Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álmodós játék

5 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Hétf. 21 Nov. - 20:42

Találkoztam a neten egy képpel,egy vörös ajtó. Akkor jutott eszembe,mi lenne ha játszanánk vmikor egyet? Mint régen.... A feladat az lenne,hogy egy adott este-álomban,meditációban-belépünk a vörös ajtón....és elmeséljük az élményeink? Wink
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Hétf. 21 Nov. - 20:50

Veszna írta:Találkoztam a neten egy képpel,egy vörös ajtó. Akkor jutott eszembe,mi lenne ha játszanánk vmikor egyet? Mint régen.... A feladat az lenne,hogy egy adott este-álomban,meditációban-belépünk a vörös ajtón....és elmeséljük az élményeink? Wink

Tedd be a képet is, Veszna.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Hétf. 21 Nov. - 21:03

Megpróbálhatjuk, bár véleményem szerint ahányan vagyunk mind mást és mást találunk majd az ajtó mögött.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Hétf. 21 Nov. - 21:05

fortis írta:Megpróbálhatjuk, bár véleményem szerint ahányan vagyunk mind mást és mást találunk majd az ajtó mögött.
Most PONT ez lenne a cél  taps
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Hétf. 21 Nov. - 21:06

Álmodós játék - Page 2 Ca71981d7965455ab23eda7891c7ee61
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Hétf. 21 Nov. - 21:09

Hát a képet elnézve azért mégis lesznek hasonlóságok, hiszen egy épület belsejébe nyílik az ajtó.

Na szóval én benne vagyok, ha leszünk még páran.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Hétf. 21 Nov. - 21:11

A játék lényege:
Mindegy milyen tudatállapotban, de keresd meg a vörös ajtót, és lépj be!
Fedezd fel és beszélj azzal, akit benn találsz  Very Happy
Péntek este 8ig  meséld el itt nekünk, mit tapasztaltál.
Pl. csengettél?kopogtál, vagy már nyitva volt hívogatóan?
Stb.

Csak egy könnyed játék, ne gondoljátok túl  kukk

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Hétf. 21 Nov. - 21:12

fortis írta:Hát a képet elnézve azért mégis lesznek hasonlóságok, hiszen egy épület belsejébe nyílik az ajtó.

Na szóval én benne vagyok, ha leszünk még páran.
Honnan tudod fortis, hogy az üvegen lévő hegy nem a túloldal például?  töpreng
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Hétf. 21 Nov. - 21:40

Veszna írta:
fortis írta:Hát a képet elnézve azért mégis lesznek hasonlóságok, hiszen egy épület belsejébe nyílik az ajtó.

Na szóval én benne vagyok, ha leszünk még páran.
Honnan tudod fortis, hogy az üvegen lévő hegy nem a túloldal például?  töpreng

Mert ha itt van a kint, akkor belépünk az ajtón szerintem, de rendben, ez ne befolyásoljon senkit se. 

Esetleg annyit javasolnék még a játékhoz, hogy az észleléseket ne folyamatosan írják be a játékosok, hanem az adott határidő elteltével. 
Ezt azért ajánlanám, hogy a különböző tapasztalásaink ne hathassanak egymásra.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Hétf. 21 Nov. - 21:45

Rendben,pénteken este 8-tól jöhetnek az élményeink.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 22 Nov. - 8:04

öröm Nekem megvolt az első, bár igaz, hogy látszatra nem igazán illett abba a környezetbe, amit maga a kép sugallana .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Kedd 22 Nov. - 15:06

Szerintem nekem csak meditációval fog menni,vagy megpróbálom a testkilépéses gyakorlatot. Ma a horror-visszatérő álmom volt soron:lifttel zuhantam. smile

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 22 Nov. - 16:10

Veszna írta:Ma a horror-visszatérő álmom volt soron:lifttel zuhantam. smile

A Minden mindekinek az álmodásról/Az álom elméletei topik 6. (utolsó) oldal végefelé egyik hsz-emben hoztam egy írást "eltévedt liftek nyomában" címmel, pont tegnap akadt rá a tekintetem (szinkronicitás ismét? Wink ....arrol is szó van benne, hogy mit jelenthet az, ha álomban inkább horror élményszerűen, mintsem kellemesen élünk át liftes jelenetet (régebben nekem is sok horror-liftes álmom volt, ezert néztem utána és tettem be a hivatkozott cikket):

https://kalandorok.hungarianforum.com/t187p150-az-alom-elmeletei

"A liftálmok egy bizonyos belső érettségi szint elérése előtt, illetve olykor még néha ezután is, labilisabb életszakaszokba érvén, rémálomként jelentkeznek, tehát a lift mintegy önálló életre kel, irányíthatatlanná válik, félő, hogy zuhanva becsapódik a földszintbe, pincébe, esetleg felfelé haladva túlrepül a felső szinten."

