Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

30 / 31 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 11 Okt. - 19:58

Köszönöm az egóm jól van !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 11 Okt. - 20:06

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:49-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 11 Okt. - 20:29

Köszi , de a kép nem teljes , mert az én farkam már egy ködfal mögött van .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 11 Okt. - 20:49

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:50-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 30 Okt. - 6:29

Tetko 2015 okt
Anyámmal , apámmal beszélgettünk miközben ők tevékenykedtek valamit a konyhában . Én jöttem mentem a lakásban és miközben átöltöztem észrevettem , hogy egy nagyobb méretű tetoválás van a hátamon . Kimentem a konyhába megmutatni nekik , mire apám megjegyezte , hogy jó sok tűszúrásba kerülhetett , mire elkészülhetett a mű . Én csodálkoztam egy kicsit az egészen , mert elmondtam nekik , hogy egyáltalán nem voltam tetováláson és szerintem ez nem is az , bár annak tűnhet fogalmam sincs mi ez , és hogy hogyan kerülhetett oda .

Ha van kedvetek egy kis játékhoz , akkor tippeljetek mi lehetett ez a tetoválás , ugyanis igen meglepő és fura .
Pár tipp után beírom hogy jól tippeltetek e , ha nincs kedv a tippeléshez akkor is beírom egy kis türelmi idő után .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 30 Okt. - 7:46

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:50-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Pént. 30 Okt. - 9:03

Maja piramis felülnézetben.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Mayra1 Pént. 30 Okt. - 10:48

Nagypárna, paplannal.... Twisted Evil

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 30 Okt. - 13:29

Áprilia írta:hát szárnyak, mi más.


Hú ha , elég jó a megközelítés !
taps
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 30 Okt. - 13:30

efi írta:Maja piramis felülnézetben.

Ez sajnos nem talált . semleges
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 30 Okt. - 13:31

Mayra1 írta:Nagypárna, paplannal.... Twisted Evil

Na az nem lett volna rossz , legalább eszembe jutott volna , hogy álmodom , de sajnos szóval ez sem talált .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 30 Okt. - 13:36

álmok 1 - Page 30 Images?q=tbn:ANd9GcT_TQw5zyI7P4ziGcxVwLCLRZr2WazDokU-EkFd1ynOhlI1Gd56

Álmomban egy híd volt a hátamon , méghozzá a következőképpen .
- A híd a jobb vállamtól a bal derekamig húzódott és pilléres volt , akár a képen látható .
A középső tartó oszlopa , vagy lába viszont egy erős terebélyes lombos tölgyfa lehetett , ami a hátam közepét foglalta el .
Hmm különös látvány volt .

Mit gondolnátok a jelentéséről ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 30 Okt. - 14:29

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:50-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 30 Okt. - 19:48

Hmm érdekes megközelítés , és igazából nem is jutott ez így az eszembe . A hídról nekem is az átjáró ugrott be és a jobb és a bal oldal . De mit jelenthet a középen lévő lombos tölgy, lehet neki külön jelentése , hogy ilyen formán jelent meg ?
Köszi az elemzést , az a vektoros megközelítés tényleg érdekes !

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 30 Okt. - 19:55

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:50-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 30 Okt. - 20:17

Igen .
Azért jó , hogy néha jönnek ilyen álmok is .

Mayra a hidat mérlegként tekintette a szellemi és a fizikai világunkra való tekintettel , a tölgyet meg önnön magamat. Ez az értelmezés is elgondolkodtató , bár én a tiéd és az övé között nem látok ellentmondást , mert mindkettő egymás mellett párhuzamosan is lehetséges . Sőt még összefüggésben is talán .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 30 Okt. - 20:25

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:50-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szomb. 31 Okt. - 5:06

fortis írta:Álmomban egy híd volt a hátamon , méghozzá a következőképpen .
- A híd a jobb vállamtól a bal derekamig húzódott és pilléres volt , akár a képen látható .
A középső tartó oszlopa , vagy lába viszont egy erős terebélyes lombos tölgyfa lehetett , ami a hátam közepét foglalta el .
Hmm különös látvány volt .

Mit gondolnátok a jelentéséről ?

A tölgyfa a Világfa, ami az Eget és a Földet összeköti. Ezt az összekötő szerepét hangsúlyozza a híd is, ami nem csak a jobbot és a balt köti össze, hanem - ha a válladtól a csípődig húzódott - elsősorban a fentet és a lentet. És igen, szerintem is téged jelképezett, Fortis. Az ember az egyetlen lény (beleértve a fizikai testtel nem rendelkező lényeket is, pl. az angyalokat), akiben összeérnek ezek a szférák, mert minden szférában van lénye (teste), és ezekkel a lénytagjaival minden szférának lakója.

A kép a hátadon szerintem ugyanazt mondja, mint ez a verssor:
"Alattad a Föld, fölötted az Ég, benned a létra." (Weöres Sándor)

Ezzel a nagy kozmikus szimbólummal összefüggésben nagyon izgalmas apudnak az a megjegyzése, hogy "jó sok tűszúrásba kerülhetett , mire elkészülhetett a mű".
Veled kapcsolatban pedig az, hogy  "átöltöztél", amikor ezt felfedezted a hátadon.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 31 Okt. - 9:15

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:51-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 31 Okt. - 9:59

Igen ez így volt .
Nagyon izgalmasakat írtatok , inspirálnak és lelkesítenek .
A tűszúrásokat figyelmen kívül hagytam , lehet azok az élet nehézségeire utalhattak ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szomb. 31 Okt. - 13:51

Áprilia írta:
efi írta:
Veled kapcsolatban pedig az, hogy  "átöltöztél", amikor ezt felfedezted a hátadon.

