Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

23 / 31 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 11 Ápr. - 16:00

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:39-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 11 Ápr. - 16:09

Áprilia írta:
Believe írta:
Áprilia írta:
Believe írta:
- Szerintem a lány nem Médea volt .

Ha így lenne, akkor se keseredj el. Majd legközelebb sikerül. yes

Semmi pozitívat nem találtál ebben az álmomban ?

Dehogynem. Azt írtam le. kávé

 Még az sem tűnt fel , hogy benne voltál abban a bizonyos könyvben te is ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 11 Ápr. - 16:19

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:39-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 11 Ápr. - 17:11

Áprilia írta:
De igen! És köszi, hogy egy fél gondolat erejéig az "ismerősöd" lehettem!
 leborulós

Ne nekem köszönd ,  az álomnak inkább passzív mint aktív résztvevője voltam  . Véleményem szerint aki megmutatta a könyvet , az azt is megmutathatta vele együtt , hogy téged is ismer .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 12 Ápr. - 8:48

Néhány fura részlet álmaimból :

- Egy kislány üldögélt ( homokozott )  az épület végében  és amikor elhaladtam mellette  nagy örömmel fogadott .
Itt az emberek nem olyan nyíltak , de ő egészen más , mindenkivel barátságos  volt . Nyíltan kimondott mindent és telve volt szeretettel .  Felhívta a figyelmemet , hogy volt egy ígéretem a számára  és hogy szeretné ha megmutatnám neki amiről szó volt .  ( technikai jellegű téma nem teljesíthető ) Eszembe jutott , amit kért , de elmondtam neki , hogy inkább mesélnék neki helyette arról a bizonyos dologról . Úgy tűnt neki ez is megfelelne így , ezért odakuporogtam mellé , és elmondtam amit tudok .
A kislány nem volt valami bájos , inkább nevezném csúnyácskának tele szeplőkkel az egész arca , de számomra mégis kedves és aranyos volt .
Utólag bejegyezve : ( Közben eszembe jutott , hogy amit ígértem az egy film volt az élet összeállított képeiből , de nem tudtam hogyan lehetne teljesíthető ) Milyen érdekes is , ez az egész , mert az is eszembe jutott , hogy az előző álmomban azzal a lánnyal egy knyvet nézegettünk ami szintén rólam szólt . De nem értem hogy függ a kettő össze és miért .

- Egy másik álmomban arra eszméltem , hogy egy tükörbe bámulok egészen közelről . Ahogy figyeltem magamat rájöttem , hogy mennyire pontosan visszaadja a látványt olyannak amilyen vagyok . Ez örömmel töltött el , de ez csak idáig tartott .

- Egy térképet láttam Görögországról , és hogy valakinek el kellett futnia a távoli akkor még tán félsziget lehetett de ma már szigetként ismert helyre egy fontos üzenettel . Álmomban az angyalok útjának hívták ezt az útvonalat

- Egy hosszú utat láttam amin az ember jár .  Az út viszont sűrű erdővel volt körülvéve , és az út egyszer csak egy hegyi tavacska partján  véget  ért.  . Inenn nincs tovább csak a tóban való alámerülés .  Elgondolkodtam , hogy nem a cél , hanem az út maga volt  az ami az élet értelmét képezné .  Vissza lehetne fordulni , de értelmetlen volna , felesleges lenne átélni ismét .


A hozzászólást Believe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 12 Ápr. - 16:39-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Vas. 12 Ápr. - 14:27

Believe írta:- Egy hosszú utat láttam amin az ember jár .  Az út viszont sűrű erdővel volt körülvéve , és az út egyszer csak egy hegyi tavacska partján  véget  ért.  . Innen nincs tovább csak a tóban való alámerülés .  Elgondolkodtam , hogy nem a cél , hanem az út maga volt  az ami az élet értelmét képezné .  Vissza lehetne fordulni , de értelmetlen volna , felesleges lenne átélni ismét .

Nem erről szól a reinkarnáció? Újra és újra végigjárni ugyanazt az utat, amíg tökéletesre nem csiszolódsz, hogy aztán megtisztulva feloldódhass az Istenségben.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 12 Ápr. - 17:26

Médea írta:
Believe írta:- Egy hosszú utat láttam amin az ember jár .  Az út viszont sűrű erdővel volt körülvéve , és az út egyszer csak egy hegyi tavacska partján  véget  ért.  . Innen nincs tovább csak a tóban való alámerülés .  Elgondolkodtam , hogy nem a cél , hanem az út maga volt  az ami az élet értelmét képezné .  Vissza lehetne fordulni , de értelmetlen volna , felesleges lenne átélni ismét .