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Kedd 22 Nov. - 18:08

Köszönöm Áprilia,elolvastam. Rendszerint én felfele "zuhanok",ma este is így volt, de lefele is zuhantam,már a becsapódás előtti pillanatban ébredtem. Nagyon nehéz időszakban vagyok, ez természetes,gondolom. De most értettem meg a felfele zuhanás értelmét,köszönöm! smile

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Nov. - 10:50

Veszna írta:Rendben,pénteken este 8-tól jöhetnek az élményeink.
Szerintem szűkítsük a kört, mert a péntek este 8-tól az lehet akár vasárnap is. 
legyen a beírás határideje inkább maga a péntek, ég így is marad rá egy egész napunk vagy éjszakánk. .
Legalábbis ha nektek is így jó .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Csüt. 24 Nov. - 11:17

El sem hiszem, de álmodtam upsz öröm

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Pént. 25 Nov. - 8:42

Többször megnéztem az ajtót,hogy emlékezzek rá. Ekkor láttam egy képet:előtte állok,nyitom az ajtót, a nyuszi követ engem. De ez csak egy látomás volt.
Az álom:
Napfényes idő volt,többen kocsikáztunk egy városon keresztül,nagyon jó volt a hangulatom. Megálltunk egy helyen,hogy körbenézzünk,én az egyik ismerősömmel keresni kezdtem valamit. Egy magas klasszicista épület előtt álltam, pont ezt kerestem az ajtóval. Beléptünk,benn egy nagy homályos csarnok fogadott minket,jobbra homályos terek voltak,balra viszont fényes "irodák". Az egyikben egy szőke hajú nő állt,világos ruhában és engem figyelt.
Ekkor a figyelmem előre fordult,a csarnokon túl természetes fény áradt be. Odasiettem,kinyitottam a másik ajtót,gyönyörű napsütés volt,és rögtön előttem cukorsüveg formájú hegyekkel,tele zöld növénnyel. Olyan meredekek voltak a hegyek,mintha épületek lettek volna, zölddel beborítva.
Ennyi:)

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 25 Nov. - 21:21

Veszna írta:Többször megnéztem az ajtót,hogy emlékezzek rá. Ekkor láttam egy képet:előtte állok,nyitom az ajtót, a nyuszi követ engem. De ez csak egy látomás volt.
Az álom:
Napfényes idő volt,többen kocsikáztunk egy városon keresztül,nagyon jó volt a hangulatom. Megálltunk egy helyen,hogy körbenézzünk,én az egyik ismerősömmel keresni kezdtem valamit. Egy magas klasszicista épület előtt álltam, pont ezt kerestem az ajtóval. Beléptünk,benn egy nagy homályos csarnok fogadott minket,jobbra homályos terek voltak,balra viszont fényes "irodák". Az egyikben egy szőke hajú nő állt,világos ruhában és engem figyelt.
Ekkor a figyelmem előre fordult,a csarnokon túl természetes fény áradt be. Odasiettem,kinyitottam a másik ajtót,gyönyörű napsütés volt,és rögtön előttem cukorsüveg formájú hegyekkel,tele zöld növénnyel. Olyan meredekek voltak a hegyek,mintha épületek lettek volna, zölddel beborítva.
Ennyi:)

- Nyuszi ?  öröm Engem meg az ajtószám fogott inkább meg . 
- Szerinted ez egy magas klasszicista épület ajtaja lehet ami a képen látható? 
Én olyasféle északi típusú háznak vélném, mondjuk Norvég, vagy izlandi környezetben elhelyezve. Mondjuk ez semmit sem jelent, mert az álomban egyáltalán nem ilyennek tapasztaltam, de ezt majd leírom hamarosan az álmommal kapcsolatosan. 
- Az , hogy mit láttál vagy találtál odabent, nagyon érdekes volna, ha többen is játszanánk és adódnának hasonlóságok.  Nagyon érdekes volna még úgy is, ha álomértelmezés kapcsán megfejtenénk, hogy ki miért láthatta pont  azt amit  az épületen belül, amit tapasztalt. 
Kicsit jobban örülök neki, hogy álmodtad és nem mediben jöttek a belső terek elő. Azt hiszem álomban jelképesebb és mélyebb lehet, persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy a mediben látottak ne lennének annyira jók. Hmm pláne ha álomszerűen éli meg az ember nagyon érdekes egy tapasztalatok.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 25 Nov. - 21:30

