Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 3 tudatos

5 posters

12 / 19 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Vas. 27 Márc. - 10:46

Kinyúlt a ködből egy kéz 2016 márc tudatos

Ápriliához hasonlóan magam is egy  alagútban repültem a fény felé .   Néha a kezemre néztem , meglepően láttam , hogy kékes színű és fehér aura szerű burok vette körül . Nahát akár csak a Kék felderítő futott végig az agyamon .  Az alagútnak egyszer csak vége lett , de nem a fénybe kerültem , hanem a ködfal vett körül .  Ismét a kezemre néztem , ezúttal  sötét színű de majdnem hogy áttetsző volt , akár csak maga az űr .  Aztán felbukkant egy kéz a ködfalon át .  Egyszerűen kinyúlt a ködből felém  egészen könyékig .  Mintha i sötét vagy  fekete árnyalatú ingujj  takarta volna a kezét , de ami belőle kibújt kézfej az szinte hófehéren fénylő  volt .  Talán a meglepődés miatt , vagy talán másért , de nem tudtam elkapni a kezet , ami lassan ismét eltűnt a köd mögül . 
Tovább próbálkoztam .  néha ismét kinyújtottam a kezemet és volt ott egy másik egy fehér kéz ami elkapta , de lehet ekkor már csak képzelődés volt . 
Képek ugrottak be lelki szemeim elé , egy ködös szoba faasztallal , melyen két üres tányér volt ,  sok apró kép még , de nem tudnám őket visszaidézni , mert jelentéktelennek tűntek a számomra .  
Sajnos nem jutottam át a ködfalon . hangosan mondtam ki a gondolataimat . 
' Áprilia szándékozz engem a szándékoddal ! "
" Szándékozz engem az álmodban , mi most álmodunk ! "
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Vas. 27 Márc. - 11:18

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Vas. 27 Márc. - 11:34

Áprilia írta:
fortis írta:Kinyúlt a ködből egy kéz 2016 márc tudatos

Képek ugrottak be lelki szemeim elé , egy ködös szoba faasztallal , melyen két üres tányér volt ,  sok apró kép még , de nem tudnám őket visszaidézni , mert jelentéktelennek tűntek a számomra .  

yes

A dédnagyapám házánál voltam álmomban, ott van ilyen, rögtön, ahogy belépünk a házba. Talán "pitarnak" mondják azt a helyiséget (?).  öröm

Lehet , hogy néhány képet átközvetítettél ! taps
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Vas. 27 Márc. - 11:53

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Blueeye Vas. 27 Márc. - 13:35

Áprilia írta:
fortis írta:Kinyúlt a ködből egy kéz 2016 márc tudatos

Képek ugrottak be lelki szemeim elé , egy ködös szoba faasztallal , melyen két üres tányér volt ,  sok apró kép még , de nem tudnám őket visszaidézni , mert jelentéktelennek tűntek a számomra .  

yes

A dédnagyapám házánál voltam álmomban, ott van ilyen, rögtön, ahogy belépünk a házba. Talán "pitarnak" mondják azt a helyiséget (?).  öröm

yes

..."a lakóház előtere, belépő helye, konyhája vagy a konyha bejárati ajtaja felőli része. Néhol pitar a neve..."

http://mek.niif.hu/02100/02115/html/4-650.html

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Vas. 27 Márc. - 14:17

Áprilia írta:
fortis írta:
Lehet , hogy néhány képet átközvetítettél ! taps

Ezt hogy érted?
Inkább benn voltál az álmomban, nem? Merthogy ott voltam a háznál. töpreng

Ezt nem egyszerű kijelenteni , mert tulajdonképpen a ködfal előtt voltam és a képek látomásszerűen jöttek , de ettől én még a ködfalnál voltam . 
Az lett volna az igazi , ha elkapom azt a kezet és kiderült volna , hogy a te kezed volt és berántasz az álmodba , azaz a házhoz . 
Így csak azt tudom kijelenteni , hogy képeket láttam , mintha ott lettem volna , de ezek inkább csak látomásszerűen jelentek meg a számomra . 
De lesz ettől még jobb is , biztos vagyok benne . 
Nos arra gondoltam , ha esetleg valóban csak vízióként láthattam és nem pedig ott voltam , akkor a te gondolataidat közvetíthetted a számomra , azaz valódi kapcsolatba léphettünk és már ez is óriási nagy szó volna .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Vas. 27 Márc. - 14:51


törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Blueeye Vas. 27 Márc. - 15:17

fortis írta:
Áprilia írta:
fortis írta:
Lehet , hogy néhány képet átközvetítettél ! taps

Ezt hogy érted?
Inkább benn voltál az álmomban, nem? Merthogy ott voltam a háznál. töpreng

Ezt nem egyszerű kijelenteni , mert tulajdonképpen a ködfal előtt voltam és a képek látomásszerűen jöttek , de ettől én még a ködfalnál voltam . 
Az lett volna az igazi , ha elkapom azt a kezet és kiderült volna , hogy a te kezed volt és berántasz az álmodba , azaz a házhoz . 
Így csak azt tudom kijelenteni , hogy képeket láttam , mintha ott lettem volna , de ezek inkább csak látomásszerűen jelentek meg a számomra . 
De lesz ettől még jobb is , biztos vagyok benne . 
Nos arra gondoltam , ha esetleg valóban csak vízióként láthattam és nem pedig ott voltam , akkor a te gondolataidat közvetíthetted a számomra , azaz valódi kapcsolatba léphettünk és már ez is óriási nagy szó volna .

