Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

24 / 31 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 21 Ápr. - 21:55

efi írta:Én automatikusan Szem-nek ejtettem. Szem,a látó, ez is logikus. Mint ahogy Sas a sas.
Very Happy Igen , Sem az fonetuikusan Szem . Csak gondoltam így kellene leírnom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 22 Ápr. - 6:13

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 23 Ápr. - 8:23

Üvegpalackban


Én csak távolról néztem a jelenséget , igen furcsa volt a látvány . Egy nő állt mellettem , nem tudom ki lehetett , de az álmomban ismerősöm volt .
Ez egy hatalmas ház méretű üvegpalack volt aminek a belsejében  lilás színű füstszerű gomolygott és a palack tetején lévő nyíláson keresztül a magasba tőrt .  A magasban ide oda csapongott és a füst forma  olykor olykor egy hatalmas kéz alakúvá változott . 
A következő pillanatban már csak azt vettük észre , hogy a hatalmas kéz megragadott bennünket és magával rántott a palack belsejébe . 
Ekkor a füst összetömörült és egy női emberi formává változott .
Roppant érdekes volt így belülről a látvány , egy hatalmas üvegpalack belsejében lenni .
A füstből nővé alakult lény azt mondta :
- " Meg kell tanulnod energiát lélegezni . "
Többet nem mondott , csak ennyit , viszont a mondanivalója hatására  azonnal felbukkant bennem egy emlék a víz alatti légzésről . Volt egy helyzet egy régebbi álmomban amikor tudatosan megpróbáltam vizet belélegezni és sikerült is , működött .  Tudom , ha azt hallja az ember , hogy meg kell tanulnia energiát lélegezni , akkor nem ilyesmire gondolna , bennem mégis ilyen párosítás merült fel , mint a vízlégzés esetében .  Tehát ez mintha valami váltásról lenne szó . Nem levegővel , hanem energiával lélegezni .

megjegyzés :  Azt hiszem hozzá tenném , hogy a napokban volt egy álmom amikor egy szigeten voltam . Ott is volt mellettem egy nő és egy süvítő hangot hallottunk a hegy felől ami tulajdonképpen egy tűzhányó volt .  Szóval kitört a vulkán .  Ha párosítanám az üvegpalackos eseménnyel , nem lehetetlen hogy volna a kettő között párhuzam , mert hiszen ha jelképesen nézem a két jelenség igen igen hasonló .

álmok 1 - Page 24 20150423v00g8rrr2

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Csüt. 23 Ápr. - 8:50

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 23 Ápr. - 9:17

Ezt még átgondolom . Köszi , hogy kifejtetted a gondolataidat .

- Nekem eszembe jutott még az is a vízben való légzés kapcsán , hogy a levegő hiányára lehetne alapozni . Tehát más a közeg . Egy palack belsejében legalább annyira más a közeg , ( levegőtlen )  mint mondjuk a víz alatt . Ahol pedig nincs levegő ott mással kell lélegezni . Pl energiával .

Furák ezek a gondolatok és amiket Áprilia is felvázolt , elgondolkodom még rajta .
Na meg az is érdekes ki , vagy kik lehetnek akik ilyen infókat elmondanak , és helyzetekbe rántanak . Valóban csak a belső vagy a tudat alattinkból származó információk lennének , vagy esetleg egy tőlünk különállóktól származó ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Pént. 24 Ápr. - 10:47

