Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

+14
Efi
Motan
Áprilia
Lea.
ionon
zplus
fortis
Greywolf
Kilendin
Méhecske
Blueeye
opos
Nilka
Angyalka
18 posters

17 / 19 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Jún. - 17:44

Efi írta:
Efi írta:sehogy se találok magamban olyan tulajdonságot, amit Zoli jelképezhetne

Nem figyelek oda eléggé arra, mit akar a másik mondani. Ez pl. lehetne egy ilyen tulajdonság. És ez valóban akadálya lehet a haladásnak. És lehetetlenné teszi, hogy Isten ismeretlen arcát tanulmányozzam másokban.
Bár a kicselezés motívumot nem tudom értelmezni ennél a megoldásnál.

Pedig egyszerű. Önmagadat cselezed ki, azaz a saját egódat, hogy képes lehess meglátni olyasmit, amit amúgy nem láthatnál a hétköznapiságodban.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Jún. - 17:59

Néha mindnyájunknak sikerülhet kicseleznie önmagát.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Vas. 17 Jún. - 23:41

Efi írta:

Egyébként is az az álomról a benyomásom, hogy a Zolival való kapcsolatról szól. 
... Azt hiszem, az álom felerősít valami olyasmit ebben a kapcsolatban (ami természetesen a fórumhoz kötődik) vagy az ő szerepében, amit én az éber életben nem veszek észre, vagy amit rosszul ítélek meg.

Bingó! Már csak arra kéne rájönnöd, mi az, mert más hiába mondja, nem hiszed el neki.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6453

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Motan Csüt. 21 Jún. - 12:55

nekem olyannak tűnik kedves Efi, mintha nem tudnál kiteljesedni itt a fórumon és emiatt Zolit "okolnád" (tehát közéd és a "repülés" közé áll.
De ez természetesen egy nézőpont.
Az viszont érdekelne, van e bármilyen terved a fórummal így élőben? (ha már álomban előjött a tény, gondolkozz)
Zoli:
"Kicsit befolyt a víz. ( Ennek is van jelentése, de ezt nem feszegetném.)"
na jó én sem írom le én mire asszociálok Very Happy

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Szomb. 23 Jún. - 8:18

Motan írta:1/ nekem olyannak tűnik kedves Efi, mintha nem tudnál kiteljesedni itt a fórumon és emiatt Zolit "okolnád" (tehát közéd és a "repülés" közé áll.

2/ Az viszont érdekelne, van e bármilyen terved a fórummal így élőben? (ha már álomban előjött a tény, gondolkozz)

1/ "Kicsit befolyt a víz. ( Ennek is van jelentése, de ezt nem feszegetném.)"
na jó én sem írom le én mire asszociálok Very Happy
1/ Igen, az álom ezt ábrázolja, de a valóságban nem érzem így.

2/ Nincs. 
A hosszú fórumos múltam során tudomásul vettem, hogy általában nincs igény a mélyebb megismerésre, vagy ha volna is, a fórumozók többsége nem tudja a tanításokban az ocsút a tiszta búzától megkülönböztetni. Akkor pedig semmi értelme a valóság mélységeivel előhozakodni, ha mások ezt úgy kezelik, mint egyet a sokféle okoskodás között.
Voltak játékaink, ilyesminek lenne még értelme, a megismerésben nagy szerepük lehet, például az önismeretben, de nem csak abban. (De nem az olyanoknak, hogy mondjuk meg, mit gondolunk a másikról.)

3/ Még sosem pisiltem be álmomban, most sem, kicsit sem, úgyhogy a célozgatás és a kuncogás nem indokolt.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Szomb. 23 Jún. - 8:47

" kicsit befolyr a víz. " Jé nekem ilyesmi eszembe sem jutott, amire te gondoltál most Efi. Sokkal inkább a víz szimbólikus jelentésének beszivárgására. Pontosabban ha kicsit szivárgott be, akkor ez a jelentés, kis mértékben , de hathatott rád.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Szomb. 23 Jún. - 9:08

Wink

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 02ea3b10

(A smiley pont nem látszik, de a kacsintós akar lenni.)
A fotót én csináltam. lányvigyor


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 23 Jún. - 10:18-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6453

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Szomb. 23 Jún. - 9:23

Egyre jobb. Sad

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Motan Szomb. 23 Jún. - 9:56

bírni kell a gyűrődést smile

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Motan Kedd 26 Jún. - 10:18

Korábban említettem, hogy volt a hullás álmom. Az utóbbi időben más visszatérő álmom van.
Ezekben eszembe jut, hogy ugyan már van diplomám/érettségim, de vissza kell mennem a fősulira még, hogy egy félévet befejezzek. (igen ritkán az általános iskolába megyek vissza ez elég szr)
Ilyenkor pl nem értem, hogy adhatták ki a diplomát/érettségit ha egyszer befejezetlenül hagytam ott fél évvel a zárás előtt.
oké, értem az értelmét. van mit tanulnom az életben. de talán az is bennevan h amúgy mindig szon gondolkodom milyen tanfolyamot végezzek el.

