Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

15 / 31 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 7 Jan. - 9:59

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:24-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 7 Jan. - 10:07

öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 7 Jan. - 11:54

Áprilia írta:
f írta:Zenekar
- Egy teremben voltunk ha jól emlékszem négy társammal , vegyesen fiúk és  lányok ...

Hirtelen az jutott eszembe, hogy négyen vagyunk jelenleg aktívak a fórumon: te, Efi, Etoile és én. És valamit produkálni akarunk, de vannak kezdeti nehézségek. Először az egyik lánynál, aztán nálad. De végül beindul a dolog. Talán eme forum négyünk általi működtetését jelképezte az álom. De ez egyáltalán nem biztos.  öröm

kreatív értelmezés öröm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 7 Jan. - 15:52

A te hangszered volt az, ami most nem szólalt meg.
Annyira tudtam, már akkor, mikor még az álom nem húzta alá ennyire. Fortis, el kéne kezdeni, csak az első hang a lényeg! Nem szabad félni, hogy nem sikerül!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 7 Jan. - 17:56

efi írta:A te hangszered volt az, ami most nem szólalt meg.
Annyira tudtam, már akkor, mikor még az álom nem húzta alá ennyire. Fortis, el kéne kezdeni, csak az első hang a lényeg! Nem szabad félni, hogy nem sikerül!
öröm  Szerinted is lehet a fórumhoz köze ? Én nem tudom , nem érzem ezt , de nem tartom ezt sem kizártnak .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 7 Jan. - 19:34

f írta: Szerinted is lehet a fórumhoz köze ?

Mindenképpen megfontolandó ez a szempont. Ám ha az álmodat megvizsgáljuk, azt találjuk, hogy nem csak ti - talán  négyen - vagytok ott, hanem van egy mester is, akinek meg akarod/akarjátok mutatni, mit tudtok.
Abban az esetben jelentené a fórumot, ha 1./ volna itt valaki, akit te mesternek tekintesz, vagy
2./ volna valahol máshol egy "mester", akinek szeretnéd megmutatni, mit tud a fórum.
Ha meg akarod keresni, hogy az életed melyik színterére vonatkozhat az álom, akkor olyat keress, ahol van olyan személy, akire felnézel.

Ugyanakkor a másik álom, amit ez után álmodtál, mégis visszacsempészi azt a gondolatot, hogy esetleg mégis a fórumról lehet szó. Hiszen itt láthatod meg Áprilia nick képét. Igaz, hogy ez egy másik álom volt, ám összefügghet az előzővel. Vagy nem. Nem tudom.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 7 Jan. - 19:52

Szóval nem 4-en voltunk , hanem legalább öten , itt volt egy kis félreértés , hiszen négy társamat említettem , akkor én lennék az ötödik , plusz a mester .
Amúgy jó felvetés a mester kérdése , bár lehet az ő személye esetleg képletes is lehet , utalva arra , hogy itt a maga módján egy kicsit a maga vonalán mindenki mester .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 7 Jan. - 19:56

Nem hiszem, hogy a mester személye képletes. Azt másik személynek gondolom, miközben abba beleegyezem, ha te úgy látod, hogy az összes többi te volnál. Bár magam ott is inkább arra tippelnék, hogy valódi társakról van szó.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 7 Jan. - 20:18

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:24-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 7 Jan. - 20:47

Hmm lehet , hogy van benne igazság amit mondtok , még ha én magam nem is feltételeztem volna efféle megfejtést . Szóval a bizonyítással egyet értek , csak én úgy voltam ezzel , hogy ez önmagamról szól , tehát elsődlegesen magamnak . A fórum léte meg főként a barátságról kellene , hogy szóljon , hisz kivel osszam meg a tapasztalataimat , ha nem veletek ? Sőt ha pláne akad közöttetek hasonló érdeklődési körű , vagy gondolkodású .
Ti talán nem is hiszitek el , hogy mennyire különlegesek vagytok , egytől egyig mind . Elek felismerhette ezt , de azt hiszem nem azon a vonalon amelyiken én . Én viszont valami egészen különlegeset láttam meg bennetek , és ezt talán lehet párosítani olyasmvel , mintha mind valamilyen különleges hangszeren játszanátok .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 7 Jan. - 21:24

Amiket Áprilia mond, azok úgy vannak szerintem is, de a mester nem lehet a fórum énszerintem. Az egy valóságos személy, nem feltétlenül mester tényleg, de olyan ember, akire Fortis felnéz.

