Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Világunk történései

+5
Elek
Lea.
Mayra1
Blueeye
Rhea Sylvia
9 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Szomb. 22 Aug. - 20:18

Tévedsz...

azt illetően, h semmi sem változik mert az örökben igen is van változás (mozgás) és a mozgásban az örök változatlan.

Az un. ismétlődés sem az hiszen a gonoszság is növekedésre van ítélve.
Mert az is a mindenben benne van. A teremtésben.
-
Elérkezik tehát a csúcsok csúcsa az - ELVÉGEZTETETT!
Ez idő függő így adj neki időt, s ne mond - ítéletet tartva fölötte így -> ismétlődés!
-
Nem. - Nem ismétlődés!
A teremtés se ismétlődés, a bűn sem töbszörösen van felvéve.
Felvette, megragadta a Sátán és kész sőt, Ő Belőle is egyetlen van!
.......

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Szomb. 29 Aug. - 19:26

"A tájékoztatás szerint kora délután a kiskunhalasi táborban 120 ott tartózkodó migráns követeléseket fogalmazott meg: elsősorban az ügyintézésük felgyorsítását kérték, hogy minél hamarabb elhagyhassák Magyarországot. Továbbá sérelmezték az élelmezésüket – annak ellenére, hogy a közlés szerint a napi szokásos adag háromszorosát kapták -, valamint a tisztálkodási lehetőségek elégtelenségét.
Azzal fenyegetőztek, ha ezeket nem teljesíti a rendőrség, akkor vagy kitörtnek a táborból és szétszélednek vagy felgyújtják a Kiskunhalason a Szegedi úton található Gábor Áron Laktanyát. A rendőrség tárgyalt velük, “rendet tett”, most békés a tábor, mindenki ott maradt."


forrás
http://www.somogyma.hu/2015/08/29/kitoressel-fenyegetoztek-migransok-kiskunhalason/



Én ezt nem igazán értem .  Sok magyar éhezik,  sokan üres gyomorral ülnek az iskolákban . Nem értem , hogy ez hogy hogy nem számít , de az , hogy a bevándorlók gyomrában tripla adag legyen , az már igen  ? 
Ja igen , ha valaki fenyegetőzik mondjuk gyújtogatással annak jár az adag , aki csendben marad és betartja a törvényeket az meg kussoljon . 
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11344

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Szomb. 29 Aug. - 23:25

Én meg azt nem értem, h nem régen még pártoltad a migránsokat, liberális nézetekkel alátámasztván ittlétük jogosságát!
Mára miért változott meg ez az álláspontod?
Hagy gyújtogassanak!
Ez azt jelenti van tűzrevalójuk és nem lopják a fát, erdeinkből....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Vas. 30 Aug. - 9:00

Elek írta:Én meg azt nem értem, h nem régen még pártoltad a migránsokat, liberális nézetekkel alátámasztván ittlétük jogosságát!
Mára miért változott meg ez az álláspontod?
Hagy gyújtogassanak!
Ez azt jelenti van tűzrevalójuk és nem lopják a fát, erdeinkből....

Te ezt nem értheted Elek , mert eddig sem értetted meg . 

Én nagyon sajnálom a migránsokat és sejteni vélem a híradásokból , hogy milyen szőrnyű körülmények közül menekülnek . Ha Magyarország lenne ilyen helyzetben az itteni lakosság nagy része is elmenekülne hidd el .  Támogatni kell őket ahogy tudjuk , de ellenben ellenzem a hozzáállásukat a nyújtsd ide a kisujjadat és követelem  az egész kezedet elv alapján .
 Másrészről  nem tartom tisztességesnek a kormány hozzáállását sem , hogy az idegeneket többre tartja mint a saját lakosságát . Ez megnyilvánult már nem egyszer , amikor az Erdélyből ide települtek támogatása került szóba  , a hazai lakossággal szemben .  megnyilvánult amikor a határainkon kívül iskolákat templomokat emelünk és támogatunk , miközben a hazai iskolák romokban állnak . Ez kirakat politika és nem tisztességes .  Támogassuk a külhont , de először idehaza tegyünk rendet . Ez lenne a tisztességes . 
Annak idején amikor gyerekek voltunk ,  Chillében a Pinachet rezsim idején  1973-1990 között  onnan is rengeteg migráns vándorolt be hazánkban .  öröm Mi magunk is befogadtunk egy indián családot .  Örülök , hogy anyámék így tettek , egy jó barátság indult ezzel útjára . 
Tehát ki merném mondani , hogy támogatni kell a rászorulókat , de azt nem mondtam , hogy mindent rájuk kellene hagynunk .  
Olyan ez , mint a jó és a rossz vendég .  A jó vendég abból vesz , amiből megkínálják , a rossz vendég pedig mindent be akar habzsolni . Ez nagy különbség . 
Ha ezt megértenéd , akkor azt is megértheted , hogy ez nem Pálfordulás .  Ez vélemény .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11344

