Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 3 tudatos

5 posters

8 / 19 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Mayra1 Szomb. 5 Dec. - 17:23

Áprilia írta:yes

"A barátság repít, a barátság repít!" - ez annyira te vagy. öröm

A hátbavágásos jelenet szerintem gyűjtőpont/lélek/mozgó érző központ elmozdulás volt, de valszeg csak te interpretáltad hátbavágásnak, mert ezt ismered. Lehetett az más is.
De, de hátba vágta...ezt azért tudom, mert kértem a minap, hogy valaki vágja már hátba, hátha megváltozik valami
Twisted Evil

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Szomb. 5 Dec. - 18:34

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:34-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Blueeye Szomb. 5 Dec. - 19:06

A hálóról jutott eszembe, a hálózati gondolkodás. Daubner Béla is említi az egyik videójában.
Szerintem ismerős! Very Happy



http://tudositasajovobol.blog.hu/2010/05/25/linearis_vs_cirkularis_gondolkodas?token=1229dbe3142cf4ca36ddf61b53e6e607

http://www.karriertipp.hu/cikkek/21-dik-szazad-szemelyisege.htm

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Vas. 6 Dec. - 20:31

öröm Köszi az észrevételeket  !
Ami számomra tanulságos volt  az az , hogy tulajdonképpen nem sikerült olyasmit kérdeznem , amire magam ne tudtam volna a választ  így a gyógyítással kapcsolatos felelet is ennek megfelelően érkezett . 
Erről meg azz jutott az eszembe , hogy a szervetlen lények bár sohasem hazudnak , végül is hiába kápráztatnak el mindenféle válaszaikkal , olyasmit nem mondanak el úgy sem , amit mi magunk ne tudnánk . Mondjuk ennek nem sok köze van a történethez  szerintem  , csak úgy eszembe jutott .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Vas. 6 Dec. - 20:58

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:34-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Mayra1 Vas. 6 Dec. - 21:18

Áprilia írta:
fortis írta:öröm Köszi az észrevételeket  !
Ami számomra tanulságos volt  az az , hogy tulajdonképpen nem sikerült olyasmit kérdeznem , amire magam ne tudtam volna a választ  így a gyógyítással kapcsolatos felelet is ennek megfelelően érkezett . 
Erről meg azz jutott az eszembe , hogy a szervetlen lények bár sohasem hazudnak , végül is hiába kápráztatnak el mindenféle válaszaikkal , olyasmit nem mondanak el úgy sem , amit mi magunk ne tudnánk . Mondjuk ennek nem sok köze van a történethez  szerintem  , csak úgy eszembe jutott .

Te azt hiszed, hogy mindenki csak magát gyógyíthatja?
Akkor elég nagy bajban lett volna Jézus - és mi is. Very Happy
Ezt már én is felvetettem, bár nem ebben a megközelítésben....

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Vas. 6 Dec. - 21:32

Áprilia írta:


Te azt hiszed, hogy mindenki csak magát gyógyíthatja?
Akkor elég nagy bajban lett volna Jézus - és mi is. Very Happy

Igen , úgy vélem hinni kell a gyógyításban , a kegyelemben . Ha az ember nem hisz benne , avagy elutasítja azt , akkor ami vele történne az már kényszer alatt történne , ez pedig ellentétes lenne a szabad akarattal . 
Tehát az ember magát gyógyítja az által , hogy elfogadja a kegyelmet ,  az már egy másik vonatkoztatás , hogy Jézus , vagy egy orvos vagy más  erő behatására.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Blueeye Vas. 6 Dec. - 22:51

fortis írta:
Áprilia írta:


Te azt hiszed, hogy mindenki csak magát gyógyíthatja?
Akkor elég nagy bajban lett volna Jézus - és mi is. Very Happy

Igen , úgy vélem hinni kell a gyógyításban , a kegyelemben . Ha az ember nem hisz benne , avagy elutasítja azt , akkor ami vele történne az már kényszer alatt történne , ez pedig ellentétes lenne a szabad akarattal . 
Tehát az ember magát gyógyítja az által , hogy elfogadja a kegyelmet ,  az már egy másik vonatkoztatás , hogy Jézus , vagy egy orvos vagy más  erő behatására.


