Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

szerepjáték- technikai kérdések

+5
zplus
fortis
Áprilia
opos
Greywolf
9 posters

4 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Május - 22:34

efi írta:

Nem vetted az iróniát. Valójában arra céloztam volna, mégis fortis keze kell legyen a dologban.
Nézz utána Efi az admin oldalon .  Nekem nem igazán sikerült , pedig biztosan ott kell lennie az ilyesminek . 
Én lennék a legjobban meglepve , ha töröltem volna valamit . Nézd csak meg !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 14 Május - 22:35

efi írta:
Áprilia írta:
efi írta:Akkor csak Áprilia lehetett, mert másnak jelen pillanatban nincs rá jogosultsága. smile

Fortis maga jelezte, hogy átpakolt ide amonnan hsz-eket. Akkor tűnt el az is, amit azota most megint beírtam.
Efi, mikor jegyzed már meg, hogy még ha szöveget törlöm is, ablakot nem tudok törölni!
A kéréses hsz meg ablakostul eltűnt.
Ne legyél már ilyen előítélettel felém! Ez elkeserítő!

Nem vetted az iróniát. Valójában arra céloztam volna, hogy mégis fortis keze kell legyen a dologban.

Össze-vissza kapkod. Sose fogja belátni. Raadasul nem érdekes, mert beírtam mégegyszer. De neki fontos, hogy örökösen önigazolja magát. Pedig fontosabb dolgok is vannak.
Amúgy ja, nem vettem, bocs.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 14 Május - 22:36

fortis írta:
efi írta:

Nem vetted az iróniát. Valójában arra céloztam volna, mégis fortis keze kell legyen a dologban.
Nézz utána Efi az admin oldalon .  Nekem nem igazán sikerült , pedig biztosan ott kell lennie az ilyesminek . 
Én lennék a legjobban meglepve , ha töröltem volna valamit . Nézd csak meg !

B@zmeg! Muszáj örökösen önigazolnod magad?!
Inkább olvass vissza, mit kéne még csinálni, ami fontosabb ennél!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Csüt. 14 Május - 22:37

fortis írta:Én nem tudom , de a történet lényege végett semmit sem törlök , hanem ide átemelem .
Ma  2 ilyen akcióm volt most , az egyik Nilka beírása , a másik meg amit Áprilia írt , hogy Nilkának nem oda , hanem ide kellett volna írnia szöveggel . Mire befejeztem az átemelést a szöveg már nem ugyan az volt . 
Valahogy úgy járhattam mint Efi veled , amikor áthelyeztem valamit , de mire befejeztem te törölted , így nem helyeződött át semmi , én meg csodálkoztam , hogy a tranzakcióm hová lett .  Very Happy
Na szóval ha gondoljátok eztán nem helyezek át ide semmit sem , ha írtok akkor írtok , végül is az , hogy hová az legyen a ti dolgotok .

Nem-nem, helyezd át légyszi. Engem kellemetlenül érint, ha valaki belezavar a történetbe.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Csüt. 14 Május - 22:41

" Muszáj örökösen önigazolnod magad?"

A medvés történetből is hogy kijött hősként! Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Május - 22:43

A mai akciók . Nem úgy tűnik , mintha én töröltem volna . Bocs az önigazolásért , de nem szeretem amikor feleslegesen lehurrognak .
Ha jól tudom , a merged és a split az nem deleted. 

 Csüt. Máj. 14, 2015 10:12 pm  fortis   Topic Merged  Merge between subject áthelyezniand subjectSzerepjáték 
 Csüt. Máj. 14, 2015 10:11 pm  fortis   Topic Splited  subject áthelyeznihas been started from subjectkalandorok 
 Csüt. Máj. 14, 2015 10:09 pm 
 Áprilia 

 Post Deleted 
 Message from subject kalandorokin forum Játszótérhas been deleted byÁprilia 
 Csüt. Máj. 14, 2015 10:05 pm  fortis  Topic Merged  Merge between subject áthelyezniand subjectSzerepjáték 
 Csüt. Máj. 14, 2015 10:04 pm  fortis  Topic Splited  subject áthelyeznihas been started from subjectkalandorok 
 Csüt. Máj. 14, 2015 9:42 pm  Áprilia  Post Deleted  Message from subjectBeszélgessünk in forum Zplus has been deleted byÁprilia 
 Csüt. Máj. 14, 2015 9:20 pm  Áprilia  Post Deleted  Message from subject Tábortűz a Barátság nevében: in forumNyársaló ( tűz mellett üldögélős, beszélgetős) has been deleted byÁprilia 


A hozzászólást fortis összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 14 Május - 22:50-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Május - 22:44

efi írta:" Muszáj örökösen önigazolnod magad?"

