Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szimbólumok

+6
Méhecske
Blueeye
Áprilia
Mayra1
fortis
Vega-42
10 posters

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vendég Szer. 23 Júl. - 10:32

Igen, beszélgettük ezt is de, az idő rövidke volt és az agy szelektál....kicsit szemlélnénk nagyon sok közöst vélhetőleg találnánk is egymásban...itt... erről beszélek, s mivel érzem a "tisztaságát" nem is tudom elhallgatni....KELLENE?
 Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Szer. 23 Júl. - 11:26

Nincs miért elhallgatni .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11340

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Szer. 23 Júl. - 19:38

Rhea Sylvia valahol írt nekem, de sehol nem találom  No 

Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Mayra1 Szer. 23 Júl. - 20:02

Vega-42 írta:Rhea Sylvia valahol írt nekem, de sehol nem találom  No 


(( volt egy hozzászólás, amiben Tőlem kérdezett Áprilia. Két honap után találtam meg.))

Ne csüggedj, itt van valahol.  öröm 

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Szer. 23 Júl. - 20:02

Rhea Sylvia

...olyan nevet választottál, vagy ő választott téged, mint egy nagykabátot...ami nem hagy kételkedni...
Rhea,a Magna Mater.
..aki az idővel frigyre lépve életet ad titokban az istenek urának, a titokzatos Árkádiában.

Szimbólumok - Page 4 Arkadiai-pasztorok--1638.--olaj--vaszon.-louvre--parizs-

...a kép Árkádiáról készült...és egyes könyvek szerint egy misztériumot rejt....

...a Sylvia annyit tesz, az erdőből jövő, származó...ez az én szimbólum rendszeremben azt jelenti, olyan vagy mint egy szent őz, aki ha úgy gondolja, megmutatja magát-de tudd a varázsszót, de legalábbis legyen nálad egy ezüst kötél...mert elnyeli újra a rejtély....

A kérdés nem az ebben az esetben, én mit gondolok,hanem egy rejtvény:miért?!
Rhea Sylvia/Maja/Shangri La

Szimbólumok - Page 4 Rhea

Szimbólumok - Page 4 04e9b479965a953f736967921223b75b
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Mayra1 Szer. 23 Júl. - 20:57

Hű!
Ez valami fantasztikus!

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Rhea Sylvia Szer. 23 Júl. - 22:10

Vega-42 írta:Rhea Sylvia

...olyan nevet választottál, vagy ő választott téged, mint egy nagykabátot...ami nem hagy kételkedni...
Rhea,a Magna Mater.
..aki az idővel frigyre lépve életet ad titokban az istenek urának, a titokzatos Árkádiában.

...a Sylvia annyit tesz, az erdőből jövő, származó...ez az én szimbólum rendszeremben azt jelenti, olyan vagy mint egy szent őz, aki ha úgy gondolja, megmutatja magát-de tudd a varázsszót, de legalábbis legyen nálad egy ezüst kötél...mert elnyeli újra a rejtély....

A kérdés nem az ebben az esetben, én mit gondolok,hanem egy rejtvény:miért?!
Rhea Sylvia/Maja/Shangri La

Nos, ott a pont kedves Vega! Csodálatosan összehoztad.

Valóban a  név választott engem többszörösen is, mert  sokáig csak távolról ismerkedtem vele. Aztán amikor többedszerre is belebotlottam, úgy döntöttem, elfogadom.   Ami ennyire az enyém akar lenni, azt el kell fogadni kérdés, kétely nélkül.   Most már teljesen a magaménak érzem, mást el sem tudnék képzelni, szeretem.

Éppen mint az avatarom, amit szinte nem is kerestem, egyszer csak hirtelen megjelent  előttem és tudtam, rám várt. Soha nem cserélném másra, annyira hozzám tartozik.

Köszönöm thanks


A hozzászólást Rhea Sylvia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 23 Júl. - 22:15-kor.