Álmomban Párizsban jártam. Nem tudom miért pont Párizs, de ez járt a tudatomban.  Egy nagy teret ölelhettek körbe a talán négy emeletnyi magas épületek, és a kirakatok között nagy színes üvegű kapukat láthattam.  Egyszer csak megpillantottam a színes kapuk között a képünkön meghatározottat, és beléptem rajta. A belső tér bal oldala ragadta meg a figyelmemet, így a belső tér többi részére nem is emlékezem egyáltalán.  Bal oldalon viszont szobrok álltak valami kőemelvényeken és ez bennem olyan muzeális hatást keltett, így joggal gondolhattam arra, hogy talán egy különös múzeumba léphettem be.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 25 Nov. - 21:35

Veszna nekem tetszett a játék, nem tudom részt vett e még valaki benne. 
Szerintem kielemezhetnénk majd a bent látottakat.


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 25 Nov. - 21:37-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Pént. 25 Nov. - 21:37

fortis írta:Veszna nekem tetszett a játék, nem tudom részt vett e még valaki benne. 
Szerintem kielemezhetnénk majd a bent látottakat.

Nekem is tetszett.
Persze,jó lenne! Számomra nagy meglepetés,hogy álmodtam smile

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 25 Nov. - 21:38

Veszna írta:
fortis írta:Veszna nekem tetszett a játék, nem tudom részt vett e még valaki benne. 
Szerintem kielemezhetnénk majd a bent látottakat.

Nekem is tetszett.
Persze,jó lenne! Számomra nagy meglepetés,hogy álmodtam smile
Miért volt meglepő, hogy álmodtál ? Oké tudom, hogy inkább mediben szeretsz látni ilyen és hasonló dolgokat, de álmodni is szoktál.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Pént. 25 Nov. - 21:41

De azokat soha nem irányítottam smile Számomra ismeretlen az a fajta álmodás,amit te átélsz.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 25 Nov. - 21:43

Szerintem várjunk még egy kicsit, hátha valaki még próbálkozott. 
Aztán szerintem folytathatnánk a játékot egy másik ajtóval. Azt majd én hozom , ha megfelel.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Pént. 25 Nov. - 21:44

Rendben.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 25 Nov. - 21:45

Veszna írta:De azokat soha nem irányítottam smile Számomra ismeretlen az a fajta álmodás,amit te átélsz.
Ez itt nekem is csak spontán jött és végül is hmm talán mondhatni nekem is kicsit meglepő.  Bár azt hiszem nálam előfordul az ilyesmi, de nem gyakori.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 25 Nov. - 21:48

Álom elemzésben a többiek alaposabbak , jó lenne ha volna ötletük a belső terek álomképeinek elemzésében.  Bár nem akarom erőltetni csak ha volna kedv hozzá.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Szomb. 26 Nov. - 8:53