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Kedd 26 Jún. - 10:54

oké, értem az értelmét. van mit tanulnom az életben. de talán az is bennevan h amúgy mindig szon gondolkodom milyen tanfolyamot végezzek el.
Első variáció.
Tipikus.
Én is szoktam hasonlót álmodni, azzal az érzéssel megfejelve, hogy noha már csak az utolsó év, vagy csak az utolsó vizsga volna hátra, sose fogom megszerezni a diplomát, mert már túl rég abbahagytam, és elfelejtettem mindent.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Kedd 26 Jún. - 18:58

Ez érdekes.  Én is pont egy vizsgáról álmodtam az éjjel, és valamiért nem fűlött hozzá a fogam.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Motan Kedd 26 Jún. - 19:03

közös pontok
vajon ennyire általános az ilyen típusú álom, vagy csak "véletlen"?

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Kedd 26 Jún. - 19:18

Motan írta:közös pontok
vajon ennyire általános az ilyen típusú álom, vagy csak "véletlen"?

Ezt nehéz lenne megválaszolni.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Kedd 26 Jún. - 20:47

Általános.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Hétf. 20 Aug. - 11:22

Na tessék! Ma éjjel ismét vizsgáról álmodtam, pedig már rég nem volt ilyen. Íme:

Újra vizsgán
Az előzményekre nem nagyon emlékszem: jöttünk-mentünk különböző épületek között, de úgy, hogy menet közben is javarészt tető alatt voltunk. Gondoltam is, hogy így könnyű, és hogy előnyben vagyunk másokkal szemben emiatt a védettség miatt.

Aztán egy egyetemi épületbe keveredtem, és akkor eszembe jutott, hogy mára kaptam vizsgaidőpontot. Egy évvel ezelőtt halasztottam a vizsgámat, és mára kaptam időpontot. Ez az utolsó vizsga a diploma előtt, már csak ezt kell megcsinálnom, és akkor megkapom a diplomát. Fizikából kellett vizsgázni.
Meg is kerestem az épületben azt az ajtót, ahol vizsgáznom kellett, majd mikor kijöttek, akkor azt mondták, hogy nem itt van a vizsga, hanem valahol máshol. Előkerült egy fickó, akit az egyetemről távolról ismertem (nem a valóságban), fizikus hallgató volt. Nagyon kedvesen felajánlotta, hogy elkísér, megmutatja, hol van a vizsga. El is kísért. A helyszínen kiderült, hogy rengetegen vannak, épp javában folyik a vizsgáztatás. Először aggódtam, hogy nem késtem-e le, de megnyugtattak, hogy még sokáig fog tartani. Akkor elvegyültem én is a várakozók között.
Azok közül, akik kijöttek, soknak nem sikerült a vizsga. Emlékszem az egyik fiúra, őt rögtön az elején kirúgták, mert puskázni akart, amikor az ablak mellett ülve ki akarta dolgozni a tételt.
Aztán mikor kijött valaki, sikerült beadni az indexemet a vizsgabizottsághoz (mint az orvosi rendelőkben szokás beadni a papírt).
A kint várakozók közül sokan tételeket magoltak. Rácsodálkoztam, hogy tételek is vannak? Ezt honnan kellett volna tudnom, nekem nem küldtek tételeket, csak a vizsgaidőpontról tájékoztattak. Belegondoltam, hogy nemcsak hogy nem tudom, milyen tételek vannak, de nem is készültem egyáltalán, csak úgy idejöttem vizsgázni. De mégis, annak ellenére, hogy olyan sokaknak nem sikerült, abban bíztam, hogy nekem sikerülni fog. Arra gondoltam, hogy ha a részleteket nem is tudom, de a sok tapasztalat miatt, ami már mögöttem van, van egy rálátásom a dolgokra, van egy áttekintésem, tájékozottságom, és  ez az, amire kíváncsiak. Nem lesz baj, ha esetleg egy-egy képletet nem tudok. 
Közben újra feltűnt a sokaságban az a fizikus, aki idekísért engem. Ő már végzett az egyetemmel, és most itt dolgozott. Már messziről egymásra mosolyogtunk, és megállapítottam, hogy itt egy személyes vonzalom veszi kezdetét, erről biztosítottuk egymást a mosollyal.
Valakinél volt egy sakk készlet (talán nálam), és kiraktam, hogy játsszunk, amíg várakozni kell. Nem osztottam a többiek vizsga előtti idegességét, jókedvű voltam, optimista és magabiztos. Hárman voltunk a sakkhoz, a várakozók közül egy ismerős fiú is csatlakozott hozzánk. Azon gondolkoztam, hogy hogyan kellene a sakkot hárman játszani. A figurákat a sakktábla három oldala mentén osztottam fel. De mire javasoltam volna egy játékszabályt, a többiek már kijelöltek középen zölddel egy területet, és kitalálták, hogy az nyer, aki a leghamarabb bejut ebbe a területbe. A lépéseket kockadobással határoztuk meg.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Hétf. 20 Aug. - 11:40

