Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

27 / 31 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 6 Júl. - 21:19

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:46-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 7 Júl. - 6:41

Áprilia írta:
fortis írta:
Áprilia írta:Tán így nézhet ki egy portál (?).
De szeretnék látni a valóságban egy ilyet (nem álomban).

Lehet , hogy már láttál , csak nem tudtad , hogy mi az .

Az nem zavart volna. Sajnos még nem láttam.

Mit tennél , ha elérhető közelségben rábukkannál egy portálra ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 7 Júl. - 18:12

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:46-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 7 Júl. - 18:20

Áprilia írta:Átdugnám az ujjamat.

És utána ?
Amúgy érdekes a téma átviszem a játszótérre , légyszi ott válaszolj !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 7 Júl. - 18:45

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:46-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 8 Júl. - 8:31

Visszavontam a kérdést ,, ne játszunk .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 11 Júl. - 10:33

Azonosító 2015 07 
A helység valahol egy hivatal és egy orvosi rendelő keveréke lehetett , ahol reklamálni szerettem volna . Igazolványt csináltattam , de csak miután elkészült vettem észre , hogy az adatok nem stimmelnek rajta .   Miután sikerült reklamálnom , az illetékes hölgy bizonygatta , hogy azon az igazolványon bizony minden rendben van . Én meg ellenkeztem , hogy ez nem így van .  A legmeglepőbb az volt , amit magam is elismertem , hogy az elkészültekor úgy tűnt , hogy az adatok jók és minden rendben van . Most mégis nem stimmelnek a dolgok .  
Aztán észrevettem egy másik hölgyet , egy magas szőkét , valamivel idősebb lehetett nálam , és ami feltűnt a számomra az a szemei és a szemöldökei voltak .  Nem tudom miért , ez valahogy megragadta az emlékezetemet , kicsit különösnek és jellegzetesnek  találtam .  Talán a pillantása lehetett az amiről azonnal észrevettem , ő tudhat valamit arról , hogy mi történik itt körülöttem .  Ki is használtam a lehetőséget és próbáltam szóba elegyedni vele , de ő visszautasított , mert sürgős elintézni valója támadt , de tett egy megjegyzést , hogy várjak .  Végre elő bukkant ismét az egyik ajtó mögül és behúzódtunk az egyik asztal mögötti sarokba .  Nagyon nem is kellett elemeznem a problémámat , elejtett szavaiból következtetni lehetett arra , hogy itt egyesekkel fura dolgok történnek , de nem igazán beszélhet róla . 
Aztán valaki félre szólította és el kellett mennie , de utalt rá , hogy még várjak .  Az illető férfi talán kollégája lehetett , és úgy tűnt , valamin vitázhatnak . Aztán eltűntek az egyik szoba ajtaja mögött , én meg pár várakozóval magamra maradtam . 
Nem voltam sokáig egyedül , mert egy nővérféle ült le mellém az asztalnál . 
Eleinte csak átölelt , mintha együtt érzőn szeretett volna , mondjuk furcsálltam a helyzetet , de nem ellenkeztem , nem tudtam mire vélni a helyzetet , de  aztán megjelent egy fehér ruhás férfi és egy injekciós  fecskendővel hirtelen hozzám lépett , hogy a tartamát belém pumpálja . 
Ekkor már szabadultam volna , de a kedves érintése a nővérnek itt már szorításba ment át , én meg tiltakoztam ellene , hogy mit akarnak . 
Szemeimmel a magas szőke hölgyet fürkésztem , hátha  kilép már a szoba ajtó mögül , a kezeimmel  a fecskendő ellen hadonászni próbáltam , de a végeredmény az lett , hogy kiestem az álomból .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 11 Júl. - 20:14

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:46-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 11 Júl. - 21:12

Hmm igen , ez a történet nekem is beugrott , talán pont azért amiért neked is , de azt nem tudnám megmondani , hogy a hasonlóság miatt e , vagy valamiért másért .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 13 Júl. - 6:47