Nem erről szól a reinkarnáció? Újra és újra végigjárni ugyanazt az utat, amíg tökéletesre nem csiszolódsz, hogy aztán megtisztulva feloldódhass az Istenségben.

Valószínűleg igen , bár nekem úgy tűnik , hogy itt a mondanivaló leginkább az volna , hogy próbáljunk meg úgy végig menni az úton , hogy ne kelljen újabb felesleges köröket tennünk .

Közben kiegészítettem a kislányos részt .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Vas. 12 Ápr. - 18:02

Believe írta:Inenn nincs tovább csak a tóban való alámerülés .
Vagyis az önismeret. Elmerülni önmagadban, megismerni, mi van a lelked mélyén.
Innen nincs más út tovább. Minden egyéb csak fölösleges kerülő út volna.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 12 Ápr. - 18:38

efi írta:
Believe írta:Inenn nincs tovább csak a tóban való alámerülés .
Vagyis az önismeret. Elmerülni önmagadban, megismerni, mi van a lelked mélyén.
Innen nincs más út tovább. Minden egyéb csak fölösleges kerülő út volna.

Igen Efi , ez biztosan így van , hiszen az út végén mindenki szembesül önmagával .

Jó  látni , hogy néha  itt vagy !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Vas. 12 Ápr. - 19:08

Believe írta:Utólag bejegyezve : ( Közben eszembe jutott , hogy amit ígértem az egy film volt az élet összeállított képeiből , de nem tudtam hogyan lehetne teljesíthető ) Milyen érdekes is , ez az egész , mert az is eszembe jutott , hogy az előző álmomban azzal a lánnyal egy könyvet nézegettünk ami szintén rólam szólt . De nem értem hogy függ a kettő össze és miért .

Épp az ellentétei egymásnak. Az elsőnél a lány csukja be a könyvet, a másodiknál te zárkózol el a témától. Akarod is meg nem is?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 12 Ápr. - 20:28

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:40-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 12 Ápr. - 20:35

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:40-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 13 Ápr. - 2:34

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 13 Ápr. - 8:17

Médea írta:
Believe írta:Utólag bejegyezve : ( Közben eszembe jutott , hogy amit ígértem az egy film volt az élet összeállított képeiből , de nem tudtam hogyan lehetne teljesíthető ) Milyen érdekes is , ez az egész , mert az is eszembe jutott , hogy az előző álmomban azzal a lánnyal egy könyvet nézegettünk ami szintén rólam szólt . De nem értem hogy függ a kettő össze és miért .

Épp az ellentétei egymásnak. Az elsőnél a lány csukja be a könyvet, a másodiknál te zárkózol el a témától. Akarod is meg nem is?

Úgy érzem a második esetnél nem zárkóztam el a témától , hiszen nem is emlékeztem rá , csak miután figyelmeztetve lettem az ígéretemre .  De technikailag nem tudtam hogyan lehetne ez kivitelezhető , megoldható , ezért gondoltam úgy , inkább mesélnék róla  mintsem , hogy megmutassam .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 13 Ápr. - 8:32

Áprilia írta:
Believe írta:A lány után
Egy virágos mezőn találtuk magunkat , rengeteg pillangó röpködött minden felé .  Egy másik világban voltunk .  A lány leült a fűbe és egy képes könyvet kezdett el nézegetni .
Mellé ültem , hogy én is láthassam . Meglepetésemre a könyv rólam  szólt .   Különös , hogy az egyik képen Ápriliát is megpillantottam , gondolom mint az ismerőseim egyikét.

A fent idézett álmodat pedig Efi alábbi ámával látom összefüggeni: azonos elemek, hogy néha egy-egy nő (vagy egyugyanazon nő?) birtokol olyan könyvet, amely az életedről szól:

efi írta:
Rejtvényújság
2011-06-30
 
Egy ismerős házaspárral jöttünk-mentünk (nem érdekes), majd egy olyan részre érkeztünk, ahol fiatalok a tájfutást gyakorolták. Mondtuk, hogy mi is tájfutók voltunk annak idején. Gondoltam, milyen könnyű így, hogy hó van, odatalálni, hiszen látszanak azok nyomai, akik előttük jártak. Aztán azt gondoltam, hogy de hiszen még kezdők, elkél nekik ennyi segítség. Aztán az utunk végállomására érkeztünk. Believe küldött fényképeket, ami otthon ábrázolta őt, de nem nagyon figyeltem oda ezekre. Egyre emlékszem, ami a konyhájukban készült, kék színű csempék voltak a háttérben. Aztán találtam ott egy újságot, rejtvényújság volt, olyan, mint a Füles. Elkezdtem lapozgatni, egyszer csak felfigyeltem benne egy képre, amin élénk kék színű csempék voltak a háttérben. Hé, hiszen ez Believe! Felfedeztem, hogy az egész rejtvényújság Believe-ről szól. Arra is rájöttem, hogy azért küldte a képeket magáról, hogy felismerjük őt az újságban. Tüzetesen végig lapoztam. Az utolsó oldalt nézegettem volna még, de felnéztem, és láttam, hogy egy lány áll fölöttem, és menne már, de azt várja, hogy végezzek az újsággal, mert az övé. Bocsánatot kértem, és odaadtam neki.

