Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

2 / 31 oldal Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Méhecske Kedd 29 Júl. - 19:16

Azért a logika nem enged rést és ez nagyban előreviszi a dolgokat.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 29 Júl. - 19:18

Méhecske írta:Azért a logika nem enged rést és ez nagyban előreviszi a dolgokat.
Vagy éppen hátráltatja .  öröm 
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Júl. - 19:22

Áprilia írta:Miért ne lehetne olyan épületet keresni, ami "kapcsolatban áll azzal, amit álmodott"?

Mert az álomban a dolgoknak szimbolikus értelmük van. Nem azok, amiknek látszanak. Nem futhatunk a látszat után, ha meg akarjuk érteni őket.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 29 Júl. - 19:26

efi írta:
Áprilia írta:Miért ne lehetne olyan épületet keresni, ami "kapcsolatban áll azzal, amit álmodott"?

Mert az álomban a dolgoknak szimbolikus értelmük van. Nem azok, amiknek látszanak. Nem futhatunk a látszat után, ha meg akarjuk érteni őket.

De hát az , ha valami kapcsolatban állhat valamivel , az már magában is szimbólikus nem ? Így hoztam magam is a Kába követ szimbólikusan össze a vallással , ha már vallás , akkor szimbólikusan az egyházzal és ha már egyház , újra szimbólikusan a vallással , illetve eszmékkel .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Júl. - 19:33

fortis írta:De hát az , ha valami kapcsolatban állhat valamivel , az már magában is szimbólikus nem ? Így hoztam magam is a Kába követ szimbólikusan össze a vallással  , ha már vallás , akkor szimbólikusan az egyházzal és ha már egyház , újra szimbólikusan a vallással  , illetve eszmékkel .
Ebben az a baj, hogy részenként fűzöd össze. Egyik láncszemet a másik után, az éber tudat logikája szerint. Az álom az ún. képi tudat nyelvén szól, vagyis egyetlen kép az egész, és a részekben van összesűrítve a jelentés. Összesűrítve: ez azt jelenti, hogy egyetlen dolog több különféle dolog is lehet egyszerre. Ezek együtt. Tehát egyetlen dolog több aspektusát is mutatja ugyanannak a témának. És az összes aspektus ebben az egy dologban van benne. És ráadásul így van a többi álomrészlettel is.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Júl. - 19:41

Értem már, miért nem emlékezett senki arra, hogyan értelmeztem Nefer nevezetes álmát.
Mert ott is összevissza ötletelt mindenki, és ami számomra egyértelmű volt, sőt azt hittem, hogy mikor előjöttem a nyilvánvaló megoldással, mindenkinek leesett a tantusz, hogy Jé, tényleg!, közben meg nektek csak egy ötlet volt a számtalan többi között.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 29 Júl. - 19:52

öröm thumb 
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Júl. - 20:11

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:04-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Júl. - 20:17

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:04-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Júl. - 20:20

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:04-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 29 Júl. - 20:22

Áprilia írta:
efi írta:
Áprilia írta:Miért ne lehetne olyan épületet keresni, ami "kapcsolatban áll azzal, amit álmodott"?

Mert az álomban a dolgoknak szimbolikus értelmük van. Nem azok, amiknek látszanak. Nem futhatunk a látszat után, ha meg akarjuk érteni őket.

Igen, igen, erre utóbb magam is rájöttem, ezért is írtam a fentebbi - fortis által sajnálatos módon hangsúlyozottan "félreértés"-nek titulált hsz-emben -, hogy pl. bekavarta a fizikai templomot...

Áprilia azt azért írtam oda és úgy , mert  nem láttad át a gondolataimat .
Én azt fogalmaztam meg amit gondoltam , nem írhattam le úgy ahogy te gondolhattad .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Júl. - 20:23-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Júl. - 20:23

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:04-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Júl. - 20:25

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:05-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 30 Júl. - 8:35

Az álmodott álmai

Ő egy nagyon különös 7 év körüli kislány volt , aki álmomban engem álmodott meg .  Ez így nagyon különösen hangzik , megpróbálom érthetőbben , bár nekem sem minden világos .  Ez a kislány mindig ugyan arról a 11-ről álmodott , és ez már megszokottá vált , amikor egyszer csak a 12-ről kezdett el mesélni az anyukájának . Az anyuka értetlenül nézett , hiszen a kislány eddig még mindig a rejtélyes 11-ről álmodott , és ez egy különös változásnak tűnt a számára , hogy megjelent egy 12-dik is . Ez a 12-dik pedig én voltam a kislány álmában , de az nem volt világos a számomra , hogy az ő álmában beszélgettem e vele egy kicsit , vagy az én saját álmomban amikor ő még nem álmodott ? Egy viszont biztos , hogy az anyukájának elmesélt álmának 12-dik alakja akiről mesélt az én magam voltam .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 30 Júl. - 9:09