- Jöttetek mentetek, tető alatt voltatok, védettséget élvezhettetek, és ez előny volt a többiekkel szemben. 
- Aztán az előny a többieknél volt, mivel nekik voltak tételeik, neked viszont nem. 
- Aztán mégis csak nálad volt az előny, mert neked volt már rálátásod és tapasztalatod .
Tehát voltaképpen az előnyökből és a vizsgából lehetne kiindulni. Mire következtethető, azt sajnos nem tudom. 
- Megjelenik a hidegvér is, a sakk a vizsga előtt.  Ez is utalhat valamire, nem tudom mennyire vagy izgulós. Lehet ez jelképezi a hozzáállásodat. 
Amúgy azt, hogy hárman játsszátok a sakkot, szerintem tök jó ötlet, régebben szerettem sakkozni, de ilyesmi sosem jutott az eszembe. Kipróbálnám amúgy, és voltaképpen különös szabályok sem kellenének hozzá, annyi az egész, hogy ha itt valaki mattot kap, azzal még nem fejeződik be a játék.  öröm Szerintem marha nagy ötlet ez a hármas sakk.

Még valami.  Előny, hátrány, sakk, hidegvér.  Ezek akár jellemzőire is utalhatnak, egy embernek.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Kedd 21 Aug. - 15:06

Így van az életben. Az ember csak úgy jön-megy, azt gondolja, véletlenszerűen keveredik ide vagy oda, aztán egyszer csak olyan helyen találja magát, ahol vizsgáznia kell. És éppen abban az időpontban, amikor az esedékes. 
(Talán ha az ember teljesen tudatos lenne, akkor látná azt is, hogy szükségszerűen tart valahová, általában azonban úgy tűnik, mintha a vak véletlen sodorná. Ha félig-meddig a tudatosodás útján van, akkor ezen a ponton felismeri a vizsgahelyzetet, és akkor annak is világossá kell válnia a számára, hogy szó sincsen a sorsában véletlenről, egy láthatatlan akarat vezette őt arra a helyre, ahol dolga van.)

Hogy mennyire nem vagyok tudatos, az is mutatja, hogy még a helyszínt sem ismerem fel pontosan, egy másik ajtón kopogtatok először. De legalább a vizsgahelyzetet felismerem, az is valami.  lányvigyor

A vizsga fizikából lesz. Ez jelenthet valami fizikai munkával kapcsolatos dolgot, de a test fizikai állapotával is összefüggésben lehet. Mindkettő aktuális lehet nálam, az utóbbi mellett szól, hogy az orvosi rendelőkre emlékeztető jelenet zajlik az index beadásakor.

Segítők is megjelennek, amikor az ember feladat előtt áll. Nekem egy távolabbi ismerős lesz a segítségemre, egy olyan személy, aki abban a problémában, amit nekem jól kell megoldanom, előre haladottabb, mint én vagyok. (Ui. tudjuk, hogy már van "fizikus diplomája", és ez a munkája is.) Ő utat mutat nekem.

A vizsga olyan, ami sokakat érint, hiszen sokan vannak vizsgázni. Nehéz a feladat, sokan elbuknak. Nem lehet például puskázni, azaz csak úgy lemásolni a megoldást, gondolkodás nélkül, anélkül, hogy magunkat beletettük volna. Az sem segít, ha előre tudjuk, milyen kérdések merülhetnek fel a vizsgán. Nemigen lehet előre felkészülni, mert nincsenek előre kész válaszok. Az fogja a sikert eldönteni, hogy tényleg átlátja-e valaki a helyzetet, a vérében van-e, igaz bensőjéből fakad-e a kérdésre a válasz.
Én abban bízom, hogy nekem megvannak ezek a kvalitásaim, de az álomból nem derül ki, hogy így van-e valóban, vagy csak az önbizalmam nagy.  Very Happy

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Kedd 21 Aug. - 17:50

yes
(Bár tudom, hogy nem pont az én "elismerésemre" vágysz.)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6453

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Kedd 21 Aug. - 18:07

Áprilia írta:yes
(Bár tudom, hogy nem pont az én "elismerésemre" vágysz.)
Dehogynem! Mindenki elismerésére vágyom. Smile