Believe írta:Üvegpalackban


Én csak távolról néztem a jelenséget , igen furcsa volt a látvány . Egy nő állt mellettem , nem tudom ki lehetett , de az álmomban ismerősöm volt .
Ez egy hatalmas ház méretű üvegpalack volt aminek a belsejében  lilás színű füstszerű gomolygott és a palack tetején lévő nyíláson keresztül a magasba tőrt .  A magasban ide oda csapongott és a füst forma  olykor olykor egy hatalmas kéz alakúvá változott . 
A következő pillanatban már csak azt vettük észre , hogy a hatalmas kéz megragadott bennünket és magával rántott a palack belsejébe . 
Ekkor a füst összetömörült és egy női emberi formává változott .
Roppant érdekes volt így belülről a látvány , egy hatalmas üvegpalack belsejében lenni .
A füstből nővé alakult lény azt mondta :
- " Meg kell tanulnod energiát lélegezni . "
Többet nem mondott , csak ennyit , viszont a mondanivalója hatására  azonnal felbukkant bennem egy emlék a víz alatti légzésről . Volt egy helyzet egy régebbi álmomban amikor tudatosan megpróbáltam vizet belélegezni és sikerült is , működött .  Tudom , ha azt hallja az ember , hogy meg kell tanulnia energiát lélegezni , akkor nem ilyesmire gondolna , bennem mégis ilyen párosítás merült fel , mint a vízlégzés esetében .  Tehát ez mintha valami váltásról lenne szó . Nem levegővel , hanem energiával lélegezni .

megjegyzés :  Azt hiszem hozzá tenném , hogy a napokban volt egy álmom amikor egy szigeten voltam . Ott is volt mellettem egy nő és egy süvítő hangot hallottunk a hegy felől ami tulajdonképpen egy tűzhányó volt .  Szóval kitört a vulkán .  Ha párosítanám az üvegpalackos eseménnyel , nem lehetetlen hogy volna a kettő között párhuzam , mert hiszen ha jelképesen nézem a két jelenség igen igen hasonló .

Oké Believe, a kérésedre itt az én álomelemzésem:

A megjegyzésedhez azt tudom mondani, hogy én a vulkános álmodról arra gondolnék, hogy miközben aludtál, felforrt a közeledben a teavíz (vagy egy filmben, ami ment, miközben aludtál). Az alvás és ébrenlét határán vagy, egy kicsit az egyikben is, kicsit a másikban is, tehát tudod is, meg nem is, hogy a kiáramló gőz süvít. Ezért létrehozod a téged ért ingerekkel összhanban ezt a vulkános álmot.
De ha te nem a formai hasonlóság alapján gondolod, hogy kapcsolat van a két álom között, hanem mert van egy ilyen megérzésed, akkor akár kapcsolat is lehet. Ezt nem tudom megítélni, nekem nem látszik a kapcsolat.

A./
Az álmod nem kelt bennem hurráhangulatot, annak ellenére sem, hogy te az üvegben létet érdekesnek találtad.
Ha valamire azt mondjuk, hogy lila köd, az nem sok jót jelent.
Ráadásul ez a lila köd bezár téged egy "üvegkalitkába".

Nem tudom, kell-e még ragoznom tovább. Inkább rád bíznám, hogy elgondolkodsz-e azon, ahogyan én látom (nagyon egyértelműen!) az álmod jelentését, vagy elveted.


B./
Arról, hogy meg kell tanulnod energiát lélegezni, nekem is rögtön a víz alatt lélegzős álmod jutott az eszembe, már akkor, amikor még nem is olvastam, hogy neked is az ugrott be.
Elképzelhető, hogy valami jó tanács. Hogy meg kell tanulnod egy kis levegőhöz jutni olyan élethelyzetben is, amikor "víz alá vagy nyomva", üvegkalitkába vagy zárva.
Bár inkább arra gondolok, hogy azt mondja az álmod, hogy azért merültél el a lila ködben, amiben ráadásul jól érzed magad, érdekesnek találod, mert ott találsz egy kis levegőt magadnak, egyébként víz alá nyomva/kalitkába zárva érzed magad.

Még annyit hozzátennék, hogy noha az üvegben levésnek kétféle értelmezést adtam az A./ és a B./  bekezdésben, ez nem jelenti azt, hogy a kétféle értelmezés közül választani kellene. Az álmok olyan zseniális képekben szoktak megnyilvánulni, hogy egyszerre több dolgot is jelent ugyanaz a kép.

