Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Videószoba

+11
Motan
fortis
Veszna
Blueeye
zplus
Greywolf
Vega-42
Rhea Sylvia
nofertiti
Mayra1
opos
15 posters

10 / 29 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Next

Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Hétf. 9 Feb. - 23:08

A hölgy kérdéseken lépked, hasonlatosan a sakk játszmához, magán a táblán, felvesz egy bábút, ránéz és leteszi valahova, vaktában!
-
Aki a SztSz Személy vezetése alatt volt akár néhány pillanat erejéig is - már mindent tud!
-
Annak nem "porszem" a sivatag homokjának alkotó része sem nem hatalmas "halmaz"!
Elveszíti jelentőségét!
Mi micsoda és miért van úgy!
-
Bizonyosan állítom; egyszerű szőrszálhasogatás az egész, konkrét tév tanítás, megtévesztés!
Elutasítom.
-
Jézus  -  bibliai - alakváltoztatásainak semmi köze sincs magának a reinkarnációhoz fűzhető- fűződő misztériumaihoz.
A "más" szellemi "lények"  "alakváltoztatásainak" viszont igen is nagy a jelentősége.
Egyetlen súlypont létezik, a Minden - Mindenekben és pedig a serpenyő két oldalán - az "Engedelmesség" és az Engedetlenség-ben" !
-
Tehát, a reinkarnáció "létezik" - ennek a két viszonyítási pontnak megfelelően.
-
Akkor........?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 22 Feb. - 15:38

Áprilia írta:Villás Béla: Álmok (előadás, 1 óra 12 perc)

https://youtu.be/M3C9gDbwPjc

Köszi , hogy beraktad !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 22 Feb. - 18:05

Nagyon hasznos volt a link , szerintem sok jó ötlet van benne az álmodáshoz .
yes

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 28 Feb. - 15:37


______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szomb. 28 Feb. - 22:21

... aludj, pihenj, holnap lesz az "ébredés" !  thumb...dologidő...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 2 Márc. - 20:24

Sztrugackij testvérek Lakott sziget c filmjét látta már valaki?

(Kell egy rendes gép, mert a tablet nem hajlandó megnyitni)

A filmhez egy kis adalék.....


Mindannyian ismerjük az ide látogatók közül, ezért nem kezdek untatni senkit a hivatalos bemutatásával. A Wikipedia szövegét csak az olvassa el, aki a meséket szereti. Aki az igazságot keresi, Google-ben rengeteg anyagot fog találni szerencsére, mert létezése nyílt titok…..Mint nagyon sok minden más, ez is Teslatalálmányain alapul.
Eredetileg az időjárás befolyásolására és földrengések előidézésére, 
de a gravitáció manipulálására is alkalmas. A nevében is benne van: 
Magas frekvenciájú elektromágneses rezgés, energia (skaláris hullámok) célirányos eljuttatása egy bizonyos helyre.

És amint kiderül az elme-működésének, agyunknak a befolyásolása is fontos eleme. Az ECHELON-program erre jött létre….
Videószoba  - Page 10 Wave_cloud
HAARP interferál a gravitációval a Csendes- Óceán felett   

Ha belegondolunk logikus is, hogy a neuronoktöbb milliárd apró kisülésekor keletkező és bennünk is jelen lévő elektromosság igenisbefolyásolható elektromágneses sugárzással.Elég ha csak a mobiltelefonok sugárzására vagy a mikrohullámú sütőre gondolunk…. Egyik célkeresztjébe sem szívesen tennénk agyunkat, főleg nem egy sokszorosan felturbózott magas frekvenciás rezgésbe nem…..  Amiről nem tudsz, az ugye nem fáj és nem létezik…. Esetleg betegségek daganatok árulkodnak, na de melyik orvos hinné el az összefüggést ? 


Videószoba  - Page 10 Haarp-map1

Interjú a HAARP működéséről, amit egy bennfentes adott egy beszélgetésünkben 
és hogyan védekezzünk ellene… 
(készítette SBG Buddha)


- Hogyan képzeljük el azt a sugárzást, ami ér bennünket, mikor bekapcsolják a HAARP-ot ?


