Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

szerepjáték- technikai kérdések

+5
zplus
fortis
Áprilia
opos
Greywolf
9 posters

12 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Mayra1 Vas. 7 Jún. - 9:52

Kedves Fortis! A történet számomra nem egy rétesteszta. Ha ma elillansz, és holnapra sem kerülsz elő, az egy nap! Namármost azt látom ez a "végtelen történet" lassan kezd végtelen nappá alakulni. Számomra itt véget ér... Igaza van Ápriliának nem sokat tettem hozzá a történethez, de másokét szivesen olvastam....eddig. Bennem van a hiba, írni nem tudok, de egy ideje már nem olvasok el minden sz@rt, ami az utamba kerül, csakis azt, ami valóban érdekel.

lányvigyor megyek epret szedni....MA, mert HOLNAP már mentát szüretelek.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Vas. 7 Jún. - 10:12

A  forma 1-et  én sem szeretem , de azért még nem mondom másoknak azt , hogy az egy nagy rakás szar .  Ízlések és pofonok ki miben találja kedvét éppen , ahogy erre már a Jazz balettnél is  utaltam  . 

Úgy tűnik a történet lassan mégis csak véget ér .  Mindenesetre részemről úgy vélem , jó próbálkozás volt  , büszke vagyok magamra , még ha  úgymond szart is alkottam volna  .

Tegnap mi is szüreteltünk volna anyósoméknál , de mire oda értünk  valaki már leszüretelte helyettünk .  Nem tudom ki lehetett az a zsivány , de egészségére váljon !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Mayra1 Vas. 7 Jún. - 10:28

fortis írta:A  forma 1-et  én sem szeretem , de azért még nem mondom másoknak azt , hogy az egy nagy rakás szar .  Ízlések és pofonok ki miben találja kedvét éppen , ahogy erre már a Jazz balettnél is  utaltam  . 

Úgy tűnik a történet lassan mégis csak véget ér .  Mindenesetre részemről úgy vélem , jó próbálkozás volt  , büszke vagyok magamra , még ha  úgymond szart is alkottam volna  .

Tegnap mi is szüreteltünk volna anyósoméknál , de mire oda értünk  valaki már leszüretelte helyettünk .  Nem tudom ki lehetett az a zsivány , de egészségére váljon !

Így, ahogy mondod...ízlesek és pofonok.

A közösségépítési terved nem jött be, dacára annak, hogy elvileg ezért kezdted eme történetet. Lássuk csak....egyszer van a közösség, Te és Áprilia és van mindenki más lányvigyor

peace

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Vas. 7 Jún. - 11:52

Mayra1 írta:

A közösségépítési terved nem jött be, dacára annak, hogy elvileg ezért kezdted eme történetet. Lássuk csak....egyszer van a közösség, Te és Áprilia és van mindenki más lányvigyor

peace

 Ha a történetet nézzük elfogult vagy Mayra , mert ezt irhattad volna így is . - Nilka és Kilendin , külön Greywolf  és a többiek együtt .  Én a kaland vége felé amikor elkolbászoltam körül nézni akár te magad is utánam jöhettél volna vagy bár ki más . Áprilia jött utánam a történet azért alakult úgy ahogy . Tehát ebből a nézetből bár mi lehetett volna ,  erre tehát nem érdemes apellálni .
Amúgy    elfogadom a  peace-t csak nincs miért .  Nincs miért haragudni így alakult és kész .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Mayra1 Vas. 7 Jún. - 12:54

fortis írta:
Mayra1 írta:

A közösségépítési terved nem jött be, dacára annak, hogy elvileg ezért kezdted eme történetet. Lássuk csak....egyszer van a közösség, Te és Áprilia és van mindenki más lányvigyor

peace

 Ha a történetet nézzük elfogult vagy Mayra , mert ezt irhattad volna így is . - Nilka és Kilendin , külön Greywolf  és a többiek együtt .  Én a kaland vége felé amikor elkolbászoltam körül nézni akár te magad is utánam jöhettél volna vagy bár ki más . Áprilia jött utánam a történet azért alakult úgy ahogy . Tehát ebből a nézetből bár mi lehetett volna ,  erre tehát nem érdemes apellálni .
Amúgy    elfogadom a  peace-t csak nincs miért .  Nincs miért haragudni így alakult és kész .

Senki után NEM megyek, csak mert ez lenne a trend. A saját fejem vezet, mindig....