Ez már nekem magas. lányvigyor

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Vas. 27 Márc. - 18:52

Mért ír mindenki olyan pirinyó betűvel, ami már szabad szemmel nem olvasható?
Én is.
Mi történt ebben a topikban??

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Blueeye Vas. 27 Márc. - 19:25

Nálam normális a betűméret.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Kedd 29 Márc. - 11:27

Egy éjjeli gyakorlat .
A testem már ellazult . Még mélyebbre , még mélyebbre  , adtam ki a parancsot . Az energia testem elválik a fizikaitól .  Az ágyam mellett állok az energiatestemben . Ez ugyan nem következett be , de tovább folytattam a süllyedést .  
Egy virágos réten vagyok folytattam tovább .  Ennek hatására megjelent a sötétségből az első virág .  Szép fehér szirmai voltak és közvetlen közelről nézegettem , akár egy bogár .  Aztán kamilla virágok jelentek meg és elcsodálkoztam szépségén . A  virágok között lebegek , akár egy lufi futott át az agyamon . Ez a gondolat elég volt ahhoz , hogy megjelenjen egy rózsaszín lufi előttem , ami ide oda lebegett a virágok között . A fűben fekszem mondtam ki ismét . Szinte éreztem amint a fűszálak enyhén behajolnak szinte súlytalan testem alatt . Éppen , hogy kifejthettem némi nyomást . Fölöttem egy sárga hasú kismadár lebegett gyorsan verdesett a szárnyaival . Immár tudtam , hogy álmodom . Észrevétlenül hatoltam át egy álom világba . 
De hol van ez a rét ? kérdeztem magamtól .  Földi vagy elképzelt világ ?  Hirtelen szomjúság érzete tőrt rám . A torkom teljesen kiszáradt . Felébredtem , innom kellett az álom ezzel véget ért . 
megjegyzés:
Szóval megerősíthetem , hogy az ember ha kellő képen ellazul , és elindít egy gondolatot , abból könnyedén csúszhatna át tudatos álmodásba .  Nekem kicsit felszínesnek tűnik ez az egész , mert hasonló kicsit az éber képzelgéshez , annyi különbséggel , hogy ez mégis csak egy álom , míg amaz csupán képzelgés . 
Szóval azt hiszem az ember innen még bár hova eljuthat , ha képes folytatni és nincs ami kizökkentse ebből az álmodó állapotából .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Márc. - 11:42

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Kedd 29 Márc. - 12:15

Áprilia írta:Ha gyakorlod, hátha bejön máskor is ez a módszer.

Igen , azt hiszem bejöhet , hiszen egy pillanatra a kapuhoz is eljutottam , csak most valahogy vágyódtam arra a virágos rétre .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Márc. - 12:51

fortis írta:Szóval megerősíthetem , hogy az ember ha kellő képen ellazul , és elindít egy gondolatot , abból könnyedén csúszhatna át tudatos álmodásba .  Nekem kicsit felszínesnek tűnik ez az egész , mert hasonló kicsit az éber képzelgéshez , annyi különbséggel , hogy ez mégis csak egy álom , míg amaz csupán képzelgés . 
Szóval azt hiszem az ember innen még bár hova eljuthat , ha képes folytatni és nincs ami kizökkentse ebből az álmodó állapotából .

Ez a hipnagóg állapot. Az ellazulás után képeket kezdesz el látni amik kis történetekké fonódnak össze. Álom és ébrenlét között lebegve könnyen befolyásolni tudod a történéseket. Ez a hipnózis és agykontroll gyakorlatok alapja. Az igazi tudatos álmodás ennél mélyebb, de az igaz hogy innen bárhová el lehet jutni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Márc. - 12:56

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Kedd 29 Márc. - 13:49

Áprilia írta:
fortis írta:...most valahogy vágyódtam arra a virágos rétre .

Amit oly nagyon irigylek tőled, hogy neked olyan is jut, virágosrét. tongue

Szerintem ezt az állapotot a virágos réttel te magad is bár mikor elérhetnéd , de amint Médea is írja ez még nem olyan mély , mint egy hagyományos tudatos álmodás . De innen csak egy ugrás tovább és akár mindennapossá is válhat , ha szeretnéd . 
Elképzelhető , hogy másoknak azért lehet ilyen sűrűn , de azért mint említettem már máskor , a kezdet felszínes és egyáltalán nem mély .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Márc. - 14:19

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Kedd 29 Márc. - 16:29

Tudom , hogy hasonló neked is volt , csak nem értettem mi ebben a vicc .  öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Márc. - 18:03

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Márc. - 18:07

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Kedd 29 Márc. - 18:29

öröm Hinta palintázott a fejed .  virág Ezt úgy imádom !!

