Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

szerepjáték- technikai kérdések

+5
zplus
fortis
Áprilia
opos
Greywolf
9 posters

9 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Május - 21:44

Egy kis emlékeztető . 


Volna kedvetek szerepjátékot játszani ? 
Ezt a topikot csak akkor tartom meg , ha a válaszotok igen . 
A játék lényege az volna , hogy mi kalandorok elindulunk egy  találkozási pontból valamerre és a történethez mindenki hozzáteszi amit éppen lát , vagy gondol . Aki épp nincs jelen a fórumon , azaz nem ír , azt úgy tekintenénk  mintha jelen volna a történetben , csak éppen  passzív résztvevőként . 
Tehát a csoport együtt maradna . 
A játékhoz viszont jó lenne tudni kik vennének benne részt , mert a fórum létszáma ugye nem azonos az aktív tagokéval . Aki viszont részt venne , az vállalja azt , hogy egy héten legalább egyszer benéz és valamilyen formában megnyilvánul a játékban .  Tehát ír hozzá , de ehhez viszont feltétlenül el kellene olvasnia az előzményeket , hogy tisztában legyen a kaland folyásával . 
Egyéb szabályokat még fel kéne hozni , mint pl egy bejegyzés azaz megnyilvánulás mekkora terjedelmű lehet , mert az elrontaná a játékot , ha valaki mondjuk oldalakat írna . 
Szóval volna kedvetek ? Minimum létszám legalább 3-4 fő . " 


Ezzel a kis emlékeztetővel arra akartam utalni , hogy ha van rá lehetőség és a távollét nem indokolt , akkor aki nem akarja folytatni a játékot az jelezze , mert ez esetben kiírjuk a kalandból . 
Véleményem szerint heti egy mondat nem a világ  a legelfoglaltabb embernek is megoldható . 


Vegyétek emlékeztetőnek csak annak szántam , hogy mit is vállaltunk . 

Opos május 11
Zplus május 17
Most május 25 van

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 27 Május - 7:00

Lenne egy kényes kérdésem . 
Elek az apát még a történet elején úriasan távozott a csapatból . ( Elég tisztességesnek tartottam , hogy belekóstolt  , de szólt , hogy ezt nem tudja vállalni ) 
Szeretném ha elmondanátok a véleményeteket , hogy Opost és Zplust végig magunkkal vigyük e a történetben úgy , hogy tulajdonképpen látszólag nincsenek jelen  , nem tesznek hozzá a játékhoz . Valószínűnek tartom , hogy vagy a kedv , vagy az idő nem alkalmas a számukra .   ( Talán túlzott elfoglaltság ) Gondoltam , hogy talán a heti egy mondat belefér , de ezek szerint nem . 
Szóval két lehetőség volna  . Vagy visszük őket tovább , vagy le kell , hogy maradjanak valamilyen indokból kifolyólag . 
Úgy gondolnám , hogy egy olyan epizódhoz értünk , ahol választani kellene . 
Ha tovább visszük őket tulajdonképpen akkor ezt Elekkel is megtehettük volna . 
Szóval mit gondoltok , hogy lenne célszerű tovább ?
Természetesen én szeretném , ha maradnának , de hát egyikőjük sem nyilatkozott arról  , hogy ők hogyan  gondolják .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 27 Május - 8:01

fortis írta:
Ha tovább visszük őket tulajdonképpen akkor ezt Elekkel is megtehettük volna .

Nem tehettük volna meg, mert Elek még az elején kifejezetten szólt, hogy nem vesz részt.
A többieknél meg még csak most érkezett el ez az idő, hogy kérdésessé vált a részvételi szándékuk.
Mondjuk, ha olyanokat írsz be fortis, hogy zplus-szal összebújok....lehet, hogy megijedt. Very Happy

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 27 Május - 8:38

Áprilia írta:
fortis írta:
Ha tovább visszük őket tulajdonképpen akkor ezt Elekkel is megtehettük volna .

