Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Világunk történései

+5
Elek
Lea.
Mayra1
Blueeye
Rhea Sylvia
9 posters

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Vas. 17 Szept. - 3:08

Majd egész éjjel dörög-villámlik.. és nem félek a gömbvillámtól...
Eszembe se jutott, amíg nem írtam le... 

Hallelujah... ez a Gondviselés műve, hogy eljutottam idáig - azt mondom!  taps
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Elek Vas. 17 Szept. - 6:53

A Startlap-on találtam most ezekben a percekben!
Leírom mert aztán elfelejtem!



A képet nézve azonnal, nagyon keményen a homlokomra sütött a "fénye"!
DEMOKRÁCIA VAN!
-
Joga van a fiatalnak ülni!
Hamarabb szállt fel a villamosra. - Üres volt a szék. Kapott telefont a szüleitől. Idő állt a rendelkezésére néhány megálló között és persze modern is a fiatal. Képzett, alkalmazó készsége van a Kínából hajóval hozott telefon nyomkodására. Szeret ülni, élvezi - nem zajong. Rendesen viselkedik, nem méricskéli az idős asszonyt(okat).  Abszolút demokratikus Budapesti!
Lehet és ez nem kizárt, liberálisan demokratikus!
Megengedi az újságírónak, h véleményt formálhasson a szituációs viselkedési magatartásokról!
-
A két koros hölgy bőrébe bújt zsurnaliszta?
Mi az anyja kínját foglalkozik a kislányokkal?
Méregeti őket? - Szemléli őket? - Vélelmez? - Közvéleményt formál? - Bujtatottan? - A lelkiismeret eszköziségének, azaz vádlóképességének inger frekvenciájaival? - Talán a Margit hídon éppen? - Hogy a légtérhullámok kiöljék a halakat ebből a szép folyamból? Netán férfi a zsurnaliszta csak női néven ír? És mindeközben pedofil, s kélyeleg a kamaszokon?
-
MI A CÉL?
-
Elpusztítani ezt a világot!
-
Nos, a feladat adott; KÉNYTELEN SZÜKSÉG - itt élnem - gondolkodnom - cselekednem!
Ennek módját pedig; CSAK ISTEN AKARATÁBAN LÁTOM MEG!
-
Ő!
Ő az ABSZOLÚT SZERETET!
-
Csak Ő!
-
Nem?
No, a tévedés joga is jog és "DEMOKRATIKUS"!
-

...valójában ez itt móka!

DE IGAZ!
Nagyon is!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Vas. 17 Szept. - 7:10

Hát akkor beszélgessünk szép témákról, arról is lehet.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Elek Vas. 17 Szept. - 7:34

Megtesszük!
Ha, kéred, már pedig éppen kéred - megtesszük!
Elsőnek - én!
-
A kis története mindenkinek megvan - az övé, s amikor lehetősége nyílik - jobbára ki is tárja hiszen, "benn van", s nagyon kikívánkozik!
Sétálni!
Szemlélődni.
Érzékelni.
Demokratikus világ veszi körül! - szép ez a demokratikus világ. Jönnek benne -mennek benne, éldegélnek benne, meg ígényeket nyújtanak benne! 
Azokhoz akik intézményesítették az ígény fogadási lehetőségeket!
Támogatják őket és ők is támogatnak, segítgetnek, és persze "maszatolnak"!
Maszatolni jó meg szabad, nem büntetendő, mért kellene büntetni?
-


Lea,... "De meg lehet engem bátran! ítélni, mint olyan, aki homokba dugja a fejét a nagyvilág dolgaiban politika, bűnügyek és más egyéb jólértesült, "illik tudni" okosságokban...
Ha nem próbálnék magamtól, amit lehet távol tartani, már a diliházban lennék!

-
HOVA FEJLŐDÖTT EZ IDŐ SZERINT A VILÁG?
-
Áh, végtére is - nem az én problémám!
-
Neked is ott van a kis lakásod, magad írtad az előbb - elvagy benne, kötögetve, egy kis rántást kavargatva, s szépen kitakarítva a WC-t!
-
NEM!
NEM VAGYUNK WC. takarítók!
-
Nem kényszeríthetik rám azt, hogy bbárkinek joga lehessen ahhoz, HOGY ELHITESSE VELEM!
WC. takarítói státuszomat - EGÉSZ ÉLETEMBEN!
-
Mert ha, nem?
a, megsértődik.
b, elkezd gondolkozni.
c, hogyan győzhetne meg.
d, arról, h még is csak.
e, legyek fogadóképes.

(sorry)....

"kurva demokratikus WC PUCOLÓ és még tetszen is"!