- Ezt a sugárzást egy körkörös dózisnak kell elképzelni, ami az emberi szem számára láthatatlan, de egy infra-szemüveggel láthatóvá válik. Körhullám alatt azt értem, hogy a hullámok úgy érik az agyat, mint amikor füstkarikákat fújsz a cigiből… ,biztos láttatok már ilyet, csak ez egy folyamatos hullámsorozat egészen addig, amíg az adott terület besugárzása folyik, ez átlagban nem haladhatja meg a 20-40 percet, ellenkező esetben az agy szerkezeti felépítése károsodhat.

Ilyenkor normál esetben nem okoz túl nagy észrevehető problémát, egyszerűen az ilyen embereken elkezdődnek a zavartság jelei, majd egy enyhébb esetben egyfajta rohamot vált ki, ami hányással jár.Ha a sugárzás túllépi az 1 órát, akár öngyilkosság, vagy halál is lehet az ügy vége.




Videószoba  - Page 10 382556_268044693295341_991184493_n Videószoba  - Page 10 621509_180357765429457_1741375674_o 


- Mire van hatással ez a sugárzás valójában ? 

- Mindenre…. Teljesen mindegy az anyag miből van, mindenre gyakorol hatást, de szerves anyagokra különösen. Még a tengerekben lévő anyagokra is….. 
Óceánoknál és a földkéregben is be lehet állítani a frekvenciát, elég ha csak a 2011.Március 11-i japán földrengésre és cunamira gondoltok (bár az egy eltervezett esemény volt).  A vulkánkitöréseknél sokkal egyszerűbb a helyzet, hiszen egy olyan folyamatot indít meg, ami szunnyad a föld alatt és egy elektromos impulzussal ez a folyamat beindítható.


-  Érdemes megjegyezni, hogy a Washington Post/New York Times 1975 június 18-20 közötti számai : arról szóltak, hogy az USA és a Szovjetunió egy meg nem támadási egyezményt írt alá egymással az időjárás és a földrengés-fegyverek használatának tekintetében! 

– Igen. Azóta közel 40év eltelt ! El tudod képzelni, azóta hol tartunk ? A fejlesztésről az embereknek fogalmuk sincs…


Akkor mesélnél róla ? Miket tud még ?


- Annyit még tudni kell, hogy ez a rendszer,amit már most használnak képes akár olyan halált is előidézni, ami később NEM kimutatható, pont azért, mert a szervezet elektromos rendszerét omlasztja össze. Mint tudjátok, az emberi test 1.2 Volt áramot termel és ez az elektromosság “hajtja” meg a szívet és ezáltal a vérkeringést és az agyat, de ha én ennek a testnek több lépcsőben erős impulzusokat adok, illetve úgymond bombázom a testet, akkor ez a test egy idő után a túláram miatt összeomlik és leáll.
Sokan hunytak el ismeretlen körülmények között az elmúlt időkben…. Sőt az első időkben, amikor ezeket kezdték fejleszteni, nagyon súlyosak is voltak a visszamaradó jelek – amik nem voltak megengedhetőek a programban, hiszen ez már vizsgálatra adott okot. Lásd: Spontán égés…….





Videószoba  - Page 10 330828_180430478755519_1082547999_o Videószoba  - Page 10 330869_180430665422167_1336086337_o


- Mi egyszerű emberek mit tehetünk ? 
- Megkaptad a Földön lévő HAARP állomások koordinátáit. Ha valaha tenni akartok valamit, lehet itt kellene kezdenetek! És lehet, hogy jó lesz ez a tudás majd olyankor, amikor már megszűnt a kommunikáció lehetősége számotokra….

- Biztató…. És addig lehet ellene védekezni ? 

- Egyedüli ideiglenes megoldás a WiFi. Azt, hogy miért már nincs időm elmondani, de nézzétek meg a wifi működési tartományát, mennyi !  2.5 – 5.0GHz,  így aztán olyan zavart képes előállítani, ami már elég ahhoz, hogy a HAARP hullámai nagyon gyenge dózisban jussanak el hozzátok….