Amúgy az írói zsenijét senkinek NEM vitattam, már persze, akinek van....

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Vas. 7 Jún. - 13:34

Mayra1 írta:

Senki után NEM megyek, csak mert ez lenne a trend. A saját fejem vezet, mindig....

Amúgy az írói zsenijét senkinek NEM vitattam, már persze, akinek van....

De hát az írói vénának itt nincs  jelentősége .  Egyedül a részvételnek . 
Más után sem kellene menni , láthatod Greywolf is a maga útját járta .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Mayra1 Vas. 7 Jún. - 21:10

fortis írta:
Mayra1 írta:

Senki után NEM megyek, csak mert ez lenne a trend. A saját fejem vezet, mindig....

Amúgy az írói zsenijét senkinek NEM vitattam, már persze, akinek van....

De hát az írói vénának itt nincs  jelentősége ...... .

Úgy gondolod?
Twisted Evil

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Vas. 7 Jún. - 21:42

Mayra1 írta:
fortis írta:
Mayra1 írta:

Senki után NEM megyek, csak mert ez lenne a trend. A saját fejem vezet, mindig....

Amúgy az írói zsenijét senkinek NEM vitattam, már persze, akinek van....

De hát az írói vénának itt nincs  jelentősége ...... .

Úgy gondolod?
Twisted Evil

Úgy .  Nem kell ahhoz írónak lenni , hogy az ember leírjon két három sort .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Mayra1 Vas. 7 Jún. - 21:54

fortis írta:
Mayra1 írta:
fortis írta:

De hát az írói vénának itt nincs  jelentősége ...... .

Úgy gondolod?
Twisted Evil

Úgy .  Nem kell ahhoz írónak lenni , hogy az ember leírjon két három sort .

Igazad van, nyilván ezért van töménytelen elvarratlan szál is. lányvigyor

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Vas. 7 Jún. - 22:13

Mayra1 írta:
fortis írta:
Mayra1 írta:
fortis írta:

De hát az írói vénának itt nincs  jelentősége ...... .

Úgy gondolod?
Twisted Evil

Úgy .  Nem kell ahhoz írónak lenni , hogy az ember leírjon két három sort .

Igazad van, nyilván ezért van töménytelen elvarratlan szál is. lányvigyor

A történet nem lineáris , de szerintem ez nem gond . 
Amúgy az életben sincs minden szál mindig elvarrva .  lányvigyor

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 10 Jún. - 17:28

" Áprilia 
Tétováztam, így lemaradtam a Greywolf által nyitott portálról, ugyanakkor már ebben a világban sem voltam. Még láttam a hátat fordító és távolodó fortist, majd végleg a két világ között rekedtem. Majd lesz velem valami - gondoltam. Úgyis rám fér a pihenés. "


- Áprilia elmagyaráznád ezt , mert nem igazán értem  ? 
- Lemaradtál Greywolf  által nyitott portálról . Ez oké ezt értem .
- De azt nem értem , hogy érted , hogy már ebben a világban sem voltál ?  Hová mentél akkor melyik világba és hogyan ? 
- Szóval nem értem hogy rekedhettél két világ között ? 
- Az én történetem szerint Greywolf  2 portált nyitott , egyet előttem , egyet előtted .  Lehetőségünk lett volna belépni , de mindketten hátra maradtunk  legalábbis az írásodból ez tűnik ki . ( Pontosabban fogalmazva egyikőnk sem lépte át  Greywolf által nyitott portált ) .  Én a tünde miatt , te valószínűleg valami egyéb okból .  Ellenben miután a portálok eltűntek , a sötétség árnyékba borította az épület belsejét , egyetlen hely maradt halványan megvilágítva a kert ahol a tünde elaludt a végén . 
- Én magam még érzékeltem  némi mozgást , mintha megmozdult volna az  árnyékba  borult rész  és vártam , hogy kilépj az  árnyékból  Áprilia , mert nem tudtam sikerült e neked az átlépés vagy te is maradtál .  Az árnyék mozgásával arra utaltam , hogy esetleg még akár mikor kiléphetnél , csatlakozva hozzám . 
Ezért nem értem milyen világok közötti térre gondolhattál amiről írsz .