Fortis az a negy kérdés, hogy az álom alatt érezted-e úgy, hogy ez az egész rólad szól, vagy amikor megpróbáltad értelmezni, akkor indultál ki abból, hogy mivel a te álmod, rólad kell hogy szóljon.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 8 Jan. - 6:51

efi írta:Amiket Áprilia mond, azok úgy vannak szerintem is, de a mester nem lehet a fórum énszerintem. Az egy valóságos személy, nem feltétlenül mester tényleg, de olyan ember, akire Fortis felnéz.

Fortis az a negy kérdés, hogy az álom alatt érezted-e úgy, hogy ez az egész rólad szól, vagy amikor megpróbáltad értelmezni, akkor indultál ki abból, hogy mivel a te álmod, rólad kell hogy szóljon.
Nem , nem éreztem olyat , hogy rólam szólna , én is csak egy voltam a többi közül . Akinek elsőként kellett volna megfújnia a kürtöt sem éreztem hogy lenne valami közünk egymáshoz , de azt igen , hogy ennek a valakinek támogatásra van szüksége .( lelki erő )   Ami pedig a mestert illeti , őt nem láttam csak érzékeltem a jelenlétét . A jelenléte pedig férfi energiára utalt . Tehát nem láttam , de tudtam , hogy férfi jellegű .
Azt még hozzá tenném , ismeretségi körömben nincs olyan hím nemű akinek bizonyíthatnékom volna önmagamon kívül .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 8 Jan. - 7:00

Áprilia írta:Van még az életednek olyan területe, ahol együtt akarsz muzsikálni négy emberrel?
Azt hiszem nincs .  Legalábbis nincs kilátásban . Az , meg , hogy a létszám  + 4 fő amint azt az álom mutatta , szerintem nincs korlátozva , hogy több is ne lehetett volna .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 10 Jan. - 11:41

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:24-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 10 Jan. - 13:26

Áprilia írta:
f írta:Szavak képekben . 

Ez már kicsit olyan, mint amikor szimbólumokban beszélgetnek valakik.

Igen , szerintem is , ez jó megállapítás . Hmm tudod az a fura , hogy néha egy szimbólum többet foglal magába , mint amit beszéddel ki lehetne fejezni .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 10 Jan. - 13:37

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:24-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 10 Jan. - 14:45

yes

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 12 Jan. - 5:13

Energia:
Olyan furcsát álmodtam , hogy leírni sem tudom . Bár álmomban tisztában voltam vele mit fogok írni , mostanra annyira érthetetlenné vált , hogy nem tudom visszaadni .
- Nagyjából volt ott egy szoba , amiben minden energiából állt . Azt hiszem én teremtettem meg mindent ami ott volt , de hogy akarattal e , vagy tudat alatt ez már nem teljesen tiszta .  Mindenesetre  volt ott valaki rajtam kívülálló , aki a falakon túl volt és belekontárkodott a munkámba . Pontosabban próbálta eltüntetni a berendezésemet , így újra kellett teremtenem azokat . 
Fura , mert valahogy megfogalmazódott bennem , hogy itt minden csak energia és úgy alakíthatjuk  és befolyásolhatjuk a dolgokat , ahogy az nekünk tetszik .  Ez így még rendben is volna , na de az a másik aki beletörölgetett az én munkámba ?  Mondjuk igaz , ha nem teszi , az egész gondolatsor fel sem merült volna .
Amit még esetleg hozzá tennék , és ami tulajdonképpen az egész álmot annyira elmondhatatlanná teszi , hogy a dolgok , tárgyak , nem illúziószerűek voltak , bár józan ésszel gondolva ami keménynek és kézzel foghatónak tűnik az álom során az inkább illúzió jellegű , mint az ami megfoghatatlan . Pont fordítva ugye mint ebben a valóságunkban . Itt viszont minden olyan furának tűnt , képlékenynek , formálhatónak .  Mintha valóban energiából lett volna ami csak arra várt volna , hogy az akarat megszilárdítsa .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 12 Jan. - 8:37