- Mi az a biztos megoldás, ami megvéd ettől ? 

- Nos, ami biztonságos, az egy erőháló létrehozása, ami olyan eszközökből áll, amit szinte fillérekért meg tudsz venni: Ez pedig egy olyan teljes Wi-Fi hálózat kiépítése, ami 5GHz-es tartományon mozog. Egy jeladó és 3-4 szenzor kell hozzá, amik a jelet folyamatosan veszik a jeladótól és a lakás különböző pontjain elhelyezve, egymással kommunikálnak. Ennek a rendszernek az ára itt 48$ nálatok nem tudom mennyi….

Biztos láttatok már a boltokban olyan wifi-ket, amik összekötnek TV, számítógépet és mondjuk tabletet egymással….. Na ez kell nektek, egy szenzor rendszer egy darab központtal.

- Na akkor építünk ilyet…

- Hidd el, nem bonyolult és legálisan beszerezhető. Lehet arra emlékszel, hogy a lopakodót, amit nem lát a radar a borítás miatt, egyszer-kétszer már lelőttek és tudod mivel ? Egy 1965-ből származó orosz radar segítségével. Az ultramodern radarok nem látták a gépet, ez a szerkezet igen. A megoldás a szemetek előtt van és az egyszerű dolgokat az emberek nem veszik észre, pedig a modern technikával szemben is van megoldás, csak keresni kell.


- A világűrbe is sugároz egyébként ? 

Nos ebből még bonyodalom is van és lesz is, mivel mint mondtam, a HAARP valóban képes működni mint űrfegyver, csakhogy egy bökkenője van ennek a dolognak. Márpedig az, hogy a jel kijut az űrbe, viszont annyit veszít az erejéből, mire odáig eljut, hogy egy jelerősítő nélkül nem lenne képes továbbjutni Ezért feltették az űrbe azt a rendszert, ami ezt a jelet felerősíti és a kívánt célra továbbítja.

- Merrefelé van az a cél ? A Mars-videó ? Hold ?

- Nos, 1976-ban teljesen logikus volt az a döntés, hogy új lakható kolóniákat kell létrehozni az Univerzumban….. A filmekben van igazság és dezinformáció együtt, csak így működhet az igazság kiszivárogtatása…..


Szerző ismeretlen.....

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 3 Márc. - 8:23

Mayra1 írta:Sztrugackij testvérek Lakott sziget c filmjét látta már valaki?

Igen én már láttam , de nem néztem végig nem tetszett .
https://www.youtube.com/watch?v=g96gN0pfVhc

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 3 Márc. - 14:20

...inspiráltál - belenéztem - nekem se tetszett.
...amit megértettem - ez talán egyféle tiltakozás lehetett film megoldással a komcsi diktatúra ellen...talán...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Kedd 3 Márc. - 14:45

Valojában nem is vártam, hogy tetszeni fog. Ez így van rendjén.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 3 Márc. - 15:01

upsz...!... Very Happy...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Kedd 3 Márc. - 19:16

Elek írta:...inspiráltál - belenéztem - nekem se tetszett.
...amit megértettem - ez talán egyféle tiltakozás lehetett film megoldással a komcsi diktatúra ellen...talán...
Az orosz szerzőpáros kiválóan mutatja be, a mai kort. A fegyverkezés legnagyobb ütóerejű hálózatát a HAARP-ot, valamint azokat, akik létrehozták ezt. Kiválóan ráláthatunk a keleti, az afrikai incidensekre, a globális harci zóna alakítására. De azt is megtudhatjuk mit jelent az idegen, de pozitív erő....csak már lépne közbe.....