Ja, és még azt is megemlítem, hogy az is benne van az álmodban, hogy a lila köd  nem csak téged rántott bele az üvegbe, hanem egy nőt is. ("ragacs" ? )


A hozzászólást efi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Ápr. - 11:11-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Pént. 24 Ápr. - 11:04

Believe írta:- Nekem eszembe jutott még az is a vízben való légzés kapcsán , hogy a levegő hiányára lehetne alapozni . Tehát más a közeg . Egy palack belsejében legalább annyira más a közeg , ( levegőtlen )  mint mondjuk a víz alatt . Ahol pedig nincs levegő ott mással kell lélegezni . Pl energiával .

Na tessék! Magad mondod: levegő hiánya - levegőtlen közeg - Ahol nincs levegő, ott mással kell lélegezni.

iiggen

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 24 Ápr. - 12:03

Köszi Efi a fejtegetésedet !
- Szóval igen valóban van olyan , hogy a külvilág bekúszik az álmok közé , de ez esetben talán nem így volt .  Amúgy a kapcsolat akár formailag is  , hisz a vulkánnak is épp úgy kürtője van akár egy palacknak , és mindkettőből kitört , vagy kinyúlt valami ami képlékeny és energetikai szempontból talán elgondolkodtató .
A / A lila köddel kapcsolatosan értelek , de ez inkább füst folt mint köd és ráadásul alakot öltött és váltott .
B / Hát a hangulatot illetően valóban inkább meglepő volt a helyzet mint élvezetes . Ami történt meglepett és egyáltalán nem számítottam rá . Amúgy a vízlégzős álmomra sem mondanám , hogy élveztem akkor , , hanem az is inkább meglepő volt , hogy ilyesmire is képes voltam .
Ami " ragacsot " illeti , valóban úgy tűnik mindig van körülöttem egy nő . vagy kislány , vagy felnőtt vagy valaki , de mindig van mellettem valaki és hát részemről ez tulajdonképpen jó .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 24 Ápr. - 12:08

efi írta:
Believe írta:- Nekem eszembe jutott még az is a vízben való légzés kapcsán , hogy a levegő hiányára lehetne alapozni . Tehát más a közeg . Egy palack belsejében legalább annyira más a közeg , ( levegőtlen )  mint mondjuk a víz alatt . Ahol pedig nincs levegő ott mással kell lélegezni . Pl energiával .

Na tessék! Magad mondod: levegő hiánya - levegőtlen közeg - Ahol nincs levegő, ott mással kell lélegezni.

iiggen

Igen , de amint a nő említette energiával .
Eszembe jutott mondjuk , hogy asztrális térben nincs levegő , illetve nincs értelme a levegő légzésének .  Az energia cserének viszont igen . Hmm ez is valami .
Tulajdonképpen a légzés maga is energiacsere .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 24 Ápr. - 22:50

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 25 Ápr. - 8:01

Áprilia írta:


Az a lényege, hogy a légzés az energiának a léte - bennünk. A légzésen keresztül létezünk.
Hosszan leírja azt is, hogy helytelenül lélegzünk, és azt is, hogy hogyan kellene "energiát lélegezni."
Alapvetően a kilégzéssel is baj van, nem fújjuk ki teljesen a levegőt, mert attol félünk, hogy nem marad elég bennünk. Félünk, hogy elveszítjük magunkat. Tudattalanok vagyunk. Tehát a tudatosságról is szól ez az egesz történet, és az álmod is, believe:

Believe írta:Üvegpalackban
A füstből nővé alakult lény azt mondta :
- "Meg kell tanulnod energiát lélegezni . "

na meg érdekes , hogy nekem is ez jutott tegnap az eszembe , ahogy írtam:
" Tulajdonképpen a légzés maga is energiacsere . "

Köszi Áprilia , hasznos tanácsokat hoztál .
 Amikor jógáztam régen akkor próbálgattam egy ideig a helyes légzést , de borzasztóan fárasztó .  Lassú belégzés gyomorból indulva majd a mellkasban befejezvén , benntartani egy ideig , majd lassú kilégzés a tüdőből kezdve és a gyomorban végződvén . Ekkor szünet , azaz pár másodpercig nem veszünk levegőt , majd ismét kezdjük a folyamatot . Hát nem könnyű az hétszentség .
Egy biztos . Nem szeretek lélegezni .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 25 Ápr. - 8:45

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 25 Ápr. - 10:11

Áprilia írta:Úgy a jó, ha magától jön.

