Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyéb tapasztalatok

+4
Blueeye
fortis
Greywolf
Mayra1
8 posters

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Egyéb tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Egyéb tapasztalatok

Témanyitás  Veszna Vas. 6 Aug. - 1:17

fortis írta:Két fura tapasztalatom volt mostanában. Az egyikben elkapott egy fura érzés, miszerint egy másik ember voltam. Átéreztem a mozdulatait amiket én teszek, de ezek az ő mozdulatai voltak. Tulajdonképpen nem is igazán lehet ezt elmagyarázni. 
Kicsit megkönnyebbültem, hogy vannak mások is, akik hasonló dolgokon mennek át... 
Ha nem is pontosan így, de valami furcsát szoktam tapasztalni, amit senkivel sem osztottam meg. Mert szinte lehetetlen elmagyarázni. 
Találkozok valakivel, vagy csak látom az interneten, és megrohan az érzés, hogy ez én vagyok. Nem "olyanok vagyunk, mintha egyformák lennénk", mert sokszor férfiak esetében is megtörténik. Egy nagyon mély, megnyugtató, olyan érzelmeket kiváltó, amire nincsenek szavaim, Egy-érzés.


A hozzászólást Veszna összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 6 Aug. - 8:48-kor.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1358

Vissza az elejére Go down

Egyéb tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Egyéb tapasztalatok

Témanyitás  fortis Vas. 6 Aug. - 8:38

Én arra gondolnék, hogy lélek szinten lehet ilyen esetekben valamilyen kapcsolat.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Egyéb tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 5 Márc. - 22:04

Autóval haza felé. Körforgalom, két irány közül választhatnék, a távolság egyforma. Az egyik kicsit kacskaringósabb, a másik egyenesebb útvonal. Már beértem a körforgalomba, bizonytalan vagyok, melyik útvonalat válasszam? Mind a kettőn szoktam járni. Aztán a kacskaringósabb felé veszem az irányt.  Ezek szerint már választottam, felelek meg magamban a kérdésemre. Aztán beugrik valami. Én magam bizonytalan voltam, döntésképtelen. Ki, vagy mi, vagy melyik részem dönthetett helyettem,  mert  én aki ezen gondolkodott, biztosra tudom, hogy nem én voltam

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Efi likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Egyéb tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Szer. 6 Márc. - 8:56

Hát egy másik éned. Többezer van bennünk.
Valamerre menni kellett. Gondolod, hogy csak úgy álldogálltál volna a körforgalom közepén? Ha az egyik én döntésképtelen, egy másik úgyis közbelép. Valamelyik én - a sokezer- közül mindig irányító szerepben van. Igazából egymás ellen törekednek a csúcsra.
Mondjuk, ez negyedik utas megközelítés, de annál jobbat mèg nem találtam.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6453

fortis likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Egyéb tapasztalatok

Témanyitás  fortis Szer. 6 Márc. - 17:52

Áprilia írta:Hát egy másik éned. Többezer van bennünk.
Valamerre menni kellett. Gondolod, hogy csak úgy álldogálltál volna a körforgalom közepén? Ha az egyik én döntésképtelen, egy másik úgyis közbelép. Valamelyik én - a sokezer- közül mindig irányító szerepben van. Igazából egymás ellen törekednek a csúcsra.
Mondjuk, ez negyedik utas megközelítés, de annál jobbat mèg nem találtam.

Néha a megszokás vezényel. Van úgy, hogy nem is arra akarok menni, mégis arra kanyarodok, aztán szítkozódhatok magamban, hogy miért arra haladtam.  De ez megszokás miatt lehet szerintem. A fentebbi esetnél viszont pillanatok alatt történt minden, hiszen mozgásban voltam. Talán automatikus reflex választás, vagy valami ilyesmi. De akár az is jó magyarázat lehet, amit beírtál Áprilia.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Egyéb tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Egyéb tapasztalatok

Témanyitás  fortis Szomb. 13 Ápr. - 13:28

HMár este volt, h. azafelé tartottam  a főúton, amikor egy emberi árny  átszaladt előttem az úton . Még fékeztem is, hogy nehogy elüssem vagy valami, amikor rájöttem, hogy nincs ott senki . Hihetetlen ,de teljesen biztos vagyok benne, hogy láttam, és ott volt

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Egyéb tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Egyéb tapasztalatok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.