Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szimbólumok

+6
Méhecske
Blueeye
Áprilia
Mayra1
fortis
Vega-42
10 posters

5 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Szer. 6 Aug. - 11:43

fortis írta:Jó , hogy így fel tudod idézni Vega !

ÁÁáá...én nagyon ritkán álmodok,és abból a kevésből is csak a fele üzenet,a többi a napom feldolgozása,évekre visszamenőleg emlékszem rájuk.
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Szer. 6 Aug. - 11:54

Vega-42 írta:
fortis írta:Jó , hogy így fel tudod idézni Vega !

ÁÁáá...én nagyon ritkán álmodok,és abból a kevésből is csak a fele üzenet,a többi a napom feldolgozása,évekre visszamenőleg emlékszem rájuk.
Hát mondhatnám , hogy nem győzök válogatni , de azért van ráérzésem mi fontos a számomra és mi nem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Áprilia Szer. 6 Aug. - 23:57

Vega-42 írta:
Még régebben kértem a "fentieket",mutassák meg álmomban mi a totemállatom.
Álmomban egy gyönyörű havas hegységet láttam,óriási hegyormokkal. Kinn álltam a hegygerincen,onnan figyeltem,hogy valami közelít a levegőben. Lehengerlő erővel jött,mint egy gyorsvonat. Amikor majdnem értelmezhetővé vált a formája, a figyelmem kettéoszlott. Egyszerre voltam én, a hegygerincen álló Vega, és a felém robogó fekete SÁRKÁNY. Éreztem a benne gyülemlő erőt, energiát,illetve láttam kívülről a kemény pikkelyein megcsillanó napfényt.

A második találkozásom egy álom volt, ami nagyon megviselt.
Az ágyamban feküdtem,épp mint elalváskor,amikor lassan kivettem,hogy a fejem  felett van valami. Egyre közelebb ereszkedett.  Kb.száz kígyó lehetett,fejüknél összekötve egy csomóban, a farkuk szanaszét csapkodott,gondolom szabadulni próbáltak. Na ez a tömeg lassan leereszkedett az arcomra, én iszonyú sikoltozásba kezdtem....és elájultam.

A harmadik üzenet is egy álom volt. Nagyon rövid történet,már meséltem:a bal tarkómon hátulról megmarta egy fehér óriási kobra. Nagyon fájt, még reggel is éreztem azt az egy pontot.

A fortis ablakában levő tolték topikban levő egyik videóban volt, hogy a tolték hagyományok szerint, ha valakinek valamilyen betegsége van, akkor ha álmában kígyóvá változik, biztosra veheti, hogy meggyógyult abból a betegségből.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6466

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Áprilia Csüt. 7 Aug. - 0:10

Vega-42 írta:Etoile hozta fortis "házába" ezt a linket.

http://www.nlcafe.hu/ezoteria/20060816/eroallatod_es_eleted/

Bár nem sok időm volt írni,de jártomban-keltemben mindig visszatért a gondolatom ehhez a témakörhöz.
Kíváncsi vagyok,nektek mi jut eszetekbe?
Van-e erőállatod,totemállatod? Milyen energiákat szabadít fel,mit szimbolizál az életedben, a szellemvilágodban?