A medvés történetből is hogy kijött hősként! Very Happy

Félreérted , illetve gondolod . Amikor leírtam a medvés történetet akkor már ezzel a gondolattal írtam amit írtam , csak nem akartam magyarázkodni . Csak azért írtam le , mert elég különös gondolataitok támadtak .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Csüt. 14 Május - 22:48

Hát akkor mégis Áprilia törölte véletlenül. Könnyen mellé lehet nyomni ezeknek a kis ikonoknak.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Május - 22:53

efi írta:Hát akkor mégis Áprilia törölte véletlenül. Könnyen mellé lehet nyomni ezeknek a kis ikonoknak.

Nem gond , csak annyira utálom már mindig ezt hallani ha jogos , ha nem 
B@zmeg! Muszáj örökösen önigazolnod magad?! + 
-- Nos igen muszáj ! Ha nem lennétek fontosak akkor nem lenne az . 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 14 Május - 23:15

fortis írta:
Nilka írta:csapda kioldó titkos kód... mármint a sminklemosó.

Efi borítékjára is vannak ötleteim.

Nilka kivettem a játékból ezt az írásodat , mert nem illeszkedik a történethez . 
A sminklemosóról már kiderült , hogy egy térkép , de csak nagy vonalakban mutatja a tájat . 
A másik , hogy Efi borítékára vannak ötleteid , azt ne jelentsd ki , hanem vagy beilleszted a történetbe , vagy csak elgondolkodol rajta a történet során .
what
ezt a konkrét megjegyzést ide, a játék technikai topikjába küldtem. Vagy csak ide akartam, de amoda sikerült?????
nem láttam törölt hozzászólást a magam részéről a játékban.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Május - 23:26

Ez a technikai és az egyéb megbeszélni való gondolatok oldala , ide beírhatsz mindent ami eszedbe jut a játékkal kapcsolatosan . 
A gond az volt , hogy eltéveszthetted a topikot és magába a játékba írtad bele azt a két sort , amit én ide áthelyeztem mert nem illeszkedik a történethez . Ez azt jelenti , hogy a párbeszéd és a mesélő történetbe nem illeszkedik bele , de a megbeszélnivalók , technikai ötletek és egyéb gondolatok helyére , azaz ide viszont nagyon is való .
Próbálj úgy gondolkodni Nilka , hogy itt te beszélsz a történetről , de a másik topikban már résztvevőként vagy jelen , aki gondol és tapasztal és társalog . Terhát amott egy alternatív éneddel vagy jelen és nem az itteni valóssal


A hozzászólást fortis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 14 Május - 23:29-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 14 Május - 23:27

Bár az tény, hogy szerintem is van egy kis zavar a történetben:
Kilendin okozta a lavinát, ami akkor volt, amikor elindultatok a fogadóból. Kilendin megsérült, Greywolf magához térítette.
mi akkor találkozunk Kilendinnel, amikor már menetkészen javában lohol utánatok, miközben Greywolf, aki veletek volt eddig, eltűnt egy üregben (másik barlangi járatrendszerben), Ti pedig a térképen töprengtek.
az időzavar jogos, csak éppen Greywolf kell a feloldásához - avagy még a fogadóból való kilépésekor ébresztgette Kilendint a lavina után, vagy Kilendin sokáig volt eszméletlen, és már azután botlottak egymásba, hogy Greywolf beesett az alsóbb barlangi hálózatba, és kiútkeresés? közben botlott Kilendinbe.
Ez utóbbi esetben Nilka köszönni fog Greywolfnak is, miután kiveszekedte magát a tesójával...

A térkép a hely titkos szellemiségéhez tartozik, amit a helyiek őriznek. A titkos szellemiségekhez, pláne hegyek kapcsán a sárkányok is hozzá tartoznak. Azaz egy sárkány is ismerheti az utat, amit természetesen sárkány módjára, szellemi úton ad tovább.
Áprilia térképe pedig lehet egy emberi, írott változata ugyanennek.

plusz az is le lett írva az "elnagyolt" térképről, hogy csillagok is lehetnek rajta - titkos írás!!! yes
kézen fekvő számomra, hogy a kézzel rajzolt, elnagyolt útvonalak mentén titkos írással, amit speciális fénnyel, speciális kristállyal vagy mondjuk speciális gyógynövény/növény főzetekkel lehet előhívni, megjelennek a rejtett csapdák.

