Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

+8
Áprilia
Blueeye
fortis
Nilka
Rhea Sylvia
Mayra1
Méhecske
Efi
12 posters

4 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 15:44

fortis írta:A legnagyobb baj az , hogy látom mi a hibám , de nem tudok rajta változtatni , tehát a dolgok sokszor akkor is zavarnak , ha tudom , hogy nem kellene . Néha sikerül , de legtöbbször nem .

Egy cipőben járunk.
Ezek lassú folyamatok, nem megy egyik napról a másikra, de még egyik évről a másikra se. Fog ez alakulni!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Csüt. 21 Feb. - 15:53

smile biztosan fog igen . Egyszer ért már egy nagy öröm érzet ezzel kapcsolatosan , amikor felfedeztem ezt az egészet . Akkor idegesség helyett egészen jó kedv töltött be . Bár mindig így lenne !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 17:46

efi írta:
Kata írta:amit írtál Efi, elfogadom, mint saját véleményed, de ilyen alapon mástól ne kérd számon, úgy ahogy jópárszor előfordult.

Kérdezted a véleményünket. Én meg leírtam az enyémet. Azt kezdesz vele, amit akarsz. A többit nem is értem, hogy jön ide.
amit látok, az a felületes olvasás és a személyfüggő véleményalkotás. nem beszélve az ellentmondásokról itt-ott.
és igen, azt kezdek vele, amit jónak látok smile
tanulságos beszélgetés volt, köszi mindenkitől

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Pént. 22 Feb. - 5:21

Kata olvasd vissza ezt az utolsó hozzászólásodat és függetlenül alkoss véleményt . Szerinted ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 7:18

fortis írta:Kata olvasd vissza ezt az utolsó hozzászólásodat és függetlenül alkoss véleményt . Szerinted ?
függeltenül alkottam véleményt. mint írtam, ez nem egyedi eset.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Pént. 22 Feb. - 8:27

Kata írta:
fortis írta:Kata olvasd vissza ezt az utolsó hozzászólásodat és függetlenül alkoss véleményt . Szerinted ?
függeltenül alkottam véleményt. mint írtam, ez nem egyedi eset.

Jól van . Én vállalom a hibáimat . A felületességet mindenképpen , de az nem azt jelenti , hogy ne próbálnám másként .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 9:00

fortis írta:

Jól van . Én vállalom a hibáimat . A felületességet mindenképpen , de az nem azt jelenti , hogy ne próbálnám másként .
tudom. és ez nem azoknak szólt, akik igyekeznek. nem kötekedésből írtam, de elszomorít ez a hozzáállás.
klassz lenne, ha nem kellene alapvető dolgokat tisztázni, mert bőven lenne más dolgunk

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Pént. 22 Feb. - 9:03

Én nem tudom Kata , csak azt láttam , hogy ott fentebb eléggé beszóltál , a saját nézőpontodból kiindulva . Én nem láttam jogosnak , de hát ez meg az én nézőpontom volt. Mindenesetre jobb a békesség , örüljünk neki , hogy egyáltalán ennyien is maradtunk . Azt hiszem el kellene néznünk egymás hibáit , hogy ami van , legalább az így maradhasson .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 9:19

fortis írta:Én nem tudom Kata , csak azt láttam , hogy ott fentebb eléggé beszóltál , a saját nézőpontodból kiindulva . Én nem láttam jogosnak , de hát ez meg az én nézőpontom volt. Mindenesetre jobb a békesség , örüljünk neki , hogy egyáltalán ennyien is maradtunk . Azt hiszem el kellene néznünk egymás hibáit , hogy ami van , legalább az így maradhasson .
ebből indultam ki. hogy el kellene fogadnunk egymás hibáit, nem pedig valahonnan fentről leszólni.
mikor él a fórum? mikor odafigyelünk egymásra és nem az ellentétekkel, kioktatással vagyunk elfoglalva, hanem ha nem értünk egyet, akkor azt úgy tesszük szóvá, hogy a tiszteletet megtartjuk egymás felé, a "szemébe nézve", megszólítva.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Mayra1 Pént. 22 Feb. - 9:43

Uh, nem sokszor, de előfordult már, hogy névre szólóan írtam kommentet. Legtöbbször csak beidézem, amire reagálok. Nem tudom, de mert ez nyilvános fórum nem is biztos, hogy csak annak szánom, akiére írok valamit. Hmmm...