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:25-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Hétf. 12 Jan. - 10:31

Az a másik aki aláásta a munkád talán arra akarta felhívni a figyelmed, hogy ne ragaszkodj a formákhoz. A teremtés beszűkíti az érzékelésed, az energia tiszta látásához meg kell szabadulnod a szokás hatalmától.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 12 Jan. - 16:31

Mindkettőtökkel egyet kell értenem , két különböző  megközelítésre  világítottatok rá , de mindkettő  ugyan oda vezet .
Igen , valóban jók a felvetéseitek .

Amúgy az álomnak volt egy következő állomása , hamarosan beírom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 12 Jan. - 18:03

Akár valami perzsa ( Az energia folytatása )

Miután véget ért a huzavona a szobában való energiákkal  ,  egy újabb szobában találtam magamat , de ez nagyon eltérő volt a másiktól  , és  nagyon különös egy helyen .
Próbáltam volna képet találni hozzá , hogy valahogy összevariáljam ízelítőként , de nem sikerült . A szobának mintha nem lett volna mennyezete és a falak homokkő színűek , durván simára csiszoltak voltak  .  A bútorzat ellenben eléggé igényes perzsa mintás fotelok és egy kanapé voltak , valahol a háttérben egy könyves polc  az oda való vaskos  könyvekkel , tőlem balra pedig egy  barnás asztal , rajta  egy szép fehér tejopál  vázának tűnő holmival , amit első ránézésre egy fura lámpatestnek véltem  , amiből egymás mellett két pálcikaféle kandikált ki , akár valami vastagabb  hurkapálca , a tetejükön  egészen halványkékes  kehely szerű formával . Eredetileg átfutott rajtam a gondolat , hogy ezekben lehetnek az izzók a világításhoz .  A padló is kőből volt , szintén perzsa szőnyeggel  , és bár  a szoba látványa így egészen minimalista hatást keltett , mégis olyan érzetem volt , mintha minden jelen lenne aminek lennie kell .
Két idősödő ( bár ez csak feltételezés ) hölgy volt a szobában kiknek ruházata szintén illett a környezethez , de számomra kicsit idegen volt  , és valahogy Indira Ghandit juttatták az eszembe leginkább . ( csuda tudja miért ő jutott az eszembe . )
Beszélgettem ezzel a két hölggyel , de sajnos ebből a beszélgetésből számomra semmi sem maradt meg . ( Még homályosan sem . )
Emlékeimbe leginkább a bútorok vésődtek be és jól emlékszem az futott végig rajtam , hogy itt ezeknek a bútoroknak nem igazán van jelentősége , bár idehaza ha árban gondolkodnék méregdrágák volnának , de itt ezen a helyen ennek semmi értelme .
Az asztal felé néztem és valami bogyó szerű ( fogalmam sincs mit ) dolgot eszegettem , valószínűleg a két hölgy nyomhatta a kezembe . Az asztalon az a furcsa váza szerűség , amit lámpának hittem , egy különös mozdulatot tett felém a benne lévő két pálcika szerűség . Ezek élnek !- futott fégig rajtam , és feléjük hajítottam egy bogyót . valahogy elkapta az egyik a tölcsérével és a bogyó eltűnt azon nyomban  benne . Dobtam a következőt , a másik is elkapta és így etettem meg őket , ki tudja mennyi bogyóval .
Egy pillanatra eszembe jutottak a Castaneda által emlegetett szervetlen lények , de ez már annyira kiakasztott , hogy fel is ébredtem . 