A filmet azért tettem be, mert Believe nyavajgott, hogy nem lehet tudni ki mivel foglalkozik. Nos, immár harmadik éve ez a témakör foglalkoztat, annál is inkább, mert azt sem értettem miért változott meg a föld-hold energia áramlás iránya. Minél több minden kerül elém, annál biztosabb az is, hogy a psziché is keményen érintve van. Több olyan ciklus van egy évben, amikor azt érzem a föld energiája vészesen csökken, holott minden adott a növekedéshez. Amikor megtaláltam eme filmet, úgy hatott, mint Jules Verne, Utazás a holdra c. könyve a hetvenes években.... A szüleim gyerekkorában mese, az én gyerekkoromban maga a valóság. Hiába, a történelem ismétli önmagát (így is, úgy is)

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 3 Márc. - 22:52

Széles sávon közöltél információt velünk - általad ténynek "beállított" észrevételeket!

a, HAARP és létrehozói
b, incidensek keleten, afrikában
c, globális zóna mely harci zóna is
d, idegen pozitív erő - amely várakozik vagy tétlenűl szemlél

-
Vitatkoznék - "belebégetnék" engedelmeddel - 
szóval; az esti óráit sörrel a kézben, s nagyokat böffentő polgár is tisztában van vele - az egoista életének hamarosan vége, a levegőben állandósítottan itt lógó világháború ill. más ordító veszélyek folytán!
Azért habzsol mindent elveteműlt hedonista módon és kihasználva a rangsorban utána következőket - rá nézve következmények nélkül...

minek a HAARP? - Mi értelme van hiszen az elállatiasodott elme - "mindent elvégez" csupán időt kell adni néki! Kicsit, icurka picurkát...
Aztán itt a Japán katasztrófa Csernobil után és a közbenső más ratyik, olajozása a tengereknek vagy a petpalackszigetek építése továbbá a kommunális hegyek, mocskok felhőkig járatott csúcsa és stb...stb...!

A HAARP - "légypiszok"!
A szebeszomszéd Bözsi néni unoka, első osztályos és ajkával vallja meg szemembe nézve mint gyűlöli Gyurikát, a cigány fiúcskát, aki mellesleg péppé verte őt, s mint öli meg. Igen. a fiúcska késsel jött nekem is, egy örjöngése alkalmával amely előtte fajúlt el abban, hogy Bözsi nénit "összeverte" kis műanyag székével. Ha nem toppanok be hozzájuk, a "mami" már nem élne...
A "galaktikus szemlélők" várnak? Mi a frászra?
-
NEM kételkedek "érzékelésedben"!
Sőt nagyon is hiszek neked mert számomra "alátámasztása" annak amit meg én vélelmezek, s igyekszem lefordítani vagy átfordítani Jézus Igazságára!
-
Ha a "humán"  gondolkozást  és más ötvözött emberszeretetet, azaz vallási alkímiáknak fortyogó elegyét nézem de, az izmusokat is - tudható - a finisben vagyunk!
-
A gond az, hogy az értelmiségi körökben, írók, költők, tudósok, orvosok, színészek, hírességek - semmit sem tesznek! 
Bámúlnak tétlenűl, s azért mondom ezt kényszerű bátorsággal mert - EZ TAPASZTALHATÓ!
Semmit!
Semmit nem tesznek az egyetlen valós Igazság előmozdításáért - az Evangéliumért!
Sőt!
Bárgyún menekűlnek előle!
A Pápa programgyártása hallatlan és kirekesztő! - Akciószámba menő intézkedéseit, a papi sereg is csak nézi megrőkönyödve, s hebegve magyarázzák utólag, nem kis hülyítést végezve.
Egyetlen hamis tanító ellen sem hoznak intézkedést, sem a médiában, sem a templomokban nem kommunikálják le, mire haladtak.
Az egyház magában foglal pld. olyan bálványozást mint  a "szobrok öltöztetése" és egyéb spekulatív hiedelem körök kiépítését, szokássá, tradícionális rang-á emelve azokat!
Lássad a "búcsújárásokat", vallási körmeneteket és az ég tudja miket még...
A TV. okádja magából a főműsoridős kártyavetési ill. jóslási praktikákat, s várakozva vagyok mikor jön el a parázson járás fortélyának, tudományának nyílt oktatása - a beavatási szertartásokban!
A politika?
Nos, a legutóbbi "bankfosztás" eddigi eredménye - a bankok újbóli megsegítésében, s a károsúltak hitetésében merűlt ki....
Megértem a tehetetlenséget, nagyon megértem,  sarokba fordúlva zokogok is érte, azért iszok két bögrével több vizet - legyen könnyem jajjgatáskor...