Az ember magát gyógyítja, ha elfogadja a Törvényt, ezt mondja az Ayurveda is. Az Ayurveda is egy út, egy felajánlás, szabadon lehet dönteni, hagyjuk-e hatni magunkra, vagy nem.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 7 Dec. - 12:23

Blueeye írta:

Az ember magát gyógyítja, ha elfogadja a Törvényt, ezt mondja az Ayurveda is. Az Ayurveda is egy út, egy felajánlás, szabadon lehet dönteni, hagyjuk-e hatni magunkra, vagy nem.

Igen , valami ilyesmire gondoltam én is .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Kedd 15 Dec. - 17:49

Álomváltó  2015 dec

Mayrával beszélgettem kicsit a tudatos álmokról , és azt ecseteltem a számára , hogy a tudatos álmot próbálja el úgy elképzelni , mintha a szobájában állna a nyitott ajtaja előtt , és tudatában van annak , hogy ott abban a pillanatban ő a hétköznapi valóságát éli . Eztán jön a következő esemény , azaz  előre lép egyet , átlép a küszöb fölött , és mire a talpa földet ér , minden megváltozik körülötte , egy egészen más világban találja magát , egy másik környezetben , és ha magába tekint rájön , hogy tulajdonképpen semmi sem változott , csupán a helyszín és a körülményei .  Itt valahogy másképpen működnek a dolgok , a kívánságai sorra teljesülhetnek , csak akarnia kell . 

- Tulajdonképpen nem véletlenül meséltem el neki az álomba lépés és a tudat fenntartásának ezt a történését , mert előzményeként a következőket álmodtam még ha tudatosságom az esemény során nem is volt a legmegfelelőbb szinten . 
Álmomban az ágyon feküdtem , és fejhallgató volt a kezemben . A fejhallgatót a fejemre helyeztem és a benne felhangzó hang akár egy váltó egy másik térbe helyezett . Levettem a fejemről a fejhallgatót , ismét ott találtam magamat az ágyban . Újra felvettem a fejhallgatót , a már ismerős hang hatására ismét egy másik világban találtam magamat . Ismétlés , új próba , az eljárás a szokásos . 
Tudatosságom csak azt a szintet volt képes elérni , hogy tudjam , a hang hatására egy álomvilágban landoltam , ezzel tudatában voltam álmodásomnak és magának az álom térnek .  Mindezek ellenére mikor vissza estem az ágyamba , ott nem voltam tudatában álombéli mivoltomnak ténykedésemnek . 
Szóval a hang , akár egy ajtó , akár egy küszöb amit Mayrának ebből az álomból inspirálva elmesélhettem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 17 Dec. - 9:12

Amikor a rendszer lefagy . 2015 dec
Az álom előzménye úgy vélem nem számít , a tudatosodás akkor érett be magától , amikor egy hegyi úton száguldottam le egy meredélyen és egy föd útra landoltam , majd onnan haladtam tovább a fák között . Talán ez volt az a pont , mert itt nagyon könnyen felborulhattam volna , de mégis sikerült négy keréken maradnom .  Aztán megfordult a fejemben , nos miért is ne tegyek egy próbát , és azt akartam , hogy az autóval repüljek fel a levegőbe , a lendület hozzá megvolt . 
Itt fagyott le a rendszer , megállt a történet , megállt a kép , én tudatomnál voltam és azon nyűglődtem , vajon miért nem történik valami már ? Egy pár pillanatig lehettem ebben az állapotban , majd a rendszer kidobott magából és fel kellett ébrednem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 30 Dec. - 6:37

Újságíró . 2015 dec vége

Hú ez az álom és tapasztalat telve van jelképekkel és tanításokkal , örültem a felfedezéseimnek is , bár sok hasznát nem vehetem még sajnos .