- Egyenlőre várok még a magyarázatodra , vagy hogy esetleg átfogalmazd a történetedet ha gondolod  ,  mert két lehetőség maradt így fenn , vagy csatlakozol hozzám , vagy valamilyen oknál fogva csakugyan valahova máshová tévedtél , és ezek fontos momentumok lennének mert nagy részben befolyásolják a történést . Szóval várom magyarázatod vagy esetleges döntésed hogy határoztál . 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 10 Jún. - 22:06

Nem csatlakozom se hozzád, se máshoz.
A "két világ között rekedni" kifejezést pedig te említetted a játék során valahol, és most eszembe jutott, így hát alkalmaztam. Mit tudom én, hogy mit jelent, de nem is érdekel. Játék vagy nem?
Írtam már, hogy a paródia szele mindig megcsapott. Ez a játék nem is lehet más, csak paródia, hiszen egyrészt nem vagyunk írók, másrészt a dolgok nagy többségéről, amiről valamennyien írtunk, fogalmunk sincs.
Nyeld le a békát, hogy én most pihenek!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 11 Jún. - 5:53

Áprilia írta:Nem csatlakozom se hozzád, se máshoz.
A "két világ között rekedni" kifejezést pedig te említetted a játék során valahol, és most eszembe jutott, így hát alkalmaztam. Mit tudom én, hogy mit jelent, de nem is érdekel. Játék vagy nem?
Írtam már, hogy a paródia  szele mindig megcsapott. Ez a játék nem is lehet más, csak paródia, hiszen egyrészt nem vagyunk írók, másrészt a dolgok nagy többségéről, amiről valamennyien írtunk, fogalmunk sincs.
Nyeld le a békát, hogy én most pihenek!

Én nem így gondolnám . 
A történetet játéknak tekinteném , de nem paródiának . Lehetnek benne olyan jellegű események , de ez nem egy vicctörténetnek indult . 
- Sajnos a kérdéseimre   nem érzem úgy , hogy megfelelő választ adtál volna   , de amit írtál elfogadom .  

megjegyzés :
Ha esetleg más sem értette mit jelenthetett a két világ között ragadni , akkor a játék történetében ez azt jelentené , hogy  a portálokat átlépő völgylakók akik eltűntek  olyan helyzetbe kerülhettek , hogy ki lettek tagadva abból a másik világból így vissza lettek teleportálva , de a tündér kastélyban történő materializáló varázslatok miatt a kövekbe záródva maradtak így mondhatni a két világ között ragadtak .  Hogy ez egy gonosz csapda volt e , vagy pusztán szerencsétlen véletlen , azt a fantáziára bízom , de ami kiderülhetett a történetből , hogy az eseményekben nem a tündék voltak  a hibásak . 
Mindenesetre mivel Kilendin lerombolta a kastélyt , ezáltal a csapda feloldódott így elvileg a két világ között való ragadás csapdája már nem létező fogalom ebből a  szempontból  . 
Máshol , másképpen lehetséges volna , de a völgylakók esete ebből a tekintetből  speciális véletlenek , vagy  valami gonosz trükkös varázslat  következménye volna .
Bár én hajlanék a szerencsétlen véletlen szituációra .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 11 Jún. - 8:05

fortis írta:
megjegyzés :
Ha esetleg más sem értette mit jelenthetett a két világ között ragadni , akkor a játék történetében ez azt jelentené , hogy  a portálokat átlépő völgylakók akik eltűntek  olyan helyzetbe kerülhettek , hogy ki lettek tagadva abból a másik világból így vissza lettek teleportálva , de a tündér kastélyban történő materializáló varázslatok miatt a kövekbe záródva maradtak így mondhatni a két világ között ragadtak .  Hogy ez egy gonosz csapda volt e , vagy pusztán szerencsétlen véletlen , azt a fantáziára bízom , de ami kiderülhetett a történetből , hogy az eseményekben nem a tündék voltak  a hibásak . 
Mindenesetre mivel Kilendin lerombolta a kastélyt , ezáltal a csapda feloldódott így elvileg a két világ között való ragadás csapdája már nem létező fogalom ebből a  szempontból  . 
Máshol , másképpen lehetséges volna , de a völgylakók esete ebből a tekintetből  speciális véletlenek , vagy  valami gonosz trükkös varázslat  következménye volna .
Bár én hajlanék a szerencsétlen véletlen szituációra .

Hogy egészen pontos legyek, nem arra céloztam, amit fentebb kiemeltél és amit a Tündibüntiddel beszélgettél, hanem erre alább, ezt sokkal korábban említetted:

fortis írta:
... Lehet megrekedhettek az átjáróban és így két világ között raboskodhattak .  Félelmetes egy csapda az már biztos megrekedni két világ között . Nem kívánnám senkinek sem , de a lényeg , hogy mi szerencsésebbek vagyunk .