Nekem a puma lehet a totemállatom.
'97-ben, amikor egy sámánizmussal foglalkozó tanítóm volt, pumává változtam:
Este lefekvéshez készülődtem, már hálóingben közeledtem az ágyam felé. Hirtelen rám tört az ásítás. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy olyan érzetem volt az ásítás közben, mint amikor egy puma hatalmasra kitátja a száját. Még a hegyes fogakat is érzékeltem a számban. Szóval puma-érzetem volt, szószerint, mintha azzá váltam volna, olyan volt a testi érzetem. Az ágyam előtt egy tükrös szekrény állt, gyorsan belenéztem és végignéztem az ásítást: emberi szám volt ugyan, de olyan nagyra tátottam, mintha egy ragadozó nagymacska lennék. Az éjszaka ezt követően nagyon intenzív volt, végig olyan állapotban voltam, mint amikor nem is alszom, mégis álmodom: pumaként (mostmár abban a formában is voltam, fekete színben) hadakoztam a szobámban valakikkel, a levegőben úszva. Amikor reggel felkeltem, még furcsább dolog történt: a kezeimet még egész nap (!) mancsnak éreztem. Látszólag persze emberi kezek voltak, de olyan érzetem volt, mintha mancsok lettek volna.
Castaneda ezt a gyűjtőpont elmozdulásával és egy másik helyzetben való rögzülésével magyarázza. Az elmozdulás még csak-csak, de a rögzülés nem nagyon szokott a hétköznapi életben előfordulni.
Ez a pumává válós tapasztalat aztán 2011-ben ismétlődött meg egy itteni kísérlet során.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6466

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Csüt. 7 Aug. - 17:08

Áprilia írta:
Nekem a puma lehet a totemállatom.
'97-ben, amikor egy sámánizmussal foglalkozó tanítóm volt, pumává változtam:
Este lefekvéshez készülődtem, már hálóingben közeledtem az ágyam felé. Hirtelen rám tört az ásítás. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy olyan érzetem volt az ásítás közben, mint amikor egy puma hatalmasra kitátja a száját. Még a hegyes fogakat is érzékeltem a számban. Szóval puma-érzetem volt, szószerint, mintha azzá váltam volna, olyan volt a testi érzetem. Az ágyam előtt egy tükrös szekrény állt, gyorsan belenéztem és végignéztem az ásítást: emberi szám volt ugyan, de olyan nagyra tátottam, mintha egy ragadozó nagymacska lennék. Az éjszaka ezt követően nagyon intenzív volt, végig olyan állapotban voltam, mint amikor nem is alszom, mégis álmodom: pumaként (mostmár abban a formában is voltam, fekete színben) hadakoztam a szobámban valakikkel, a levegőben úszva. Amikor reggel felkeltem, még furcsább dolog történt: a kezeimet még egész nap (!) mancsnak éreztem. Látszólag persze emberi kezek voltak, de olyan érzetem volt, mintha mancsok lettek volna.
Castaneda ezt a gyűjtőpont elmozdulásával és egy másik helyzetben való rögzülésével magyarázza. Az elmozdulás még csak-csak, de a rögzülés nem nagyon szokott a hétköznapi életben előfordulni.
Ez a pumává válós tapasztalat aztán 2011-ben ismétlődött meg egy itteni kísérlet során.
[/justify]

Nem semmi tapasztalat!!!  Shocked 
Holnap lesz alkalmam reagálni rá!
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Vas. 10 Aug. - 5:47

Nekem ez a tapasztalat olyan,mintha két világ egymásba csúszott volna....mit mond az ilyen tapasztalatokról Castaneda?
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Vas. 10 Aug. - 7:07

Vega-42 írta:Nekem ez a tapasztalat olyan,mintha két világ egymásba csúszott volna....mit mond az ilyen tapasztalatokról Castaneda?
Húú sok mindent , de ez egy kicsit most bonyolult . 
Az ember képes átvenni más formákat  és abban tevékenykedni . Gondolom ilyesmi amit Áprilia is írt mint tapasztalatot , a visszatérésben még fennmaradt érzések okozhatják .

Nekem is volt olyan tapasztalatom , hogy álmomban farkasember voltam . Mivel farkasembernek lenni nem annyira jó dolog , igyekeztem kijönni az álomból és az álom után is még miután már felébredtem annak éreztem magamat . Mondanom sem kell , hogy én is tapogattam a kezeimet meg meg is kellett néznem , hogy hogy néz ki , mert nem annak éreztem még ami eredetileg volt . Úgy be voltam gazolva , hogy még a fejemet is tapogatnom kellett a fent említett okokból .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Áprilia Vas. 10 Aug. - 9:34

fortis írta:
Nekem is volt olyan tapasztalatom , hogy álmomban farkasember voltam.