______________________________________________________
"A teljességet nem akkor éred el, amikor már nincs mit megszerezned, hanem amikor  nincs, amit el tudnának venni tőled."
(Koreai közmondás)
Rhea Sylvia
Rhea Sylvia

Hozzászólások száma : 185

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Szer. 23 Júl. - 22:12

Folytasd Vega jó kis játéknak tűnik ez .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11340

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Szer. 23 Júl. - 22:23

Vega elmondanád majd , hogy mi jut az eszedbe , ha ezt a nevet hallanád ?
ShadowRun
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11340

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Csüt. 24 Júl. - 0:51

fortis írta:Vega elmondanád majd , hogy mi jut az eszedbe , ha ezt a nevet hallanád ?
ShadowRun

Nem tudom fortis, semmi jó. Kb. mint az avatarod...de nem vagyok varázsló nono) 
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Júl. - 6:53

Vega-42 írta:
fortis írta:Vega elmondanád majd , hogy mi jut az eszedbe , ha ezt a nevet hallanád ?
ShadowRun

Nem tudom fortis, semmi jó. Kb. mint az avatarod...de nem vagyok varázsló nono) 

Azt hiszem beletaláltál , valóban engem neveztek így .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11340

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Júl. - 8:12

Rhea Sylvia írta:

Nos, ott a pont kedves Vega! Csodálatosan összehoztad.

Valóban a  név választott engem többszörösen is, mert  sokáig csak távolról ismerkedtem vele. Aztán amikor többedszerre is belebotlottam, úgy döntöttem, elfogadom.    Ami ennyire az enyém akar lenni, azt el kell fogadni kérdés, kétely nélkül.   Most már teljesen a magaménak érzem, mást el sem tudnék képzelni, szeretem.

Éppen mint az avatarom, amit szinte nem is kerestem, egyszer csak hirtelen megjelent  előttem és tudtam, rám várt. Soha nem cserélném másra, annyira hozzám tartozik.

Köszönöm thanks

Szerintem illik hozzád a neved Sylvia .
De a fentebb írottakkal nem biztos , hogy maradéktalanul egyet tudnék érteni . Azt írod , hogy csak távolról ismerkedtél vele . Nos ha egyszer megragadott téged ez a név , annak oka lehetett az is , hogy te magad is megragadhattad már tudat alatt ezt a nevet . A későbbiekben meg már a vonzás hatalma lépett életbe ami azt jelenti ez esetben , hogy a név bevonzott a számodra olyan történeteket ahol egyre gyakrabban találkozhattál vele .
Tehát úgy vélném a nevet te választottad még ha esetleg tudat alatt is , és nem biztos , hogy csupán a hangzása miatt , hanem azért , amit a név maga képviselt .  
Ha bele gondolsz a különböző ősi kultúrákban is a név egy jelzőt takart , így ennek módján egy ilyen különös név is különös jelzőt hord magában a modern ember számára . Tehát mondhatnám , ha esetleg nem is tudatosan , de valahol mélyen benned élhet egy vágy , olyanná lenni , mint a név eredeti gazdája , és tulajdonképpen kaphatsz is belőle olyan jellem vonásokat amik abba az irányba igazítanak .
Tehát ezzel azt szerettem volna kifejezni , hogy igazság szerint nem a név , hanem mindig az ember az aki választ .
Persze vannak más esetek , amikor az ember kapja a nevét , a már fent említett ősi kultúrákra is hivatkozva , ahol egy egy jellemvonás vagy hasonulat miatt az emberre ráaggatnak egy nevet , ami annak tulajdonságait hordhatja magában .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11340

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Rhea Sylvia Csüt. 24 Júl. - 8:16

Vega-42 írta:Rhea Sylvia

...olyan nevet választottál, vagy ő választott téged, mint egy nagykabátot...ami nem hagy kételkedni...
Rhea,a Magna Mater.
..aki az idővel frigyre lépve életet ad titokban az istenek urának, a titokzatos Árkádiában.

...a Sylvia annyit tesz, az erdőből jövő, származó...ez az én szimbólum rendszeremben azt jelenti, olyan vagy mint egy szent őz, aki ha úgy gondolja, megmutatja magát-de tudd a varázsszót, de legalábbis legyen nálad egy ezüst kötél...mert elnyeli újra a rejtély....

