Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

+14
Efi
Motan
Áprilia
Lea.
ionon
zplus
fortis
Greywolf
Kilendin
Méhecske
Blueeye
opos
Nilka
Angyalka
18 posters

13 / 19 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Csüt. 24 Szept. - 14:54

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 9:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Szept. - 15:50

Áprilia írta:
fortis írta:Jé , feltűnően hasonló motívumok alkotják , akár csak  az én álmom , és ráadásul még a címe is ugyan az  ( szintek )
- vizes környezet
- idegenszerű dolgok vagy érzet ,
- hártya szerű érzetű szinthatárok .
Szóval sokat nem írnék , szerintem sok hasonlóság lehet a magyarázatokban.

Na ezért (is) mondtam korábban, hogy álmaidban inkább őt kellene keresned és nem engem...

A mi álmainkban is vannak közös elemek , sőt talán minden álmodóéban .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Csüt. 24 Szept. - 17:00

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 9:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Pént. 25 Szept. - 9:08

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 9:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Vendég Pént. 25 Szept. - 9:26

Áprilia írta:Meg az is lehet, hogy itt a forumon beleinterpretáljuk egymás fejébe az álmainkat, azért álmodunk neha hasonlót....

Valamilyen szinten biztosan hatunk egymásra.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Pént. 25 Szept. - 11:15

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 9:22-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Pént. 25 Szept. - 13:15

Áprilia írta:Meg az is lehet, hogy itt a forumon beleinterpretáljuk egymás fejébe az álmainkat, azért álmodunk neha hasonlót....

Arra gondolnék , hogy a belénk nevelt ideák , a környezet hasonló ránk gyakorolt hatásai . Az érdeklődési terület , ennek mindnek köze lehet a hasonló tapasztalatokhoz .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Pént. 25 Szept. - 13:21

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 9:22-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Pént. 25 Szept. - 13:30

Mondjuk valóban különös .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Pént. 25 Szept. - 13:44

Szabadság . Milyen különös is ez az álom . Eleinte felszabadulsz egy teher alól és szinte szökellsz a szabadság magasztos érzésével . Aztán jön egy kislány aki kizökkent ebből az állapotodból .
A kislány jelenléte számodra teher . Ezt jelképesen utalhat valamire .
De aztán lehet a kislány az álmok szintjén lévő fura lánykád amilyen nekem is van olykor olykor és jelenléte mindig tanító jellegű és utalni akar valamire .
Nos neveden szólított . Lehet ez is jelkép , de lehet az is , hogy valakik valahol valamelyik alteregódat , vagy te magadat tényleg így hívják .
Volt nekem is már pár álombéli nevem , néha fortisnak hívnak , de volt már meglepő elnevezésem is , az egyik ilyen a Shadowrun volt .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Pént. 25 Szept. - 14:35

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 9:23-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Anomáliák

Témanyitás  ionon Pént. 25 Szept. - 17:16

Adott dologra gondoltam napok óta megoldásilag minden este lefekvéskor, és sikerült álmodnom is tudatosan mesélem a történéseket: a falra volt festve egy szárnyas lény, és szögek voltak beverve a falba mert ez tartotta azt az emberkét aki e szárnyas lény testének a helyét elfoglalta, és előtte emberek álltak csoport kép készült, váltás most is az elsőhöz hasonlatos szárnyas lény volt a falra festve, és a test helyén egy ismert színésznő (amerikai) feküdt, itt is csoport kép készült mert emberek álltak a falon fekvő nőt szinte takarva. A nő amikor egyedül maradt lemászott a falról, ekkor jött be egy rendőr és egy becsomagolt üveget vet le valahonnét és rendesen helyezte el a helyére mert fordítva volt eddig,  majd vissza ment ahonnét jött. A nő kezébe vette az italos üveget (nem tudni mi volt benne) és elindult a helység közepe felé, és nyitotta az üveget, ekkor elkezdet összefolyni a helység és kibotorkált a szabadba, ekkor a helység tetején megjelent egy fekete valami amin számok voltak körbe de csak a 6 számot sikerült megjegyeznem. A nő elindult az úton (de hogy mivel fogalmam sincs), és ekkor megjelent egy másik nő egy autóval és figyelte az elsőt, ez a jelenet ment egy videó filmen gyermek kitudja miért (olyan készüléken néztük a videót mint az okos telefonok billentyűzet és külön a monitor) lenyomott egy betűt és ekkor valami kieset a készülékből valami fehéres (ezt később tudtam meg) a gyermek jött rá. Sikerült neki valami szerkezetet is így a levegőben tartania de hogy ez mi volt nem tudom felejtés, de rájött a videó nézése közben adott pillanatban megnyomva a betűt kijött e fehér valami, ment az anyjának megmutatni mit tud, vele mentem mondjuk mire sikerült rá jönni, és ahogy meséltem így tett, ahogy beleléptünk a fehér valamibe egyből láthatatlanok lettünk, kitárt karral kerestek bennünket egyszer majdnem sikerült megfogniuk, de sikerült kicselezni szűk volt az-az udvarrész, újból megnyomta a betűt és megint kieset egy fehér gömbszerű valami, és amint bele sétáltunk újra láthatók lettünk. Azért anomáliák mert amikor újra meg újra lejátszottam képzeletben az eseményeket (ébredés után)vissza fekvéskor)) mindig valami érdekes eseményben voltam benne, amelyikre emlékszem ott azt a szó marad meg, hogy vak színskála, az utolsó meg fehér gömbök sokasága... smile

