cselekedetekben - "kellőképpen"!
-
Nincs kiállás un. "klerikális" vonalon sem ill. sehol sem!
Az Iszlám még nem sz@rt a gatyájába "Jézustól" - sem az "Izmusok" hordajellegétől és más "Keleti" vallásoktól, Tanoktól sem!
Az égatta világon semmi sem mutat "FÖL" a bolygóra!
-
Engem nem zavart meg a "ciklusomban"!
Hát téged?

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szer. 18 Ápr. - 6:52

Engem sem, ezernyi más dolog foglal le, mintsem a világvége. Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Csüt. 19 Ápr. - 6:34

"Az Iszlám még nem sz@rt a gatyájába "Jézustól" "
Az iszlám hisz Jézusban.
Persze attól még a gatyájába sz@rhat. smile


A hozzászólást Efi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 19 Ápr. - 19:44-kor.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Elek Csüt. 19 Ápr. - 18:29

Üdv.

Az "Iszlám" - a "Fölötte" Hatalmat Gyakorló Allah-ot "Ismeri el" - azaz "Hiszi" - a nézeteit gyakorló törzsi tag - pld. az un. "Prófétai" "Közlések" Által Kinyilvánított - Egységbe Rendeződött Erejét! - Szentségét, Dicsőségét, stb,...!
-
Jézust nem hiszi még akkor sem ha, ide vonatkozó ismerete volna is, gyakorlatilag "nem teheti" mert a "Közvetítőt tagadná meg" - Mohamedet!  - Akár! - "Saját Törzsi Szabályait"!
A "Törzsek" se Egyetemes "Összetartozást" prezentálnak, mivel a "Tanító(k)" se ugyan az, nem egyetlen Imámtól tanulnak!
-
Az innetről vélelmezem magam is ezeket az infókat! S értelmezem, naivitásomban, tudatlanságomban!
-

Következésként, a SZEMÉLYES MEGTAPASZTALÁST preferálom, s "hiszek" általa! ... Jézus Krisztusban! - Az Önön Magát Királyként Bemutatóban! - "A" Szentben!
-
A pap nem kompetens, nem lehetséges semmiképpen mert Isten a Teremtőm, s Ő LÁT "sejtjeimbe"!
-
A BŰN! -
Ragadomány, azaz leképező, másoló, megtévesztő és kitudja mi még!
Szabad "Elismerni"!
Szabad "Megszentelni"!
Szabad "Hithódolatban" bálványozni!
-
A Sátánt! -
Szabad! -
Őt Magát meghaladó - Igában "Szolgálni"!
-
"A" nadrágba csinálás bekövetkezte; az Ítélet Napja!

hali.




Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Csüt. 19 Ápr. - 19:51

" Az iszlám Jézust prófétának tartja, aki szintén az egyistenhit szószólója volt, ám tanait követői meghamisították."
(Wikipédia)

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Csüt. 19 Ápr. - 21:48

Szerintetek mit gondolna Jézus, amikor azt hallaná, hogy mit gondolnak az emberek róla?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Elek Csüt. 19 Ápr. - 23:27

Jézust ki minek tartja - ecseteltem; szive joga!
-
Szabad ezt tennie!
Egyénileg és vezettetve is!
-
Az szinte bizonyos - a lelkiismeret eljuttat egyen-egyenként minden halandót, az ő "küszöbeire"!
-
IGAZSÁG!
-
E szó Egyetemességét - bele helyezé Isten, a "halandókba"!
-
Szabad szétszedni, szaggatni, űzni a lelkiismeretet - "fojtogatni"!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Elek Csüt. 19 Ápr. - 23:27

fortis!
Csacsiságot "dobtál be"!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szomb. 5 Május - 12:01

Olyan fáradtan ébredtem ma, mint egy mosott @. 
Ez azért van, mert a már évek óta nem jelentkező pollen allergiám úgy döntött, hogy az idén idegesíteni fog.  Hát meg is tett mindent az éjjel amit csak lehet, az orr folyástól kezdve a torkom szárazságáig, és a tüsszögéstől kezdve mindent. 
Még szerencse, hogy hétvége van, bár Mandula szeretné, hogy vigyem már el valahova kirándulni, de így vezetni mondhatni életveszély.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Vas. 6 Május - 20:20