Amúgy meg a Tündibüntis mondanivaló nekem magas. Muszáj ennyire túlbonyolítani? Valahogy nincs kedvem még itt Játékban is az agyamat erőltetni. Azt eleget csonálom a melóban, 5 ember helyett dolgozom....


fortis írta:
A történetet játéknak tekinteném , de nem paródiának . Lehetnek benne olyan jellegű események , de ez nem egy vicctörténetnek indult . 
- Sajnos a kérdéseimre   nem érzem úgy , hogy megfelelő választ adtál volna   , de amit írtál elfogadom .  
Erre csak azt tudom megint mondani, hogy én mindössze egy KÖNNYED JÁTÉKOT szerettem volna játszani. És játszottam is. Ez motivált. Csak te sem értetted ezek szerint. De mindegy is mostmár.


A hozzászólást Áprilia összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 11 Jún. - 9:29-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 11 Jún. - 8:11

fortis írta:
Nem hiányzik , hogy megint felelőtlennek kiáltsanak ki  a többiek , és most már nem csak engem , hanem Ápriliát is . 
Na de hát mi gyakran egy cipőben járunk , ezt mindenki tudja .   Very Happy Aztán lehet , hogy mégsem ?  Felkaptam a hátizsákomat és odébb álltam egy kicsit . A fűző még mindig szorosan tartotta a zsák száját . belenéztem és az apró zöldesen pislogott . .Ismét a szája elé tartotta a kezét . 
Hogy ez mennyire imádja a zsákomat ! - csodálkoztam rá , majd a hátamra kaptam és visszatértem Oposékhoz . 

Itt kérdőjelezted meg, hogy mi "egy cipőben járunk-e." Majd azonnal bebújtál a zsákodba a Tündibüntidhez.  Laughing
Ezért döntöttem úgy, hogy nem csapódom hozzád (se), amikor lemaradtam a portálról. Minek? Te a Tündibüntiddel "jársz egy cipőben". yes Laughing
Amúgy kellemes olvasni a kalandotokat, folytasd nyugodtan.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Csüt. 11 Jún. - 11:20

Áprilia írta: "Muszáj ennyire túlbonyolítani? Valahogy nincs kedvem még itt Játékban is az agyamat erőltetni."

Na ez az, ezt akartam én is mondani korábban.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 11 Jún. - 18:03

- Az én gondolataimban az átjáróban megrekedni és a tünde materializáló varázslat végett a kövekbe zártnak lenni események között nincs különbség . 

- Az , hogy egy cipőben járunk , vagy mégsem ? - ezt olyan kifejezésnek szántam , hogy ne legyen kötöttség . Bár mikor szabadon dönthess . ( Megjegyzem a terveim szerint  hármasban folytattuk volna az utunkat azt hiszem egészen jó ötleteim támadtak ezzel kapcsolatosan . De akkor ennek annyi , akkor a tündémmel kettesben maradtunk ) 

- Ami a bonyolultságot illeti ,  részemről nem volna az .  
- Ha van kedvetek még folytatni a történetet , mindenki megteheti a maga ízlésének megfelelően . Játszhattok paródiát , vagy lineáris egyszerűséggel , vagy ahogyan jól esik . Mindenki a maga módján .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 11 Jún. - 20:33

fortis írta:- Az én gondolataimban az átjáróban megrekedni és a tünde materializáló varázslat végett a kövekbe zártnak lenni események között nincs különbség . 
Ettől még a tény tény marad: én az első ízben említett megrekedésre gondoltam, amikor meghoztam a döntésemet. És a kérdés ez volt. Csak válaszoltam. Még ha nincs különbség a kettő között, én akkor is az elsőre gondoltam.

fortis írta:- Az , hogy egy cipőben járunk , vagy mégsem ? - ezt olyan kifejezésnek szántam , hogy ne legyen kötöttség . Bár mikor szabadon dönthess .  
Ez esetben elérted a célod, mert pontosan ezt tettem.
Mondjuk, anélkül is "szabadon döntöttem volna", ha ezt nem îrod be.

fortis írta:- Ami a bonyolultságot illeti ,  részemről nem volna az .  
Részünkről meg Efivel igen. Ennek adtunk hangot. Engedelmeddel.

fortis írta:-- Ha van kedvetek még folytatni a történetet , mindenki megteheti a maga ízlésének megfelelően . Játszhattok paródiát , vagy lineáris egyszerűséggel , vagy ahogyan jól esik . Mindenki a maga módján .