Jelképes rész :
-Metrón utaztam és éppen kiszálltam , de az aluljáróban maradtam még egy ideig , mert rájöttem , hogy cipő helyett papucs van a lábamon . Emlékeztem , hogy valamikor átöltözhettem , de ez a rész teljesen kiesett a tudatomból , így hát kerestem a módját , hogy legalább a cipőimre valahogy hátha rábukkanhatok . Megkerestem a lépcsőt és felmentem az aluljáróból ki a járdára . 
Tudatossá váló rész :
Mentem valamennyit előre , aztán arra gondoltam túl ismeretlen számomra ez a környék , inkább visszamegyek az aluljáróhoz . Ez sajnos nem jött be , mert az aluljáró mintha eltűnt volna , vagy én haladhattam túl sokat az utamon . 
Egy tágas tér szélén álltam és a szembe lévő városias házakat figyeltem , és a tér túloldalán egy villamos éppen elhúzott . Az öreg épület sarkán lévő emeleti erkélyt kezdtem el fürkészni , mintha valami érdekesség lenne rajta , bár hogy miért akadt meg pont ezen a szemem nem tudom . Aztán jött egy fura sugallat ami így szólt :
- Mindig nézz úgy , mintha újságíró volnál , és keresd a legapróbb részletet is , ami felkeltheti az érdeklődésed , ami nem oda illő vagy nem hétköznapi dolog  !  
Nem tudom honnan jöhetett az instrukció , de azonnal feltűnt , hogy az egész téren és környéken rajtam kívül egyetlen ember sincs , teljesen egyedül vagyok . Azonnal tudatára ébredtem annak , hogy álomszinten vagyok . Nahát , repülni kéne futott át az agyamon , de megálljt parancsoltam magamnak , valami fontosabb dolgot kellene tennem , keresni kellene egy embert , akinek feltehetem a kérdéseimet , és nagy iramban szaladni kezdtem az egyik utcába , hátha találok valakit .  Amikor neki rugaszkodtam a futásnak , még konstatáltam magamban , hogy a közeg némileg sűrűbb mint az itteni valóságunkba , de ez már csak egy pillanat volt , mert kiestem a tapasztalatból . 
Miután kiestem a tapasztalatból átgondoltam mi történhetett . Az újságírói szemlélődés igen jó ötletnek bizonyult , ezt érdemes lenne minden esetben alkalmaznom . Honnan érkezhetett a gondolat , talán mindegy , az a lényeg , hogy hasznomra volt . 

Amint a fentieken töprengtem , újra álomba szenderültem és egy pillanatra vissza kerültem a térhez , de ez valóban csak egy pillanat volt . Ellenben újabb instrukciók érkeztek ami így szólt :
" A valóságból az álmokon keresztül vezet az út a ........."
Hoppá ! Természetesen folytatás is volt , de én marha ráirányítottam a hétköznapi figyelmemet a mondanivalóra és a mondat vége azon nyomban feledésbe merült . 
Mi az ördög történt !- futott át magamon és azonnal tudtam , a választ . Egy olyan állapotot élhettem meg , ahol rákapcsolódhattam valamilyen tudásra , vagy legalábbis valaki infókat közölhetett velem . De amint a hétköznapi tudatommal próbáltam a mondanivalóra koncentrálni ez kibillenthetett . De azért sejtések szintjén megmaradhatott a vége , tehát talán így szólhatott . 
" A valóságból az álmokon keresztül vezet az út ( más valóságokba , vagy valós álom térbe és amiben én járhattam az talán az volt , vagy esetleg szellemvilágba ) Gondoltam még arra , hogy Castanedai  tekintetben szó lehetett volna esetleg a harmadik figyelemről , de abban biztos vagyok , hogy nem erről volt szó . 
Szóval a következtetésem ennyi , de ezzel még az eseményeknek nem szakadt vége . 
Miután konstatáltam ezt az eseményt is és ezerszer átgondoltam magamban nehogy elfelejtsem , mert így hajnal 3 felé nem volt kedvem felkelni , hogy leírjam . 
Szóval vissza kerültem abba a bizonyos állapotba ami az alvás és az ébrenlét közötti mezsgyében lehetett és ezt meg is erősítette számomra az a hang  ami elmondott nekem még egy igen fura dolgot . 
Azt mondta , hogy a választott neveink , mint Fortis vagy Áprilia , vagy Efi ( ezt a hármat említette ) ezek is átjárók és kapuk . 
Sajnos a folytatás elmaradt , mert fel kellett ébrednem . 