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  ionon Pént. 25 Szept. - 17:20

ionon írta:Adott dologra gondoltam napok óta megoldásilag minden este lefekvéskor, és sikerült álmodnom is tudatosan mesélem a történéseket: a falra volt festve egy szárnyas lény, és szögek voltak beverve a falba mert ez tartotta azt az emberkét aki e szárnyas lény testének a helyét elfoglalta, és előtte emberek álltak csoport kép készült, váltás most is az elsőhöz hasonlatos szárnyas lény volt a falra festve, és a test helyén egy ismert színésznő (amerikai) feküdt, itt is csoport kép készült mert emberek álltak a falon fekvő nőt szinte takarva. A nő amikor egyedül maradt lemászott a falról, ekkor jött be egy rendőr és egy becsomagolt üveget vet le valahonnét és rendesen helyezte el a helyére mert fordítva volt eddig,  majd vissza ment ahonnét jött. A nő kezébe vette az italos üveget (nem tudni mi volt benne) és elindult a helység közepe felé, és nyitotta az üveget, ekkor elkezdet összefolyni a helység és kibotorkált a szabadba, ekkor a helység tetején megjelent egy fekete valami amin számok voltak körbe de csak a 6 számot sikerült megjegyeznem. A nő elindult az úton (de hogy mivel fogalmam sincs), és ekkor megjelent egy másik nő egy autóval és figyelte az elsőt, ez a jelenet ment egy videó filmen gyermek kitudja miért (olyan készüléken néztük a videót mint az okos telefonok billentyűzet és külön a monitor) lenyomott egy betűt és ekkor valami kieset a készülékből valami fehéres (ezt később tudtam meg) a gyermek jött rá. Sikerült neki valami szerkezetet is így a levegőben tartania de hogy ez mi volt nem tudom felejtés, de rájött a videó nézése közben adott pillanatban megnyomva a betűt kijött e fehér valami, ment az anyjának megmutatni mit tud, vele mentem mondjuk mire sikerült rá jönni, és ahogy meséltem így tett, ahogy beleléptünk a fehér valamibe egyből láthatatlanok lettünk, kitárt karral kerestek bennünket egyszer majdnem sikerült megfogniuk, de sikerült kicselezni szűk volt az-az udvarrész, újból megnyomta a betűt és megint kieset egy fehér gömbszerű valami, és amint bele sétáltunk újra láthatók lettünk. Azért anomáliák mert amikor újra meg újra lejátszottam képzeletben az eseményeket (ébredés után)vissza fekvéskor)) mindig valami érdekes eseményben voltam benne, amelyikre emlékszem ott azt a szó marad meg, hogy vak színskála, az utolsó meg fehér gömbök sokasága... smile
Minden kérdésemre meg kaptam a választ ebben az álomban...

Feltettem a kérdést mire keresem a tudást a titkosakat is, mert sokra sikerült rá jönnöm, hangban kaptam a választ tér paradixeonális eseményhorizont, igen régóta keresem e mondatra a választ főleg mert a tanítások és a vallások ezen keresztül fognak át menni és haladni a végtelenbe (körgyűrű) e volna a tanításom)) de mostanság jöttem rá, mivel semmi érdeklődés sincs irányába más lehetőségekhez fogok nyúlni olyanokhoz amiket már sikerrel használtam, az álom pont ezekről szólt és arról is amik még tervezési fázisban vannak a hogyanra rá jönni.


A hozzászólást ionon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 6 Okt. - 12:25-kor.

