Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beszélgetős oldal

+4
Veszna
fortis
Blueeye
Áprilia
8 posters

8 / 14 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Áprilia Szer. 1 Márc. - 10:58

Blueeye írta:Már lehet hogy írtam egyszer, de a spirit. fejlődés nem arról szól, hogy egymás nézőpontjait hasonlítsuk össze, vagy kerekasztal beszélgetés alakuljon ki. Smile

A valódi fejlődés lényege nem a nézőpontok, hanem hogy feladjuk-e a nézőpontunkat, és meghasonulunk-e az igaz tanításokkal. yes  Képesek vagyunk-e egy új gondolkodást felvenni? Méghozzá az egyetlen helyeset.

A nézőpontos beszélgetés az a hétköznapi ember sajátossága, ami nem vezet sehova.

Rég rossz, ha valaki a tanításokat felülírja az egojának megfelelő okoskodással.

A szétválasztás elindult.

Ennek minden mondata a szívemhez szól. yes

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Szer. 1 Márc. - 10:59

Blueeye írta:

Neked kell eldöntened milyen vallás vagy filózófia érdekel. Te választasz, te döntesz. Keresd a választ magad. yes

Úgy vagyok ezzel, hogy ami éppen megérint , minden érdekel. Még akár egy saját gondolatkör is, ami esetleg tőled származó. Nem kell hozzá, hogy elismert, vagy éppen  próféta légy.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Áprilia Szer. 1 Márc. - 11:03

efi írta:
A fórumozás pont arra jó, hogy megtanuljunk egymás igazságával összeférni. Teret hagyni mások igazságának (= egójának), és korlátok közt tartani a magunkét. És így is utat találni egymáshoz.

Említetted már régebben is, hogy ezt vallod, ám a gyakorlat szerint így nem lehet utat találni egymáshoz. Forumozgatni lehet, de utat találni egymáshoz nem. Annál inkább bosszankodást es sok-sok ellenérzést stb.
Egyszer voltam a személyes kalandor talin. Még személyesen sem tudtunk egymáshoz utat találni, szerintem. Felszínesen persze, elvagyunk. De az "egymáshoz utat találni" nem erről szól.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Blueeye Szer. 1 Márc. - 11:24

fortis írta:
Blueeye írta:

Neked kell eldöntened milyen vallás vagy filózófia érdekel. Te választasz, te döntesz. Keresd a választ magad. yes

Úgy vagyok ezzel, hogy ami éppen megérint , minden érdekel. Még akár egy saját gondolatkör is, ami esetleg tőled származó. Nem kell hozzá, hogy elismert, vagy éppen  próféta légy.

Ha minden érdekel és mindenevő vagy, az szétszór, mint az ezoterikus tanítások, amik mégjobban kifelé visznek.
Szerencsétlenek nem is jönnek rá semmire, csak a pénzüket és az idejüket rabolják a csalók.

A spirit. élményem utáni első felfedezésem Rudolf Steiner volt. Kikölcsönöztem néhány könyvet a könyvtárban, de csak úgy hogy odanyúltam...A szellemtudomány ott fogott meg először. Sok kérdésre kaptam választ, aztán tovább léptem. Engem a B.G fogott meg a legjobban, és maradok is annál. Az Ayurvéda az édestestvére.
Gudjieff és Ouspensky yes .

Tehát ez az útvonalam, de mint már írtam vannak átjárások ezek között.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Blueeye Szer. 1 Márc. - 11:25

Áprilia írta:
Blueeye írta:Már lehet hogy írtam egyszer, de a spirit. fejlődés nem arról szól, hogy egymás nézőpontjait hasonlítsuk össze, vagy kerekasztal beszélgetés alakuljon ki. Smile

A valódi fejlődés lényege nem a nézőpontok, hanem hogy feladjuk-e a nézőpontunkat, és meghasonulunk-e az igaz tanításokkal. yes  Képesek vagyunk-e egy új gondolkodást felvenni? Méghozzá az egyetlen helyeset.

A nézőpontos beszélgetés az a hétköznapi ember sajátossága, ami nem vezet sehova.

Rég rossz, ha valaki a tanításokat felülírja az egojának megfelelő okoskodással.

A szétválasztás elindult.

Ennek minden mondata a szívemhez szól. yes


shaking-hands friends

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Szer. 1 Márc. - 11:34

Blueeye írta:
fortis írta:
Blueeye írta:

Neked kell eldöntened milyen vallás vagy filózófia érdekel. Te választasz, te döntesz. Keresd a választ magad. yes

Úgy vagyok ezzel, hogy ami éppen megérint , minden érdekel. Még akár egy saját gondolatkör is, ami esetleg tőled származó. Nem kell hozzá, hogy elismert, vagy éppen  próféta légy.