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Aug. - 9:20

Jahh, nem érthetem...és talán igazad is van mert minden jel arra mutat, beteljesednek a bibliában foglaltak!
-
Mert kiszakított oldalakat belőle a két nagy háború, a maga nagy részét de, úgy látszik mostanság végleg a "tűzbe" dobja!
-
TŰZ!
-
Ott ég a sok sehonnai bitang lelkében az élni akarás tüze és hagyja a Román elnyomás alatt lévőt, megleli indokait - íme így osztogatja ingyé, s "átveszik" - néhányan....lelkiismereteik hamvait!
Tegyék! - Tehetik!
Én nem esek a vétkek sűrejébe, legyen meg Isten Akarata, s tegye a sokadalom, ez idő szerinti dolgát!
-
Légy óvatos mert azt látom, közel léptél a "csapdához".........

bizony mondom; "űzött vad vagy", lábaid suhannak a puha fűben, s ágak szaggatják bőröd és agancsod! Nemes vad vagy, íjjászok követnek...békülj meg az Igazsággal!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Vas. 30 Aug. - 9:27

Tudnál jó megoldást Elek ? 
Építhetsz akár mekkora kerítést , akit a szükség hajt átmászik rajta . 
Igaz volna egy megoldás ,taposó aknákat telepíteni a kerítés mellé . 
Nem tudom , ez nekem valahogy nem igazán jön be . 
A folyamat úgyis megállíthatatlan , ha nem a háború végett akkor az aszályok  a szárazság vagy éppen az özönvizek miatt .
A föld így is úgy is túl fog népesedni , a termő földek meg egyre ritkábbak . A gyilkolj vagy meghalsz elv felé haladunk és ez ami most van még ebben a körben csak pitiáner kismiska .  Még van mit megosztani , képzelem mi lesz , amikor már nem lesz .  Én speciel nem szívesen élnék Mad Max világában .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11344

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Aug. - 10:01

A pánik...

A pánikra - nincs ok - kérlek...mert görcsben volt a világ eddig is, rettegésben, a háborúktól, betegségektől, és sok más igától tehát, rutinos abban!

MINT GÁZOLJON AZ ÉRDEKEIÉRT!

Az egyén, a vállalkozó, a nagyvállalkozó, a meghatározó egyének  pozíciójukban, vezetők, politikusok...stb...stb...!
Mi a gondod?
-
A halál ami be fog következni az ember életében - innen nézve - "kiváltás"!

AZ OKTALANOK - KIVÁLTOTTSÁGA!
-
És!

Nem - é?

VOLT IDŐ ADVA?
-
Hát - futkosson vagy másszon kínjában - az oktalan!

Az!

ISTENT NEM TISZTELŐ!
-
Tegyen mindenki belátása szerint!
-
Elmondom a történetet újra, aztán -> végeztem!

Apám, fiatal emberként 23-24 évesen, hadifogságba esett!
A fogoly tábor - fogoly tábor volt, nem "hízlalda"!
Már a 45.kg-os átlagos súlyához közelített, amikor az egyik társa azt mondta; Ernő! Add nekem a kenyered! (fekete, tömör árpa és korpa keveréke, napi 25.dkg.)) Nagyon éhes vagyok, éhen veszek, add nekem! - Nézzed! Itt a karikagyűrűm csak add ide az adagodat! (a nadrágja korcába volt eldugva, h az orosz meg ne találja, s évekig őrizte szegény)) Apám átadta a "kenyerét" és elvette a gyűrűt, amit ő is a nadrág korcába dugott el...úgy még két év éhezés után, ezt a "kenyérelkéregetőt" előbb haza engedték. - Akkor apám elővette a nadrág korcából a gyűrűt és oda adta néki.....ez a férfi egy Erdély-i, Kolozsvár - i katonatársa volt, aki a háború után, a 70-es években átjött és meglátogatta apámat mondván; "eljöttem mert látni akartalak - halálom előtt"!.....


-
Nos!
Belátásuk szerint cselekedtek!
Ismerték a halál lehelletét! Ismerték embertzabáló állati orcáját!
-
MI MIT ISMERÜNK?
-
MÉG BŰNEINKET SEM!
-
Oldja meg mindenki ahogy akarja - ELJÖTT AZ IDŐ!