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 9:51

Mayra1 írta:Uh, nem sokszor, de előfordult már, hogy névre szólóan írtam kommentet. Legtöbbször csak beidézem, amire reagálok. Nem tudom, de mert ez nyilvános fórum nem is biztos, hogy csak annak szánom, akiére írok valamit. Hmmm...
beidézted, tehát egyértelmű volt, kinek szól.
nyilván, abban az esetben kellene névre szólóan írni, ha nem szeretnénk mindazt beidézni, ami az előzőekben szerepel

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 10:29

efi írta:Hagy szóljon hozzá mindenki abban a formában, ahogy akar. Ne akarjon senki senkit illemre vagy bármi másra nevelni.
És főleg ne célozgasson senki arra, hogy valaki más őszerinte nem egyenes.
Köszönöm, Efi. smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 10:31

fortis írta:
Párduc Cica írta:Egyetlen ura van ennek a világnak (az Ige szerint). (És az nem Isten...Isten csak a hívők életében uralkodik - ha hagyják).

Katának :
Háát szerintem ez a hozzászólás nem személyhez szólt , hanem egy puszta önálló vélemény , ezért a Párduc Cicának címzett utalásod nem igazán helytálló Kata . Gondolom ha neked címezte volna akkor úgy írta volna .
Köszönöm Fortis, jól láttad. Az előttem szólóKnak cimeztem. smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 10:32

efi írta:
fortis írta: nem az az első reakcióm , hogy vissza üvöltsek , vagy lehülyézzem őket , hanem az , hogy amit mondanak , miért bosszantott ennyire fel ? És bizony sokszor kiderül , hogy a saját gyengeségem az ami oda vezetett , hogy tönkre tegye a napomat , ha megesik hasonló eset . Ők csak eszközök , de a saját hibám és tökéletlenségem az ami a felbosszantódáshoz vezetett .

Ügyes vagy! Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 2024809833
gimme-five

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 10:34

Mayra1 írta:
Nem tudom, de mert ez nyilvános fórum nem is biztos, hogy csak annak szánom, akiére írok valamit. Hmmm...
yes

Így igaz! Köszönöm, Mayra.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 10:58

Párduc Cica

ha vitás helyzet van, akkor ott oka van az okozatnak.
a "mindkettőnknek igaza van, akkor mi a végső igazság?" esetében nem az a tanulság, hogy begyűjti az ember az elismeréseket, ezzel téve pontot arra, amit igaznak vél.

nem egészében nézve a dolgokat, éppen olyan elszomorító, mint a saját egonk növelése.
"ahogy fent, úgy lent, ahogy kint, úgy bent."

lehet, hogy számodra igazság - elhiszem -, hogy az előtted szólóknak volt címezve amit írtál, de kicsit próbálj meg belelátni abba, amiről én beszélek.
észreveheted, hogy az általam felvázolt témába olyan kijelentésként vág bele, amivel egy az egyben kétségessé teszel valamit, ami számomra egyértelmű.
az pedig, hogy - ilyen nézetből - nem volt megcímezve, alapja a továbbiaknak, tehát nem látom be, miért nem lehet megérteni, ha több szálon fut egy beszélgetés, vagy ne adj' Isten nem kívánsz az én gondolataimra reagálni, akkor azt érdemes egyértelművé tenni.
így el lehet kerülni a félreértéseket, és előállítani egy mondvacsinált bűnbakot, csak hogy mindenáron igaza legyen az embernek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 11:18

Kata írta:
nem az a tanulság, hogy begyűjti az ember az elismeréseket, ezzel téve pontot arra, amit igaznak vél.
Sajnos a napokban nem állt módomban sűrűn benézegetni ide, jöttem, amikor tudtam. Ami itt folyt, most olvastam végig.
Sajnálom, hogy abból az egyetlen mondatomból "vitás helyzetet" generáltál. Kérlek vedd észre, hogy az égvilágon senkinek semmi baja nem volt azzal a mondattal, csak neked. Tehát akkor nem gondolod, hogy esetleg mégiscsak te értettél valmit félre és esetleg nem a másikat kellene vadolnod egoizmussal, nem egyenes jellemmel stb.? Milyen könnyen megvádoltál engem ezekkel a szavakkal. Egyetlen félreértett mondatért...akkor mit kapnék tőled, ha valóban oltári nagy bűnöket követnék el? Ennyi is elég volt neked, ezekhez a szavakhoz, vádakhoz? Crying or Very sad Nem kellene szerinted neked is önvizsgálatot tartanod?
Egyébként a kedvedért most kifejtem akkor én is mondandómat, bár eddig nem tettem: a kérdéses mondattal nem a tapasztalatodat kérdőjeleztem meg (amint erre immár az Elek topikjában is kitérsz), hanem arra utaltam, hogy az "Ige szerint" (direkt fogalmaztam így, hogy ne az legyen, hogy a saját kitalalmányom!) időben meg fogja előzni Krisztus második eljövetelét a keresztények elragadtatása. Következésképp: a tapasztalatodról irt értékelésedben (tehát még csak nem is magában a tapasztalatodban!) levő azon kijelentés, miszerint "hamarosan meg fogjuk látni" a fehér lovat, a keresztények eseteben - ismétlem: az Ige szerint - nem fog megvalósulni.
Na, szóval, ennyi azért engedtessék meg (a saját becsületem védelmében legalább.)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 12:09