Szóval úgy tűnik jó taoasztalatok bár mikor megtörténhetnek .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Márc. - 18:47

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 30 Márc. - 6:48

Áprilia írta:Azt akartam kihozni belőle, hogy amikor a ködben vagy, akkor feltehetoleg az első és a második figyelmet elválasztó határvonalon vagy. Vannak erről a ködről tanítások.

Köszönöm !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 31 Márc. - 18:29

Hang a ködfalnál .

Ismét a ködfalnál jártam . Nem tétováztam , Ápriliát szándékoztam , hogy az álmába kerülhessek , Próbálkozás közben leellenőriztem a kezemet is , most nem tűnt fel sok különbség , de ez nem is igazán foglalt le . 
Aztán egy női hang egyszer csak megszólalt a nagy semmiből és azt kérdezte tőlem . 
-" Miért olyan fontos neked ez ? " 
Nagyon meglepődtem  és hirtelen azt sem tudtam mit feleljek .  Csak annyit tudtam kinyögni , hogy azért , mert akarom . 
Ennyike . Talán ha legközelebb megtörténik  hasonló , talán okosabb leszek .  lányvigyor
Pl megkérdezhettem volna , hogy ki is kérdezi ezt ? 

Mit gondoltok az ember álmában megkérdezheti önmagától ilyen formán megnyilvánulva , hogy miért szeretne valamit elérni ?  Hisz azt gondolnám , hogy az ember tisztában lehet vele vagy  nem ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Csüt. 31 Márc. - 18:52

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Csüt. 31 Márc. - 19:39

fortis írta:-" Miért olyan fontos neked ez ? " 

Mit gondoltok az ember álmában megkérdezheti önmagától ilyen formán megnyilvánulva , hogy miért szeretne valamit elérni ?  Hisz azt gondolnám , hogy az ember tisztában lehet vele vagy  nem ?

És te tisztában vagy vele? Nem a felszínes válasz érdekel hogy "sokat tanulhatunk belőle", "mindkettőnk számára hasznos tapasztalat lehet" meg ilyesmik hanem hogy igazából miért..? Miért olyan fontos neked ez ? Én nem tudom milyen egyezségre jutottatok egymás között de szerintem egyelőre jobb lenne ha csak a saját álmodásotok megalapozásánál maradnátok és nem vállalnátok többet mint amit elbírtok. Ezzel nem azt mondom hogy nem lehetséges ilyen kapcsolat, hanem hogy a működéséhez mindkét fél részéről kellő felkészültségre van szükség. A szándék nem elég, az kikövezi az utat, de tapasztalat, figyelem és energiatöbblet nélkül megmarad álmodozásnak. Én ugyanezt a hibát követem el az álomváltási kísérleteimmel, ami már a második kapu, ahelyett hogy az elsőt szilárdítanám meg.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Csüt. 31 Márc. - 20:39

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Pént. 1 Ápr. - 7:04

Igen , óriási törekvés volna ez az együtt álmodás , és Ápriliával már  elhatároztuk ezt egy jó ideje , hogy bizonyságot szerzünk ennek a lehetőségnek a létjogosultságáról . Nagyon fontos lenne a Castanedai írások valódiságának bizonyításához .  Úgy gondolom , az ember úgy győződhet meg valamiről igazán , ha önmaga is megtapasztalja azt . Eztán jöhet minden más gondolat , ha az ember elért már egy szintig , hogy mit hozhatna még ki ezekből a  helyzetekből . 
Az alapok valóban fontosak , de hát az is hiba lenne , hogy minden lehetőséget arra fordítsunk amikor annyi minden másra is kellene .  Tudom ez türelmetlenség , de hát az idő vészesen fogy .

Ami a hangot illeti , amúgy az sem kizárt , hogy éppen Áprilia tudat alattija , vagy felsőbb énje , vagy micsodája kérdezhetett rá tőlem , hogy miért annyira fontos ez nekem ? Ha nem én voltam és nem is ő , akkor ki más ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szomb. 2 Ápr. - 6:52

Ködfalnál  2016 ápr
Ismét a ködfalnál . Már az a gondolatom támadt , hogy ez valóban nem is álom , de nem tudom micsoda . Nem vagyok ébren , tudatában vagyok önmagamnak , de mégsem olyan mint egy tudatos álom . Ennek ellenére látok és hallok dolgokat . Miközben erről gondolkodtam ismét egy hang magyarázni kezdett nekem valamit , de ezúttal nem tudnám megmondani , hogy férfi hang volt e vagy női , inkább csak olyan semleges .  A mondandóból csak ez maradt már meg az emlékezetemben .:
Azt mondta , hogy az álmok lehetnek objektívek és szubjektívek is . 
Most mit kezdhetnék ezzel , szerintetek az álmokra levetítve  mire lehetne ebből  következtetni  ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Szomb. 2 Ápr. - 9:35

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 12 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 19 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.