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Vas. 4 Okt. - 22:14

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 9:24-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Vas. 18 Okt. - 12:56

A galériás álmodhoz . " vajon ki festhette a képet ? "
Körülnézhetsz a neten a képtárakban , de én arra tippelnék , hogy te magad . Talán valamit ki akart fejezni számodra az a kép , így üzenhettél is valamit önmagadnak .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  ionon Kedd 22 Márc. - 7:53

Mentális rejtett fájlok

Van egy személy ki nagyon akar velem beszélni, de eddig soha nem
mondta meg miről hiába kérdezem. Face oldalát is megszüntette, így
csak mailben tudok vele beszélni, igen akaratosan érte el hogy
beszédben legyek még vele. De azért a lengyel pálcával kérdéseket
teszek felé, aminek az a lényege valami rosszat akar nálam, de nem
sikerül mindig e válaszok jönnek ki, nem rég megírtam ezeket neki.
Újra vissza jöttek a rossz álmok (állatok történései), így tegnap este
nem csak a test külső részét fürdettem meg, hanem belülről is. Igen
érdekes álomban voltam: űrhajóban menekültem valakik elől akik a
körülöttünk lévő teret lőtték, útnak indítottunk egy rejtet álca hajót
aki kötelékben haladó sárkány hajókat vett észre, nem igazik voltak
hanem csak hasonlítottak rá, már sikerült észlelnem ki irányítja a
sárkány hajókat, mert sejlett a személy sziluettje  de az álom máshol
folytatódott. Már a földön vagyok és várom a visszatérőket, fehér
ködből ki is lépet, de érdekes változásokon ment keresztül mire
sikerült látnom az igazi arcát küllemét. Egyik lény egy plazmakaput
kinyitotta így bejött közénk, aztán újra visszazárt a kapu.
Beszélgetés közben mondják Kronosz tanácsa felkészült az ilyen
eseményekre, de hogy ez a mondat a fürdetésre vonatkozik vagy eme
álomra észre vagy a folytatására, vagy mindegyikre egyszerre. Reggel
már ébredéskor folytatódik az álom belsőlátásban látok egy monitort és
ott több fájl látható amikben érdekes eseményekben vagyok benne nem
részletezem őket. Időnként már nyitva a szemeim is, de csak a hatása
alatt vagyok amikor a monitoron megjelenik (rejtett fájl ) egy logó
Brazil zászló közepére hasonlít ez villan az agyamba, és megjelenik a
fájlban a személy neve is aki nagyon beszélni akar velem, de olyan
Gifben amiket mostanában látunk, sötét képernyő jobb felső sarkában
látok egy szemüveges 20 éveiben járó férfi arcát (nem hasonlít a
személyemre) beszél s fiatal nő többször meg csókolja a bal arcát, és
ez ismétlődik többször. Hallani nem hallom, mert ahonnét nettezek
nincs lehetőség rá, de ébredés után eszembe jut tudunk belsőhallásban
is lenni, majd máskor.

Ami kimarad belőle: a logó képe ami a Brazil zászló közepére
hasonlít, hát igazából zöld a keret színe mint a zászlón látható, e
zöld keretben fekete szín melynek a közepén piros kör amit egy fekete
kör szinte teljesen eltakar. Zöld lehetőséget ad hogy láss valamit, de
a sok fekete és piros az nem enged teljes képet lásd, fekete sejteti a
rossz eseményt, a piros meg tilt..

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Kedd 22 Márc. - 8:07

És akkor végül is rájöttél valamire ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  ionon Csüt. 24 Márc. - 5:41

fortis írta:És akkor végül is rájöttél valamire ?
Igen azóta (azta) állapotban vagyok, felgyorsultak az események, így jött létre a lépcsőfokok is, ma éjjel már 40 napos hallott embert sikerült féléleszteni tudatos álomban. Meg olyan dolgokat látok hogy azta..... smile

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Márc. - 7:10

ionon írta:
fortis írta:És akkor végül is rájöttél valamire ?
Igen azóta (azta) állapotban vagyok, felgyorsultak az események, így jött létre a lépcsőfokok is, ma éjjel már 40 napos hallott embert sikerült féléleszteni tudatos álomban. Meg olyan dolgokat látok hogy azta..... smile

Egy 40 napos halott embert mi értelme van feléleszteni ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  ionon Csüt. 24 Márc. - 8:36

fortis írta:
ionon írta:
fortis írta:És akkor végül is rájöttél valamire ?
Igen azóta (azta) állapotban vagyok, felgyorsultak az események, így jött létre a lépcsőfokok is, ma éjjel már 40 napos hallott embert sikerült féléleszteni tudatos álomban. Meg olyan dolgokat látok hogy azta..... smile

Egy 40 napos halott embert mi értelme van feléleszteni ?
Álomnak mi értelme van, amint megfejtetted rá jössz az értelmére, hogy van értelme, de három ilyen álom volt a többit nem beszélem el minek is? tenném
Az ébresztésben az volt az érdekes, régebben akartam tudni hogyan néz ki a halál. Sikerült látnom egy energialenyomatott, na pont ezt a lenyomatott láttam a felébresztett emberen, ja és egy valamit helyeztem el a sírján szivacsból volt geometriai forma...