A fenti két álomban a rólad szóló könyvet eleve két nő már birtokolta. Az alábbi álmodban pedig (még) nálad volt a "könyv", nem adtad ki a kezedből, te magad akartad az élet(ed?) képeit megmutatni a kislánynak:

Believe írta:Néhány fura részlet álmaimból :

- Egy kislány üldögélt ( homokozott )  az épület végében... Felhívta a figyelmemet , hogy volt egy ígéretem a számára  és hogy szeretné ha megmutatnám neki amiről szó volt .  ( technikai jellegű téma nem teljesíthető ) ...
Utólag bejegyezve : ( Közben eszembe jutott , hogy amit ígértem az egy film volt az élet összeállított képeiből , de nem tudtam hogyan lehetne teljesíthető ) Milyen érdekes is , ez az egész , mert az is eszembe jutott , hogy az előző álmomban azzal a lánnyal egy knyvet nézegettünk ami szintén rólam szólt . De nem értem hogy függ a kettő össze és miért .

Nahát , micsoda észrevétel !  Valóban Efi álma is utalhat a történetre . 
De volna egy olyan gondolatom  hogy mi van ha az Efi álmában szereplő nő és az enyémben szereplő ugyan az a személy volna ?Ahogy írtad ez benned is felmerült .
A kislányokról meg mindig a fura lányka jut az eszembe és ami azt illeti ez a kicsi is elég fura volt , ami azt illeti . 
Szerintem vannak akik végig kísérhetik az életünk folyását és néha rá akarnak mutatni valamire amiket így álmainkon keresztűl élünk meg , csak ki kell sakkorni a mondanivalókat .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 13 Ápr. - 8:38

De érdekes ez a kép Áprilia ! Szinte ugyan azt ábrázolja amit én hoztam .
A különbség talán csak annyi , hogy én az ölemben nyugtattam a kezeimet.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 13 Ápr. - 8:45

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 13 Ápr. - 9:07

Áprilia írta:
Believe írta:De érdekes ez a kép Áprilia ! Szinte ugyan azt ábrázolja amit én hoztam .
A különbség talán csak annyi , hogy én az ölemben nyugtattam a kezeimet.

Azon az egyenes fénylő micsodán van a hangsúly. Meg persze a fordításon. De hogy rád hogyan vonatkozik, azt neked kell tudni. Szerintem belőled nem hiányzik az a bizonyos Női-ség.

Igen . Embarassed  Nem tudom ez ciki e , de azt hiszem volna némi egyensúly .
Néha agresszív vagyok , de utálom az agressziót .
Van egy érdekes tudományos téma a nők és a férfiak közötti különbségekről . Pl a nők életben hagyták volna Hitlert .
Ha érdekel valakit a téma itt elolvasható
http://www.origo.hu/tudomany/20150410-a-nok-eletben-hagytak-volna-hitlert.html

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 16 Ápr. - 8:11

Buszon
Nem , az álom egyáltalán nem volt érdekes . Felszálltam egy zsúfolt buszra és utaztam rajta .
A zsúfoltság és a busz mozgása  hirtelen mozdulatokra sarkallt , hogy megtarthassam az egyensúlyomat . Egyik pillanatban amikor majdnem sikerült  elvágódnom  az egyik kezemmel elkaptam egy felém lendülő  valaki kezét , a másik kezemmel pedig egy bőr szíjat és így minden helyreállt szerencsére .  Az elkapott kézzel egy rövid ideig még egymást szorongattuk , amiről kiderült , hogy egy fiatalasszony  keze volt , aki szintén elvágódott volna , ha a kezeink egymásba nem kapaszkodnak . 
A dolog itt vált érdekessé , mert bár nem volt az álmom tudatos , de valami mégis felmerült bennem .  Ez a kéz meleg volt , teljesen emberi .  Egyik másik álmomban  volt már testi érzékelésem  , pl megfogtam egy két női mellett és hasonlók , de ezek az álomfigurák  érintése nem váltott ki ilyen érzékelést .  Ezen gondolkodtam el egy pillanatra , mikor a másik kezem által markolt bőr szíj enyhén rángató mozgásba kezdett , és kiderült amit markolok éppen , az nem egy kapaszkodó fogantyú volt , hanem egy idősebb hölgy táskájának a szíja . Very Happy  Nahát , (!)- Néztem a szíjra , aztán a hölgyre aki szerette volna visszakapni már  táskáját ", Ohhh !!! elnézést kérek , azt hittem egy kapaszkodó ! " mondtam a nőnek , mire az mosolyogva kijelentette , hogy nem baj , megeshet az ilyesmi néha . "