Párduc Cica írta:
Sajnos a napokban nem állt módomban sűrűn benézegetni ide, jöttem, amikor tudtam. Ami itt folyt, most olvastam végig.
Sajnálom, hogy abból az egyetlen mondatomból "vitás helyzetet" generáltál. Kérlek vedd észre, hogy az égvilágon senkinek semmi baja nem volt azzal a mondattal, csak neked. Tehát akkor nem gondolod, hogy esetleg mégiscsak te értettél valmit félre és esetleg nem a másikat kellene vadolnod egoizmussal, nem egyenes jellemmel stb.? Milyen könnyen megvádoltál engem ezekkel a szavakkal. Egyetlen félreértett mondatért...akkor mit kapnék tőled, ha valóban oltári nagy bűnöket követnék el? Ennyi is elég volt neked, ezekhez a szavakhoz, vádakhoz? Crying or Very sad Nem kellene szerinted neked is önvizsgálatot tartanod?
Egyébként a kedvedért most kifejtem akkor én is mondandómat, bár eddig nem tettem: a kérdéses mondattal nem a tapasztalatodat kérdőjeleztem meg (amint erre immár az Elek topikjában is kitérsz), hanem arra utaltam, hogy az "Ige szerint" (direkt fogalmaztam így, hogy ne az legyen, hogy a saját kitalalmányom!) időben meg fogja előzni Krisztus második eljövetelét a keresztények elragadtatása. Következésképp: a tapasztalatodról irt értékelésedben (tehát még csak nem is magában a tapasztalatodban!) levő azon kijelentés, miszerint "hamarosan meg fogjuk látni" a fehér lovat, a keresztények eseteben - ismétlem: az Ige szerint - nem fog megvalósulni.
Na, szóval, ennyi azért engedtessék meg (a saját becsületem védelmében legalább.)
örülök, hogy szántál erre időt, és leírtad konkrétan a véleményed.
ugyan nem egyezik az enyémmel, még így sem, mert sajnos ennek a "mellényúlásnak" részemről, ha úgy tetszik, volt már más esetekben is alapja.
azt sem értem, hogy ha nincs elég idő, akkor hogy lehet válaszolni egyes hozzászólásokra, másokra - érdektelenekre? - nem.
semmi mást nem vártam, csak hogy tisztázzuk. mivel ez nem történt meg, természetesen ezen a szálon haladtam tovább.
van már - tapasztalt - alapja annak, hogy szóvá tegyem.
ahhoz képest, hogy írod, vajon mit kapnál tőlem nagyobb volumenű esetben, az említett előzmények tekintetében - és hangsúlyoztam, ez nem egyedi eset, tehát nem csak rólad volt szó - alaposan alkalmaztam a türelmet.
Efi reflektált is erre a mondatra, talán ez sem véletlen. nem titok, ha már így ráérzett, valóban ő is eszembe jutott ezzel kapcsolatban, bár nem állt célomban hogy szembesítsem, mert egyetlen témát szerettem volna lezárni.

nem vagyok én sem tökéletes, de mint láthattad - ha láttad - egy másik témával kapcsban elnézést is kértem, ami önmagában is feltételezi az önvizsgálatot.
ebben az esetben, ahogy megtiszteltél a saját szemszögeddel, láthatom, hogy nem ez volt az, ami vezetett.
ezért is bocsánat.

a témát én is unom, és - ha ismernél, tudnád - távol áll tőlem a kötekedés, és legszívesebben elhatárolom magam olyasmitől, ami nem szolgálja a fejlődésem, vagy a "szépérzékem".
ddde úgy gondolom, semmiképp nem volt fölösleges, mert így talán jobban odafigyelünk a jövőben egymásra, hogy ne kelljen vargabetűket írni.