A kérdés nem az ebben az esetben, én mit gondolok,hanem egy rejtvény:miért?!
Rhea Sylvia/Maja/Shangri La


Többször is leírtam már (bár azóta valószínűleg törölve lett), hogy nagyon érdekel és nagyon szeretem a mitológiát, a történelmet. Így volt lehetőségem Rea és Kronos frigyéről,  és a nászukból fogant hat titánról olvasni, akik közül az Arkadiában titokban született  Zeus lett később az istenek ura.

Sylviáról, mint Silvanus erdőisten titokzatos és rejtélyes  hugáról több helyütt is olvastam, így volt róla is tudomásom.

Azonban az egyesített névvel csak egy helyen, a római mitológiában olvastam, de ez volt a meghatározó találkozásom ezzel a névvel, illetve  viselőjének történetével.
Alba Longa királyának  - Numitornak - volt egy szépséges leánya, aki egyesítette magában az időtlen szépséget az ártatlan, szűziesen tiszta élettel. Numitor öccse minden erővel meg akarta szerezni bátyjától a trónt, ezért rávette, hogy  adja leányát az otthon,  család,  és a szeretet   istennőjének (Vesta) szolgálatába. (A Vesta papnők szent fogadalmat tesznek a szűzies életre és tisztaságuk megőrzésére, egész életüket Vesta lángjának őrzésének szentelik).
Numitor királyt álnok öccse ezután hamarosan megfosztotta a tróntól. Ám jóslatot kapott, hogy az így elnyert koronától és hatalmától egy farkas által táplált ikerpár fogja megfosztani.

Rhea Sylvia  Vesta-szűzként élte az életét, amikor  - Őt egy forrás mellett megpillantva -  lángra lobbantotta  Mars hadisten szerelmét, és nászukból iker gyermekek születtek.

A gyermeket születéséről tudomást szerzett az új király, ezért Rhea Sylviát  és az újszülött ikreket   folyóba dobatta. Azonban a folyó az ikreket rejtő teknőcskét a partra sodorta.  Mars isten szent madara (a harkály)  egy anyafarkast terelt arra, aki a síró csecsemőket szoptatta  mindaddig, amíg egy pásztor rájuk  talált,  hazavitte és felnevelte őket.

Hosszú idő elteltével a két ifjú pásztor tudomást szerzett királyi eredetéről és több győztes párharc után  trónbitorló nagybátyjukat letaszította a trónról, a száműzött Numitor királyt visszaültette jogos helyére és  új városállamot hoztak létre. Ők voltak Róma alapítói -  Romulus és Remus.

Vega-42 írta:

A kérdés nem az ebben az esetben, én mit gondolok,hanem egy rejtvény:miért?!
Rhea Sylvia/Maja/Shangri La

Biztosan nem ez a válasz a  névválasztási kérdésre, ez csak egy eszmefuttatás volt a részemről - a miértre én sem tudom a választ....

______________________________________________________
"A teljességet nem akkor éred el, amikor már nincs mit megszerezned, hanem amikor  nincs, amit el tudnának venni tőled."
(Koreai közmondás)
Rhea Sylvia
Rhea Sylvia

Hozzászólások száma : 185

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Rhea Sylvia Csüt. 24 Júl. - 8:55

fortis írta:


... Nos ha egyszer megragadott téged ez a név , annak oka lehetett az is , hogy te magad is megragadhattad már tudat alatt ezt a nevet . A későbbiekben meg már a vonzás hatalma lépett életbe ami azt jelenti ez esetben , hogy a név bevonzott a számodra olyan történeteket ahol egyre gyakrabban találkozhattál vele .
Tehát úgy vélném a nevet te választottad még ha esetleg tudat alatt is , és nem biztos , hogy csupán a hangzása miatt , hanem azért , amit a név maga képviselt .  
Ha bele gondolsz a különböző ősi kultúrákban is a név egy jelzőt takart , így ennek módján egy ilyen különös név is különös jelzőt hord magában a modern ember számára . Tehát mondhatnám , ha esetleg nem is tudatosan , de valahol mélyen benned élhet egy vágy , olyanná lenni , mint a név eredeti gazdája , és tulajdonképpen kaphatsz is belőle olyan jellem vonásokat amik abba az irányba igazítanak .
Tehát ezzel azt szerettem volna kifejezni , hogy igazság szerint nem a név , hanem mindig az ember az aki választ .
Persze vannak más esetek , amikor  az ember kapja a nevét , a már fent említett ősi kultúrákra is hivatkozva , ahol egy egy jellemvonás vagy hasonulat miatt az emberre ráaggatnak egy nevet , ami annak tulajdonságait hordhatja magában .