Most hirtelen más nem jut az eszembe , igen mozgalmas éjszaka volt , de ha eszembe jut még valami részlet akkor bepótolom .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Szer. 30 Dec. - 8:05

Ez aztán érdekes álom, csakugyan. Nekem is voltak olyan álmaim, amikor valami tanításféle hangzott el, de így utólag visszagondolva nem emlékszem, hogy valaha valamit is tudtam volna ezekkel kezdeni. Egyébként is óvatosan kell kezelni azokat a kijelentéseket, amiknek nem tudod a forrását. Habár most - úgy vettem ki - tudtad, hogy " rendes helyről" származnak.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 30 Dec. - 18:07

efi írta:Ez aztán érdekes álom, csakugyan. Nekem is voltak olyan álmaim, amikor valami tanításféle hangzott el, de így utólag visszagondolva nem emlékszem, hogy valaha valamit is tudtam volna ezekkel kezdeni. Egyébként is óvatosan kell kezelni azokat a kijelentéseket, amiknek nem tudod a forrását. Habár most - úgy vettem ki - tudtad, hogy " rendes helyről" származnak.

Igen , tulajdonképpen egyértelmű volt a segítő szándék , és ami magát az álomban való tudatosodást illeti használni is tudtam .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 30 Dec. - 18:34

Megfontolandó lehetőség , ha az ember álmában instrukciókat kap az álmodás megkönnyítéséhez . Az újságírós álmom ennek kapcsán elgondolkodtató.
Idézet az álmodás művészetéból :
" Az álmodás első vagy második
kapuján áthaladva az álmodók elérnek egy energiaküszöböt és elkezdenek dolgokat látni, hangokat hallani.
Jobban mondva nem hangokat, hanem egyetlen hangot. A varázslók ezt az álmodási megbízott hangjának hívják.
– Mi az az álmodási megbízott?
– Idegen energia, ami tudatossággal bír. Idegen energia, mely célja az álmodók segítése azáltal, hogy dolgokat
mond nekik. Az a probléma az álmodási megbízottal, hogy csak olyan dolgot képes mondani, amit a varázslók
már tudnak, vagy tudniuk kellene, ha megérnék a pénzüket. "
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Szer. 30 Dec. - 22:50

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:34-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 31 Dec. - 3:22

Áprilia írta:Nekem tetszik, hogy a felvett neveink kapuk, átjárók. De hogyan lehetne annak is használni őket?

Volna egy olyan gondolatom , hogy mivel a felvett nick név nem az evilági hétköznapi nevünk ami bennünket jelöl , és nem is a használatos becenevünk amivel az ismerőseink becézgetnek bennünket , ezért ezek a nevek kicsit túlnyúlnak a hétköznapjainkon , és kicsit más világok felé mutathatnak . 
Hogy ezt hogyan lehetne hasznosítani nem tudom , bár az álom ideje alatt kicsit minden egyértelműbb volt .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Csüt. 28 Jan. - 13:04

fortis írta:" A valóságból az álmokon keresztül vezet az út a ........."