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Vendég Csüt. 24 Márc. - 11:55

Nem az álmaim közé írom mert csak részletekben maradt meg bennem, de elég érdekesnek találom.

Szóval a fáraók korában járunk, én vagyok a fáraó kedvenc ágyasa. Jó életem van, szép ruhákban járok, értékes ékszereim vannak. A fáraó viszont beteg, mentálisan, állandó gondoskodásra szorul. Néha csak úgy elmereng mint aki nem lenne jelen, aztán dührohamot kap vagy napokig nem szólal meg és olyan mint egy gyerek. Nehéz mellette. A kis hercegnőre is nekem kell vigyáznom, vele is valami baj van, nagyon furcsa kislány, valószínűleg örökölte az apjától, de közel sem olyan szeszélyes. Csak szeretetre vágyik és nagyon ragaszkodik hozzám. Elmegyünk együtt a hegyekbe, valamit meg akar mutatni, azt hiszem. 
Később egy gazdag lakomán veszek részt, ahogy ülök, elgondolkozva és félig érdeklődve nézem a tivornyázó vendégeket. Egy teraszfélén vagyunk, felfelé nézek és furának találom hogy a tető alsó, falécekkel bordázott része milyen poros. Mióta nem takarítottak itt..? Nagyon különösnek találom. Aztán a fáraó feláll és ki akar menni. Egy szót sem szól csak áll és csöpög a nyála. A királynővel együtt megfogjuk két oldalról és kivisszük a mosdóhelyiségbe. Köztünk nincs ellenségeskedés, mindketten ugyanabban a nyomorúságban osztozunk. Megvécéztetjük a fáraót, közben elönt az undor. 
Egy udvaronc megjegyzést tesz a fáraó tehetetlenségére, mire meglepődve látjuk hogy a fáraó magához tér és fenyegetően mondja, hogy hallotta mit mondott. Eszét vesztve üvöltözni kezd hogy kivégezteti a pimaszságáért, a szemei kidüllednek, vádlón előrenyújtott karja remeg. Aztán megint kábaságba esik. Meddig kell még így élnünk?!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Márc. - 14:53

Hú nagyon kellemetlen egy álom lehetett . Olyan előző élet szaga van . Ez nem jelentené azt , hogy abban a környezetben , de lehet hasonló szituációban . Esetleg egy olyan erőszakos helyzetet is jelenthet , ahol valakivel még osztozol a sorsodban .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Vendég Csüt. 24 Márc. - 15:21

Két egyiptomos álmom volt, egyikben egy piramisról jöttem lefelé, ahonnan aztán lezuhantam. A másikra nem emlékszem de reggel felébredve ezt az egyiptomisan hangzó nevet ismételgettem: Meritahton Merithanit

Mondjuk előző életekben nem hiszek. Akárhogy is az álomban nekem az a rész volt a legfontosabb mikor a poros tetőre néztem, mert hasonló érzések árasztottak el mint tudatosodás előtt. Az a valami nem stimmel fajta.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Márc. - 16:14

Azt hiszem ezek az álmok is olyan kategória , amikre egyenlőre nem lesz magyarázat .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Vendég Pént. 25 Márc. - 10:26

Csak egy részletet fogok közölni mert az egész álom nagyon személyes vonatkozású. Az előzményről csak annyit hogy megkértem egy tudós barátomat járjon utána a repülés titkának, annak hogy az ember képes lehet-e a levegőbe szállni. Nagyon komolyan vette a feladatot és megvizsgálta a kérdést minden lehetséges szempontból. A számítógépébe mindenféle adatokat táplált be hogy a lehető legpontosabb eredményt kaphassa. Ő viszont idővel azon kapta magát hogy dolgozata túlmutat az alapkérdés megválaszolásán és mélyebb felismerésekre, nagyobb összefüggésekre bukkan. Fokozatosan alakot öltött egy képekből, hangokból és érzésekből álló gyűjtemény. Tagadhatatlanul művészi vonatkozásai voltak, aki csak megtapasztalta a hatása alá került. 

De a lényeg: még a munka közepén megkért hogy hadd végezzen el rajtam egy szűrést. Le kellett feküdnöm a földre egy hideg, fémfalú, kör alakú helyiségben. Aztán egy különös gép emelkedett fölém ami elkezdett a fejem búbjától a lábujjamig pásztázni. Késes fények villantak fel. Kicsit megijedtem tőle, de barátom biztosított hogy fájdalommentes lesz és ne aggódjak. 