Nem tehettük volna meg, mert Elek még az elején kifejezetten szólt, hogy nem vesz részt.
A többieknél meg még csak most érkezett el ez az idő, hogy kérdésessé vált a részvételi szándékuk.
Mondjuk, ha olyanokat írsz be fortis, hogy zplus-szal összebújok....lehet, hogy megijedt. Very Happy

Hááát a hideg sok mindent kihoz az emberből . Ha arról volna szó amúgy , hogy fázzon az ember , vagy oda bújjék , magam sem vacilálnék . 
Mondjuk jobb lett volna ha ő írt volna ilyesmit és nem én , ha elvetettem volna a sulykot akkor bocsánat  .
Na szóval vihetjük őket magunkkal , csak szerettem volna tudni ti hogyan gondolnátok ? ha senki sem említi őket , hogy ott volnának , akkor olyan , mintha nem is lennének . Szóval ez egy plusz feladat lesz a számunkra ez esetben , hogy felruházzuk őket cselekedetekkel és párbeszédekkel egyaránt . Amúgy meg jó lett volna , ha mindenki magát adja , mert nem biztos , hogy amit én ruházok rájuk azt maguk is úgy gondolnák , így létrejöhet egy hamis személyiség ami nem biztos , hogy annyira jó .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 27 Május - 8:42

fortis írta:
nem biztos , hogy amit én ruházok rájuk azt maguk is úgy gondolnák , így létrejöhet egy hamis személyiség ami nem biztos , hogy annyira jó .

Ezért írtam korábban, hogy legalább arra ne ruházz semmit, aki jelen van (pl. én. Az összebújással rám is ruháztál...csak épp nem ruhát. Laughing )

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 27 Május - 9:19

Áprilia írta:
fortis írta:
nem biztos , hogy amit én ruházok rájuk azt maguk is úgy gondolnák , így létrejöhet egy hamis személyiség ami nem biztos , hogy annyira jó .

Ezért írtam korábban, hogy legalább arra ne ruházz semmit, aki jelen van (pl. én. Az összebújással rám is ruháztál...csak épp nem ruhát.  Laughing )

Na jó hát  nem egészen úgy gondoltam , hanem mintha élesben menne .  Aztán lehet igazad van és meztelenül egy hálózsákban az ember jobban át tudja melengetni a másikat , mintha tetőtől talpig beöltözve tenné ugyan ezt egy pokróc alatt .  befog Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 27 Május - 9:24

A testmeleg melegít a legjobban, bár von némi kivetnivalót maga után. röhögőgörcs

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 27 Május - 9:32

Áprilia írta:A testmeleg melegít a legjobban, bár von némi kivetnivalót maga után. röhögőgörcs
Very Happy Very Happy legalább nem unalmas .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 27 Május - 9:35

Lekicsinyíted a kardos képet? Köszi
Meg az az élő fa is túl nagy...

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 27 Május - 9:40

Áprilia írta:Lekicsinyíted a kardos képet? Köszi
Meg az az élő fa is túl nagy...

Kérned sem kell .  öröm Amit nagynak vélek automatikusan csinálom .
Mondjuk képfeltöltő oldalra teszem , nem tudom mennyire tartósak az ilyen feltöltések , lehet egy idő után elvesznek , nem tudom .  töpreng

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  zplus Szer. 27 Május - 16:33