Meg ha, eljön az ideje - biztosítsam - a demokrácia - ezen képviseletét! Valamej módon!
Pld. szavazással!

-
Nos, ez is vicc!

De, igaz!
-
Kérem,...
Eszköz áll - a bűn Atyjának - rendelkezésére, h szellemi tevékenységet folytasson, szellemi síkon - hús testi lényekkel!
Nem okoz a bűn Atyjának problémát - cselekedni, motívációs körét kiterjeszteni az UNIVERZUMBA!
Attól!
Hogy nem ismerjük az Univerzumi folyamatokat közvetlen közelről és nincs beleszólásunk, hústesti korlátozottságaink okán!
Attól még a bűn Atyja - TESZI A DOLGÁT - ÖNÖN BELÁTÁSA SZERINT!
Földi viszonylatban velünk!
MERT!
BEFOLYÁSA hatással van AZ Ő LÉTEZÉSÉRE!
-
Nekem megadatott az a kivételes képesség, (sokaknak más és több is)) hogy a belém plántált ragaszkodó emberi hit által - "láthassak"!
Persze - demokratikusan!
-
ÉS ÉN! - Bizony - ennek ismeretében LÁTOK, HALLOK, CSELEKSZEK!

KÖZVETÍTEK!
-
Nem kötelező bekapcsolnia a "rádióját" senkinek!
Semmiféle "képzelt" - általa képzelt presszió hatására!
-
HATÁS?
-
A józan ész azt mondhatja; BE VAGYOK CSAPVA!
-
Tényleg? - Na és KI által?

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Elek Vas. 17 Szept. - 7:36

( megint ki és be kellett lépkednem - ismétlődött a már korábbi "eset" - a hsz küldésekor !!!)))

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Vas. 17 Szept. - 7:40

fortis írta:Hát akkor beszélgessünk szép témákról, arról is lehet.
Fortis,

Én csak azt szerettem volna jelezni, hogy én miről nem szeretnék...
És mi az oka, ha nem szólok hozzá vagy épp felhúzom magam rajta...
Ha már mindenképp belekeveredem.

Hogy mondanám azt meg, hogy ti miről beszélgessetek?
Amiről csak jól esik! smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Vas. 17 Szept. - 7:43

Nem kell bocsánatot kérned Elek a wc-pucolóért! Bár nem világos az sem, higy igazából kértél-e...
Meg nem is fontos...
Az egész téma (nekem).
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Elek Vas. 17 Szept. - 7:55

Kedve fortis!
-
Tedd le az énedet!
Le tudod tenni?
-
NEM!

a beszélgetések elcsöpögnek mint a méz és a méz már hányingerré válik, okádékká!
-
Felráztalak benneteket!
Röviden, velősen, s nem ok nélkül!
Megeshet, h következő hsz-t már nem írok!
-
Miért?
-
Engem idegesít a limonádéra szálló darázs élet!
Így teremtett Isten!

AZ UTOLSÓ IDŐKRE!
Meghalni készülő halottas ágyaikon fekvő emberekhez vitt oda - "VÉGSŐ ELSZÁMOLÁSAIK" - megejtésére!
Nekem a toporgás - BŰN!
Ellene szegülése küldetésemnek!
Van küldetés tudatom?
VAN! - Mert ez is demokratikus, mint jónak vagy rakás ganénak lenni!
ÉRDEKTELENNEK!
-
Lebutított érdektelenség - a zombi lét!
Horrorisztikus!

Mi az a szép téma?
Van ma szép téma?
Két robbantás zajában hallani a szép téma híréről?
-
EZ A VILÁG JELENE!
Túl kell jutni, most nem az örömködés ideje van. - Salamon tudta és azt mondta - "mindennek rendelt ideje van"!
-
KI NAGYOBB Salamonnál?
-
Én?
-
Igen!
A Salamon - küldője!
-
A romlott bűzlő világ jobbá tétele - a "pillanatnyi takarítás"! - Sokan megszokták a bűzét? Lusták és akaratlanok meg alkalmatlanok a takarításra?
Legyen!
DE! EBBE A BŰZBE!
SZÜLETNEK még síró kicsi fiak és kicsi leánykák?
-
VAGY - NEM?