Jézus Krisztus nevében!


Ámen. ... Hallelujah.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Aug. - 11:06

Jól mondod, Elek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Aug. - 11:09

Ez a példázat így volt igaz!
-
Ma a nép amely eljön, telefonnal a kezében jön.....
Eljön a telefont kezében tartó és füléhez emelő néphez!
Melyik a bűnösebb?
-
"Nekem" becsukják az inzulinosboltot - és végem!
Másnak a "telefontartozékost" - és vége!
-
Hol is van a "bezárogatós"? - És ki az egyáltalán?
-
Kit érdekel!

Kit érdekel - "CSAKAZENYÉMET"! - BENEZÁRJÁK!........
-
A csóró "Leszbosziak"!

...ezen már régen túl vannak! emlékeztek? a szigeten 8. ezren laknak és 10. ezer a menekűlt. - AKIK! felháborodtak és azt mondták! - MICSODADOLOGEZ! ŐKET NEM VÁRJÁK - ÉLELEMMEL,...
-
van humora a pusztítónak!
-
Pusztító...ez a neve; ENGEDETLENSÉG!
-
Nahát, h mik vannak?....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Aug. - 12:12

((...még ezt, aztán kifújom magam - ki, a felgyülemlettet - "hagy menjen"...)))

Az!
Az elmebeteg bk. bagázsi, fővezérükkel és minden helytartóságát támogató némberrel együtt!
Nem?
Belátása szerint cselekedett?
-
Bizony mondom; minden percért kár! 
És kár minden áldozatért amely kárnak járó füstjével szállott - az ég felé!
Nem - é?
Eltüsszenté Magát az ÚR?
-
Mert taknya nyála folyatik a hamis tanítóknak és minden elfajtádzott elmének!

Amelyek nem nyújtottak bölcsességet és a bölcsességben - emberi tartást! 
DE! Taknyozva...
Nyavajgott és nyavajog mái napig lelke fertelmén, s dög marad a hollóknak és tanúlság, az Univerzum utólsó szegletében is, az idők végezetéig! 
Annatolla, Arjunak, ki alászállott az égből - női körét - "tanítani"!

Ismét!
Bizony mondom; "kenyér" ajkadnak az Evangélium és olaj az a te lelkednek!
Menj és légy okos szűz és kérd edényed - megtöltését!
Hajts fejet a tiszteletnek, értsd meg azt és légy jegyese!
Mátkája!
Szerelmese!
-
Békéd lészen, s ott lészel az - ÍGÉRETBEN! A MEGBÉKÉLTETÉSBEN!

Hallelujah. ... Ámen.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Aug. - 14:16

http://www.hir24.hu/kulfold/2015/08/30/fogadjatok-be-5-menekultet-kerte-a-torinoi-ersek/

-
Ez a Pápa Ő Szentsége egy igazi hóhányó!
-
"Iszlámot" a katolikus templomba. ...petpalackos szétdobált mocskukkal, s azon essen el az idős nénike ha, bémegy, és térdeljen le közéjük-->>>> JÉZUSHOZ IMÁDKOZNI!

Hát én konkrétan - >>> magamalácsinálok!
-


Óh, Atyám!
Küldj egy szamarat társnak, s én eltársalkodok vele szívesen!
A szamár, a pulim meg én....!
Bölcsesség lakozik ezekben az állatokban!
Tudtátok?

A szamár tudja az ábécét és volt már Bálám-nál "karizmás"!
A pulikám pedig hűséges és szófogadó, szerető állat...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Vas. 30 Aug. - 19:30

Megnézetem az oldalt .  Azt hiszem jobban járok , ha tovább már nem foglalkozom a jelenséggel .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11344

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Aug. - 22:01

Látod, erről van szó ..........

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Hétf. 31 Aug. - 17:46

Megerőszakolásra ítéltek két nőt Indiában . Az egyik 15 , a másik 23  éves . 


Megdöbbentő indiai ítéletről számol be a Mashable. Egy indiai vidéki bíróság arra ítélt két nőt, hogy megerőszakolják őket, mivel a bátyjuk egy magasabb kasztba tartozó házas nővel szökött meg. 
A nők másik büntetése, hogy meztelenül kell vonulniuk közterületen. Egy 23 és egy 15 éves lányról van szó.