Igen , az lenne az igazi . Mondjuk a munkahelyen hozzá vagyok szokva , hogy minél kevesebbet lélegezzek . Ott ártalmas a normális légzés .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 26 Ápr. - 5:55

Látás:
Szóval az álomban  a  krapek  egy könyvet nyomott az orrom elé hogy olvassam el a sorokat  mert azt mondtam nincs rendben a látásom  .
  El tudtam olvasni , aztán azt mondta , hogy olvassam el a kisebb betűs sorokat is . Azt is el tudtam olvasni .
Aztán mondtam neki , hogy de értse meg , hogy nem jól látok ,  de ő azt felelte , hogy nincs semmi baj a  látásommal  , csak bebeszélem magamnak . Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 26 Ápr. - 7:01

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 26 Ápr. - 7:22

Áprilia írta:Ezt mondja az Ige is.
Nahát !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 2 Május - 7:48

Kötél
- Elsőként egy nagy képernyős tévén nézhettem volna egy dokumentum filmet , de azért mondom így , mert csak a tenger hullámzott és egy kötelet láttam . 
A történetet ismertem , valahol a Húsvét szigetek környékén játszódhatott , és a kötél valahogy a királyhoz volt köthető , de hogy milyen formában azt nem tudom .  Aztán elsötétült a képernyő a kötél viszont megmaradt . 
Ez  a kötél egy nagyon fontos momentum , mert különös módon kijött a képernyőből  valahogy úgy ahogyan a holografikus képeknél láthatnátok . 
Egy ideig néztem ahogyan ott kígyózik a levegőben és aztán ahogyan a valóságban is tenni szoktam egy hologrammal , bár értelme nincs ilyen formában , de mégis elkaptam a végét .  Ekkor ért az első meglepetés , a kötél mintha materializálódott volna , képes voltam megfogni  . Egy ideig csodálkozva néztem  aztán a szoba másik végén lévő tesómnál is megpillantottam , hogy arra lebeg a kötél másik vége  szintén a sötét képernyőből kiindulva . Oda szóltam neki , hogy kapja el a végét és húzzuk . Így is történt , húztuk és rángattuk , és egyszer csak az egész kötél ott hevert a földön a szobában .  Hihetetlen  ( ! )  gondoltam magamban , ez a kötél átkerült , materializálódott ,  megteremtődött  , valahogyan ebbe a világba abból a másikból , ami csak  egy film volt , egy hologram , vagy  csak gondolat , vagy nem tudom honnan érkezett , minek nevezhetném , de most itt van . ( Itt egy kicsit tudatosabbá váltam , eszembe jutott a valós világunk )  Arra gondoltam ezt majd elmesélem a kalandorokon  mit fognak hozzá szólni vajon a többiek , hogy ilyen is van ?  
Aztán egy gondolattól vezérelve odaszóltam a tesómnak , hogy hajítsa felém a kezében lévő bögréjét . Ő megtette , én pedig nem kaptam el , hanem mielőtt nekem csapódott volna a gondolatom erejével vissza hajítottam , így a bögre mielőtt elért volna vissza repült a kiindulási pontjába .  Ezen felbuzdulva tettem egy próbát a ( gyerek kori  ) nagy kétajtós szekrényünkkel , ahová oly sokszor elbújtam annak idején  és próbáltam az akaratommal kinyitni az ajtaját  . Ez most nem sikerült , és átmentem a másik szobába . 
Ekkor elkezdtek remegni a falak , én meg oda kiáltottam a többieknek , hogy földrengés van , mindenki húzódjon az ajtó átjárókba és közben magam is oda ugrottam az egyik ajtófélfa alá . 
A rengés után kizökkentem ebből az álomból és átkerültem egy másik álomba . Azt már nem érdemes elmesélnem  , csak egy egyszerű álom volt . 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 3 Május - 8:29

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 3 Május - 10:04

Áprilia írta:
fortis írta:Kötél
...Ekkor elkezdtek remegni a falak , én meg oda kiáltottam a többieknek , hogy földrengés van...