Részemről eddig is ezt tettem. Ezek szerint még mindig nem világos. És amiért kiszálltam, az is szószerint értendő. Pihenni akarok. Az, hogy még mindig ezen lovagolsz, szimplán energia elszívás. Én vagyok a hülye, hogy hagyom. Nem is értem, miért. Neked mindig figyelem kell. És bármi áron, mindig elveszed. Ez az, amit megtanultam rólad az évek során.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 11 Jún. - 20:47

Nem kell azt tenned amit nem akarsz . A döntéseidet te hozod .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 11 Jún. - 21:14

fortis írta:Nem kell azt tenned amit nem akarsz . A döntéseidet te hozod .

Szerinted miről írtam fentebb.....

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Pént. 12 Jún. - 22:29

Áprilia írta:
Amúgy kellemes olvasni a kalandotokat, folytasd nyugodtan.

Ezt újfent megerősíthetem. yes girlsayyes shaking-hands

(Inkább mesét írj, mint filozofálj. yes )

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szomb. 13 Jún. - 6:48

öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Szomb. 13 Jún. - 9:55

Helyben vagyunk. Fortis végre tündérré változott öröm  és már repülni is tanulgat. öröm 

Nem mintha bármi kifogásom lenne ellene, csak jót mosolygok rajta.

Tízet egy ellen, hogy most egy szerénykedő rész következik. öröm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szomb. 13 Jún. - 10:43

efi írta:Helyben vagyunk. Fortis végre tündérré változott öröm  és már repülni is tanulgat. öröm 

Nem mintha bármi kifogásom lenne ellene, csak jót mosolygok rajta.

Tízet egy ellen, hogy most egy szerénykedő rész következik. öröm

Hát ez rajtatok is múlik Efi . 
- Kérdés Greywolfban feltámad e a vadászösztön , ennie neki is kell valamit valamikor . 
- Ami a sárkánynővéreket illeti  ,  a sosem volt háborúban az emberek megtanulták , hogy a sárkányokat utálni kell , úgy hogy ez a szál is  hozhatna meglepetéseket . 
- Ami Ápriliát illeti téli álomba merült , bár igaz ami igaz  , a játék története szerint most  éppen tavaszodik  . 
-  A fennmaradó társaság veled az élen ki tudja merre kolicálhattok azóta , lehet haza mentetek , vagy vissza a fogadóba . Szóval erről a résztől is lenne mesélni való . 
- Amit le lehet vonni a történetből , hogy mindenki a maga útját járja . 
Szóval a nyugis részt illetően  egyáltalán nem biztos , hogy annyira az ,  aminek látszik . Jöhetnek még hihetetlen fordulatok és küzdelmek a fennmaradásért .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Vas. 14 Jún. - 8:01

Amúgy gondolja valaki , hogy lesz még aktív ebben a játékban ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Vas. 14 Jún. - 20:52

Nem értem ezt a gombás epizódot. Beleírsz a történetbe valamit, aminek semmi szerepe, jelentősége, jelentése nincsen???
Shocked

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Vas. 14 Jún. - 20:55

efi írta:Nem értem ezt a gombás epizódot. Beleírsz a történetbe valamit, aminek semmi szerepe, jelentősége, jelentése nincsen???
Shocked

Az , hogy valaminek nincs jelentése vagy jelentősége , az nem jelenti azt , hogy a jövőben sem lesz .  Very Happy Very Happy
Ez olyan , mint pl a boríték amit az apáttól kaptál . Nincs jelentősége , szépen elteszed a zsebedbe , de amikor eljön az ideje előveszed és akkor már igen fontos lehet .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Hétf. 15 Jún. - 10:18

Közben kiegészítettem folytatásként  a gombaüreges kalandunk  történetét egy második üreggel  , ahol a pókok tanyáznak .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Kedd 16 Jún. - 7:30

Azt hiszem követem magam is a példátokat . 
Szóval jó volt , de ennyi volt . 
Jó volt veletek együtt játszani köszönet érte !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 1 Feb. - 11:28

Ez a topik az egyik játék háttere volt. Mit keres a Tudatos álom topikban?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 12 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.