felébredésbe?
 Azt gondolom nincsenek más világok csak ez az egy, de annak számtalan vetülete van. Utazhat a testünk, utazhat a tudatunk, megváltozhat az érzékelésünk de lényegében ott vagyunk ahonnan elindultunk. Az a lényeges hogy közben milyen felismerésekhez jutunk és hogy ezek mennyiben változtatnak meg minket.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 28 Jan. - 16:45

Médea írta:
fortis írta:" A valóságból az álmokon keresztül vezet az út a ........."

felébredésbe?
 Azt gondolom nincsenek más világok csak ez az egy, de annak számtalan vetülete van. Utazhat a testünk, utazhat a tudatunk, megváltozhat az érzékelésünk de lényegében ott vagyunk ahonnan elindultunk. Az a lényeges hogy közben milyen felismerésekhez jutunk és hogy ezek mennyiben változtatnak meg minket.

Szép gondolat .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Csüt. 28 Jan. - 17:40

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:35-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Pént. 29 Jan. - 11:55

Olvasgatva az álmaidat arra jöttem rá hogy mennyire különbözünk. Színes személyiség lehetsz, barátságos, művészi érzékenységgel és az álmaid ennek megfelelően kalandosak, olyan tudatkalandorosak. Én ha elérem a tudatosságot szinte minden esetben hétköznapi környezetben vagyok, nálad viszont gyakoriak a fantasztikus helyszínek, mesebeli tájak. Te kreatív vagy én gyakorlatias. Mit gondolsz erről?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Pént. 29 Jan. - 12:39

Médea írta:Olvasgatva az álmaidat arra jöttem rá hogy mennyire különbözünk. Színes személyiség lehetsz, barátságos, művészi érzékenységgel és az álmaid ennek megfelelően kalandosak, olyan tudatkalandorosak. Én ha elérem a tudatosságot szinte minden esetben hétköznapi környezetben vagyok, nálad viszont gyakoriak a fantasztikus helyszínek, mesebeli tájak. Te kreatív vagy én gyakorlatias. Mit gondolsz erről?

Arra gondolnék , hogy elvileg mind tudatkalandorok vagyunk .  Egy olyan területet fürkészünk ,  ami a hétköznapi elvárásoktól kicsit  eltér , felfedezők , akik nem elégszenek meg azzal amit belénk plántáltak , ami csak az életvitelhez az abban való sodródáshoz lenne elég .  Most kicsit mindenkiről beszélek itt , akár a tudat álmos síkjainak fürkészéséről , akár az önismeretről , akár az energiák megzabolázásáról , kicsit mind többet akarunk , többre vágyunk és ez tesz bennünket kalandorokká . 

Ami a kérdésedet illeti , valóban gyakorlatiasak az álmaid , azt hiszem a figyelmed sokkal stabilabb mint az enyém .  Ezt elmondhatnám Ápriliáról is  , bár ő szerintem valahol kettőnk között áll . Tehát a kicsapongó gondolatformák és a gyakorlatiasság között félúton .  Nem tudom miért lehet ez így , a személyiségünk adhatja meg az okát talán .  Ha azt vennénk alapul , hogy álmodásban együtt mennénk kalandozni valahová , én talán elképesztő távolságba vihetném a társaságot , te valószínűleg inkább a kézzel foghatóbbá .  Áprilia megállapodna talán félúton , vagy általa  a távolság két végletei között csúszkálhatnánk . 
Ezen felül azt gondolnám , hogy a gyakorlatias elérhető és szinte majdhogynem állandósulni látszódó álomtered és a benne felbukkanó gondolataid is egy olyan helyzetet jelölhet , ami arra utalna , hogy a gyűjtőpontod ezen a másik helyen egyre inkább rögzülni látszik és ez szerintem jó dolog , mert vissza visszatérve egyre inkább képes lehetsz haladni , felfedezni az apróbb részleteket .  
Néha azt mondod kicsit már unalmas , de ha kihívásokat tennél pluszban magad elé amiket el kell , hogy érj ezeken a helyeken , akkor már nem untatna annyira . Szerintem az alapokat már megszilárdítottad , lépj tovább  ! Tégy olyan dolgokat , vagy keress amikben talán nem is igazán hiszel , amiket esetleg D Juan is célnak tűzne ki eléd . 
Szóval a kérdésedre visszatérve  bár lehetnék kreatív ( de inkább hipermotilis ) , míg te gyakorlatias , ebben lehet igazság . 
Tegyük fel , hogy lenne egy csoport olyan nagual féle , arra gondolnék , hogy az nem lenne baj , hogy bár mink akik álmodók lehetnénk esetleg cserkészők is , ennyire különbözőek volnánk , de végül is ami összekovácsol bennünket abból a szempontból mind egyformák vagyunk .