fortis írta:Lenne egy kényes kérdésem . 
Elek az apát még a történet elején úriasan távozott a csapatból . ( Elég tisztességesnek tartottam , hogy belekóstolt  , de szólt , hogy ezt nem tudja vállalni ) 
Szeretném ha elmondanátok a véleményeteket , hogy Opost és Zplust végig magunkkal vigyük e a történetben úgy , hogy tulajdonképpen látszólag nincsenek jelen  , nem tesznek hozzá a játékhoz . Valószínűnek tartom , hogy vagy a kedv , vagy az idő nem alkalmas a számukra .   ( Talán túlzott elfoglaltság ) Gondoltam , hogy talán a heti egy mondat belefér , de ezek szerint nem . 
Szóval két lehetőség volna  . Vagy visszük őket tovább , vagy le kell , hogy maradjanak valamilyen indokból kifolyólag . 
Úgy gondolnám , hogy egy olyan epizódhoz értünk , ahol választani kellene . 
Ha tovább visszük őket tulajdonképpen akkor ezt Elekkel is megtehettük volna . 
Szóval mit gondoltok , hogy lenne célszerű tovább ?
Természetesen én szeretném , ha maradnának , de hát egyikőjük sem nyilatkozott arról  , hogy ők hogyan  gondolják .

(ezt az autós kollégáknak irtam ma..)


Nincs ingyen semmi se.. az autó adatainak átiratásával azt hittem, le van zárva a fejezet (én kis naiv).
Pénteken délután kézhezkaptam egy kék boritékos levelet (nálunk a hivatalos levelek kék szinűek nagy pöcsétekkel- személyes kézbe szóló átvétellel). Egy idézés volt a rendőrségről, (előző nap) csütörtök délelőtt 10 órára   Laughing  töpreng

Bementem  ma reggel: adat-pótlás (igy mondják szaknyelven a HM1P-t : Hiányzik Még 1 Papir)
HM1P témája: mi alapján irták át a régi-hibás-adatokat újra? Még pontosabban: honnan szedték, hogy a CS motor 37kw-os, nem pedig 61 és 1584köb, nem pedig 1600 (divatkatalógusból wazze.. Very Happy

A technikai vizsgálatot (anno-április elején) végző mester kinyomozta, hogy Vw-márkához ki adhat ki hivatalos dokumentációt (amit el is ismernek a rendőrségen..)


Már csak az elektronikus igazolványt és a kocsikönyvet ki kell nyomtattatni, majd be kell szkennelni ( Shocked ?)és el kell küldeni (plusz 25euró dinár-ellenértékét) - Vogonizmus..(a bürökratikus akta- és papirtologatás egy szóval)   Shocked

Hogy valami jó is legyen a mai napban: voltam az autóüvegezőnél (mondjuk kezdhettem volna nála a pánik helyett)- azt mondta, hogy a gumik JÓK és nyugodt szivvel vissza fogja rakni, ha a lakatolás meglesz (igaz 40 euróba fog kerülni a hat ablak sétáltatása)- most már csak a letekerhető ablakokra kell új gumikat vadászni..  

peace


A hozzászólást zplus összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 3 Jún. - 8:58-kor.

______________________________________________________
"Every day sends future to past, every step brings me closer to my last"
zplus
zplus

Hozzászólások száma : 137

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  zplus Szer. 27 Május - 16:36

fortis írta:
Áprilia írta:A testmeleg melegít a legjobban, bár von némi kivetnivalót maga után. röhögőgörcs
Very Happy Very Happy legalább nem unalmas .

yes

______________________________________________________
"Every day sends future to past, every step brings me closer to my last"
zplus
zplus

Hozzászólások száma : 137

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 27 Május - 16:41

Azta ! Nem lehet könnyű felétek . 
Gondolom ezt azért írhattad ide , hogy lássuk elfoglaltságod okát , de amúgy írhattad volna a csevegőbe .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 27 Május - 16:42

zplus írta:
fortis írta:
Áprilia írta:A testmeleg melegít a legjobban, bár von némi kivetnivalót maga után. röhögőgörcs
Very Happy Very Happy legalább nem unalmas .

yes

yes

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 27 Május - 19:17

Már nem azért fortis, de hagyhattál volna némi esélyt a másik csapatnak arra, hogy a Nilka-féle utazást ők írják le, hiszen ők vesznek részt benne. anger
A vízcsapból is mi folyunk! Nilkáék késő este szoktak írni! Azt hittem, kibírod addig....esélyt sem adsz nekik.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Szer. 27 Május - 19:22

sztem Opos ritka vendég errefelé, nem arról van szó, hogy nem akar játszani, hanem arról, hogy Fortis türelmetlen.
nem mindenki írkászik be naponta többször.
Zplus sem írt olyan régen, és igenis vannak húzósabb hetei mindenkinek.