Indiában ugyan 1950 óta nem lehet kaszt alapján diszkriminálni az embereket, főleg vidéken azonban élnek a tradíciók. És bűnnek tekintik a különböző kasztok keveredését.

forrás és a cikkről bővebben 
http://ize.hu/click.php?id=31535&url=http%3A%2F%2Findex%2Ehu%2Fkulfold%2F2015%2F08%2F29%2Fmegeroszakolasra_iteltek_ket_indiai_not%2F
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11344

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Kedd 1 Szept. - 1:10

http://www.hir24.hu/kultura/2015/08/31/fekudtem-az-intenziven-es-nagyon-tiszta-kepem-lett-arrol-hogy-mi-a-fontos-az-eletben/



(....
És látsz már valamit?

Nagyjából az lehet a sztori vége, hogy el kell hagyni a városokat: természet-közeliségre, teljes önellátásra van szükség. Így tudunk leválni a sárgacsekkes világról, a termelj és fogyassz ördögi köréről. A városok elembertelenedett civilizációnk büszke jelképei. Az Anasztázia könyvsorozatban olvastam egy ideillő mondatot: ha tudni akarod, hol van Isten, ne a templomba menj, hanem menj ki az erdőbe, a tengerpartra, a természetbe, mert ott van. Ha valaki elmegy nyaralni, feltöltődve jön haza, de nemcsak a pihenés miatt, hanem mert kapcsolódott a központi agyra, és lehúzott egy kis töltést. Ezt mind érezzük, de mégsem tudatosítjuk ebben a formában......)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Kedd 1 Szept. - 1:14

Ebben a világvégi hangulatban érdekes színfolt India, vallási "egyvelegével"...
-
Eddig nem sok szó esett ezekről.
Most sietve mondom el míg ki nem kapcsolták a netem - ez mind bűn, ami ott folyik!
Bár más akol ez is de, itt aztán tényleg elenyésző a Jézust követő!
Pld. a hímvessző súlyokkal történő hosszabbítása vagy az emberi hús evése sem "távoli cselekmény"...nem hazudok, egy doku film tárta föl...
Szóval, Jézus az Urak Ura és nem más....üdv.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Kedd 1 Szept. - 7:07

Elek írta:
http://www.hir24.hu/kultura/2015/08/31/fekudtem-az-intenziven-es-nagyon-tiszta-kepem-lett-arrol-hogy-mi-a-fontos-az-eletben/



(....
És látsz már valamit?

Nagyjából az lehet a sztori vége, hogy el kell hagyni a városokat: természet-közeliségre, teljes önellátásra van szükség. Így tudunk leválni a sárgacsekkes világról, a termelj és fogyassz ördögi köréről. A városok elembertelenedett civilizációnk büszke jelképei. Az Anasztázia könyvsorozatban olvastam egy ideillő mondatot: ha tudni akarod, hol van Isten, ne a templomba menj, hanem menj ki az erdőbe, a tengerpartra, a természetbe, mert ott van. Ha valaki elmegy nyaralni, feltöltődve jön haza, de nemcsak a pihenés miatt, hanem mert kapcsolódott a központi agyra, és lehúzott egy kis töltést. Ezt mind érezzük, de mégsem tudatosítjuk ebben a formában......)

Ezzel a kiköltözz és légy önellátó rendszerrel egyetlen probléma van . Amíg egy egy ember cselekszik így addig nincs baj , de amint a sokaság is így cselekedne az állam azonnal közbe lépne . Miért ?  Szerintem nem annyira nehéz kitalálni .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11344

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Kedd 1 Szept. - 11:45

Jéééééé! Még van net...( a TV-t is újra kiköttettem! ...hagy menjen, beblevesnek! )))

-
Te aztán nem egy kifogástalan látásmóddal  vagy a dolgok iránt!
No, és az apostolok?
-
Érdekelte őket a Szanhedrin véleménye?
-
Hát a tied sem érdekli ezeket a "kitelepülőket"!
-
Tehát kölcsönös...
-
Aki találkozott Jézussal - kedves fortis - az most - szemlélődik és konzekvensen - LÉTEZIK!
Nem a túlélésért!
-
ISTEN AKARATÁÉRT!
-
Bizony mondom; vessed a szemétre minden tudományod (okkult) és légy szabad, a cselekvésre!
Isten Akaratának cselekedésére!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Kedd 1 Szept. - 16:08

Migráns.....

egyetlen egy se!