Átöltözés közben vette észre a tetkót, azaz nem azért öltözött át, mert észrevette...
Így értettem én is. Azt mondtam érdekesnek, hogy amikor átöltözött (vajon ez mit jelent?), akkor látja meg a képet.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 1 Nov. - 20:47

Már sejtem , hogy mit jelenthet . Amikor átöltöztem , akkor lemeztelenítettem magamat és akkor láttam meg a hidat . Tehát csak amikor megszabadultam a kötöttségeimtől , az álcától .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 4 Nov. - 16:36

Emlékezés 2015 nov 4
Az utcán ökörködtünk , meredek emelkedőn gyalogoltunk fölfelé . Két kislány 4 és 7 év közöttiek lehettek akikkel nagyokat nevettünk , Ami azt illeti a hátsó fertályunkon kipufogó gázokat hívtuk   a haladáshoz segitségül  és ez roppant mulatságos volt  . A fiam is itt volt velem , bár ő komoly képet vágott az egészhez , és korban nem volt idősebb a lányoknál . Az emelkedő tetején kicsit elterelődött a figyelmem a gyerekekről , mert a kisebbik lány kitalálta , hogy a fiammal  gyakorolja kicsit a puszilkodást , így a figyelmem a lányok nagynénikéjére terelődött , aki a domb tetején várakozott és valamilyen elfeledett indokból kifolyólag országunk unalmas környezetét kezdte el ecsetelni . Erre válaszként rávágtam azt , hogy ugyan már , Olaszban ahonnan ő jött , gyakoriak a földrengések , a földcsuszamlások , az özönvíz szerű esők , miért lenne az jobb hely , mint ez itt ? Aztán hozzá tettem , hogy persze semmi bajom nincs az olaszokkal , és amikor ott jártam igazán klassz kalandokban volt részem . Nahát ! -felelt erre a nő , és megkért meséljek csak . Á túl hosszú lenne feleltem neki , de erre azt felelte , hogy ahogy ismer engem biztosan így volt , és hogy meséljek csak . Jó , rendben , és belekezdtem az emlékeim fel
idézésébe . Nahát  ! - lepődtem meg magam is , mindenre emlékszem a rengeteg kalandra és mind itt volt a fejemben . Négyen voltunk , két haver , és a tesóm . Az első  éjszakát  Rómában töltöttük ,és beszéd közben feltűnt , hogy tényleg mindenre emlékszem . Ettől tudatossá vált számomra , hogy álmodom , de ettől meg felébredtem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 4 Nov. - 19:08

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:51-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 16 Nov. - 20:05

Efi ül a fán . 2015 nov 15
Már messziről láttam , hogy valaki üldögél azon a vaskos fán .Ez egy mező volt talán több fa is nőhetett rajta , mégis ez az egy kötötte le a figyelmemet igazán , talán épp azért , mert az ott üldögélő alakban felismerni véltem Efi személyét . Felkapaszkodtam magam is a fára , miközben Efi érdeklődve figyelt . Ő maga fiatalabbnak tűnt a koránál , ezt csak úgy megállapítottam magamban . Gondoltam megviccelem , és gyorsan odanyomtam egy puszit , de a  kiváncsiskodó vizsgálódásából ez nem zökkentette ki . Nem szóltunk egymáshoz , úgy tűnt , erre semmi szükség . Aztán a következő pillanatban Efi lakásán találtuk magunkat . Érdeklődve néztem körül , de ez a pillanat ne tarthatott túl sokáig , mert a következő pillanatokban a kalandorok tébláboltak már körülöttünk .  Aztán egyszer csak Greywolf lépett oda hozzám , és azt mondta , úgy tűnik egész ismerősen mozgok ezen a helyen , mintha  nem először jártam volna már erre , de mire megszólalhattam volna Efi szólt közbe  mondván  hogy az nem itt volt , hanem egy másik helyen . 
Hmm két egyforma közeg ? futott át rajtam , majd felébredtem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 16 Nov. - 21:20

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:51-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 17 Nov. - 13:40

Áprilia írta:Efi, a bölcs bagoly, ül a fán. Very Happy

öröm  Igen ,Mayra is pont ezt mondta amikor elmeséltem neki . Kár , hogy Efi ritkán néz be ide .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Pént. 20 Nov. - 17:43

Kíváncsiskodó vizsgálódás - ez tetszik. öröm 

A "másik hely" talán a Vándor lehetett.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 8 Dec. - 13:30

Este álmomban az eget a felhőket fényképeztem a telómmal . Kicsit csalódás volt mikor felébredtem , mert fel akartam tenni ide a fórumra , na de így nem lehet . semleges
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 13 Dec. - 18:09

Örvény
Elég vacak álmom volt . Kint voltam a viharos tengeren , semmi mást nem lehetett látni csak a tajtékzó vizet , egy sziklát  amin fennakadtunk és azt a hatalmas sötét örvényt ami magába akart nyelni és ami a szikla után volt  . Hogy ki volt velem nem tudom  elég félelmetes egy helyzet volt .  
Homályosan rémlik , hogy két személy vagy lélek vagy valami a segítségünkre indult , de hogy mi történhetett velük arról semmit sem tudok . 

Azt hiszem tudom a jelentését , de ha nem baj , ezt megtartanám magamnak , de ettől még elmondhatjátok ti mit gondolnátok ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 30 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

30 / 31 oldal Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.