A 12-vel lesz teljes valami. Bármi. A tizenkettedikkel zárul le egy ciklus! Az a zárókő, amivel az építmény stabillá válik.
Jó lenne kideríteni, hogy az, akit az álmodban énnek neveztél, melyik éned lehet. A kislány az álmodozó, álmodó, fantáziadús éned. Talán az álmodó Fortis az éber Fortissal válik teljessé, stabillá.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 30 Júl. - 12:42

Ezt még át kell gondolnom Efi , mindenesetre meggondolandó észrevételek .

-Nekem valahogy úgy rémlik , hogy azt álmodtam , hogy a kislánnyal beszélgetek , meg mintha nekem is kellett volna vigyáznom rá .
- Aztán már csak megfigyelőként vettem részt az álmomban , ahol a kislány elmesélte az anyukájának azt , hogy ő mit álmodott és hogy az álmában én voltam ott , velem beszélgetett .
Tehát nagyjából lehetett a kislány álma ugyan az , mint az enyém . Ő engem álmodott meg én meg őt . Majdnem olyan mint egy kollektív álom .
- A számokat nem tudom hová tenni , ebben rád hallgatnék .

De még elgondolkodom rajta , jól jöhet most a te logikád .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Méhecske Szer. 30 Júl. - 13:21

efi írta:A 12-vel lesz teljes valami. Bármi. A tizenkettedikkel zárul le egy ciklus! Az a zárókő, amivel az építmény stabillá válik.
Jó lenne kideríteni, hogy az, akit az álmodban énnek neveztél, melyik éned lehet. A kislány az álmodozó, álmodó, fantáziadús éned. Talán az álmodó Fortis az éber Fortissal válik teljessé, stabillá.
Nagyon tetszik, különösen a "zárókő". Talán nem véletlen a gondolat az előzőhöz...
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 30 Júl. - 14:21

Na vágjunk bele még egyszer .

1 / Az álomban a kislány és én .
2 / Az álmoban a kislány és az anyukája és én mint külső szemlélő
3 / A kislány elmeséli az álmát ami megeggyezik az 1-es ponttal .
4 / Észrevéltel és tanulság . A kislány sokat mesélt az anyukájának a rejtéjes 11-ről és most felbukkant egy 12-dik aki a kislány álmában én magam voltam az 1-es pont alapján .

megjegyzés : Ha nem az egészet én álmodtam volna , akkor meg merném kockáztatni , hogy azt mondjam , a kislány ugyan azt álmodhatta amit én . Ő engem álmodott meg én pedig őt , így az egész olyanná vált akár egy kollektív közös álom .  Hisz az anyukájának mint az álmát mesélte el a történéseket és én magam is úgy tudtam akkor , hogy ahol találkozhattunk az az ő álmában lehetett , még ha számomra oylannak is tűnt mint egy valóság , vagy legalábbis mint a saját közvetlen álmom .


Efi írta :
' A 12-vel lesz teljes valami. Bármi. A tizenkettedikkel zárul le egy ciklus! Az a zárókő, amivel az építmény stabillá válik.
Jó lenne kideríteni, hogy az, akit az álmodban énnek neveztél, melyik éned lehet. A kislány az álmodozó, álmodó, fantáziadús éned. Talán az álmodó Fortis az éber Fortissal válik teljessé, stabillá. "


Megjegyzés : Ha a 12-vel lesz teljes valami akkor annak azt kellene , hogy jelentse , hogy velem  lesz teljes valami hiszen én voltam a 12 . Ezek szerint én lehettem valaminek a befejezése  , talán mint tapasztalat , hiszen engem megelőzött még 11 . Tehát ebből következtetvén vagy az álltalam hozott 12-dik tapasztalat tett valamit teljessé , vagy jómagam személyével lett valami teljesseé , feltehetően a kislány számára .
- ha úgy vesszük ahogyan Efi írja , és a kislány is és jómagam is mind én magam voltam , akkor ez a megállapítás helyén való , hogy "az álmodó Fortis az éber Fortissal válik teljessé, "stabillá. Ez azt jelentené , hogy álmomban önmagamról álmodtam egy másik önmagam álltal .
Vagy pedig a Castanedai tanokat kell figyelembe venni , ahol a cél az élmodó én és a fizikai én egyesítése volna , azaz a jobb és a bal oldali tudatosság egyesítése . Egy szuper énné válás .
- ha esetleg semmi ilyesmiről nem lenne szó , akkor megmaradna az az alternatíva , hogy beléphettem talán valaki más álmába és ez ilyen fura módon képeződhetett le a számomra .
A 11-ről és a 12-ről még esetleg az jutott az eszembe , ezek lehettek akár tapasztalatok is . 11 megelőző fontos álom és a 12-dik ami a jelenlegi volt , ami valóban igazán nagyon furcsa egy álom , egy tapasztalat volt .