Egyetlen egy riportot sem láttam és nem hallottam!
Azt a kérdést feszegetni.
-
Mit fog csinálni a migráns úr és családja?
-
Mikor már egészen jól fog élni - Német országban?  ( stb. országokban.))
Mert az un. "régi" migránsok gyerekei - egyre inkább "feszelegnek" és "új(abb) szemléletnek vetik alá magukat - mint  - egykori migráns apukájuk!
-
Ki tudja megválaszolni közülök?
-
A Keleti-nél elhangzó skandallások egyike, nem rég és egy kicsit "neuralgizált" ponton már  ez volt; Allah Ahbar!
-
Néztem a pulikámat - nyihelőzött. Gondoltam bolhás, hát nem, attól is rosszabb; ekcémás!
A doki adott neki szurit...
-
Nem is tudom mi kéne  Európának?
Tűzoltófecskendő! Nagy nyomással....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Mayra1 Pént. 4 Szept. - 0:33

Elek írta:Migráns.....

egyetlen egy se!

Egyetlen egy riportot sem láttam és nem hallottam!
Azt a kérdést feszegetni.
-
Mit fog csinálni a migráns úr és családja?
-
Mikor már egészen jól fog élni - Német országban?  ( stb. országokban.))
Mert az un. "régi" migránsok gyerekei - egyre inkább "feszelegnek" és "új(abb) szemléletnek vetik alá magukat - mint  - egykori migráns apukájuk!
-
Ki tudja megválaszolni közülök?
-
A Keleti-nél elhangzó skandallások egyike, nem rég és egy kicsit "neuralgizált" ponton már  ez volt; Allah Ahbar!
-
Néztem a pulikámat - nyihelőzött. Gondoltam bolhás, hát nem, attól is rosszabb; ekcémás!
A doki adott neki szurit...
-
Nem is tudom mi kéne  Európának?
Tűzoltófecskendő! Nagy nyomással....

Egy szép nagy vonat, ami egyenesen visszaviszi a -honfoglalókat- oda, ahonnan jöttek. Ha nem tetszik nekik, akkor építsenek hajót és irány az amerikai partok. Végtere is Colombus is úgy kezdte....és történelem lett belőle....

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Hétf. 14 Szept. - 19:03

De érdekes  ! Vajon mire is gondolhatott .  Nem is igazán merném kimondani  , még meghallanák a patkányok . 
https://www.youtube.com/watch?t=1&v=BkSX7l_sAKo
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11344

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Hétf. 14 Szept. - 19:44

A videó alatti szöveg:

Az írás és a valóság között mindennemű hasonlóság a képzelet szüleménye.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  fortis Hétf. 14 Szept. - 19:56

Médea írta:A videó alatti szöveg:

Az írás és a valóság között mindennemű hasonlóság a képzelet szüleménye.

Igen , ez totál igaz , bár néha feltűnően nagy a hasonlóság .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11344

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Kedd 15 Szept. - 10:30

Az Európai ember de, általában az emberi faj sok képességet hordoz magában, önző céljainak megvalósítása érdekében.

Most kinn teszek - veszek, használom a kezem, gyom eltávolítására, húzgálom a "tarack" hosszú gyökereit, foltokban kevés helyen, előjött.
A kéz.
Van "vallás"  ( szívvel hiszi, megvallja ajkával  ill. tettekben )) amely elfogadja a kéz csonkolását!
Egy élethossznyira nyomorulttá tesz - egyetlen hibáért!
-
Neki feszűl a vallás a vallásnak!
-
Kinek a képessége ez az aljas elvrendszer?
Mért kell követni?
Valóban el kell fogadni az érveket?
Létezik épp elméjű érv a megnyomorításra?
Nem ütközik a szeretet törvényével? - Kicsit sem?
-
Európa!
Világ?
-
Vass Albert jól beszélt - nem dadogott.....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Dec. - 15:43


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Blueeye Kedd 12 Jan. - 17:19

Igazi egyéniség.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Vendég Kedd 12 Jan. - 17:34

Igen. Az - volt!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Áprilia Vas. 31 Jan. - 12:29

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 21:50-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6471

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Blueeye Vas. 31 Jan. - 12:36

Áprilia írta:Áthozat Believe ablakából:

Mayra1 írta:

1. Tudod, én elváltam és nincs az az Isten, hogy mégegyszer valakit is a közelembe engedjek....
2. valamiért a férfiak jórésze nem halad...semerre. Hmmm...nem akarom részletezni ennél jobban

1. Nekem a második, de köszönöm szépen, ennyi elég is volt...
2. A nők se haladnak, vagy igen? Nagyon gáz a "felhozatal" mindkét nemből, nem gondoljátok?


Többnyire igen.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Világunk történései - Page 2 Empty Re: Világunk történései

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.