Kígyó 2015 .07
Az álom hol belső , hol külső nézetes volt , néha filmszerűen peregtek az események . 
Két űrhajós indult volna útnak , de a fontos csomagról amit az űrbe kellett volna juttatni  kiderült  , átverés az egész . Már késő , nincs vissza út és a Földnek hamarosan úgy is vége .  Az űrhajó a tengerbe zuhant  és elvileg vissza kellett volna térni a bázisra  , de e helyett másképpen döntöttünk , és a mentőcsónakkal  egy óceáni sziget felé vettük az irányt .  Arra gondoltunk azt a kis időt ami még hátra van eltölthetnénk kellemesen is  a pálmafák alatt szép lányok társaságában . 
Hamarosan kikötöttünk , jobban mondva  kisodródtunk a partra , és lám 4-5 csinos hölgy már oda is sereglett körénk . 
Késztetést éreztem , hogy felmenjek a hegyre , hogy az engem foglalkoztató  kérdésre választ találjak . 
A hegyen egy különös  emelvény volt ,  egy kőoltárból   kiálló sárkánybordákra  emlékeztetett leginkább , és én befeküdtem a bordák közé , várva a hatást . 
Meglepő módon megszólalt egy  erőteljes földöntúli hang az után érdeklődve , hogy mi a szándékom ?
- Meg akarom tudni hogy jön el a vég feleltem a hangra . 
Válasz helyett  vagy éppen válaszként ,   sebes víztömeg  rohant át rajtam hullámszerűen , ebből következtetni lehetett arra , hogy özönvíz  vethet véget a civilizációnak . 
Megköszöntem a választ és távozni akartam volna , de a hang ismét megszólalt .  
- Várj még ! - szólt rám dörgedelmesen . 
- Kedvellek téged , ezért kígyóvá teszlek folytatta  
Újabb hullám érkezett ,   ezúttal szelídebb , minek nyomán a bőrömön tetoválás szerű jelek maradtak .  Tudtam mit jelent kígyónak lenni , ezek az emberek a szigeten kígyóknak nevezték magukat . 
Néhány kígyó az emelvény körül álltak  mindeközben  és figyelték a történést . 
A következő pillanatban szép lányok álltak egymás mellett sorban a magas parton , hátuk mögött a kék ég és a tenger . A férfiak is sort alkottak egymás mellett , én meg egyenesen odaléptem az egyik nekem tetszetősebb hölgyeményhez , de hamar meg kellett tanulnom mi a szokás , mert hátra rántottak a sorba . 
Eztán már csak a szokás foglalta le a figyelmemet a párválasztásról . 
Amint a férfiak oldalazva szemben állva a nőkkel  jobbra haladtak , egy férfi mindig egy nővel szemben állt meg éppen .  Ha a nőnek a vele szemben álló férfira esett a választása akkor elkapta a kezét és beugrottak a tengerbe .  Ha nem történt választás , akkor a sor tovább haladt . 
Tulajdonképpen nem tudom , hogy mindenki talált e magának való párra , és akik nem azoknak mi lett a sorsuk , mert felébredtem . 

A tetováláshoz hasonló ábra mindenki testét befedte így már az enyémét is , hasonló hullámszerű ábraként , mint amilyen ezen a képen is látható . 
álmok 1 - Page 27 Images?q=tbn:ANd9GcSZ2ZYZQMlfRFcuHa0O2C88eTx75PqraYYUD3pCs36GVNkRm0CL2w
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 13 Júl. - 14:13

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:47-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 13 Júl. - 22:13

Mú földje , maorik , vízözön , eltűnt civilizáció .
Hmm lehet a kígyónak volna köze a gyíkhoz ? Bizonyos értelemben mindenképpen . Mindenesetre a hullámos tetoválás nagyon jellegzetes lehet és valóban hasonló.
Az álom nagyon érdekes volt , elgondolkodom az első mozzanatokon , az űrhajózás mint jelképes elem talán nem is volt annyira véletlen ebben a történetben .
Köszi a reagálást !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 15 Júl. - 8:22

Teleportláda juli
A történet nem hosszú és nem is nagyon elemezném , ami érdekes jelenség volt benne , az leginkább az a bizonyos láda . 
Egy nagy épületnél jártunk egy társammal és valakik kerestek bennünket , hogy miért azt nem tudom , de nem volt kívánatos , hogy ránk találjanak . 
Aztán jött a segítség  egy pap , aki ajánlotta , hogy menjünk a kicsit odébb lévő  templom oldalában lévő ládához , abban elrejtőzhetünk egy időre . 
Így is történt , végigszaladtunk a töltés mentén  és már ott is voltunk a román stílusban épült templom oldalánál .  A láda is ott volt , felnyitottam és szó nélkül bele másztam .  Miközben próbáltam benne elhelyezkedni gondoltam csak át , hogy én is épp , hogy elférek benne , hogy fog belemászni utánam az a másik a társam ? Nos ezen nem kellett sokat filozofálni , mert a láda teteje hamarosan lecsukódott , egy pillanatra elsötétült minden , és hopp , a templom belsejében találtuk magunkat , ( feltehetően ) de nem a lábunkon állva , hanem lebegve a levegőben súlytalanság állapotában .  Voltak még ott páran , akik szintén ott lebegtek , és úszkáltak a térben , de nem voltak sokan . Elég fura volt ez a helyzet , de hamar hozzászoktunk . Aztán egy asszonyt láttam akit küldetésre  hívtak a templomból , és akinek aztán csak a gondolatait hallottam , hogy mennyire elégedetlen  a külső viszonyokkal , a gravitációval , mert nehezére esett a mozgás a belső körülmények után .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 15 Júl. - 11:17