Ha minden érdekel és mindenevő vagy, az szétszór, mint az ezoterikus tanítások, amik mégjobban kifelé visznek.
Szerencsétlenek nem is jönnek rá semmire, csak a pénzüket és az idejüket rabolják a csalók.

Nem vagyok mindenevő, csak arra ami éppen megérint.
Ami nem tud megérinteni arra nem, még ha érdekesnek is tartanám.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Vendég Szer. 1 Márc. - 12:16

Áprilia írta:
efi írta:
A fórumozás pont arra jó, hogy megtanuljunk egymás igazságával összeférni. Teret hagyni mások igazságának (= egójának), és korlátok közt tartani a magunkét. És így is utat találni egymáshoz.

Említetted már régebben is, hogy ezt vallod, ám a gyakorlat szerint így nem lehet utat találni egymáshoz. Forumozgatni lehet, de utat találni egymáshoz nem. Annál inkább bosszankodást es sok-sok ellenérzést stb.
Egyszer voltam a személyes kalandor talin. Még személyesen sem tudtunk egymáshoz utat találni, szerintem. Felszínesen persze, elvagyunk. De az "egymáshoz utat találni" nem erről szól.
Pedig pont a saját tapasztalatom mondatja velem!
Én rengeteget köszönhetek a veletek való kapcsolatnak.

A rengeteg bosszankodáson keresztül vezet az út. Vannak hibák, amiket csak úgy tudunk felfedezni magunkban, ha elkövetjük. Mert másképp nem látszanak. Az ittléted legjelentősebb fázisának tartom azt a múltkori felfedezésedet, hogy milyen talmi, amit régebben írtál. Én nagyon örültem, mikor ezt írtad, szerintem nagy lépés előre egy ilyen felfedezés.

A találkozókon én is nagyon kettős lelkülettel éreztem magam. Egyrészt nagyon jó volt a többiekkel megismerkedni, beszélgetni, tisztára fel voltam pörögve utána, másrészt volt mindig a mélyben egy kellemetlen szál: szerintem a jelenlevők (tisztelet a kivételnek) amolyan ezósak-vagyunk-szerepet játszottak. Ráadásul egymást is, és engem is be akartak szorítani egy-egy skatulyába.
Ezért nem akarok Dobogókőre menni: az tipikusan egy olyan hely, ahol hazug dolgokat vesznek magukra az emberek. Meg van ez azokban, akik el szoktak jönni a találkozókra amúgy is, nem kell még ráerősíteni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Áprilia Szer. 1 Márc. - 13:06

efi írta:

Az ittléted legjelentősebb fázisának tartom azt a múltkori felfedezésedet, hogy milyen talmi, amit régebben írtál.

Én is. shaking-hands
(amiket most írok, az is az.)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Szer. 1 Márc. - 13:34

A találkozókon én mindig szuperul éreztem magamat, pláne azon, amelyiken Áprilia is részt vett, mert mellette sokkal felszabadultabb tudok lenni, mint általában.  Vele nagyon ott van egy közös varázs, ami misztikussá teszi az egészet, olyan érzésem van, mintha közeli családtagom volna. 
A többiek is nagyon szuper személyiségek, de ők kicsit  komolyabb stílusúak a számomra, ezért merevebbnek is tűnhetnek. De ettől még mindenkinek megvan a maga varázsa, és ez az érzés teszi olyan fantasztikussá ezeket a találkozókat. 
Tehát lehet, hogy nem ugyan úgy éljük meg , ha egyszer úgy találkoznánk, hogy sikerülne rávenni a társaságot, hogy mellőzzünk minden komolyságot, akkor talán a közeledés is erősebb volna.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Áprilia Szer. 1 Márc. - 14:42

Személyesen én is jobban szerettem veled találkozni, mint itt a forumon idétlenkedni.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Szer. 1 Márc. - 15:02

Áprilia írta:Személyesen én is jobban szerettem veled találkozni, mint itt a forumon idétlenkedni.
 öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Áprilia Szer. 1 Márc. - 15:12

fortis írta:De örülök neki ! 
Oscar díjas lett a Mindenki című kis magyar rövid film, szerintem nagyon megérdemelték, mert valóban üzenet értékű, és jó alkotás.
Gratulálok nekik ! taps

https://www.youtube.com/watch?v=waEkU9YGKs8

yes

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Blueeye Szer. 1 Márc. - 20:00

Sajnos nem érhető el. szájhúzós


De megtaláltam máshol!