Végezetűl jó ezeket "átnézni"  - ösztönzöek - IMÁRA!

Csak nem késik a várt csoda!

kávé ... shaking-hands ... prayer-hands ...!


A hozzászólást Elek összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 4 Márc. - 9:29-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Szer. 4 Márc. - 8:41

Elek írta:Széles sávon közöltél információt velünk - általad ténynek "beállított" észrevételeket!

a, HAARP és létrehozói
b, incidensek keleten, afrikában
c, globális zóna mely harci zóna is
d, idegen pozitív erő - amely várakozik vagy tétlenűl szemlél

-
Vitatkoznék - "belebégetnék" engedelmeddel - 
szóval; az esti óráit sörrel a kézben, s nagyokat böffentő polgár is tisztában van vele - az egoista életének hamarosan vége, a levegőben állandósítottan itt lógó világháború ill. más ordító veszélyek folytán!
Azért habzsol mindent elveteműlt hedonista módon és kihasználva a rangsorban utána következőket - rá nézve következmények nélkül...

minek a HAARP? - Mi értelme van hiszen az elállatiasodott elme - "mindent elvégez" csupán időt kell adni néki! Kicsit, icurka picurkát...
Aztán itt a Japán katasztrófa Csernobil után és a közbenső más ratyik, olajozása a tengereknek vagy a petpalackszigetek építése továbbá a kommunális hegyek, mocskok felhőkig járatott csúcsa és stb...stb...!

A HAARP - "légypiszok"!
A szebeszomszéd Bözsi néni unoka, első osztályos és ajkával vallja meg szemembe nézve mint gyűlöli Gyurikát, a cigány fiúcskát, aki mellesleg péppé verte őt, s mint öli meg. Igen. a fiúcska késsel jött nekem is, egy örjöngése alkalmával amely előtte fajúlt el abban, hogy Bözsi nénit "összeverte" kis műanyag székével. Ha nem toppanok be hozzájuk, a "mami" már nem élne...
A "galaktikus szemlélők" várnak? Mi a frászra?
-
NEM kételkedek "érzékelésedben"!
Sőt nagyon is hiszek neked mert számomra "alátámasztása" annak amit meg én vélelmezek, s igyekszem lefordítani vagy átfordítani Jézus Igazságára!
-
Ha a "humán"  gondolkozást  és más ötvözött emberszeretetet, azaz vallási alkímiáknak fortyogó elegyét nézem de, az izmusokat is - tudható - a finisben vagyunk!
-
A gond az, hogy az értelmiségi körökben, írók, költők, tudósok, orvosok, színészek, hírességek - semmit sem tesznek! 
Bámúlnak tétlenűl, s azért mondom ezt kényszerű bátorsággal mert - EZ TAPASZTALHATÓ!
Semmit!
Semmit nem tesznek az egyetlen valós Igazság előmozdításáért - az Evangéliumért!
Sőt!
Bárgyún menekűlnek előle!
A Pápa programgyártása hallatlan és kirekesztő! - Akciószámba menő intézkedéseit, a papi sereg is csak nézi megrőkönyödve, s hebegve magyarázzák utólag, nem kis hülyítést végezve.
Egyetlen hamis tanító ellen sem hoznak intézkedést, sem a médiában, sem a templomokban nem kommunikálják le, mire haladtak.
Az egyház magában foglal pld. olyan bálványozást mint  a "szobrok öltöztetése" és egyéb spekulatív hiedelem körök kiépítését, szokássá, tradícionális rang-á emelve azokat!
Lássad a "búcsújárásokat", vallási körmeneteket és az ég tudja miket még...
A TV. okádja magából a főműsoridős kártyavetési ill. jóslási praktikákat, s várakozva vagyok mikor jön el a parázson járás fortélyának, tudományának nyílt oktatása - a beavatási szertartásokban!
A politika?
Nos, a legutóbbi "bankfosztás" eddigi eredménye - a bankok újbóli megsegítésében, s a károsúltak hitetésében merűlt ki....
Megértem a tehetetlenséget, nagyon megértem,  sarokba fordúlva zokogok is érte, azért iszok két bögrével több vizet - legyen könnyem jajjgatáskor...