Igen olvastam arról, hogy van olyan, amikor a "név választ", és arról is olvastam, hogy van amikor a leszülető lélek dönt a nevéről.
Ami pedig a tulajdonságokat megtestesítő névválasztást illeti,  hát igen, erről is nagyon sokat olvastam. Ahogy találóan írtad, ez legtöbb esetben az ősi kultúrákra volt jellemző, de a hazai népi hagyományt alapul véve nálunk elég is gyakori volt, még a XX. század elején is.

Összességében egyet tudok érteni a fejtegetéseiddel.


A hozzászólást Rhea Sylvia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 24 Júl. - 12:23-kor.

______________________________________________________
"A teljességet nem akkor éred el, amikor már nincs mit megszerezned, hanem amikor  nincs, amit el tudnának venni tőled."
(Koreai közmondás)
Rhea Sylvia
Rhea Sylvia

Hozzászólások száma : 185

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Júl. - 9:05

Amúgy tényleg fura ez az egész . ha az ember eldöntheti , hogy mikor hol és kihez fog megszületni , akkor lehet a nevét is már maga választotta . Ez azért fura , mert itt a szülők meg mit törik a fejüket , hogy milyen neve legyen ha fiú lesz és milyen ha lány . Ha ezt veszem alapul , még az sem lenne kizárt , hogy a szülők általi név kiválasztása egy sugallat lehet a megszületendőtől , vagy egy telepatikus kommunikáció .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11340

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Rhea Sylvia Csüt. 24 Júl. - 9:11

fortis írta:Amúgy tényleg fura ez az egész . ha az ember eldöntheti , hogy mikor hol és kihez fog megszületni , akkor lehet a nevét is már maga választotta .  Ez azért fura , mert itt a szülők meg mit törik a fejüket , hogy milyen neve legyen ha fiú lesz és milyen ha lány . Ha ezt veszem alapul , még az sem lenne kizárt , hogy a szülők általi név kiválasztása egy sugallat lehet a megszületendőtől , vagy egy telepatikus kommunikáció .

Jut eszembe, munkahelyemen egyik "lányom" pici babát várt és végig az éppen akkoriban futó Big Brader egyik sztárjáról, a neki annyira szimpatikus Renatóról akarta elnevezni a születendő fiát.
Aztán a szülőszobán a kisfiú nevét tudakoló szülésznőnek mégis a  Patrik nevet mondta be, és a hirtelen változásra később maga sem tudott magyarázatot adni.  gondolkodik derűs 

______________________________________________________
"A teljességet nem akkor éred el, amikor már nincs mit megszerezned, hanem amikor  nincs, amit el tudnának venni tőled."
(Koreai közmondás)
Rhea Sylvia
Rhea Sylvia

Hozzászólások száma : 185

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Júl. - 9:40

Ugye - ugye , na ez az !  taps 
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11340

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Csüt. 24 Júl. - 20:58

efi

Szimbólumok - Page 4 Tumblr_mfpcv1WWf71qc0cxpo1_500

Szimbólumok - Page 4 Sphinx-2

Szfinx/Akasha krónika

...állítólag a Szfinx eredeti neve HUN....a környező arabok most is Abul HUN-nak hívják....(Hun Atyácska)
...ugye azért értékeled ezt az információt? Wink
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Júl. - 21:32

A felső kép a Végtelen történetre emlékeztet . Amúgy nagyon jó , hogy hoztad Vega , ez a Hun atya téma nagyon érdekes .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11340

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Csüt. 24 Júl. - 21:45

fortis írta:A felső kép a Végtelen történetre emlékeztet . Amúgy nagyon jó , hogy hoztad Vega , ez a Hun atya téma nagyon érdekes .