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Blueeye Csüt. 2 Márc. - 11:14


______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Szomb. 4 Márc. - 6:47

Tegnap olyan jó érzés futott át rajtam, mert hirtelen felbukkant, és átéreztem amint még kisgyerek voltam, mi történt velem abban a pillanatban. 
Szóval esténként együtt üldögélt az ágyon az egész család, apu, anyu, a tesóm, meg én, és néztük a tévét.  Arra már nem emlékszem, hogy milyen műsor volt, talán az " Orion űrhajó kalandjai" és hasonlók. Ellenben arra emlékszem, hogy nagyon idegesítő gyerek lehettem, mert egy idő után mindenkit sikerült kiakasztanom, ( a tesómat is beleértve), a rengeteg kérdéseimmel.  Ki az a bácsi, ki az a néni, azt miért, ezt miért, most mi történik, mi az ott, ezt miért mondta, azt miért mondta( ?????) és még rengeteg hasonlót. Aztán általában az lett a vége, hogy mire befejeződött a tv nézés, addigra én  már mindig elaludtam, úgy hogy apunak mindig fel kellett vennie, és átcipelni engem a másik szobába.
Nos ez az érzés és emlék ugrott be , átérezve, amint néha cipekedés közben magamhoz tértem, de a testem el volt már akkor teljesen ernyedve. 
Aztán arra gondoltam, hogy mi is ugyan ezt csináltuk, amikor a gyerek még kicsi volt, nagyon sokszor nekem kellett átvinnem a helyére, mert az ágyunkban elaludt. Gondolom a fiam is ezt fogja csinálni, és annak a fia is, ha lesznek utódok, és azt hiszem ez így van jól.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Vendég Szomb. 4 Márc. - 8:35

A kíváncsiságodat a születéseddel magaddal hoztad.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Szomb. 4 Márc. - 8:45

efi írta:A kíváncsiságodat a születéseddel magaddal hoztad.
öröm Hát ez mindenkire igaz. kukk
Na megyek, most elutazunk hétvégére, jó fórumozást!
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Hétf. 6 Márc. - 21:48

Blueeye "Mivel tüzes jegy vagyok, oroszlán, sajnos tele vagyok tüzes "hajlamokkal. 


Blueeye hányadikán születtél? Csak azért kérdem, mert úgy tudom, hogy amikor a zodiákus naptárakat készítették, akkor állítólag a csillagövek még nem ott álltak, mint most.  Így lehet az egész csúszik. Amúgy a dátum érdekelne, ha nem gond.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Hétf. 6 Márc. - 21:53

Ezt mostanában hallottam. 

" Igazság, békesség, szeretet"
Ezek olyan dolgok, amik együtt járnak, csak együtt létezhetnek.  
- Ahol nincs igazság, ott nincs sem békesség, sem szeretet. 
- Ahol nincs békesség, ott nincs sem igazság, sem szeretet,
- Ahol nincs szeretet, ott nincs sem igazság, sem békesség. 

Mit gondolnátok erről?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Blueeye Hétf. 6 Márc. - 21:53

fortis írta:Blueeye "Mivel tüzes jegy vagyok, oroszlán, sajnos tele vagyok tüzes "hajlamokkal. 


Blueeye hányadikán születtél? Csak azért kérdem, mert úgy tudom, hogy amikor a zodiákus naptárakat készítették, akkor állítólag a csillagövek még nem ott álltak, mint most.  Így lehet az egész csúszik. Amúgy a dátum érdekelne, ha nem gond.

Pont ez nem érdekel hogy csúszik-e, mert valaki ezt állítja. öröm

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Hétf. 6 Márc. - 22:07

Blueeye írta:
fortis írta:Blueeye "Mivel tüzes jegy vagyok, oroszlán, sajnos tele vagyok tüzes "hajlamokkal. 


Blueeye hányadikán születtél? Csak azért kérdem, mert úgy tudom, hogy amikor a zodiákus naptárakat készítették, akkor állítólag a csillagövek még nem ott álltak, mint most.  Így lehet az egész csúszik. Amúgy a dátum érdekelne, ha nem gond.