Végezetűl jó ezeket "átnézni"  - ösztönöek - IMÁRA!

Csak nem késik a várt csoda!

kávé ... shaking-hands ... prayer-hands ...!
Az összes kérdésedre ott a válasz a filmben. 
A pozitív erő ebben az esetben nem külső -galaktikus szemlélő-.
Igen, tényként közlöm, mert tapasztalom.
smile

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szer. 4 Márc. - 8:52

Engem érdekel(ne) ha beszélsz erről...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szer. 4 Márc. - 10:00

Úgy olvastam , hogy a kiépített wifi hálózat gyengíti a  bennünket befolyásolni kívánó tényező erejét .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Szer. 4 Márc. - 13:45

Szövőmunkás írta:Úgy olvastam , hogy a kiépített wifi hálózat gyengíti a  bennünket befolyásolni kívánó tényező erejét .
Elképzelhető. Érdekes felvetésem van. Állandóan belebotlok olyan csoportokba, akik "földmeditációt" csinálnak. Az emberi psziché meditatív állapotban is ugyanazon a frekvencián közvetít, de lényegesen nyitottabb, ami azt eredményezi, hogy a globális ráhatás hamarabb visz a kívánt hatáshoz. Elképzelhető, az elbutulásért is eme mágneses impulzus felel elsősorban. Nem létezik, hogy 10 év alatt máskülönben ennyire hanyatlana a tudás/tanulás aránya.
A meditatív állapotra visszatérve, ugyan ez vonatkozik az imádságokra is, akkor is egyfajta meditatív állapot jön létre.
Ezzel nem azt mondom, hogy a meditáció/ima káros, hanem figyelni kell arra, hogy ezek viszonylag védett helyen következzenek be.


A hozzászólást Mayra1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 4 Márc. - 19:52-kor.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Szer. 4 Márc. - 14:16

Elek írta:Engem érdekel(ne) ha beszélsz erről...
Nyilván nincs és nem is lesz erre tudományos alátámasztás, de biztos vagyok benne, hogy az évek igazolni fogják, amit mondok. 
Bő három évvel ezelőtt elkezdődött egy változás a föld energia mezejében, amit mindenki érzékel, csak máshoz köti. A korhoz, a globális felmelegedéshez, az ufókhoz, meg mindenféle máshoz. Pedig a magyarázat ennél sokkal földhöz ragadtabb.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szer. 4 Márc. - 15:45

Akit érdekel , az esetleg böngészheti még ezt az oldalt a Haarp összeesküvésről

http://www.utolag.com/Haarp.htm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szer. 4 Márc. - 19:42

...értlek kedves Mayra.

Legvégső folyamodványom, s eddig sosem csalatkoztam!
Az Agape!
-
Atyám ha, a hegyek össze omlanának is - az Agape- d el nem múlhat!

...ajánlom! Szalmaszálnak....kapaszkodónak!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 5 Márc. - 7:02

Ha a HAARP hálózat képes tudatmódosítani, akkor tavalytól nagyon büszke lehetek magamra, mert én meg képes vagyok a mesterséges kommunikációs eszközre /ami jelen esetben a telefon/ módosítólag hatni. Tavaly még megmagyaráztam azzal, hogy nem vigyázok rá eléggé, de most..... Egy teljesen új akkut sikerült egy hét alatt kinyírni.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 5 Márc. - 7:13

Mayra1 írta:Ha a HAARP hálózat képes tudatmódosítani, akkor tavalytól nagyon büszke lehetek magamra, mert én meg képes vagyok a mesterséges kommunikációs eszközre /ami jelen esetben a telefon/ módosítólag hatni. Tavaly még megmagyaráztam azzal, hogy nem vigyázok rá eléggé, de most..... Egy teljesen új akkut sikerült egy hét alatt kinyírni.