Nepálban pár napja földrengés volt. Shocked

Igen , tudom , de nem igazán éreznék összefüggést . Bár tudom , hogy rá lehetne fogni , hogy hatást gyakorolhatott a tudat alattimra . Amúgy volt egy olyan gondolatom , hogy valóban földrengés lesz , mert néha így jeleznek előre az álmok , de ezúttal lehet csak arról volna szó , hogy szétesett az álom . Hmm ez csak egy új gondolat volt .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 4 Május - 9:50

Mint tudjátok nem vagyok mostanában túl jó passzban az álmodás terén , de ez persze nem jelenti azt , hogy ne álmodnék . 
Éjjelente felébredek , vagy el sem tudok aludni , így tegnap kínomban vissza számláltam  100-tól oly módon , hogy magam elé képzeltem közben a számokat . Eredmény semmi . 
Szóval azért akadt egy két álmocska , de nem túlzottan említésre méltók . 
- Egyik álmomban  átéreztem milyen felelősségteljes vezetőnek lenni .  Egy épület objektum vezetésével voltam megbízva , talán egy gyár lehetett , ezt nehéz lenne megmondani , és mind külső mind belső helyekről állandóan kerestek , mindenki tőlem várta a megoldást , és hogy én mondjam meg  mivel mi történjen . Ezt nagyon nem szerettem  csinálni . 
-  Aztán később kint az udvaron észre vettem , hogy egyik másik ember az eget lesi és fényképeznek is a mobiltelefonjukkal .  Felnéztem én is és gondoltam ezt valóban érdemes lenne megörökíteni .  A felhők egyike annyira fura  alakzatot és színeket viselt magán , hogy nagyszerű látványt nyújtott . 
Vörösen izzó körvonal vette körül a szürkés kékes fehéres  gomolyagot , mintha izzana a széle , szóval szép volt . 
álmok 1 - Page 24 Images_www.kepfeltoltes.hu_

- Aztán azt találtam ki , hogy egy réten szeretnék lenni . Úgy tűnik az ilyesmi könyebben megy , mert hamar elképzeltem vagy oda teremtettem magam köré .  Sok virág vett körül , olyanok amiket a legjobban kedvelek egy réten , pitypangok  , pipacsok és hasonlók.
álmok 1 - Page 24 9k=álmok 1 - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcTC7l50IwUSlgIUjNW32wv54ELrBNlre_w0h7nLxk28DH7DPujX
álmok 1 - Page 24 Images?q=tbn:ANd9GcSTnphMrYK2Q07DlYSoHd54rST686KywHInpy_s8HQ5nzR3RO0-Dg

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 4 Május - 10:54

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 4 Május - 12:20

Áprilia írta:A kislányom pitypangot szedegetett a hétvégén. És közben énekelt. öröm

öröm Szép emlék !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 4 Május - 13:31

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 9 Május - 7:18

Még mindig holtpont . Fél éjszakán át egy medve üldözött egy téren  , ahonnan nem lehetett kiszabadulni .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 9 Május - 7:43

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 9 Május - 9:59

Áprilia írta:
fortis írta:Még mindig holtpont . Fél éjszakán át egy medve üldözött egy téren  , ahonnan nem lehetett kiszabadulni .

Volt már jópár medvés álmod. Szedd össze őket, hátha mondanak neked valamit. (Nem az a lényeg, hogy más mit gondol róluk, hanem hogy neked mit jelentenek.)