Nálam a pumává válás ébrenletben kezdődött...és ébrenlétben is folytatódott...

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6466

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Áprilia Vas. 10 Aug. - 9:39

Vega-42 írta:Nekem ez a tapasztalat olyan,mintha két világ egymásba csúszott volna....mit mond az ilyen tapasztalatokról Castaneda?

Sokat ír az ébrenlétben történő állati forma felvételéről Castaneda. Át fogom ismét olvasni, mert engem is érdekel. Amire az első olvasatomból emlékszem, az az, hogy Castaneda még tanoncként azon morfondírozik - amikor a sámán tanára azt magyarázza neki, hogy ő képes varjúvá változni (mármint a tanár) -, hogy vajon kívülálló emberek is varjúnak látják ilyenkor? Tipikus materialista hozzáállás, sokat mosolyogtam rajta.  Laughing 

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6466

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Vas. 10 Aug. - 9:41

Áprilia írta:
fortis írta:
Nekem is volt olyan tapasztalatom , hogy álmomban farkasember voltam.

Nálam a pumává válás ébrenletben kezdődött...és ébrenlétben is folytatódott...
Igen , valóban . Én csupán a fizikai létben  való érzet miatt említettem meg a sajátomat , szóval amikor már nem álmodtam ,hanem fent voltam és mégsem szűnt meg az érzet .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Áprilia Szer. 13 Aug. - 11:32

Vega-42 írta:
Bár nem sok időm volt írni,de jártomban-keltemben mindig visszatért a gondolatom ehhez a témakörhöz.
Kíváncsi vagyok,nektek mi jut eszetekbe?
Van-e erőállatod,totemállatod? Milyen energiákat szabadít fel,mit szimbolizál az életedben, a szellemvilágodban?

Vega a Könyvtár zárolt részlegébe Efi betett egy ezzel kapcsolatos meditációt.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6466

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 13:20

Egyszer álmomban kentaur voltam , mit gondoltok erről ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Rhea Sylvia Vas. 17 Aug. - 16:07

Vega-42 írta:
Van-e erőállatod,totemállatod? Milyen energiákat szabadít fel,mit szimbolizál az életedben, a szellemvilágodban?

Ha totemállatról kérdezel, akkor nekem elsősorban a kutya ugrik be... Erős, fekete, okosszemű, halálig hűséges..
Nagyon-nagyon sokszor jelent meg álmaimban. Néha egyedül, néha sokadmagával, és ritka kivételtől eltekintve mindig feketén.

Az energiáit tekintve ... ?? Ha van simogatóan erős energia, hát akkor azt közvetíti!

Mit szimbolizál? Kitartást, hűséget, odaadást,  önfeláldozást, elmondhatatlanul önzetlen szeretetet, megbízhatóságot, biztonságot.

______________________________________________________
"A teljességet nem akkor éred el, amikor már nincs mit megszerezned, hanem amikor  nincs, amit el tudnának venni tőled."
(Koreai közmondás)
Rhea Sylvia
Rhea Sylvia

Hozzászólások száma : 185

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vendég Hétf. 18 Aug. - 10:17

fortis írta:Egyszer álmomban kentaur voltam , mit gondoltok erről ?

Az emberi józanság küzdelme a nyers ösztönökkel szemben.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Hétf. 18 Aug. - 11:24

Etoile írta:
fortis írta:Egyszer álmomban kentaur voltam , mit gondoltok erről ?

