Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álmodós játék

5 posters

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Álmodós játék - Page 7 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Vas. 11 Dec. - 13:09

Veszna írta:Csak azért szólítottam meg Ápriliát,mert ő tette be a képet. Fortis! Természetesen mindenkinek szól:)
Jó, természetesen tudom, csak azért írtam, mert így egy kicsit rosszul esett.  Mintha egyszerűen ki akartatok volna hagyni.  De persze tudom, hogy nem . 
virág
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 7 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Vas. 11 Dec. - 13:18

Very Happy fortis!

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 7 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Vas. 11 Dec. - 19:17

Ha benne lennétek a folytatásban, azt javasolnám kellene egy olyan hely, asztal, vagy akár kapu, amire vagy ami elé elhelyezhetnénk álmunkban  valamit, és amit a többieknek meg kellene találniuk. Az elhelyezést felváltva csinálnánk és mondjuk mindenkinek egy hete volna az elhelyezésre és a megtalálásra egyaránt.  Az elhelyezéssel ne legyen gondotok,( ez ugye csak az elhelyezőre vonatkozik) mert azt a valamit ébrenléti állapotban is oda tehetitek, és csupán arra kellene törekedni, hogy képesek legyetek ugyan azt ott álmotokban is megtalálni. 
Mit gondoltok?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 7 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Szomb. 17 Dec. - 10:33

Veszna írta:Áprilia,itt az álmom a kapuddal:

Először nem láttam a kaput,egy középkori(?)forgatag közepén voltam. Hosszú ruhám volt,utazó köpennyel. Talán a piacon lehettünk. Onnan tudtam, hogy az álmodban vagyok,hogy ugyanolyan-bár tökéletesen kivitelezett-rajzolt volt a helyszín, és mi is Very Happy
Szóval kerestem a kaput ezerrel, de ehhez szükségem volt egy vezetőre,aki állítólag a piacon található meg. Meg is találtam smile, egy igencsak jóképű fickó volt, barna ruhában és fekete köpenyben,a haja és a szeme is fekete volt. Kicsit vitatkoztunk az utazással kapcsolatban,de elindultunk....és a kapunál felébredtem.
smile

Amint megláttam ezt a képet, azonnal beugrott a fenti álmod. Ilyennek képzelem taps :

Álmodós játék - Page 7 X6crvk

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 7 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Szomb. 17 Dec. - 12:33

Nekem meg hirtelen ez a régi kép ugrott be a tiédről amit szintén itt a játszótéren tettem be egyszer. Még azt sem tartanám kizártnak, hogy ugyan arról a helyről lenne szó, csak más perspektívából, egyedi módokon festve. 

Álmodós játék - Page 7 IMG_20160711_120741_www.kepfeltoltes.hu_
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 7 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Szomb. 17 Dec. - 22:04


Álmodós játék - Page 7 X6crvk[/quote]

Nagyon jó!

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 7 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Marjorie1 Szomb. 15 Júl. - 10:17

That would be it, and if that were the case, we would debate who hit whom as is customary, after which we might explain why they selected the person they would choose to be in their position.

Marjorie1

Hozzászólások száma : 2

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 7 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.