...jól látod,onnan van öröm 
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vendég Csüt. 24 Júl. - 22:25

Nagyon megtisztelő!  öröm  Nagyon vonz a szfinx titokzatossága! És a kép is nagyon jó. Tökéletesen visszaadja a sejtelmességet, titokzatosságot, numinozitást!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vendég Csüt. 24 Júl. - 22:50

Köszi a képeket, amiket az ablakainkba raktál. Annyira jó mindegyik!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Csüt. 24 Júl. - 22:52

efi írta:Köszi a képeket, amiket az ablakainkba raktál. Annyira jó mindegyik!

 kukk ma írni szerettem volna...de annyira megfájdult a könyököm...hogy csak kattintgatok...
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vendég Csüt. 24 Júl. - 23:00

De ez annyira kedves! Hogy mindenkinek ajándékot hozol, nem is akármilyet!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Csüt. 24 Júl. - 23:01

efi írta:De ez annyira kedves! Hogy mindenkinek ajándékot hozol, nem is akármilyet!

...ti is gondoltatok rám,amikor nem voltam itt! keblemre 
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Csüt. 24 Júl. - 23:02

Mayrának nincs ablaka:

Szimbólumok - Page 4 Tumblr_licxtxSRwW1qgi91to1_500
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 24 Júl. - 23:21

Köszönöm Vega! Szívem minden szeretetével.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty ERŐÁLLAT

Témanyitás  Vega-42 Szer. 6 Aug. - 10:52

Etoile hozta fortis "házába" ezt a linket.

http://www.nlcafe.hu/ezoteria/20060816/eroallatod_es_eleted/

Bár nem sok időm volt írni,de jártomban-keltemben mindig visszatért a gondolatom ehhez a témakörhöz.
Kíváncsi vagyok,nektek mi jut eszetekbe?
Van-e erőállatod,totemállatod? Milyen energiákat szabadít fel,mit szimbolizál az életedben, a szellemvilágodban?
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Vega-42 Szer. 6 Aug. - 11:10

Még régebben kértem a "fentieket",mutassák meg álmomban mi a totemállatom.
Álmomban egy gyönyörű havas hegységet láttam,óriási hegyormokkal. Kinn álltam a hegygerincen,onnan figyeltem,hogy valami közelít a levegőben. Lehengerlő erővel jött,mint egy gyorsvonat. Amikor majdnem értelmezhetővé vált a formája, a figyelmem kettéoszlott. Egyszerre voltam én, a hegygerincen álló Vega, és a felém robogó fekete SÁRKÁNY. Éreztem a benne gyülemlő erőt, energiát,illetve láttam kívülről a kemény pikkelyein megcsillanó napfényt.

A második találkozásom egy álom volt, ami nagyon megviselt.
Az ágyamban feküdtem,épp mint elalváskor,amikor lassan kivettem,hogy a fejem  felett van valami. Egyre közelebb ereszkedett.  Kb.száz kígyó lehetett,fejüknél összekötve egy csomóban, a farkuk szanaszét csapkodott,gondolom szabadulni próbáltak. Na ez a tömeg lassan leereszkedett az arcomra, én iszonyú sikoltozásba kezdtem....és elájultam.

A harmadik üzenet is egy álom volt. Nagyon rövid történet,már meséltem:a bal tarkómon hátulról megmarta egy fehér óriási kobra. Nagyon fájt, még reggel is éreztem azt az egy pontot.

Más állattal a szellem illetve az álomvilágban sosem volt szerencsém, így azt gondolom valami gyíkféle az én erőállatom.  Wink
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  fortis Szer. 6 Aug. - 11:28

Jó , hogy így fel tudod idézni Vega ! Lehet el kellene olvasnod azt a könyvet ami az Etoile általi link ajánlásában volt . Azzal szűkíteni lehetne  a kört . Én már kerestem , de nem találtam free letölthetőséget . 
Nekem nincs ilyen szerencsém , mert annyiféle állat voltam már álmomban és sárkány is hasonlóképpen ahogyan te magad is leírtad . 
Egyetlen egy olyan álmom volt ami kifejezetten totemállatokról szólt , hogy kinek mi lehet a totem állata , de az enyém nem egy földi szerzet volt . Legalábbis fogalmam sincs , hogy mi lehetett az , az indiánok Muhehung-nak hívták  és mindenki hanyat homlok menekült amikor meglátták . .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11340

Vissza az elejére Go down

Szimbólumok - Page 4 Empty Re: Szimbólumok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.