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:47-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 15 Júl. - 11:24

Az a furi hogy az ilyen képtelen helyzetek ellenére mennyire természetesnek vesszük a történteket. Az a másik részünk, az álmodott számára semmi rendkívüli sincs a dologban, vagy lehet egy tudatos törekvés is a részéről, hogy a felszíni ént sötétségben tartsa. Holott az ellentmondások és furcsaságok világa nagyban segítheti is az álmodót hogy tudatosságra ébredjen.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 15 Júl. - 17:08

Áprilia írta:Az ilyen jellegű, nem a hétköznapi életed körül forgó álmok azért jobbak, mint egy "normál" álom, mert azt tanúsítják, hogy az átlagoshoz képest nagyobb mértékben mozdult el a gyűjtőpontod. Na milyen okos vagyok.
vigyor

tapsol
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 15 Júl. - 17:18

Médea írta:Az a furi hogy az ilyen képtelen helyzetek ellenére mennyire természetesnek vesszük a történteket. Az a másik részünk, az álmodott számára semmi rendkívüli sincs a dologban, vagy lehet egy tudatos törekvés is a részéről, hogy a felszíni ént sötétségben tartsa. Holott az ellentmondások és furcsaságok világa nagyban segítheti is az álmodót hogy tudatosságra ébredjen.

Nem tudom .Nem vagyok benne biztos , hogy az álmodott én  és a felszíni én ne ugyan azok volnának  .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 19 Júl. - 9:31

Kalandorok 2015 juli
Kalandoros találkozó után hazafelé vettük az irányt , de ezúttal a többség mondhatni mindenki hévvel közlekedett .  Nilkával sétáltunk odébb , mert én gyalog mentem és beszélgetésbe  elegyedtünk .  Már eltávolodtunk a hévmegállótól , amikor eszembe jutott , ideje lenne visszafordulnia .  A megálló felé fordultunk , és láttuk , hogy jön is a hév . A többiek veszettül integettek , Nilka futni kezdett . A többiek tétováztak felszálljanak e , de Nilka elég gyors volt , így bár egy kocsival előrébb , de ő is fel tudott szállni a hévre .  
Megnyugodtam , hogy sikerült és elindultam haza felé .



Hamis ébrenlét egy kísérlethez 2015 Juli

Álmomban meg voltam győződve arról , hogy ébren vagyok . Tulajdonképpen nem a környezet miatt , hanem az elhatározás végett , hogy mit fogunk csinálni majd álmunkban .  Egy kísérletet találtam ki , aminek  majd Áprilia és Médea is részese lehet , bár mások is jelen voltak a gondolataimban , pontosabban az egész kalandoros társaság , de ők ketten legfőképp , azt hiszem  érthető , hogy  miért . 
Eleinte csak egy kisebb tál volt előttem , amiben apró szemcséjű homokhoz hasonló  valami volt , de aztán rájöttem , hogy homoknak túl finom a szerkezete  , inkább olyan mint a liszt , sőt inkább már már mint valami zselé .  Próbáltam eligazítani a felszínét , hogy egyenletes legyen , de ez nem igazán sikerült . Aztán mintha egy hengerbe tettem volna , ami olyan volt akár egy kristályvizes palack ami hosszában ketté volt hasítva , hogy szét lehessen hajtani . Ebben a hengerben ráztam össze ezt a finom por szerű anyagot , ami feltapadt az áttetsző palack oldalára . 
Nos ennek az egész műveletnek az lett volna a lényege , hogy majd amikor álmodunk , erre a feltapadt porra rajzoljunk valamilyen jelet , így ha felébredünk akkor majd megnézhetjük , hogy a fizikai térben  lesz e annak hatása . 
Eddig azt hittem ébren vagyok , de most felébredtem és rájöttem , hogy csak álmodtam az egészet . Elgondolkodtam rajta ,  hogy mit  mit álmodtam , és felidéztem magamban a képeket . A szobámban voltam , az ágyamon feküdtem , és próbáltam vissza elaludni . Sikerült is  de nem az történt , amire számítottam , hanem újra felébredtem , vagyis most már véglegesen , és kiderült , hogy az imént csak azt hittem , hogy ébren voltam , mert most ébredtem csak fel és minden eddigi  csak álom volt csupán .