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Elek Vas. 17 Szept. - 8:10

Elemi ösztön jelenik meg és természetes vágy!
A jó és szép iránt!
-
Körforgásában haldoklik a bűn - mint cselekmény - szerzett cselekmény!
Beszerezte magának önállósága által az első, aki megtehette vagy sem de, elvette!
Hatalommá lett általa, az elszakadt, az Elemitől eltávolodó, s új eszmény alkotó!
-
Tér nyílt számára, jog - e térben, kötelezettség, s felügyelet, továbbá bíráskodás, azaz a halál kiterjesztése!
Az Övé!
Az Ő Tulajdona!
-
Identitás és Entitás!
-

Kedves fórumozó társak!
Ennyi,...!
 Szép Vasárnapot kívánok!
-
Megyek mert még nem tettem rendet magam körül, a Puli nem akar kimenni mert esik az eső és ki kell küldenem dolgára!
Elkészítem a kajámat, beadom az inzulint és bámulok kifelé "A" BARLANGOMBÓL! ... öröm ...  yes... majd jövök...!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Motan Csüt. 5 Júl. - 17:37

imádkozzunk ma este értük, küldjünk nekik Energiát, vizualizáljunk, meditáljunk!!!
kinek hogy


https://index.hu/kulfold/2018/07/05/thaifoldi_gyerekfocicsapat_thaifold_barlang_mentes/

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Csüt. 5 Júl. - 18:10

Motan írta:imádkozzunk ma este értük, küldjünk nekik Energiát, vizualizáljunk, meditáljunk!!!
kinek hogy


https://index.hu/kulfold/2018/07/05/thaifoldi_gyerekfocicsapat_thaifold_barlang_mentes/

Azt nem értem, ha tudták, hogy a barlang esős időszakban azaz a monsun idején igen veszélyessé válhat, mi a csudának kellett oda bemenniük.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Csüt. 12 Júl. - 19:32

Világunk történései - Page 5 32130411

Csak annyiból helyesbítenék, hogy nem csak az egyenruhások. De ez a kép szerintem igen beszédes lehet.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Motan Csüt. 12 Júl. - 19:34

kijutottak, végre

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Csüt. 12 Júl. - 19:54

Motan írta:kijutottak, végre
öröm  Igen, ez várható volt. Nem tudom emlékszel Chillei bányászokra? Azoknak fúrtak egy lyukat, mert másképpen nem tudták őket a felszínre hozni a mélyből. Ezek a gyerekek azokhoz képest még szerencsés helyzetben voltak. De azért  taps ügyesek voltak , a gyerekek is, meg a megmentőik is, hogy minden jól alakult.  Én biztosan klausztrofóbiás lettem volna, bár igaz ami igaz, meg sem próbáltam volna bemenni ilyen szűk járatokba.

Amúgy meg a szerencsétlen búvárt azt sajnálom.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Motan Csüt. 12 Júl. - 20:29

igen, emlékszem ők azért egy picit más eset voltak.
az jut eszembe ilyenkor, hogy amikor a mindennapi pitiáner dolgainkon aggódunk, eszünkbe kellene jutni, hogy mások esetleg az életükért küzdenek, és hogy mennyire szenvedhetnek.
Hálaadás, gyermekeim, hálaadás. smile Én ezt teszem minden este és reggel

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Csüt. 12 Júl. - 20:35

Igen, néha megfordul a fejemben, hogy van e jogom kérni egyáltalán, amikor mások sokkalta jobban szenvednek. Aztán arra gondolok, hogy kérhetnek ők is. Talán a Jóisten mindenkit meghallgat.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Motan Csüt. 12 Júl. - 21:07

nekem sokszor úgy tűnik, szimplán hallgat. előfordult sokszor hogy "jelet," kértem, kértem a problémára megoldást, útmutatást álmokon keresztül... direktben sosem kaptam. az élet megy (has been going) a maga medrében.
de az Univerzum direktben egy szót sem szól.
Kár.

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Csüt. 12 Júl. - 21:24

Motan írta:nekem sokszor úgy tűnik, szimplán hallgat. előfordult sokszor hogy "jelet," kértem, kértem a problémára megoldást, útmutatást álmokon keresztül... direktben sosem kaptam. az élet megy (has been going) a maga medrében.
de az Univerzum direktben egy szót sem szól.
Kár.

Azt hiszem álomban fogékonyabb az ember a kapcsolatra.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Csüt. 12 Júl. - 21:55

Motan írta:nekem sokszor úgy tűnik, szimplán hallgat. előfordult sokszor hogy "jelet," kértem, kértem a problémára megoldást, útmutatást álmokon keresztül... direktben sosem kaptam. az élet megy (has been going) a maga medrében.
de az Univerzum direktben egy szót sem szól.
Kár.

Dehogyisnem ad jelet, akkorákat, hogy nem is lehet nem észrevenni, csak épp sokszor nem akkor, amikor mi úgy gondoljuk, hogy most kell.