Azt hiszem ha nem lett volna az a táska , talán tudatossá váltam volna a kéz elkapásától , illetve amilyen gondolatokat kiváltott belőlem talán átlendíthette volna a tudatom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Csüt. 16 Ápr. - 9:56

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 16 Ápr. - 12:39

Áprilia írta:
Believe írta:
A dolog itt vált érdekessé , mert bár nem volt az álmom tudatos , de valami mégis felmerült bennem .  Ez a kéz meleg volt , teljesen emberi .  Egyik másik álmomban  volt már testi érzékelésem  , pl megfogtam egy két női mellett és hasonlók , de ezek az álomfigurák  érintése nem váltott ki ilyen érzékelést . 

Valószínűleg minél erősebben rögzül a gyűjtőpont az adott helyzetben, annál élénkebb az észlelés.
Az álomban két nőbe is belekapaszkodtál, mely talán jelképes: szeretsz a nőkbe kapaszkodni.

Very Happy Very Happy Very Happy Ki ne szeretne ?
Na jó a viccet félre téve ,  nekem  a kéz elkapásának motívuma jutott inkább az eszembe . Az a kéz jóformán majdnem tudatossá tette azt az álmot  a részemre , még ha egy ilyen  bolondos szituációban is jelentkezett ..

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Csüt. 16 Ápr. - 14:43

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 16 Ápr. - 16:29

Áprilia írta:Én meg a meleg kéz-hideg cici viszonylatában írtam, amit írtam. kávé
öröm Azt hallottam , hogy a ciciknek már csak  a nézése is gyógyító hatással van .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Csüt. 16 Ápr. - 18:51

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 16 Ápr. - 19:10

Ja ja Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 21 Ápr. - 10:16

Na hogy én is írjak már valamit , mert elég mély hullámvölgyben van most az álmodásom amúgy , ( talán mert megint költözködésen járatom már az agyamat )  szóval volt itt a múlt héten egy érdekes , bár nem akartam beírni mert történése az nem igazán volt .

Szóval találkoztam álmomban 5 érdekes figurával akiknek a nevét tudhattam
- River a védelmező Ő egy nő volt , Xénához hasonló alkat
- Sem a látó . Vagy mondhatni a figyelő aki lát . Ő volt a legérdekesebb , mert csak félig volt látható . Rejtőzködő véleményem szerint . Egy fal mögött állt és csak félig mutatta meg magát .
- Tiger a váltó . Ez egy tigris volt . A váltót nem tudom mit jelenthet , talán alakvéltó
- Sas . Ez egy sas volt
- Indián . Ő egy indián volt
én : he he engem úgy hívtak Rejtély .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 21 Ápr. - 10:25

Ez úgy hangzik mint egy fantasy tinisorozat stáblistája. Smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 21 Ápr. - 10:27

Médea írta:Ez úgy hangzik mint egy fantasy tinisorozat stáblistája. Smile

öröm  Igen , de bizonyára nem az volt .  Ezért nem akartam beírni , mert értelmét én sem nagyon látom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Mayra1 Kedd 21 Ápr. - 15:29

Believe írta:Na hogy én is írjak már valamit , mert elég mély hullámvölgyben van most az álmodásom amúgy , ( talán mert megint költözködésen járatom már az agyamat )  szóval volt itt a múlt héten egy érdekes , bár nem akartam beírni mert történése az nem igazán volt .

Szóval találkoztam álmomban 5 érdekes figurával akiknek a nevét tudhattam
- River a védelmező Ő egy nő volt , Xénához hasonló alkat
- Sem a látó . Vagy mondhatni a figyelő aki lát . Ő volt a legérdekesebb , mert csak félig volt látható . Rejtőzködő véleményem szerint . Egy fal mögött állt és csak félig mutatta meg magát .
- Tiger a váltó . Ez egy tigris volt . A váltót nem tudom mit jelenthet , talán alakvéltó
- Sas . Ez egy sas volt
- Indián . Ő egy indián volt
én : he he engem úgy hívtak Rejtély .
Érdekes. Ez a Sem.....se nem látható, se nem látlatatlan, tehát Sem. Logikus

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 21 Ápr. - 18:13

Én automatikusan Szem-nek ejtettem. Szem,a látó, ez is logikus. Mint ahogy Sas a sas.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 23 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

23 / 31 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 27 ... 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.