Tulajdonképpen nem is kell igazán összeszednem , mert a séma általában ugyan az . A medvék  az erőt képviselik és le akarják győzni a gyengébbet .  
Egyetlen egy kivétel volt , amikor egy mindennél hatalmasabb medve vett a szárnyi alá .  De ez kivételes eset volt  , amúgy nagyon jól esett .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 9 Május - 10:24

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:44-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6454

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  zplus Szomb. 9 Május - 10:30

fortisTulajdonképpen nem is kell igazán összeszednem , mert a séma általában ugyan az . A medvék  az erőt képviselik és le akarják győzni a gyengébbet .  
Egyetlen egy kivétel volt , amikor egy mindennél hatalmasabb medve vett a szárnyi alá .  De ez kivételes eset volt  , amúgy nagyon jól esett .

"Erő-állat", totemállat, vezető, tanitó. Akár öl, akár ölel. 
(és viszont: medvetor.. 6053-at irunk ha az igaz(a)mondás )

______________________________________________________
"Every day sends future to past, every step brings me closer to my last"
zplus
zplus

Hozzászólások száma : 137

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 9 Május - 11:42

zplus írta:
"Erő-állat", totemállat, vezető, tanitó. Akár öl, akár ölel. 

Ezen , hogy akár öl , elgondolkodtam . Szóval erre nem gondoltam még , de bizonyára lehet valóság alapja .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 10 Május - 7:26

A moziban 
Egy szabadtéri moziba mentem be . Sorban álltam  , volt jegyem és valahová lefelé haladtunk , de a tér akkor is szabad maradt .  Menet közben még ellenőrizték a jegyeket , hogy minden rendben van e velük . Sorban állás közben  beszélgetésbe elegyedtem egy nővel . Gondoltam jó , ha az embernek van némi társasága .  Nem volt ellenem kivetése , együtt haladtunk tovább . Aztán miután leültünk a nő külön ült tőlem .  Ha jól tudom  összefuthatott egy két barátnőjével . Én hátrébb egy tőlem 10-20 évvel idősebb férfi mellé ültem . Nem volt még öreg , de én ennyivel fiatalabb voltam . 
Aztán  felzendült a zene . A Star Wars bevezető nyitánya . ( pont ma beszéltem a tesómmal arról , hogy nem láttam a sorozatnak csak egy két epizódját, mert annyira nem tetszett , hogy a többit is megnéztem volna ) 
- Most jön a vélhetően  fontosabb rész :
Az öreg úr a nadrágjára terelte a figyelmet . Arról kezdett el hadoválni , hogy milyen értékes az a nadrág , mert hogy kígyóbőrből van . 
Én azt feleltem neki , nincs annak értéke mert nem számít miből van . 
De hát nagyon drága egy holmi  , bizonygatta  tovább  . 
Nincs jelentősége  válaszoltam .
( Végig futott bennem annak tudata , hogy a dolgoknál   nem az számít , hogy valami drága vagy olcsó holmi volna , hanem az egyetlen ami számít hogy alkalmas e a feladatra . )
- Az ismerős hölgy hátra fordult és intett felénk . Az ember nem nézett arra , mintha nem érdekelné . nem tudtam eldönteni  neki inthetett e vagy a számomra . Oda mentem hozzá és egy dobozkát nyújtott a kezembe mondván adjam át annak az úrnak .  Elvettem és visszatértem a helyemre . Átadtam a dobozt és a vetítővásznon lévő filmre koncentráltam . 
A film hamar magába szippantott . Már magam is résztvevőjévé váltam . 
Egy  földbe vájt épület bejárata előtt  feküdtem a porban és belülről alakok lövöldöztek rám sugárpisztolyaikkal .  Vissza lövöldöztem , próbáltam eltalálni őket , nem sok sikerrel . Aztán ezek kirontottak én meg nyakamba vettem a lábamat , hogy elmeneküljek a környékről .  Egy bucka tetejére futottam ami alatt ismét egy épület bejárata volt .  nem tudom honnan hirtelenjében elárasztotta a térséget rengeteg kis buckalakó . Fura lények voltak de nem tudnám megmondani , hogy csak a ruháik voltak e zöldek , vagy ők maguk is . A támadóim is megtorpantak és vége lett az incidensnek .  A buckalakók bevezettek minket a járatukba  és ezzel fel is ébredtem .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 24 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

24 / 31 oldal Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 27 ... 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.