Igen ezt még esetleg ide írom . Nagyon jó , hogy visszajöttél , mert akár a te , vagy Áprilia  , vagy  más  álmait ha  olvashatom , azok inspirálnak és erőt adnak ,  és részedről bizony nagyon jó ez a gyakorlatiasság .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Pént. 29 Jan. - 23:17

fortis írta:akár a te , vagy Áprilia  , vagy  más  álmait ha  olvashatom , azok inspirálnak és erőt adnak

ezzel én is így vagyok, ezért is jöttem vissza

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Jan. - 8:59

Médea írta:
fortis írta:akár a te , vagy Áprilia  , vagy  más  álmait ha  olvashatom , azok inspirálnak és erőt adnak

ezzel én is így vagyok, ezért is jöttem vissza

Ami engem illet ezen a téren mostanában nem vagyok túl jó passzban . 
Sajnos a hétköznapi események igen csak hatással vannak az álmokra  energia szinten .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Szomb. 30 Jan. - 16:36

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:35-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Jan. - 18:06

Áprilia írta:Engem is hiába méltattál ott fentebb, fortis. Van elég bajom (a Blueeye ablakában részletezett okokból.) Jól megszívtam én ezt a házasságot is. Semmi nem sikerül. A házasságaim főleg nem.
Egyedül akarok lenni!

Egyszer minden rendbe jön Áprilia  , és bár most rossz idők járnak , attól még az ami benned van , ami vagy , az nem változik esetleg stagnál .  
Nálam 10 év kihagyás után is sikerült visszahozni , szóval a dolgok nem vesznek el csak úgy .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Mayra1 Szomb. 30 Jan. - 22:10

Áprilia írta:Engem is hiába méltattál ott fentebb, fortis. Van elég bajom (a Blueeye ablakában részletezett okokból.) Jól megszívtam én ezt a házasságot is. Semmi nem sikerül. A házasságaim főleg nem.
Egyedül akarok lenni!
Elég borulátó gondolat.
"...... Semmi nem sikerül....."

Lássuk csak.... Van egy okos, tündéri kislányod ez a legfontosabb. A karrieredre sem lehet panasz... Hát, a házasság az egy egészen érdekes dolog.... Tudod, én elváltam és nincs az az Isten, hogy mégegyszer valakit is a közelembe engedjek.... ((Tudom, a saját példám mit sem ér, de.... ahogy én látom....valamiért a férfiak jórésze nem halad...semerre. Hmmm...nem akarom részletezni ennél jobban))

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Blueeye Vas. 31 Jan. - 10:43

Áprilia írta:Engem is hiába méltattál ott fentebb, fortis. Van elég bajom (a Blueeye ablakában részletezett okokból.) Jól megszívtam én ezt a házasságot is. Semmi nem sikerül. A házasságaim főleg nem.
Egyedül akarok lenni!


Ezt tökéletesen megértem, mert nincs is jobb egy rossz házasság után egyedül lenni. Igazi feltöltődés tud lenni.

És sajnos Mayrának is igaza van.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Vas. 31 Jan. - 12:30

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:35-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Vas. 31 Jan. - 12:35

Áprilia írta:Átvittem a témát a Közös nappali/Valóságba.

öröm  Köszi !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 8 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 19 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.