Azért nem volt ilyen könnyű a helyzet, mert a testem először elzsibbadt, majd vibrálni kezdett. A testem közepénél erős nyomást éreztem, nehéz pontosan visszaadni, mintha valami gömb alakú, pirosas energia mocorgott volna bennem és ki akart volna robbanni. Az a szerkezet ami fölöttem lebegett vonzotta, hozzá akart tapadni, erőteljes magnetikus jellegű nyomást éreztem. Felismertem hogy ugyanaz az érzés mint mikor korábban megpróbáltam az álomváltást és hozzátapadtam a tükörhöz. Aztán elkezdtem forogni körbe nagy sebességgel, mint egy másik váltásos álmomban. Az eszméletvesztés határára sodródtam, a világ összefolyt a szemeim előtt, de fent a karzaton láttam hogy földönkívüli tekintetek figyelnek. Hatalmas kékes, különös formájú szemük volt, benne színes pöttyökkel. Megigéztek, vonzottak, ahogy belenéztem az egyikbe, mintha az örvénylés forrásába tekintettem volna. Szenvtelenül figyeltek, de nem volt bennük rosszindulat, csak kíváncsiság. Azt hiszem több faj is jelen volt az univerzum különböző pontjairól.

Mint mondtam barátom kutatása túlmutatott a kezdeti kérdésen és felfedezett bizonyos rejtett kapcsolatokat, ezek pedig úgy tűnik a csillagokba vezetnek!

spoiler:

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Pént. 25 Márc. - 10:57

Ugye ehhez sok mindent nem lehet hozzá tenni. 
Az jutott az eszembe , hogy valahol mind földönkívüli lények vagyunk , hiszen az élet nem a földről származik . Ez lehet bennünk van valahol mélyen és leképeződhet álmainkban . 
J egy alkalommal ezekkel a szürke lényekkel találkozott álmában . Azok azt mondták neki , hogy ők is emberek , de egy az ember továbbfejlesztett változatai . Na most ezt is lehet többféleképpen érteni . Akár úgy is , hogy ők a mi jövőnk . Ha összehasonlítjuk magunkat a Cro magnoniakkal , vagy azok elődeivel , akkor mi magunk is rengeteget változtunk és nem is olyan hosszú idő alatt .  Mit számít 10-20 ezer év a 2-3 millióhoz képest ? 
Na szóval az álmod akár megtörténhetett egy másik világban , akár nem , a génjeinkbe információk vannak kódolva . Akár innen is jöhetnek talán álmok és nem biztos , hogy minden találkozás eredeti volna . Ezt most nem is kifejezetten az álmodhoz írtam , hanem inkább általánosságban
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Vendég Pént. 25 Márc. - 11:15

Érdekes volt ez a földönkívüli szál valóban, de ami hozzá vezetett azon van a lényeg. Ugyanazok az érzetek mint az álomváltási kísérleteimnél. Még az is lehetséges hogy a gyűjtőpont eltolódást érzékeltem testileg és ez tette lehetővé hogy olyat lássak amit egyébként nem. Hancock is ír a génekbe kódolt információról és hogy sok elrablásos tapasztalat ezekhez vezethető vissza. Valami kapcsolatunk van ezekkel a lényekkel és az álmok, illetve hallucinogén anyagok segítségével találkozhatunk velük.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Pént. 25 Márc. - 11:24

Igen ez elképzelhető .
A testi érzeteid , amúgy nem is biztos , hogy testi . Lehet az is csak emlékezet . Testinek akkor mondanám leginkább , ha közvetlen ébredés után is van még valami maradvány jele . Ha semmi efféle nincs , akkor lehet ez valami más .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Vendég Pént. 25 Márc. - 11:44

Álomtestire gondolok. Eddigi tapasztalataim alapján mindenfajta fizikai érzetet képes produkálni. Így rosszullétet is. Azt lenne jó a későbbiekben kideríteni hogy mennyire vannak az ottani érzetek hatással a fizikai testre. Ugyanis ha csak a gyógyítás oldaláról közelítjük meg, akkor az álomtestre gyakorolt pozitív hatások visszahatnak a fizikaira is, elindítva egy belső gyógyító folyamatot.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Pént. 25 Márc. - 12:04

Igen részemről is ez egy törekvés lenne , mert ha a fizikai hatással lehet a szellemire , akkor szerintem a szellemi is hatással lehet a fizikaira .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 13 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 19 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.