szóval sztem vigyük magunkkal őket, amíg újra errefelé nem tévednek.
kiírni csak akkor írjunk ki vkit, ha az kifejezetten kéri.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Szer. 27 Május - 19:23

Áprilia írta:Már nem azért fortis, de hagyhattál volna némi esélyt a másik csapatnak arra, hogy a Nilka-féle utazást ők írják le, hiszen ők vesznek részt benne. anger
A vízcsapból is mi folyunk! Nilkáék késő este szoktak írni! Azt hittem, kibírod addig....esélyt sem adsz nekik.

geeezzz... haragszik a kastély miatt. yes

Fortis, annyit viszont kérnék, ha nem baj, hogy légyszi a kapuból való kilépési sorrenden szerkesztéssel módosíts annyit, hogy én léptem ki utolsónak.
...ugyanis vkinek le is illik zárni azt a kaput, és így nem fogunk egymáshoz klappolni.
lányvigyor

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  zplus Szer. 27 Május - 21:43

A történet nagyon jó (-olvasni is)  yes

Áprilia: Ez (percre) pontosan fél nappal később jött velem szemben egy másik folyamban (pont mielőtt elolvastam volna a másfél oldal lemaradásomat a történetben befog )

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 11244711_927623373924601_3386794102515217713_n

(ezt meg csak úgy.. vers mindenkinek- avagy a hülyeség is úgy jó, ha komolyan csinálják  Very Happy)
https://youtu.be/yPIZg1cWO-I

______________________________________________________
"Every day sends future to past, every step brings me closer to my last"
zplus
zplus

Hozzászólások száma : 137

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Greywolf Szer. 27 Május - 22:52

Az én szerepemet kissé másként képzeltem el ebben a történetben és örülnék neki, ha lehetőségem lenne az én karakteremet magamnak mozgatni. Jó ez a játék, de kérlek Fortis, hogy hadd irányítsam én a saját szálamat. Elég aktív vagyok most a történetben.
Nem kell sok változtatás hozzá, csak annyit kérek, hogy töröld ki azt az egy sort, ami rám vonatkozik abból a részből, amikor átvitte a kapu a társaságot.
Hadd ne keljen nekem a karakterem után rohanni.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 28 Május - 7:13

Nilka írta:
Áprilia írta:Már nem azért fortis, de hagyhattál volna némi esélyt a másik csapatnak arra, hogy a Nilka-féle utazást ők írják le, hiszen ők vesznek részt benne. anger
A vízcsapból is mi folyunk! Nilkáék késő este szoktak írni! Azt hittem, kibírod addig....esélyt sem adsz nekik.

geeezzz... haragszik a kastély miatt. yes

Fortis, annyit viszont kérnék, ha nem baj, hogy légyszi a kapuból való kilépési sorrenden szerkesztéssel módosíts annyit, hogy én léptem ki utolsónak.
...ugyanis vkinek le is illik zárni azt a kaput, és így nem fogunk egymáshoz klappolni.
lányvigyor

A portálok nem maguktól szívódnak föl ? 
De nem baj átrendezem a kedvedért .
Megtörtént .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 28 Május - 7:27

Greywolf írta:Az én szerepemet kissé másként képzeltem el ebben a történetben és örülnék neki, ha lehetőségem lenne az én karakteremet magamnak mozgatni. Jó ez a játék, de kérlek Fortis, hogy hadd irányítsam én a saját szálamat. Elég aktív vagyok most a történetben.
Nem kell sok változtatás hozzá, csak annyit kérek, hogy töröld ki azt az egy sort, ami rám vonatkozik abból a részből, amikor átvitte a kapu a társaságot.
Hadd ne keljen nekem a karakterem után rohanni.