Ma csináltunk egy kis hülyeséget, mert elmentünk a temetőbe. Odakint nem volt szabad parkoló, ezért azt találtuk ki, hogy bemegyünk kocsival, ez nem jelentett gondot, ezúttal ingyenesen lehetett a temető területén parkolni.  Igen ám, de amikor jöttünk volna ki, akkor jött a meglepetés. Olyan kocsisor várakozott, hogy elhagyhassa a temetőt, hogy az csak na. Több mint egy óránkba került, mire sikerült kikecmeregnünk onnan.  Hát halottak napján nem járunk temetőbe, vagy előtte vagy utána rendezzük le ezeket a dolgokat, de ezúttal megtanultuk, hogy anyák napján sem érdemes megközelíteni a temetőket, mert óriási a forgalom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szomb. 26 Május - 7:42

Kellemetlenül kezdődött a mai nap.
Reggel épp a mosdóba készültem, amikor Mandula vészjósló hangon kihívott az erkélyre. 
Az erkélyen ugyanis egy jól megtermett döglött galamb volt, ez még csak csak könnyen kezelhető probléma .de a szerencsétlen a haláltusájában kiengedte a gyomrának egêsz tartamát, és higgyétek el, nem kis kupacot. Nem kis undorral járt feltakarítani. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy legalább nem esett az eső, mert akkor a helyzet még rosszabbá válhatott volna.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Elek Szomb. 26 Május - 11:30

-> a "zúzájából" !    öröm !

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Elek Szomb. 26 Május - 11:36

Pünkösdöt megelőző csütörtöki naptól - egy galamb ül minden áldott este az ereszen!   ...   (a szomszéd eresze, karnyújtásnyira van,...
Ma is várom jöttét!
Béke-sség jelképe!
-
Nálad kimúlt, nálam még él, holott tízezer macska kószál a tetőn meg van ölyv ill sólyomféle - nem egy!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Vas. 27 Május - 16:22

Akkor a te galambod egy szerencsés kamikaze. 
Kamikaze azért, mert a vesztőhely közelébe szállt, szerencsés meg azért, mert ez idáig még megúszta.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Elek Vas. 27 Május - 22:07

ma is itt van.
tuti nincs párja mert ebben az időben már fészkelnek és fiókák vannak.
csúnya a kis galamb.
pocsék.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Pént. 1 Jún. - 19:53

Olyan fura amikor valaki hangosan a nevünkön szólít láthatatlanul. Ma pont ilyesmi történt meg velem. 
Egy női hang szólított: Zoli!
Azt hittem Mandula lehet az, és körül is néztem, nem e látom a munkahelyemen a nyitott ajtóban. Nem nem volt ott Mandula, és más valaki sem, így megkérdeztem a kollégámat nem látta, hogy ki kiáltotta a nevemet? A kollégám egykedvűen nézett rám mondván, hogy nem tudja, mert ő nem hallotta.  
Hmm megviccelik ezek a hangok az embert. Nem egyedi eset, néha elő szokott fordulni velem.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Szomb. 2 Jún. - 10:06

Itten meg medvék vannak újabban.
Kaptunk tájékoztatót, hogyan túrázzunk ezentúl. Meg hogy mit kell csinálni a medvével való találkozáskor. Vagy inkább mit nem . Szelfizni például tilos. smile
Olvastam kommenteket, azt írja valaki, hogy nem számít, milyen gyors a medve (50-60 km/h), mert nem a medvénél kell gyorsabban futni, hanem a társunknál. smile

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szomb. 2 Jún. - 15:09

Nahát ez jó, és nagyon igaz, bár mennyire is vicces. smile

Ha van kedvetek leírhatnátok amúgy, hogy ki milyen megoldást használna, hogy megússza ha esetleg célba venné egy medve. Megjegyzem a medve olyan mint a tank, nem árt neki a bozótos, kitűnően úszik, tud fára mászni,gyors mint a villám, és nem igaz, hogy a fekvő embert ott hagyja a földön és ne marcangolná egy kicsit  meg.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 2 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.