Olyan már volt, hogy nagyon el voltam keseredve és égi segítséget kértem, nem jelet.
Jött is, össze nem téveszthető volt!

Motan, szerintem már regéltem neked is , ahogy másik kb 15 embernek a Balogh Béla Tudatalatti tízparancsolatától.
Hát, ha jól tudom senki nem kattant rá Very Happy Very Happy, semmi baj ezzel nyilván csak az akinek szüksége van rá.

Oda akarok kilyukadni, hogy nekem a meditáció mellett úgy jöttek/jönnek most a jelek kérés nélkül is, mint a pinty!
Nem jelek, hanem válaszok és konkrét utak!  lányvigyor

Szóval valami módon ki kell a tudatalattit tisztítani, hogy a jel is jöhessen. Szerintem!
Vagy az őszinte ima! Az is - segítségkérés, amikor nagyon kétségbe van esve az ember és nem bírja a terheket.

Engem az álmok csak megkavarnak, az esetek 95%-ában az álom blabla, útkeresés.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Csüt. 12 Júl. - 22:53

Ami még segíthet szerintem, ez is a BB-ből van. De lehetne csak simán egy pozitív gondolat enélkül.

Én esténként úgy alszom el mostanában, azt mondogatom, "Életemben csak a jó kaphat helyet"
Ez nem azt jelenti, hogy semmi rossz nem jön többé vagy, ami annak látszik, de magasabb rendű célt szolgál, karma ledolgozás, segítségnyújtás stb
De segít szerintem egy jó irányba elindulni és arra, hogy legalább teremteni ne teremtsünk rosszat szabad akaratunkból és ezzel a mondattal biztos a tudatalatti is tisztul és a körülmények. Az, hogy mennyire nem tudom. De annál a mondatnál biztos jobb a hatása, hogy életemben minden rossz... Mert az ember ilyet is mond olykor elkeseredésében...

Legalábbis most ezt helyénvaló elméletnek tartom, lehet nincs igazam! smile

(Van még egy lényeges mondat benne, bár mindegyik az a maga módján, de ez sokszor megnyugtat engem:
"Minden fontos lépésemet az Egyetemes Bölcsesség irányítja".
Szerintem nem kellenek jelek, csak bízni kell abban, hogy arra megyünk amerre kell... és a megoldások ott lesznek előttünk)

Én például már évtizedek óta - pár évet leszámítva - nyűglődöm a párkapcsolat témán, a környezetemet sikeresen kiborítva ezzel. Very Happy
Istenem hányszor kértem jelet, hogy ki lehet a párom, aztán volt hogy jött valaki, de általában nem.
Ééés... Nem olyan régen jöttem rá, hogy azért van olyan bazi nagy fal köztem és a férfiak között, mert jót jelenleg legalábbis egyik sem tud hozni... 
Milyen jel jöjjön így? Hát semmilyen! Tényleg inkább ne is!
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Motan Csüt. 12 Júl. - 23:38

Lehet hogy az én hozzáállásommal van a hiba. Talán közrejátszik a legelején említett dolog, hogy per pill más szemüvegen keresztül látom a világot. De ez úgyis változni fog.
BBt még anno olvastam, pont asszem Lea a te hatásodra. Még hallgattam is, bejött. Csak már rég volt. smile
A meditációnál én is érzek azért valamit. Néha kulcsgondolatok beugranak, érzetek. Egy egy élethelyzethez konkrét forma. Mindenképp érdekes tapasztalások. Sokat segített eddig, de sokat kell még dolgoznom magamon (meditációval), meg gyúrni magam körül a valóságot (vizualizációval, mantrákkal)

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Pént. 13 Júl. - 4:41

Motan írta:Lehet hogy az én hozzáállásommal van a hiba. Talán közrejátszik a legelején említett dolog, hogy per pill más szemüvegen keresztül látom a világot. De ez úgyis változni fog.
BBt még anno olvastam, pont asszem Lea a te hatásodra. Még hallgattam is, bejött. Csak már rég volt. smile
A meditációnál én is érzek azért valamit. Néha kulcsgondolatok beugranak, érzetek. Egy egy élethelyzethez konkrét forma. Mindenképp érdekes tapasztalások. Sokat segített eddig, de sokat kell még dolgoznom magamon (meditációval), meg gyúrni magam körül a valóságot (vizualizációval, mantrákkal)
Na, hát akkor csak vannak jelek  smile smile

Én is ilyen szakaszosan szoktam hallgatni, és volt, hogy évekig én sem.
Volt, hogy valami "tökéletlen" dolgot be akartam engedni az életembe és csak úgy tudott jönni, hogy abbahagytam.
Szükségem volt arra a dologra, meg más dologra is, mert közel sem vagyok tökéletes vagy "szellemi típus"

Hát, szóval az ember úgyis akkor hallgatja vagy fejlődik ilyen értelemben más módszerrel, amikor szüksége van rá.