Erre gondolsz ?
" - Hú a francba itt meleg van ! - morgott Greywolf ironikusan  , ettől jobb helyre nem is kerülhettünk volna . "
Rendben töröltem .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Greywolf Csüt. 28 Május - 7:31

fortis írta:
Greywolf írta:Az én szerepemet kissé másként képzeltem el ebben a történetben és örülnék neki, ha lehetőségem lenne az én karakteremet magamnak mozgatni. Jó ez a játék, de kérlek Fortis, hogy hadd irányítsam én a saját szálamat. Elég aktív vagyok most a történetben.
Nem kell sok változtatás hozzá, csak annyit kérek, hogy töröld ki azt az egy sort, ami rám vonatkozik abból a részből, amikor átvitte a kapu a társaságot.
Hadd ne keljen nekem a karakterem után rohanni.

Erre gondolsz ?
" - Hú a francba itt meleg van ! - morgott Greywolf ironikusan  , ettől jobb helyre nem is kerülhettünk volna . "
Rendben töröltem .
Köszi! Very Happy

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 28 Május - 7:54

Amúgy szerintem egészen jól alakult a történet és összefüggenek a dolgok . 
Ügyesek vagytok !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 28 Május - 8:21

zplus írta:A történet nagyon jó (-olvasni is)  yes

Áprilia: Ez (percre) pontosan fél nappal később jött velem szemben egy másik folyamban (pont mielőtt elolvastam volna a másfél oldal lemaradásomat a történetben befog )

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 11244711_927623373924601_3386794102515217713_n

(ezt meg csak úgy.. vers mindenkinek- avagy a hülyeség is úgy jó, ha komolyan csinálják  Very Happy)
https://youtu.be/yPIZg1cWO-I

Nahát! Very Happy
(Jó a verselős csaj!)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 28 Május - 18:10

fortis írta:


A portálok nem maguktól szívódnak föl ? 
De nem baj átrendezem a kedvedért .
Megtörtént .
 
Köszi.

Megjegyzés: A portálok nem szívódnak fel. Azok ki vannak építve, és jó hosszú ideig használják őket. Very Happy
A kapuk felszívódhatnak maguktól, de ennek lehetnek nem kívánt mellékhatásaik, így szerencsésebb, ha a létrehozójuk a használat után le is zárja őket. Smile

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 3 Jún. - 8:30

Most a történet egy olyan szálhoz érkezett , ahol magam is kíváncsi lennék a folytatására . Azt hiszem sok minden múlhat azon , hogy Greywolf vagy Nilka és Kilendin mit lép legközelebb . 
Mayra és Efi Opossal és Zplussal a parton maradtak , pillanatnyilag kiestek a látókörömből , amit tudni lehet róluk , hogy kagylópörköltet kotyvasztottak . 
Azt nem tudni ők lépnek e valamit , mert tulajdonképpen megtehetnék , de az aktív szál úgy tűnik most  egyenlőre azon van , hogy a csapatot ismét egybe tereljük . 
Bár ki tudja  Very Happy Very Happy Ez az Áprilia és fortis mindenre képes !  Sikerülhet megtalálni őket valaha ? 
Most egy szervetlen világban bolyongunk , de nem maradhatunk ott örökké . ha a szellem túl sokáig van távol a testtől a test az megsínyli . Bár egyenlőre még csak órák teltek el . na jó , talán valamivel több , mint fél nap . Lassan leszáll a sötétség .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 3 Jún. - 8:40


Bocs, de összefoglalom, mert mostmár 4 szálon futnak az események:
1. Efi, Opos, zplus, Mayra kagylót eszik.
2. Nilka, Kilendin
3. Greywolf
4. Fortis, Áprilia