Ehhez nem kellünk mi.
Kilendin meg akarja várni Greywolfot.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 14 Május - 23:31

fortis írta:Ez a technikai és az egyéb megbeszélni való gondolatok oldala , ide beírhatsz mindent ami eszedbe jut a játékkal kapcsolatosan . 
A gond az volt , hogy eltéveszthetted a topikot és magába a játékba írtad bele azt a két sort , amit én ide áthelyeztem mert nem illeszkedik a történethez . Ez azt jelenti , hogy a párbeszéd és a mesélő történetbe nem illeszkedik bele , de a megbeszélnivalók , technikai ötletek és egyéb gondolatok helyére , azaz ide viszont nagyon is való .

eredetileg ide akartam beírni, de közben wibereztem a hollandiai barátommal, meg telefonáltam apummal - és a topichoz hozzászólást írtam.
izé...
lehet, hogy mégsem olyan jó az osztott figyelmem, és elszúrtam, nem oda sikeredett a HSZ, ahová eredetileg akartam.

ez esetben köszi, hogy javítottad. lányvigyor

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Május - 23:31

Kilendin megvárhatja Greywolfot , de akkor a történetének arról kell szólnia . Viszont figyelembe kell venni , hogy Greywolf utánunk fog jönni , mert ő mondta , hogy menjünk előre .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Május - 23:33

Nilka írta:

eredetileg ide akartam beírni, de közben wibereztem a hollandiai barátommal, meg telefonáltam apummal - és a topichoz hozzászólást írtam.
izé...
lehet, hogy mégsem olyan jó az osztott figyelmem, és elszúrtam, nem oda sikeredett a HSZ, ahová eredetileg akartam.

ez esetben köszi, hogy javítottad. lányvigyor

Nincs mit , csak egy kicsit figyelj oda  !
Amúgy arra gondoltam , ha a társaság békében és együtt képes végig vinni ezt a kalandot aminek fogalmam sincs mi lesz a vége , akár egy kis regényt is kialakíthatnál belőle , ha volna hozzá időd és kedved .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 14 Május - 23:34-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 14 Május - 23:34

köszi, Fortis, de értem a kettő közötti különbséget, és ha nem egyszerre akarok mindent elintézni, akkor esetleg sikerül is oda küldözgetni a hszeimet, ahová eredetileg szánom azokat...

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Május - 23:35

Nilka írta:köszi, Fortis, de értem a kettő közötti különbséget, és ha nem egyszerre akarok mindent elintézni, akkor esetleg sikerül is oda küldözgetni a hszeimet, ahová eredetileg szánom azokat...
öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 14 Május - 23:39

fortis írta:
Nilka írta:

eredetileg ide akartam beírni, de közben wibereztem a hollandiai barátommal, meg telefonáltam apummal - és a topichoz hozzászólást írtam.
izé...
lehet, hogy mégsem olyan jó az osztott figyelmem, és elszúrtam, nem oda sikeredett a HSZ, ahová eredetileg akartam.

ez esetben köszi, hogy javítottad. lányvigyor

Nincs mit , csak egy kicsit figyelj oda  !
Amúgy arra gondoltam , ha a társaság békében és együtt képes végig vinni ezt a kalandot aminek fogalmam sincs mi lesz a vége , akár egy kis regényt is kialakíthatnál belőle , ha volna hozzá időd és kedved .

most már csak abban reménykedem, hogy nem a hollandiai haverommal közöltem, hogy hidegen hagy a válásának a rezsiháborúja - apámmal meg angolul, hogy azért akarok ennél a cégnél dolgozni, mert szeretnék visszatérni a kutatás/fejlesztés irányvonalába...
mondjuk ez megmagyarázná, hogy miért egyszerre döntöttek úgy, hogy a jelek szerint túl fáradt vagyok ahhoz, hogy értelmesen lehessen velem beszélni, és húzzak aludni...