Megjegyzés : valahogy minden olyan automatikus volt , nem igazán érzem , hogy bár mit is irányíthattam volna . Egyedül azok a gondolatok amik a bútorzat és az asztalon lévő fura lámpásféle körül forogtak  éreztem igazán a magaménak .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 12 Jan. - 18:47

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:25-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 12 Jan. - 19:09

Áprilia írta:
Believe írta:
Egy pillanatra eszembe jutottak a Castaneda által emlegetett szervetlen lények , de ez már annyira kiakasztott , hogy fel is ébredtem . 

Nekem már az álmod olvasásakor az ugrott be, hogy az a két hosszú pálcikaszerű lény szervetlen lény volt.
A bogyókkal kapcsolatban pedig az ugrott be, amikor Keanu Reeves a Mátrixban bekapja a tudatosodást/látást eredményező bogyót. Nem emlékszem pontosan arra a filmre, de az álmoddal összekötve, a bogyók nyilván a tudatosság növekedését eredményezték volna, ha megetted volna, és erre vevők voltak a szervetlen lények is, akiket megetettél velük. Közvetve energiát adtál nekik ezáltal (?).

öröm A leírásban szerepelt ez : " Az asztal felé néztem és valami bogyó szerű ( fogalmam sincs mit ) dolgot eszegettem , valószínűleg a két hölgy nyomhatta a kezembe  "

Hmm érdekes egy gondolat és pont azért , mert a bogyókból én eszegettem először , és csak aztán vettem észre , hogy a vázaszerűségben lévő pálcák élnek . Szinte automatikusan hajítottam feléjük a bogyókat , de aztán már azért , hogy bekaphassák őket .
A másik érdekesség az lehet , bár erről nincs tudomásom , a zacskóban lévő bogyókat feltehetően a két asszonytól kaphattam .
Hmm tényleg milyen érdekes ! Elképzelhető , hogy tényleg ez lehetett a bogyók jelentősége ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 12 Jan. - 19:38

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:25-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 12 Jan. - 19:47

Áprilia írta:Azokra a bogyókra céloztam, amiket nem ettél meg, hanem hozzájuk vágtál. Meg kellett volna mindet enned. Még több tudatosságot eredményeztek volna.

Ja értelek . Háát nem tudom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 13 Jan. - 11:24

Believe írta:...szép fehér tejopál  vázának tűnő holmival , amit első ránézésre egy fura lámpatestnek véltem  , amiből egymás mellett két pálcikaféle kandikált ki , akár valami vastagabb  hurkapálca , a tetejükön  egészen halványkékes  kehely szerű formával...

Szoktál festegetni, nem rajzolnád le?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 13 Jan. - 16:35

Etoile írta:
Believe írta:...szép fehér tejopál  vázának tűnő holmival , amit első ránézésre egy fura lámpatestnek véltem  , amiből egymás mellett két pálcikaféle kandikált ki , akár valami vastagabb  hurkapálca , a tetejükön  egészen halványkékes  kehely szerű formával...

Szoktál festegetni, nem rajzolnád le?

Jó valamit megpróbálok


A hozzászólást Believe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 13 Jan. - 17:28-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 13 Jan. - 16:38

Amúgy nem vagyok benne biztos , de szerintem a tegnap esti  álmom is valahol  mintha kapcsolódna ezekhez az álmokhoz , majd leírom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 13 Jan. - 18:37

Believe írta:
Etoile írta:
Believe írta:...szép fehér tejopál  vázának tűnő holmival , amit első ránézésre egy fura lámpatestnek véltem  , amiből egymás mellett két pálcikaféle kandikált ki , akár valami vastagabb  hurkapálca , a tetejükön  egészen halványkékes  kehely szerű formával...

Szoktál festegetni, nem rajzolnád le?

Jó valamit megpróbálok

Nos végül is összetettem egy pár részletet különböző képekből , a vázafélét pedig oda rajzoltam a két valamivel . Azt hiszem jól visszadja a környezetet , talán kicsit tágasabb és világosabb volt a helyszín , de azért van hasonlóság  .

álmok 1 - Page 15 9611830011_www.kepfeltoltes.hu_

álmok 1 - Page 15 13684387232_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Believe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 13 Jan. - 19:13-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 15 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 31 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.