Megjegyzés : Tulajdonképpen végig hamis ébrenlét volt , egy hamis ébredéssel .  A hamis ébrenlét abban különbözik a normál álomtól , hogy bár álomban is tulajdonképpen azt hihetjük , hogy a valóságot éljük meg , de  ennek tényéről nincs tudomásunk . A hamis ébrenlétben viszont tudatában vagyunk annak , hogy ébren vagyunk és nem álmodunk .  Ennek ez a hamissága , mert tévedésben vagyunk .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 19 Júl. - 18:28

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:47-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Vas. 19 Júl. - 21:10

(( nagyon sok papírpénz volt álmomban a kezemben. Mint egy legyezőt, úgy tartottam, sokat...reggel így ébredtem. )))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 20 Júl. - 15:54

Elek írta:(( nagyon sok papírpénz volt álmomban a kezemben. Mint egy legyezőt, úgy tartottam, sokat...reggel így ébredtem. )))

Éhes disznó makkal álmodik ?
Kívánom , hogy ne így , hanem egy  jövőkép  legyen   !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 21 Júl. - 17:15

Árnyak 2015 Juli
Szóval hárman feküdtünk egy szobában , az egyik társam tőlem kicsit távolabb volt .  Úgy tűnt elaludt már , de olyan csöndben volt , hogy gondoltam leellenőrzöm tényleg így van e és minden rendben van e körülötte, mert még csak a szuszogása sem volt hallható .  A szobát persze éjjeli derengés töltötte be , így csak haloványan láttam az alakját  . 
Szóval feltápászkodtam a fekvőhelyemről , és amint közeledni próbáltam felé , hirtelen két sötét tócsa szerű árny ugrott le róla a padlóra , én meg automatikusan rávetettem magam az egyikre  ( nem tudom mitől vezérelve ) de csak a padlót foghattam , mert bár az árny ott volt a kezeim alatt , mégis csak egy árny volt , egy sötét fekete folt a földön , ami megfoghatatlan . 
Ettől a helyzettől annyira megijedtem , hogy azonnal felébredtem , mintha csak kilöktem volna magamat az álomból , azt hiszem nem túlzok ha azt mondanám , kirobbantam az álomból az ébrenlétbe .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 21 Júl. - 20:32

Árnyékra vetődtél.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 21 Júl. - 21:51

efi írta:Árnyékra vetődtél.

:-) A szó szoros értelmében .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 22 Júl. - 9:36

Castaneda nyomán ezek lehettek élősködő flyerek is, amint épp egy ember energiaburkát fogyasztották jó étvággyal, mikor megzavartad őket.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 22 Júl. - 19:45

Médea írta:Castaneda nyomán ezek lehettek élősködő flyerek is, amint épp egy ember energiaburkát fogyasztották jó étvággyal, mikor megzavartad őket.

Igen szóval ez a lehetőség egyértelműen bennem is felmerült  már abban a pillanatban . Nem tudtam magamról , hogy ennyire gyáva vagyok , vagy hogy így reagáljak egy ilyen találkozásra . Az egyetlen ami mégis  elgondolkodtatott , hogy ez egy álom volt , így az egész talán csak annak demonstrálása lehetett , hogy hogyan nézne ki és működne ez a valóságunkban .
Hmm az is elgondolkodtató , hogy az álomból volt hová kiugrani , na de egy éles helyzetből ugyan hová ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 1 Aug. - 23:12

fortis írta:
fortis írta:Volt néhány érdekes álmom a héten leírok néhányat .