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 14 Május - 23:45

a szándékot vettem.
viszont kalandmesterként azért legalább nagy vonalakban illene tudnod, hogy mi lesz a vége - mi lesz az út végén... és abba az irányba terelgetni a jónépet, ha túlságosan elkanyarodnánk.

nekem már most lenne rá ötletem - igazából már most a fejemben van egy teljes regény az eddig írtak alapján. szájhúzós

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 14 Május - 23:49

fortis írta:Kilendin megvárhatja Greywolfot , de akkor a történetének arról kell szólnia . Viszont figyelembe kell venni , hogy Greywolf utánunk fog jönni , mert ő mondta , hogy menjünk előre .

más szavakkal, a mi vonalunk áll, amíg Grey meg nem érkezik, és újra be nem csatlakozik.  kacsint

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Pént. 15 Május - 6:00

Nilka írta:a szándékot vettem.
viszont kalandmesterként azért legalább nagy vonalakban illene tudnod, hogy mi lesz a vége - mi lesz az út végén... és abba az irányba terelgetni a jónépet, ha túlságosan elkanyarodnánk.

nekem már most lenne rá ötletem - igazából már most a fejemben van egy teljes regény az eddig írtak alapján. szájhúzós

Nem Nilka ez nem ilyen történet amit egy bizonyos útba lehetne terelni , és aminek ki lehetne találni a végét . 
Ez egy olyan történet ami lehetővé teszi , hogy az egész kalandorok társaság együtt lehessen  és hogy legyen valami ami közös  bennünk és ez pedig nem más , mint ez a kaland . Magát a történetet mindenki irányítja , egyszer a saját szemszögéből , egyszer pedig a mesélő oldaláról .  Tehát bár mi megtörténhet , és ez csak úgy lehetséges , hogy figyelembe vesszük egymás döntéseit . Tiszteletben tartjuk a másik gondolatát amit belefoglal a történésbe és nem siklunk át felette , igazodunk hozzá . 
A történetnek egyetlen módon lehet csak vége , ha az ember a saját szempontjából nézve  ki akar lépni a történésből és akkor számára a történet véget ért . Tehát lehet vége de nem kollektívan . 
Kollektívan esetleg akkor , ha bele ununk és feladjuk , hogy együtt játszhassunk tovább .
Jövő héten a munkámból kifolyólag magam is ritkábban tudok csak jelen lenni , de akik írnak tovább vihetik a kalandot és vele a hioányzó szereplőket . 
Példának okáért ha megnézed Opos nincs jelen , de én magammal vittem a medvés kalandra .  Szóval nem egy előre meghatározható történetet írunk , hanem kicsit olyat , mintha egy alternatív valóságban lennénk . A holnapot meg senki sem látja előre igazán csak esetleg sejtheti .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Pént. 15 Május - 6:07

Nilka írta:
fortis írta:Kilendin megvárhatja Greywolfot , de akkor a történetének arról kell szólnia . Viszont figyelembe kell venni , hogy Greywolf utánunk fog jönni , mert ő mondta , hogy menjünk előre .

más szavakkal, a mi vonalunk áll, amíg Grey meg nem érkezik, és újra be nem csatlakozik.  kacsint

Ennek nem feltétlenül kell így lennie . Mesélhetitek a saját történeteteket míg Greywolf vissza nem tér , hogy együtt csatlakozzatok újra hozzánk .  Sőt akár utánunk is jöhettek és segíthetitek a csapatot pl mint láthatatlan segítők . Pl előre repültök kikémlelni merre is tartunk . Ezzel magatok is meghatározhatjátok a folytatást .

Szóval vedd úgy , mint egy interaktív mesét . 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Pént. 15 Május - 7:28

fortis írta:
B@zmeg! Muszáj örökösen önigazolnod magad?! + 
-- Nos igen muszáj ! Ha nem lennétek fontosak akkor nem lenne az . 

Ha nem lennél fontos saját magadnak, akkor nem lenne az!
A "b@zmeg" is ennek a tulajdonságodnak szólt, nem annak, hogy rendezgettél!
A játékban is képes vagy önigazolásba bonyolódni, egyfolytában hőst csinálsz magadból te fára menekülő!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Pént. 15 Május - 7:48

Áprilia írta:
fortis írta:
B@zmeg! Muszáj örökösen önigazolnod magad?! + 
-- Nos igen muszáj ! Ha nem lennétek fontosak akkor nem lenne az . 