Az emberi józanság küzdelme a nyers ösztönökkel szemben.
Hú micsoda kifejezés , tetszik !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Veszna Vas. 12 Márc. - 19:30

Ma sokat gondolkoztam istenről. A teremtőről, Arany Atyácskáról...Mennyei Atyáról...stb...porszívózás közben..is. Smile 

Valahogy így képzelem el őt,se nő se férfi,sem öreg sem fiatal...és öreg és fiatal, nő és férfi egyszerre...és csibészes mosolya és nagyon jó humora van. Azt hiszem képtelen vagyok csak energiaként tekinteni rá töpreng 

Szimbólumok - Page 5 E0247576_1143102

Szóval így néz ki az én isten képem. A tiétek?

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1382

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Vas. 12 Márc. - 19:36

Ha Isten meglátogatna, talán egy pillangó formájában tenné. 
Szimbólumok - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS9YXVpL0Chl7XVx49C6wqbgKPBqCAHPvBN7gwUyiOPvyh6wOQ
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Veszna Vas. 12 Márc. - 19:40

fortis írta:Ha Isten meglátogatna, talán egy pillangó formájában tenné. 
Szimbólumok - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS9YXVpL0Chl7XVx49C6wqbgKPBqCAHPvBN7gwUyiOPvyh6wOQ
Erről eszembe jutott valami...de mi is....itt van valahol a fejemben...

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1382

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Veszna Vas. 12 Márc. - 19:45

Haha...a Goblin lányvigyor

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1382

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Vas. 12 Márc. - 19:46

Pedig egyszerű, a Goblin c filmben is az Isten pillangó képében jelent meg. 
Amúgy a Castaneda történetében is az erőt a pillével, azaz pillangóval párosítják. 
Én speciel a pillangó hatással kötném össze, ami végül is azt jeképezné a számomra, hogy a leg törékenyebb is előidézheti a leg keményebb hatást. 
Miért ne lehetne Isten egy pillangó képében, akinek az ereje világegyetemekre is kihathat akár.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Vas. 12 Márc. - 19:46

Veszna írta:Haha...a Goblin lányvigyor

Ja ja, pont ez is írtam neked.  öröm Nagyon jó film volt.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Veszna Vas. 12 Márc. - 19:49

fortis írta:
Veszna írta:Haha...a Goblin lányvigyor

Ja ja, pont ez is írtam neked.  öröm Nagyon jó film volt.
Jajjj...ez az ember... Very Happy

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1382

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Veszna Vas. 12 Márc. - 19:56

Szimbólumok - Page 5 Goblin-1-1483605154

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1382

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Vas. 12 Márc. - 20:04

Azt hiszem nem lehet túl jó dolog örök életűnek lenni, bár az emlékezetemet szívesen fenn tartanám életeken át.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Veszna Vas. 12 Márc. - 20:07

fortis írta:Azt hiszem nem lehet túl jó dolog örök életűnek lenni, bár az emlékezetemet szívesen fenn tartanám életeken át.

Már a mostani életemben lévő időszakaszok is olyanok,mintha egy másik életből lenne...

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1382

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Veszna Hétf. 20 Márc. - 19:52

Ma kezdődött az asztrológiai Újév!
Happy New Year! Very Happy 
Most kezdődik a Nap éve:

Az asztrológiában a Nap a vitalitás, az élet, az energia, az öntudat, a teremtő eszme, a tiszta gondolat, az egyéniség jelölője.
A Nap évében minden arra irányul, hogy fejlesszen bennünket, hogy tudatosuljanak bennük képességeink és az ebből fakadó lehetőségeink.
Végre kimondhatjuk, amit gondolunk!