1 / Immah  2015 juli kígyós
Egy tenger fölé magasodó várszerű építmény egy magasan lévő teraszán álltam . A tenger alant sötét és viharos volt .  Minden arra utalt , hogy háború dúl , de ennek nyomát sehol sem láttam .  A háború talán önmagamban zajlott ?  Mérgemben lelöktem a helyéről egy nagyobb méretű kelyhet ami a terasz egyik sarkában állt . A kehely nagy robajjal zuhant a tengerbe  meglepődve hallgattam becsapódó hangját . Aztán felszínre hívtam a szörnyet  és földöntúli hangon fennhangon suttogtam nevét . Immahhhh ! Immaahhh .  ( Az I kicsit é hangzású volt ,  elsuttogtam párszor a nevét )  A szörny egy hatalmas kígyó kinézetű szörny volt , de csak kinézetű , mert bár alakja hasonló volt , de kitátott ovális pofája a befelé hajló  grinocérosz agyarakhoz hasonló méreteivel  igen különös volt .  Miután teste végig nyomult  egy alattam húzódó folyosón és a pofáját nagyra tátva megtorpant egy pillanatra mert onnan már nem volt tovább , egy másik hatalmas kőkelyhet rántottam le a helyéről és a szörny pofájába vágtam . 
 A kő különös módon több robbanással zúdult lefelé a szörny hatalmas gyomrában és végig robbanva szakította testét a tenger mélye felé . 

2 / Szörny alattunk  juli  
Ketten voltunk társammal , és ló halálában rohantunk a sziklafal felé , hogy némileg megkapaszkodhassunk . A fal abszolúte függőleges volt , nem sok rést találtunk rajta amin mászhatnánk , de muszáj volt . Sikerült , az utolsó pillanatban értük el a kritikus magasságot , ahová a szörny karmával  már hiába csapkodott utánunk .  . 
Mihez hasonlíthatnám a szörnyet ? - talán egy bivalyhoz , aminek pofája nem legelésre termett , hanem hogy kiálló agyaraival csontokat törjön és roppantson .  Lábai hatalmas  ívelt karmokban végződött , ezekkel kapkodott utánunk . 
A sziklafal teteje felé néztem és láttam , hogy egy kőtömeg zúdul alá . Éppen , hogy a falhoz lapulhattunk , a törmelék a szörnyre zuhant , de lepattogott róla akár a por .  Aztán kezeink alatt mozdult meg a szikla és félő volt , hogy alá zuhanunk . 

3 / Teleport  egy lépcsőházban 2015 juli
Nem tudom honnan kerültem ide , egy valamiben voltam csak biztos , hogy a hely ahol vagyok oda teleportálódtam .  Ez a hely egy panel ház lépcsőháza volt és mezítláb voltam .  Hamarosan érkezett a lift és egy nő szállt ki belőle . Először gondoltam elbújok , de aztán erőt vettem magamon és megszólítottam a nőt . Elnézést kértem tőle  és elmagyaráztam szorongató helyzetemet , hogy én ide teleportálódtam egy teljesen más helyről , és fogalmam sincs , hol vagyok , segítsen ki valahogyan engem .  A nő eleinte bizalmatlan volt , de aztán mégis úgy döntött , hogy segít . kerített nekem valahonnan egy papucsot , hogy legalább ne legyek mezítláb . 

4 / Ápriliás kaland  2015 juli
Kötélen  másztam át az egyik épület háztetejéről a másikra .  Elvileg ki voltam tiltva erről a helyről . Egy nő segített az akciómban . Bejutottam az épület padlására egy kis ablakon át , de sietősen el is kellett bújnom egy hirtelen felfedezett láda mögé , mert egy kislány egy idősebb hölggyel éppen beléptek a padlás ajtaján .  Csöndben húzódtam meg a láda árnyékában , de ők pont arra sétáltak és felfedezték sziluettemet .  Hirtelen felugrottam és kirohantam az ajtón , le a lépcsőn .  Odalent több gyerek tartózkodott vagy négyen öten fiúk lányok vegyesen .  Az épület ismeretlen volt számomra , nem tudtam a folyosók merre vezetnek . Aztán az egyik sarokban megpillantottam Ápriliát amint  egy asztalnál üldögélt  a fal mellett . Odaléptem hozzá és leültem vele szemben .  Nem lehettünk többek 18 - 20 évesnél és a tudat szintjeiről beszélgettünk minden előzmény nélkül .  (  Ez a rész nagyon érdekes volt , megpróbálom nagyjából körülírni  . Szóval az álmodásban lévő két olyan tudat szint volt a lényege , ahol az egyiknél az embernek erőfeszítéseket kell tennie hogy tudatosságát fenn tarthassa és hogy a dolgokat kedve szerint irányíthassa , de a másik tudatszinten ez már erőfeszítések nélküli , szinte természetessé és azonnalivá válik . )  Aztán megjelent Áprilia jelenlegi párja , aki az álom szerint az ő édesapja volt  és aki tulajdonképpen eltiltott bennünket egymástól . Sőt , kitiltott még a környékről is .  Miután ezt ismét a tudtomra adta , elhagytam a helyszínt és az utcán suhantam a járda fölött . Egy mellék utcában viszont  egy kedves ismerőst pillantottam meg , egy kislányt aki a barátnőjével beszélgetett . A kislány egy játékbabát szorongatott a kezében  és örömmel üdvözölt miután meglátott .  Ugye te egy angyal vagy ? - szegezte nekem a kérdést , mire én tiltakozni kezdtem és nemlegesen a fejemet ráztam . De hiszen repülsz  és erre csak az angyalok képesek  felelte  szavamra mire kiestem az álomból . 