Méhecske írta : " Nagyon tetszik, különösen a "zárókő". Talán nem véletlen a gondolat az előzőhöz.. "

Hmm elképzelhető , hogy az előző álom és ez az álom összefügg valahol ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Mayra1 Szer. 30 Júl. - 14:28

fortis írta:Na vágjunk bele még egyszer .

1 / Az álomban a kislány és én .
2 / Az álmoban a kislány és az anyukája és én mint külső szemlélő
3 / A kislány elmeséli az álmát ami megeggyezik az 1-es ponttal .
4 / Észrevéltel és tanulság . A kislány sokat mesélt az anyukájának a rejtéjes 11-ről és most felbukkant egy 12-dik aki a kislány álmában én magam voltam az 1-es pont alapján .

megjegyzés : Ha nem az egészet én álmodtam volna , akkor meg merném kockáztatni , hogy azt mondjam , a kislány ugyan azt álmodhatta amit én . Ő engem álmodott meg én pedig őt , így az egész olyanná vált akár egy kollektív közös álom .  Hisz az anyukájának mint az álmát mesélte el a történéseket és én magam is úgy tudtam akkor , hogy ahol találkozhattunk az az ő álmában lehetett , még ha számomra oylannak is tűnt mint egy valóság , vagy legalábbis mint a saját közvetlen álmom .


Efi írta :
' A 12-vel lesz teljes valami. Bármi. A tizenkettedikkel zárul le egy ciklus! Az a zárókő, amivel az építmény stabillá válik.
Jó lenne kideríteni, hogy az, akit az álmodban énnek neveztél, melyik éned lehet. A kislány az álmodozó, álmodó, fantáziadús éned. Talán az álmodó Fortis az éber Fortissal válik teljessé, stabillá. "


Megjegyzés : Ha a 12-vel lesz teljes valami akkor annak azt kellene , hogy jelentse , hogy velem  lesz teljes valami hiszen én voltam a 12 . Ezek szerint én lehettem valaminek a befejezése  , talán mint tapasztalat , hiszen engem megelőzött még 11 . Tehát ebből következtetvén vagy az álltalam hozott 12-dik tapasztalat tett valamit teljessé , vagy jómagam személyével lett valami teljesseé , feltehetően a kislány számára .
- ha úgy vesszük ahogyan Efi írja , és a kislány is és jómagam is mind én magam voltam , akkor ez a megállapítás helyén való , hogy "az álmodó Fortis az éber Fortissal válik teljessé, "stabillá. Ez azt jelentené , hogy álmomban önmagamról álmodtam egy másik önmagam álltal .
Vagy pedig a Castanedai tanokat kell figyelembe venni , ahol a cél az élmodó én és a fizikai én egyesítése volna , azaz a jobb és a bal oldali tudatosság egyesítése . Egy szuper énné válás .
- ha esetleg semmi ilyesmiről nem lenne szó , akkor megmaradna az az alternatíva , hogy beléphettem talán valaki más álmába és ez ilyen fura módon képeződhetett le a számomra .
A 11-ről és a 12-ről még esetleg az jutott az eszembe , ezek lehettek akár tapasztalatok is . 11 megelőző fontos álom és a 12-dik ami a jelenlegi volt , ami valóban igazán nagyon furcsa egy álom , egy tapasztalat volt .

Méhecske írta : " Nagyon tetszik, különösen a "zárókő". Talán nem véletlen a gondolat az előzőhöz.. "

Hmm elképzelhető , hogy az előző álom és ez az álom összefügg valahol ?


Tetszik!
Ezt mondom 100 éve.
Tehát adva van 12 álom, aminek mondani valója is van. Az összes többi csak képzelgés!
Arra azért kíváncsi lennék megtalálod-e azt a bizonyos 12-t?
A szám eléggé frenetikus. 12 hónap egy évben, 12 zodiákus. Ha az apostolok is 12-n voltak, akkor ez nagyon-nagyon érdekes momentum.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 30 Júl. - 14:56

Sajnos nincsenek meg már a régi lélekvándoros álmok csak kis hányaduk , de vannak álmok amik mind közül számomra mondhatni a legfontosabbak voltak .
ha valóban így van , akkor ez lehetett a 12-dik .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 30 Júl. - 14:59-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Mayra1 Szer. 30 Júl. - 14:58

fortis írta:12 fura lánykás álmot kellene össze foglalnom . Sajnos nincsenek meg már a régi lélekvándoros álmok csak kis hányaduk .