Tél végén én is egy elég komoly mélyponton voltam, életem több területének a problémája ősszeadódott, pedig addigra már hónapok óta hallgattam. A mélypontból eddig viszont mindig kirángatott a Béla Very Happy
Most már sokkal jobban vagyok, de nem tökéletes most sem. Hát, nem is lesz sosem azt hiszem. Én nem vagyok alkalmas egy nagyívű szellemi fejlődésre az egyéni adottságaim miatt... Elfogadtam, csak kozmetikázni tudom a dolgokat... Javítgatni itt-ott. Bár, ha megérem a 70-et addig még sok minden alakulhat... Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Pént. 13 Júl. - 5:33

Tudjátok ezekről a barlangászokról (minő érzéketlenség, de én nem olvastam el egy cikket sem róluk. Úgy éreztem, hogy ezt a terhet nekem nem kell magamra vennem - van elég anélkül is azt hiszem)

Szóval, róluk és magamról is eszembe jutott, hogy az embereknek sokszor hibákat kell elkövetniük, annak van ott az ideje a további fejlődéshez!

Lehet minden bajbajutottat sajnálni, de lehet hogy ő előrébb jár, sőt valószínű valamilyen tapasztalások miatt, mint az akivel látszólag csak jó történik.
Például, lehet, hogy ezek a gyerekek jobban fognak örülni az életüknek, mint mi valaha is bármikor.

(Egyébként ez is egy nagyon jó hatása szerintem a BB-nek, érzékenyít mások bajára, tehát próbál az ember segíteni, ahol lehet (legtöbbször a közvetlen környezetében!) de nem engedi, hogy annyira magunkra vegyük, hogy bennünk is romboljon, az empataság veszélyes, ha nagyon eluralkodiik, félre kell tudni tenni mások baját, nem szabad sokat rágódni rajta - én szerintem. Én már úgyis jártam nem egyszer, jobban sajnáltam az illetőt, mint ő magát - hát erről ennyit smile )
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Efi Pént. 13 Júl. - 7:32

az embereknek sokszor hibákat kell elkövetniük, annak van ott az ideje a további fejlődéshez!

Lehet minden bajbajutottat sajnálni, de lehet hogy ő előrébb jár, sőt valószínű valamilyen tapasztalások miatt, mint az akivel látszólag csak jó történik.

Igen!

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1163

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Motan Szomb. 14 Júl. - 8:40

pedig sokszor a bajba jutottakat "meg akarjuk menteni", lehet ezzel rosszabbat teszünk mintha hagynánk hogy megtanuljon lábra állni.
a bábból is kiküzdi magát a pillangó, a szárnya attól lesz képes a repülésre.
állítólag ha felvágjuk a bábot hogy segítsünk neki szabadulni attól megdöglik smile

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Hétf. 16 Júl. - 18:25

Csuda tudja.  Megmenteni mást a saját hülyeségétől.  Oké, ha megmented  nem tanulja meg azt amire szüksége van. De mi a helyzet egy öngyilkos jelöltnél?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Hétf. 16 Júl. - 18:49

Én személy szerint nem mondom, hogy legyintenem kell azokra akik közel s távol az életem részei, de görcsölni semmi értelme pláne olyanokkal kapcsolatban, akik 3000 km-re élnek tőlem.
A gyerekem nyilván más kategória... Meg persze Anyukám...

Nem szabad az embernek az egész világ terhét magára venni, mert beledilizik.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Hétf. 16 Júl. - 19:00

Nem nem, de ha  elsétálsz valaki mellett aki éppen beleugrani készül a folyóba, gondolom csak odaszólsz neki, hogy ne tegye.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Hétf. 16 Júl. - 19:09

Zoli írta:Nem nem, de ha  elsétálsz valaki mellett aki éppen beleugrani készül a folyóba, gondolom csak odaszólsz neki, hogy ne tegye.
Persze, nyilván!
Úgy gondolom, hogy ilyen esetben egy idegennel is "dolgom lenne" smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Lea. Szomb. 25 Aug. - 7:47

Jobb helyet nem találtam a cikknek smile
Ne azt nêzzétek, hogy ki és hol írta!
Ha egyáltalán ez az az illető...

http://m.life.hu/horoszkop/20121217-veszelyes-szektak-belepes-csak-tagoknak-kilepes-csak-holtaknak.html
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 5 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.