Ha megnézzük Kilendin legutolsó kérdését - amikor utánunk jött ő is és Nilka is a kőmonstrumhoz sárkány képében (Nilka visszaváltozott ott emberré) -, hogy "Mi ez az épület?", és ha hozzánézzük amit Nilka most beirt válaszul (úgy kezdi, hogy "Ez az épület annak a városnak a romjai közé tartozik, ahol az árnyék portál ki/bejárata van. Vagyis ez az a terület, amit feltétlenül át kell majd kutatnunk"), akkor ők most ugyanott vannak, ahol mi a fizikai testünket hagytuk. Elég időt töltöttünk a szervetlen lények világában, és elég energiával is feltöltődtünk a Halállal Dacoló szerint, hogy saját erőnkből visszatérjünk a testünkbe. Ha ez megtörténik, egy helyen leszünk Nilkáékkal az épületben. Ők épp most jöttek rá, hogy ez az épület az árnyékportál helye, viszont azok a jelek, amikkel ki lehetne nyitni, a portál emberi-viálgbeli oldalán vannak, ezért küldte oda vissza Greywolfot, hogy meg megnézze a jeleket  ("...az árnyék portál használata azon az oldalon van leírva... és csak reménykedni tudunk, hogy az is működtethető vissza felé is.Kilendin környékről készült skicce alapján (elővettem azt a papírlapot) nagyjából itt lehet a másik portál. Ezt az ember mágus készítette, nem a sárkány, így valószínűleg számodra is hozzáférhető. Meg tudnád azt tenni, hogy odamész - mármint Greywolf -, körülkémlelsz, és ha sikerült megtalálnod a portált, valamilyen módon megpróbálod eljuttatni hozzánk a portálon lévő feliratokat? Mi közben megpróbálunk valahogy odakeveredni az árnyék portál ezen oldali részéhez." Itt tartanak most Nilkáék.)
Greywolf meg is próbálta Nilka kérését teljesíteni, hogy visszamegy az emberi-oldalra (ez egybeesik a kastély környékével) és meg is talalta a jeleket, amikkel Nilkáék ki tudnák nyitni az árnyékportált odaát, rávéste egy botra, azonban véletlenül egy másik világba dobta át a botot, és ő maga is abba a másik világba került.  Tehát elvileg nincs Nilkáéknál az árnyékportál nyitás lehetősége, mert nem kaphatták meg Greywolftól azokat a jeleket, amikkel kinyitható. De ezzel gondolom, még csak most fognak szembesülni, ahogy megtalálták egyaltalan az árnyékportál helyét.
Ha mi ketten visszatalálunk a fizikai testünkbe, akkor ott leszünk, ahol Nilkáék - ők egyébként eredetileg a mi megmentésünkre érkeztek oda, de kozben Nilka észrevette, hogy az árnyékportál helye is ott van -, de nem tudunk kijönni az épületből, mert megtámadnak a madarak. Nilkáék könnyebben közlekednek az épületen kivul, mert sárkánnyá tudnak válni, de most az árnyék portállal vannak elfoglalva, és nem a mi megmentésünkkel. (Ez nem szemrehányás, csak próbálom összefoglalni a szálakat, hogy összhangban legyünk.)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Greywolf Szer. 3 Jún. - 11:09

Én nem egy másik világban landoltam, hanem abban, amiben a testetek van, csak az árnyékportállal érkeztem, az meg a városban dobott ki, nem ott, ahol a másik. Térben nem vagyunk egymástól messze.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 3 Jún. - 11:18

Greywolf írta:Én nem egy másik világban landoltam, hanem abban, amiben a testetek van, csak az árnyékportállal érkeztem, az meg a városban dobott ki, nem ott, ahol a másik. Térben nem vagyunk egymástól messze.

Megvallom őszintén  nekem volt egy olyan gondolatom , hogy a barlangba érkeztél  ahol mi elbújtunk a csigaházba .  öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 3 Jún. - 13:11

Greywolf írta:Én nem egy másik világban landoltam, hanem abban, amiben a testetek van, csak az árnyékportállal érkeztem, az meg a városban dobott ki, nem ott, ahol a másik. Térben nem vagyunk egymástól messze.

Ja értem!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 9 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.