5 / Teleport ismét a lépcsőházban .  2015 juli
Ismét a lépcsőházban találtam magamat , de ezúttal anyaszült meztelen .  Már megint ide teleportálódtam futott végig rajtam , de ezúttal miután felfedeztem , hogy teljesen meztelen vagyok ez így sokkalta kellemetlenebb . A lépcsőforduló felé rohantam , mielőtt valaki felfedezhetne , de nem volt szerencsém , mert pár fiatal éppen a lépcsőn közlekedett . Két lány és egy srác voltak  és eleinte megdermedve megrökönyödve bámultak felém . Én beszaladtam a lift melletti kis folyosó részbe , de a tovább utat egy ajtó zárta el .  Mit csinálsz te itt ? - szegezték nekem a kérdést .  Úhh ezt elég nehéz elmagyarázni , de megpróbálom - nyögtem . Az az igazság , hogy kizártam magamat és mutattam az egyik ajtó felé .  Na de hogy zárhattad ki magadat meztelenül ? - kérdezte az egyik csaj . 
Hát szóval az az igazság , hogy fürödni készültem , de eszembe jutott , hogy  valamit a táskámban felejtettem és miközben oda akartam szaladni érte   fura neszeket hallottam beszűrődni a folyosóról . Kinéztem óvatosan nem e betörő vagy tolvaj ,  nem láttam senkit . Próbáltam jobban körülnézni amikor megbotlottam a küszöbben és a huzat meg bevágta mögöttem az ajtót . Hát elég hülye helyzet , de láthatjátok így jártam .  A fiatalok elhitték a mesémet és megpróbálták valahogy kinyitni az ajtót .  nem tudom hogyan sikerült nekik , de valahogy kinyílott és meg a kilincset elkapva bőszen megköszöngettem nekik . Nos a fiatalok elmentek én meg felébredtem . 

6 / teleport a múltba  2015 juli
Katona voltam és bár  a többiek elhelyezkedtek már abban a bizonyos házban én még egy ócska kinézetű lánctalpassal be kellett , hogy parkoljak az udvarba .  A múltban voltunk , a helyszínt ismertem , hisz a környéken nőttem fel ,  de erre az épületre mondjuk nem emlékeztem , csak halványan , hogy létezhetett .  Aztán az épület előtt négy társammal , pontosabban az egyik parancsnokkal és másik két katonával beszélgettünk , mikor valaki oda lépett , és egy fura készülékkel valami igen különös dolgot művelt .  Egy elektromos felhő vagy burok keletkezett körülöttünk , a parancsnok valahogy ki tudott még törni ebből a burokból és még annyit láthattam , hogy a fegyverével  a készüléket a kezében szorongató illető felé lő , de a következő pillanatban már semmit sem láttam , mert egy egészen más környezetben találtam magamat . Pontosabban három magamat , mert hárman voltunk akik átkerültünk , de  szétszóródva a környéken .  Felismertem a  helyszínt , hiszen nagyjából ugyan ott álltam , de kb 30 évvel későbbi időpontban talán ? Az utca ahol a kaszárnya állt eltűnt és a helyén panel házak sorakoztak . Fogalmam sem volt mitévő legyek , és szitkozódtam , hogy legalább a jelenlegi saját koromba teleportált volna az a gép .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 4 Aug. - 17:44-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 2 Aug. - 5:09

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:47-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 2 Aug. - 5:16

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:47-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 2 Aug. - 5:47

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:48-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 27 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

27 / 31 oldal Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.