Pont ez nem érdekel hogy csúszik-e, mert valaki ezt állítja. öröm
De hát az, hogy csúszott az tudományos tény, nem  egy puszta állítás. 
Amúgy olyan nagyon nem foglalkoztatott a zodiákus amennyire illett volna, mert bár volt felé érdeklődésem, de mivel nem tudom mikor születtem, ezért pontos holdházakat nem lehet a jegyhez kötnöm.  E nélkül meg nincs értelme. Egy állatövi jegyen belül is lehetnek marha nagy jellembéli eltérések. 
Szóval erről csak ennyit mondhatnék, többet nem tudok.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Kedd 7 Márc. - 21:39

Elek mindenkinek üdvözletét küldi. 
Ez a gondolat tőle származott:
" Igazság, békesség, szeretet
Ezek olyan dolgok, amik együtt járnak, csak együtt létezhetnek. "
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Vendég Kedd 7 Márc. - 22:02

Ó, üdvözlöm én is őt!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Kedd 7 Márc. - 22:11

efi írta:Ó, üdvözlöm én is őt!
Hát ritkán beszélünk, de azért majd átadom.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Blueeye Kedd 7 Márc. - 22:30

fortis írta:
Blueeye írta:
fortis írta:Blueeye "Mivel tüzes jegy vagyok, oroszlán, sajnos tele vagyok tüzes "hajlamokkal. 


Blueeye hányadikán születtél? Csak azért kérdem, mert úgy tudom, hogy amikor a zodiákus naptárakat készítették, akkor állítólag a csillagövek még nem ott álltak, mint most.  Így lehet az egész csúszik. Amúgy a dátum érdekelne, ha nem gond.

Pont ez nem érdekel hogy csúszik-e, mert valaki ezt állítja. öröm
De hát az, hogy csúszott az tudományos tény, nem  egy puszta állítás. 
Amúgy olyan nagyon nem foglalkoztatott a zodiákus amennyire illett volna, mert bár volt felé érdeklődésem, de mivel nem tudom mikor születtem, ezért pontos holdházakat nem lehet a jegyhez kötnöm.  E nélkül meg nincs értelme. Egy állatövi jegyen belül is lehetnek marha nagy jellembéli eltérések. 
Szóval erről csak ennyit mondhatnék, többet nem tudok.

Hát ha Mireisz László készítene nekem egy horoszpókot, akkor megengedném, másnak nem. Very Happy Egyébként is azt a nézetet tudom elfogadni, amit ő mondott a videojában.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Kedd 7 Márc. - 23:38

Nem gond, annyira nem volt fontos, csak kíváncsiskodtam.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Szomb. 11 Márc. - 20:18

Akár hogy is van, nekem tetszik.  Very Happy taps

https://www.youtube.com/watch?v=FUoDWR7u4Ac

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Veszna Szomb. 11 Márc. - 22:12

lányvigyor

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  fortis Vas. 12 Márc. - 8:36

Ezt a képet és gondolatot Vesznától hoztam:
Beszélgetős oldal - Page 8 CKHeIt0UkAA3uHX

Egyet értek, de nem menekülés ez? 
Reggel amikor kinéztünk az erkélyről, szomorúan tapasztaltuk, hogy egy rossz ember a szemetes zsák tartamát behajította az előttünk húzódó zöldellő szántóföldre, és ez eléggé elszomorító látvány.  nem itt lakók voltak, abban biztos vagyok, nagyobb az esélye, hogy a rajtunk olykor keresztül gyalogoló sötétebb bőrszínű hordák műve lehetett.  
Most akkor meneküljünk? - szóval nem . Az történt, hogy szépen lesétáltam egy szemetes zsákkal, és összeszedegettem a szemetet, amit más direkt szétszór. Elvégre az én szépérzetemet sérti nem másokét. Muszáj ezt a kis időt még kibírni, ami adatott a számunkra. 
Amúgy ha arról volna szó, akkor meg ott van az álmaink világa, amiben elmerülhetünk olykor olykor. 
Ma éjjel pl Ápriliával kajakoztunk valószínűleg a Balatonban, egészen ügyesen bánt az evezővel. Egyszer kellett csak kiemelnem a hajóból, hogy kiöntsem a véletlenül belötykölődő vizet, de ettől még minden olyan klassz volt, nahát el tudnám viselni ezt életben is, a kalandorok részvételével.   Very Happy
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Veszna Vas. 12 Márc. - 9:10

A képre azt mondod nem menekülés-e?
Én erre azt kérdezem:az éjszakáid nem azok? töpreng
Ki döntheti ezt el? Van joga eldönteni bárkinek is?
Amúgy pedig mi a valóság?
Még az sem az,hogy itt írok, mert az csak a virtuális részem...a hétköznapi énem sem valóság, mert darabokra töröm  a személyiségem,hogy élhessek...sosem vagyok teljesen igazi, főleg nem őszinte...
...a világ sem az a meggyőződésem szerint, amiben élek....honnan hova menekülök?

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Beszélgetős oldal - Page 8 Empty Re: Beszélgetős oldal

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 14 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.