Ha nem lennél fontos saját magadnak, akkor nem lenne az!
A "b@zmeg" is ennek a tulajdonságodnak szólt, nem annak, hogy rendezgettél!
A játékban is képes vagy önigazolásba bonyolódni, egyfolytában hőst csinálsz magadból te fára menekülő!

Nem szeretem az igazságtalanságot , akkor sem , ha az engem ér .
Ha pedig megmondom és be is bizonyítom , hogy a vádaskodásnak nincs alapja , akkor meg önigazolom magamat . 
Ez valahogy nincs így rendjén .
Szerinted hagynom kellene minden marhaságot amit rámfognak ?
Ha nem érdekelne az aki mondja engem sem zavarna  , mert nem számítana . Nem értem , hogy te ezt miért nem érted Áprilia .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Kilendin Pént. 15 Május - 7:58

fortis írta:
Áprilia írta:
fortis írta:
B@zmeg! Muszáj örö.....

Ha nem l......

Nem szeretem az .....
kávé

______________________________________________________
Mindenkiben ott az eredő tűz.
Kilendin
Kilendin

Hozzászólások száma : 182

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Pént. 15 Május - 7:59

Kilendin írta:
fortis írta:
Áprilia írta:
fortis írta:
B@zmeg! Muszáj örö.....

Ha nem l......

Nem szeretem az .....
kávé
Megnyugtatlak én sem .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Pént. 15 Május - 8:10

Amúgy  azért is szeretem ezt a szerep játékot , mert nagyon sok mindenre rámutathat a saját gondolatvilágunkból és a társainkhoz való hozzáállásunkról . 
Itt volt példának okáért ez a vérmedvés jelenet . 
Szóval jól meg lettek mondva a vélemények , de kíváncsi lettem volna , hogy ezek a reagálások milyen formában nyilvánultak volna meg , ha a szerepeket fordítva írtam volna , azaz én ugráltam volna a medvét csalogatva és mondjuk Opos rohant volna a fához , hogy arra meneküljünk és másszunk át a sziklafalra . 
Vajon akkor is ugyan ezeket írtátok volna ? Mit gondoltok ?
Az ötlet tőlem származott a jelenetet illetően ,  és már a megírásakor átgondoltam , nem hiszem , hogy kimagyarázásnak kellene venni , hiszen ez eleve egy gondolatsor volt .  Tulajdonképpen csak elmeséltem a történetet mi történt velünk akkor .
De ez most tényleg érdekelne , hogy ha fordított szerepjátszásban adtam volna elő az eseményt , akkor is a vélemények ugyan ezek lettek volna ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  zplus Pént. 15 Május - 8:41

bakker.. megint elcsúsztam negyed órát.. 
(ilyen ez a pop-szakma meg a meló.. Very Happy )

______________________________________________________
"Every day sends future to past, every step brings me closer to my last"
zplus
zplus

Hozzászólások száma : 137

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Pént. 15 Május - 8:55

Nem tudom, fortis, azt gondolom, oposnak is ugyanazt mondtam volna, mert a medve járt az eszemben, nem a személy. Medvéből ugyanis felkészült vagyok, abból, hogyan kell viselkedni a medvével való találkozáskor. Ugyanis a megyénkben nem csak látogató, hanem megtelepedett az európai barna medve, én meg szoktam az erdőt járni, igaz, nem a medvés vidéken.
De persze hogy hogyan reagáltam volna, ha nem rólad van szó, azt csak akkor tudnám bizonyossággal, ha megtörténik. A többi csak találgatás.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Pént. 15 Május - 9:01

efi írta:Nem tudom, fortis, azt gondolom, oposnak is ugyanazt mondtam volna, mert a medve járt az eszemben, nem a személy. Medvéből ugyanis felkészült vagyok, abból, hogyan kell viselkedni a medvével való találkozáskor. Ugyanis a megyénkben nem csak látogató, hanem megtelepedett az európai barna medve, én meg szoktam az erdőt járni, igaz, nem a medvés vidéken.
De persze hogy hogyan reagáltam volna, ha nem rólad van szó, azt csak akkor tudnám bizonyossággal, ha megtörténik. A többi csak találgatás.

Én azt hiszem ugyan így cselekedtem volna , ha van esély  eljutni oda , ahová a medve már nem érhet el , tehát ha van sziklafal akkor mindenképpen arra . Medvetámadásoknál a hagyományos módszerek két esélyesek sajnos , az ember vagy túléli vagy nem . Láttam pár hasonló doksi filmet .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 4 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.