Lehet , hogy a haarposok felfigyeltek arra , hogy túl sokat telefonálsz , ráadásul még  fel is hívod a figyelmet az ő összeesküvés elméletükre , így nem csoda , ha besugároznak téged , hogy minden mobil ami a kezed ügyébe kerül gyorsan tönkre is tedd . Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 5 Márc. - 7:20

Szövőmunkás írta:
Mayra1 írta:Ha a HAARP hálózat képes tudatmódosítani, akkor tavalytól nagyon büszke lehetek magamra, mert én meg képes vagyok a mesterséges kommunikációs eszközre /ami jelen esetben a telefon/ módosítólag hatni. Tavaly még megmagyaráztam azzal, hogy nem vigyázok rá eléggé, de most..... Egy teljesen új akkut sikerült egy hét alatt kinyírni.

Lehet , hogy a haarposok felfigyeltek arra , hogy túl sokat telefonálsz , ráadásul még  fel is hívod a figyelmet az ő összeesküvés elméletükre , így nem csoda , ha besugároznak téged , hogy minden mobil ami a kezed ügyébe kerül gyorsan tönkre is tedd . Very Happy
Hahaha...tavaly még nem szellőztettem nyakra főre eme hálózat piszkosabbik felét. smile

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 5 Márc. - 9:01

Mayra1 írta:
Hahaha...tavaly még nem szellőztettem nyakra főre eme hálózat piszkosabbik felét. smile

Az nem számít , lehet a telefonbeszélgetések belekerültek valami időhurokba és már megelőzendően a problémás részeket előre  intézkedtek az ügyedet illetően . Very Happy Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Csüt. 5 Márc. - 16:17

...nekem leesni szokott... volt, hogy "ERŐBŐL" viszintesen esett kb. 5-6 m. és aztán "erősen" csattant a falon!
A hangja szállt el vele örökre... facepalm...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 5 Márc. - 16:25

Elek írta:...nekem leesni szokott... volt, hogy "ERŐBŐL" viszintesen esett kb. 5-6 m. és aztán "erősen" csattant a falon!
A hangja szállt el vele örökre... facepalm...!

Hú Elek te ilyen megnyílvánulásokra és képes vagyol ? Uff ! fut

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Csüt. 5 Márc. - 16:34

...jaaaa lesett a cukorszintem is...éppen a fejére, s megütötte magát.... jeee...!

A diabetesz - embergyilkos!
Nyövi az idegpályát, a kontroll pedig "elgurul" be a szekrény alá!... jeee...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 19 Márc. - 19:03

Ezek a macskák tisztára úgy viselkednek , mint némelyik ember . Nézzétek meg marha érdekes . 

Ez a videó tipikus esete annak , mint amikor pl egy nő , meg egy férfi sétál az utcán , egy harmadik oda ugrik és rácsap a nő fenekére , aztán gyorsan elbújik . Ugyan a nő kinek fog neki ugrani , ha nem annak , aki éppen jelen van ?  Very Happy Very Happy Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=HMkAuoF-XHc


______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 19 Márc. - 19:06

Ez itt meg tipikusan olyan , mint amikor valaki bosszantani akarná a másikat és  sunyi módin a másiknak tockost ad .

https://www.youtube.com/watch?v=DbVu5rgE9N4


______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Pént. 20 Márc. - 17:38

Te Believe! Ha ennyire kedvelni kezded a dögöket, akkor költözzetek Komló citybe és vegyetek egy kertet, az enyém mellett. Az összes elriasztott macska a szomszédoknál lebzsel.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 20 Márc. - 18:04

Mayra1 írta:Te Believe! Ha ennyire kedvelni kezded a dögöket, akkor költözzetek Komló citybe és vegyetek egy kertet, az enyém mellett. Az összes elriasztott macska a szomszédoknál lebzsel.

Hú tán beszerezted a riasztóberendezésedet ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 10 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 29 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 19 ... 29  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.