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Áprilia Kedd 21 Aug. - 18:53

Laughing

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6453

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Kedd 21 Aug. - 19:00

Efi " Az fogja a sikert eldönteni, hogy tényleg átlátja-e valaki a helyzetet, a vérében van-e, igaz bensőjéből fakad-e a kérdésre a válasz.
Én abban bízom, hogy nekem megvannak ezek a kvalitásaim, de az álomból nem derül ki, hogy így van-e valóban, vagy csak az önbizalmam nagy.  Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Icon_biggrin"

Na de Efi ott van a sakk, ne feledkezz meg róla. Az pedig olyan játék, ahol jól át kell tudni látni a dolgokat. Te pedig tudsz sakkozni álmodban  ráadásul még megbonyolított formájában is. Ez fontos lehet szerintem.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Kedd 21 Aug. - 20:38

A sakk motívumot nem értem az álomban. Játszottunk, amíg a vizsgára vártunk. Nem megbonyolított, hanem rendkívül leegyszerűsített formában: ki mennyit dobott, annyit lépett.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Kedd 21 Aug. - 21:32

Efi írta:A sakk motívumot nem értem az álomban. Játszottunk, amíg a vizsgára vártunk. Nem megbonyolított, hanem rendkívül leegyszerűsített formában: ki mennyit dobott, annyit lépett.

Én így nem látom át, de egyet tudok, a sakk egy taktikai játék.  Talán nem csak egy üzenete lehet. Egy részről higgadtság, más részről taktikai érzék. Harmad sorban ha dobni is kellett, akkor is megválaszthattad, hogy mivel és hova lépjél.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Szomb. 22 Szept. - 23:03

Álmomban éreztem, hogy kilazult a fogam, aztán ki is hullott, sőt, éreztem, hogy nemcsak ez az egy. Végül elöl négy fogam hullott ki. Volt ott valaki, nem emlékszem, ki, mentem, hogy elmondom neki, hogy meglazultak és kiestek a fogaim.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Vas. 23 Szept. - 6:54

Veszteség, de könnyen túlteszed magadat rajta, mivel nem volt fájdalmas.Ez már egy egész csoport.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Efi Hétf. 24 Szept. - 22:21

Zoli írta:Veszteség, de könnyen túlteszed magadat rajta, mivel nem volt fájdalmas.Ez már egy egész csoport.

Álmoskönyv-ízű vélemény.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  fortis Kedd 25 Szept. - 6:17

Ez már csak ilyen hagyományos, mint pld a koszos víz betegség, vagy a macska  áskálódás.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11334

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Mayra1 Kedd 25 Szept. - 7:59

Szomb. Szept. 22, 2018 10:03 am
by Efi
"Álmomban éreztem, hogy kilazult a fogam, aztán ki is hullott, sőt, éreztem, hogy nemcsak ez az egy. Végül elöl négy fogam hullott ki. Volt ott valaki, nem emlékszem, ki, mentem, hogy elmondom neki, hogy meglazultak és kiestek a fogaim.""

A fogak minősége és a mondanivaló egyenessége közötti kapcsolat. Spirituális értelemben a mondanivaló "megrágása" utal a fogak állapotára. Minél jobban megrágod a mondanivalód, annál rosszabbak a fogaid. Míg, ha mindenféle finomkodás helyett tárod elő gondolataidat, a fogaid annál épebbek.
Álom szinten a probléma és fogak kapcsolata is érdekes. Ebben az esetben személyiséged 4 alapeleme "hullott" ki, vagyis ez a 4 alapelem elnyomva él benned.
Szimbólum szerint pedig egyedi jelentése van.
Nem is ragozom tovább.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  asd94 Vas. 6 Jan. - 9:48

Beléptem a fürdőszobába mikor hirtelen erős fájdalom hasított a fejembe és egy áramütés szerű érzés szaladt át a testemen. A világ elsötétült előttem és elájultam. Később visszamentem és láttam hogy a lámpabúra eltörött és a villanykörte kiégett. Rájöttem hogy valószínűleg a legrosszabb pillanatkor léptem a fürdőszobába, a testem valahogy zárta az áramkört és az energia rajtam keresztül vezetődött a földbe. Idáig az álom.
Adja magát a magyarázat hogy alvás közben megfájdulhatott a fejem és álom szinten ez a fenti baleset formájában nyilvánult meg. Az agyat elektrokémiai folyamatok működtetik, tehát nem meglepő ha áramütést éreztem.

______________________________________________________
"Nem egy név vagy az alsógatyádon".
asd94
asd94

Hozzászólások száma : 338

Vissza az elejére Go down

Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek - Page 17 Empty Re: Érdekes álmok mindenkitől mindenkinek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 19 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.