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 13:03

Kata írta:
örülök, hogy szántál erre időt, és leírtad konkrétan a véleményed.
ugyan nem egyezik az enyémmel, még így sem, mert sajnos ennek a "mellényúlásnak" részemről, ha úgy tetszik, volt már más esetekben is alapja.
azt sem értem, hogy ha nincs elég idő, akkor hogy lehet válaszolni egyes hozzászólásokra, másokra - érdektelenekre? - nem.
semmi mást nem vártam, csak hogy tisztázzuk. mivel ez nem történt meg, természetesen ezen a szálon haladtam tovább.
van már - tapasztalt - alapja annak, hogy szóvá tegyem.
ahhoz képest, hogy írod, vajon mit kapnál tőlem nagyobb volumenű esetben, az említett előzmények tekintetében - és hangsúlyoztam, ez nem egyedi eset, tehát nem csak rólad volt szó - alaposan alkalmaztam a türelmet.
Efi reflektált is erre a mondatra, talán ez sem véletlen. nem titok, ha már így ráérzett, valóban ő is eszembe jutott ezzel kapcsolatban, bár nem állt célomban hogy szembesítsem, mert egyetlen témát szerettem volna lezárni.

nem vagyok én sem tökéletes, de mint láthattad - ha láttad - egy másik témával kapcsban elnézést is kértem, ami önmagában is feltételezi az önvizsgálatot.
ebben az esetben, ahogy megtiszteltél a saját szemszögeddel, láthatom, hogy nem ez volt az, ami vezetett.
ezért is bocsánat.

a témát én is unom, és - ha ismernél, tudnád - távol áll tőlem a kötekedés, és legszívesebben elhatárolom magam olyasmitől, ami nem szolgálja a fejlődésem, vagy a "szépérzékem".
ddde úgy gondolom, semmiképp nem volt fölösleges, mert így talán jobban odafigyelünk a jövőben egymásra, hogy ne kelljen vargabetűket írni.

A személyeskedésre ott van a sárkányos topik. Csak azért szólok, mert az utóbbi 1-2 napban eléggé szét offoltad ezt a topikot. Kár érte.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 13:08

Párduc Cica írta:
Kata írta:
örülök, hogy szántál erre időt, és leírtad konkrétan a véleményed.
ugyan nem egyezik az enyémmel, még így sem, mert sajnos ennek a "mellényúlásnak" részemről, ha úgy tetszik, volt már más esetekben is alapja.
azt sem értem, hogy ha nincs elég idő, akkor hogy lehet válaszolni egyes hozzászólásokra, másokra - érdektelenekre? - nem.
semmi mást nem vártam, csak hogy tisztázzuk. mivel ez nem történt meg, természetesen ezen a szálon haladtam tovább.
van már - tapasztalt - alapja annak, hogy szóvá tegyem.
ahhoz képest, hogy írod, vajon mit kapnál tőlem nagyobb volumenű esetben, az említett előzmények tekintetében - és hangsúlyoztam, ez nem egyedi eset, tehát nem csak rólad volt szó - alaposan alkalmaztam a türelmet.
Efi reflektált is erre a mondatra, talán ez sem véletlen. nem titok, ha már így ráérzett, valóban ő is eszembe jutott ezzel kapcsolatban, bár nem állt célomban hogy szembesítsem, mert egyetlen témát szerettem volna lezárni.

nem vagyok én sem tökéletes, de mint láthattad - ha láttad - egy másik témával kapcsban elnézést is kértem, ami önmagában is feltételezi az önvizsgálatot.
ebben az esetben, ahogy megtiszteltél a saját szemszögeddel, láthatom, hogy nem ez volt az, ami vezetett.
ezért is bocsánat.

a témát én is unom, és - ha ismernél, tudnád - távol áll tőlem a kötekedés, és legszívesebben elhatárolom magam olyasmitől, ami nem szolgálja a fejlődésem, vagy a "szépérzékem".
ddde úgy gondolom, semmiképp nem volt fölösleges, mert így talán jobban odafigyelünk a jövőben egymásra, hogy ne kelljen vargabetűket írni.