Az életet adó Nap a tudatosságot, az élni akarást és a bennünk rejlő kreativitást jelenti az asztrológiában. Az optimizmus és a bölcsesség jelképeként ez a fénylő pont az univerzumban, ami ősidők óta biztosan szemléli a világot és segít az embereknek a helyes út kiválasztásában. A Nap az egónk, amely ugyanakkor fegyelemre tanít és türelemre int minket. Az ösztönös viselkedés helyett pedig a kimértséget, visszafogottságot tükrözi, ám arra késztet majd, hogy az érzelmeinket nyugodtan mutassuk ki a külvilág felé. A bolygók királyaként is emlegetik, így a maszkulin energiák legfőbb forrásaként is tekinthetünk rá. Jelképei továbbá a cselekvő, teremtő, sugárzó, fénylő, melegítő szétáradó tulajdonságok. Fizikai testben a szívet, az ereket, a gerincoszlopot, a szemet és általában az életerőt jelképezi.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1382

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Veszna Szer. 22 Márc. - 15:45

Szimbólumok - Page 5 109794294a8a86953d3c6ecebde9fbab

„Tendzsó tenge juiga dokuszon” - A mennyben és a földön csak egy létezik belőlem.

Ez a szöveg Miyavi karján található,a sok-sok többi mellett Very Happy
Tegnap este óta ezen gondolkozom, bennragadt a fejemben.
Ez egy átírt szöveg Buddhától, lehetne művészi önkifejezés, de nála egy kicsit több annál. 19 évesen került olyan helyzetbe a lelki élete, amikor döntenie kellett melyik utat válassza...szerencsére itt maradt lányvigyor mert akkor kit hallgatnék nyakra főre, vagy kinek a szövegei gondolkoztatnának el? Shocked
Így ez a mondat mementóként, örök emlékként a karján maradt....

...és amiért írok erről, az az, hogy az elmúlt években ezt felejtettem el, és meglapultam egy kő alatt...
Én én vagyok, mindenféle szégyenkezés nélkül, ugyanolyan "elcseszetten" mint akárki más-és ezzel együtt ugyanolyan"istenien" mint akárki más.

Szégyen fog el, ha arra gondolok, mit megengedtem másoknak, hogyan bánjanak velem-eladtam magam morzsákért, egy csepp szeretetért...és ezt nem büszkeségből írom, hanem látom mennyire nem tiszteltem magam...és magamban az isteni részt!
Jó lecke volt! Nektek elmondom, kissé szánalmas ez a "szörnyeteg" bennem...őt kell megszelídítenem...

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1382

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Szer. 22 Márc. - 16:02

semleges

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vendég Szer. 22 Márc. - 16:07

Ügyes vagy! yes

(Nicsak, nem pont ezt írta Mayra is, amiről te beszélsz? Shocked )

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Blueeye Szer. 22 Márc. - 17:00

Veszna írta:Ma kezdődött az asztrológiai Újév!
Happy New Year! Very Happy 
Most kezdődik a Nap éve:

Az asztrológiában a Nap a vitalitás, az élet, az energia, az öntudat, a teremtő eszme, a tiszta gondolat, az egyéniség jelölője.
A Nap évében minden arra irányul, hogy fejlesszen bennünket, hogy tudatosuljanak bennük képességeink és az ebből fakadó lehetőségeink.
Végre kimondhatjuk, amit gondolunk!




Az életet adó Nap a tudatosságot, az élni akarást és a bennünk rejlő kreativitást jelenti az asztrológiában. Az optimizmus és a bölcsesség jelképeként ez a fénylő pont az univerzumban, ami ősidők óta biztosan szemléli a világot és segít az embereknek a helyes út kiválasztásában. A Nap az egónk, amely ugyanakkor fegyelemre tanít és türelemre int minket. Az ösztönös viselkedés helyett pedig a kimértséget, visszafogottságot tükrözi, ám arra késztet majd, hogy az érzelmeinket nyugodtan mutassuk ki a külvilág felé. A bolygók királyaként is emlegetik, így a maszkulin energiák legfőbb forrásaként is tekinthetünk rá. Jelképei továbbá a cselekvő, teremtő, sugárzó, fénylő, melegítő szétáradó tulajdonságok. Fizikai testben a szívet, az ereket, a gerincoszlopot, a szemet és általában az életerőt jelképezi.

yes

Nagyszerű. Én meg oroszlán vagyok. lányvigyor

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 5 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.