Az a bizonyos 12 megvan. Ez biztos, de hogy képes leszel-e szelektálni, azt nem tudom.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 30 Júl. - 15:03

Mayra1 írta:
fortis írta:12 fura lánykás álmot kellene össze foglalnom . Sajnos nincsenek meg már a régi lélekvándoros álmok csak kis hányaduk .

Az a bizonyos 12 megvan. Ez biztos, de hogy képes leszel-e szelektálni, azt nem tudom.
Közben javítottam már , mert nem biztos , hogy csak a fura lánykások között kellene keresgélnem .
Mindenesetre  visszaemlékszem , hogy a fura lánykának volt akkoriban egy különös mondata , amit nem tudtam azóta sem magamban hová tenni . Talán lassan beérik majd annak lényege .
Ez így szólt :
- " Te meg nem tudod hol vannank a lányok ?-mondta
-" Miért hol vannak " -kérdeztem
- " A lányok ott vannak benned  " -felelte ő .
Elképzelhető , hogy azokra az álmokra gondolhatott ?
-Ez esetben ő maga lehetett az első a 11-ből és a jövőre utalhatott  .
Amúgy valóban bűvös szám ez a 12 .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 30 Júl. - 15:48

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:05-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 30 Júl. - 16:21

Áprilia írta: nem csak ezt jelenti. Hanem az Efi által adott értelmezés alapján azt is, hogy a másik 11 is te vagy.

Még hozzátenném, hogy az álom valami fordulatról beszél. Hogy eddig Fortis folyton az előző 11 személyiségéről beszélt, azzal álmodott, azzal foglalkozott, de változás áll be, és kiegészül a tizenkettedikkel, és így lesz teljes.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 30 Júl. - 16:27

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:05-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szer. 30 Júl. - 16:32

Hiba lenne az előző 11 személyiségre ráizgulni, és álmokat visszakeresgélni, több okból is.

Először is a 11 (már ha 11) már megvan. Hiszen eddig folyton arról beszélt a lányka (ez a lányka, ebben az álomban). Azok a figyelem középpontjában voltak eddig is, ha erre akarná felhívni a figyelmet az álom, annak semmi értelme sem lenne. Az álom pedig mindig olyan dologról szól, ami még nincs a tudatunkban.
Ha a 11-et, a már ismertet keressük, akkor elvonódik a figyelmünk a lényegesről, ami a változást, a kiteljesedést ígéri, vagyis a tizenkettedik "személyiségről" (vagy 12. érdeklődési területről, vagy 12. tudatról, vagy bármilyen értelemben a 12. oldaláról Fortisnak.)

Másodszor: attól, hogy a tizenkettedikkel lesz teljes, egyáltalán nem biztos, hogy tizenegy másik van!!!!!!!!
Azért pont a 12. az új, mert a 12 jelenti a teljességet.
Tehát van a hiányos, ezt jelenti a 11, nem pedig azt, hogy pont 11 eddigi van, és van az, amivel teljessé válik.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 30 Júl. - 17:03

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:05-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 30 Júl. - 17:03

upsz  Nagyon érdekeseket írtok .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 30 Júl. - 17:13

Valamikor írtam arról , hogy az ember mindegy , hogy ébren van , vagy éppen álmodik , az egójától függetlenül az önmagában kialakult erkölcsi színvonalában marad . Ezt úgy kell érteni , hogy aki itt nem erőszakol meg egy nőt , az álmában sem fog ilyesmire vetemedni . Lehet vannak akik igen , de ez rám egyáltalán nem jellemző . Még nem álmodtam olyat  és ezt állíthatom , mert elég sok mindenre emlékszem ám , hogy olyasmit tettem volna meg , amit ne tettem volna meg a fizikai síkon is , ha az a bizonyos adott szituáció adódott volna  , vagy  ne fordultam volna el olyasmitől amit itt a fizikai síkon is ne utasítottam volna el .
Így ennek alapján a 12 külön személyiséget illetően nem igazán értenék egyet , mert ha álmodom álmomban mindig ugyan az vagyok és nem más és más személyiség más jellegzetességekkel  erkölcsi színvonallal egóval felruházva . Ezt még akkor is állíthatom , ha gyerekként vagy nőként élhettem meg álmokat .
Magyarán nincs olyan részem , amelyik szereti a zsidókat és olyan részem ami utálja őket , nincs olyan részem aki legszívesebben beverné mások képét és nincs olyan aki mindent hagy és megenged másoknak .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 30 Júl. - 17:18

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:06-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 2 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 31 oldal Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.