A személyeskedésre ott van a sárkányos topik. Csak azért szólok, mert az utóbbi 1-2 napban eléggé szét offoltad ezt a topikot. Kár érte.
érdekes tanulságot vontál le, de én is... a tisztábban látás miatt megérte.
ám legyen, szívesen befejezem ezt a témát, én sem szeretek fölöslegesen beszélni/írni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 13:15

Kata írta:
ám legyen, szívesen befejezem ezt a témát...
thanks

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Feb. - 18:37

na. végre az "egyik fél" kimondja az igazság egy részét

Idegen civilizációkkal léptünk kapcsolatba

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Pént. 22 Feb. - 19:18

Óvatos lennék azzal , hogy minden fenntartás nélkül elfogadjam az efféle híreket . Annyit hazudtak már ezen a téren , hogy nem lehet tudni az igazságot .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Szomb. 23 Feb. - 7:28

fortis írta:Óvatos lennék azzal , hogy minden fenntartás nélkül elfogadjam az efféle híreket . Annyit hazudtak már ezen a téren , hogy nem lehet tudni az igazságot .
én is az szoktam lenni, de mivel magam is tapasztaltam dolgokat, így tudom, van alapja.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Szomb. 23 Feb. - 7:29


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Mayra1 Szomb. 23 Feb. - 10:51

Annyira Jézus körül forogtok.....szerintem még a szentháromság alaptételének fényében is....

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Szomb. 23 Feb. - 11:15

Mayra1 írta:Annyira Jézus körül forogtok.....szerintem még a szentháromság alaptételének fényében is....

Áá ne hidd , az én gondolataim az álmaim körül forognak smile

Mondjuk volt egy hirtelen jött gondolatom , hogy mit szeretnék legszívesebben tenni , ha hirtelen rengeteg pénzhez juthatnék . Megfordult a fejemben , hogy kiválasztanám az ország legszegényebb települését , és emelnék egy templomot . A falusiakat hétvégente megvendégelném egy kis ebéddel , esetleg közös szalonna sütéssel . Lenne egy tó , ahol halat tenyésztenék , és abból táplálkoznánk . lenne egy földterület , ahol lenne pár fólia sátor , ahol paradicsomot paprikát termesztenék esetleg némi zöldséget . Talán a falusiak is besegítenének néha . Hogy ki lenne az aki a templomban prédikál , talán az egy olyan valaki lenne , aki a feltételeknek a körülményeknek a leginkább megfelelne . Mindenesetre nagyon önzetlen személynek kellene lennie .

ja igen , és az esti mise után mindenki elmesélné , ki mit álmodott az előző éjszaka . Biztosan nagyokat nevetnénk és próbálnánk kitalálni kinek milyen segítségre lenne a leginkább szüksége az álmai alapján .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Szomb. 23 Feb. - 11:19

fortis írta:
Áá ne hidd , az én gondolataim az álmaim körül forognak smile

Mondjuk volt egy hirtelen jött gondolatom , hogy mit szeretnék legszívesebben tenni , ha hirtelen rengeteg pénzhez juthatnék . Megfordult a fejemben , hogy kiválasztanám az ország legszegényebb települését , és emelnék egy templomot . A falusiakat hétvégente megvendégelném egy kis ebéddel , esetleg közös szalonna sütéssel . Lenne egy tó , ahol halat tenyésztenék , és abból táplálkoznánk . lenne egy földterület , ahol lenne pár fólia sátor , ahol paradicsomot paprikát termesztenék esetleg némi zöldséget . Talán a falusiak is besegítenének néha . Hogy ki lenne az aki a templomban prédikál , talán az egy olyan valaki lenne , aki a feltételeknek a körülményeknek a leginkább megfelelne . Mindenesetre nagyon önzetlen személynek kellene lennie .

ja igen , és az esti mise után mindenki elmesélné , ki mit álmodott az előző éjszaka . Biztosan nagyokat nevetnénk és próbálnánk kitalálni kinek milyen segítségre lenne a leginkább szüksége az álmai alapján .
Adom az ingatlant... Wink

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  fortis Szomb. 23 Feb. - 11:23

Párduc Cica: Adom az ingatlant...

fortis:
Az jól jönne , de még szükség lenne mellé egy 5 találatosra a lottón .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Vendég Szomb. 23 Feb. - 11:25

Egyébként ha már az álmokat említetted, beírhatnád valahova az álmaidat. Bár törölted a topikodat, de van itt elég álom topik. Rolling Eyes

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások - Page 4 Empty Re: Okosságok, érdekességek, idézetek, fura mondások

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.