Csak felületesen átfutottam, amit írtatok, direkt nem mélyedtem bele, mert ma reggel még adni akartam magamnak egy utolsó esélyt. Az álmodás mostanaban nem megy extra fáradtság miatt, így ma reggel (még az ágyban fekve) meditációval próbálkoztam.
Elcsendesedtem, és megjelent az ajtó. Sokáig még a közelébe sem engedett, csak vagy 10 méterről lebegve nézegettem (testetlenül). Probáltam közelebb menni, de nem sikerült. Kérdeztem is, hogy "mi lesz már?" Majd hosszabb idő elteltével közeledni tudtam, mėghozzá olyan közel kerültem, hogy rátapaszthattam az orrom az ajtó üvegére, de előtte a kilincs szerű képződményt pásztáztam közelről, hogyan is tudnám megragadni és átmenni rajta, de nem sikerült még megfogni sem, és az ajtó sem volt még résnyire sem nyitva. Ezt kovetoen jott, hogy az üvegre nyomtam az orromat. Láttam az erdőt az ajtó mögött. Egyszer csak az ajtó túloldalán találtam magam a magasban lebegve, háttal a sötét erdőnek, szemben immár az ajtó túloldalával. A túloldalról néztem befelé az ajtón. Innen nézve mintha egy szobabelső lett volna, fehér falakkal. Nem sokáig bámultam, mert oldalt a fehér nyuszi el kezdett szaladni mellettem-alattam (én a magasban lebegtem), és a figyeltem a mozgását. Befelé szaladt az erdőbe és követni kezdtem, úgymond ő mutatta az utat, de érdekes módon még mindig félig-meddig háttal voltam az erdőnek, mert ahogy távolodtam a nyuszit követve, még figyeltem az egyre távolodó ajtót is, az onnan kiszűrődő fényt. Bár a fák a magasban gyönyörű zöldek voltak, le-lenézve megállapítottam, hogy lenn olyannyira sötét volt, hogy nem látszott semmilyen növényzet, csak a feketeség. Csak a fehérlő nyuszi ugráló mozgása mutatta az utat. Még mindig háttal voltam. Egyszer csak a nyuszi már egy kövesúton futott, világosabb is lett, az erdő a kövesúton két szélén helyezkedett el. Senki nem járt az úton, csak a nyuszi, én pedig háttal követtem a levegőben. A táj egyre kiszélesedett, az erdő a két oldalon egyre messzebb kerult, de az út nem tűnt el, csak az út és az erdő közé közbeékelődött egy egyre szélesebbé váló síkság. A kövesútat követve haladtam a levegőben, még mindig háttal. Már nem volt ott a nyuszi, eltunt, amikor kiszélesedett a táj. Ahogy háttal haladtam, az utat keresztezte lenn a piros kis hidacska. De vizet nem láttam. Hirtelen megfordultam végre: egy hatalmas táj tárult elém. Síkság. Fákkal, dombokkal a messzeségben. A horizonton iszonyatosan vakító, erős fény sugározta be a tájat. Elindultam a fény irányába, és éreztem, hogy suhanok, nagy fehér szárnyakat láttam magam körül. Kissé külön váltam ekkor attol a valamitől, mert látni akartam, hogy micsoda:  Madár volt. Immár külön váltam tőle és kívülről, a madár háta felett figyeltem "magam". A madár feje, szeme, testközelbe közelített felém, nagyon közelről nézett rám, hogy nézzek a szemébe, ez többször megismétlődött, szinte pár centire volt tőlem a szemgolyója. "Mit akarsz tőlem?"- kérdeztem. "Hogy a bőrömbe bújj!" - válaszolta. Gondoltam, ez lehetetlenség, hogyan tudnám ezt megoldani? De valahogy meg akartam oldani, és úgy láttam megvalósíthatónak a "feladatot", hogy a madár hátára kitárt karokkal ráfeküdtem úgy, hogy a karjaim ( ekkor már emberi testben láttam magam kivulrol) ráfeküdjenek a madár kitárt szárnyaira. Közelről láttam a feje körüli tollazatát, fekete volt a nyaka es a szeme körül a tolla. Annyi lett az egészből, hogy a hátán fekve iszonyat sebességgel el kezdett velem repülni a felé a vakító fény felé. Elobb-utobb a karjaimmal átöleltem a madár nyakát a sebesség miatt. Nem értük el a fényt, valahogy volt egy olyan érzésem azzal a fénnyel kapcsolatban, hogy nem akarja, hogy elérjek oda. És a madár is, bár oda törekedett velem, de inkább mintha csak száguldozni akart volna, nem akarta határozottan elérni velem a fényt. (Az a vakító fény természetfeletti jelenseg volt.) Ekkor sajnos mindenféle külső zajok megzavartak, és a következő pillanatban a madár már visszafelé száguldott velem nagy sebességgel, már a piros ajtóhoz közelítettünk az erdőn át, és a madár az ajtóhoz közeledve sem "fékezett", annak üvegreszét nagy robajjal áttörve landoltunk az ajtó túloldalán. Ekkor kiestem a tapasztalatból.
A tieiteket is elolvasom majd reszletesen, és utána hátha irok még valamit, amikor lesz időm.
Ja, nekem is ugyanaz jutott eszembe, mint fortisnak, hogy mi is hozhatnánk egy kapus képet, én még a hét elején meg is találtam az enyémet.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Szomb. 26 Nov. - 9:06

Elolvastam okával a tieteket is és Veszna álmában a szoba végén levő fény hasonlóságot mutat a nálam a horizonton megjelent fénnyel. Érdekes momentum, hogy Veszna "természetes" fénynek, én pedig "termeszetfeletti" fénynek neveztem.
Még annyit, hogy többekben felmerülhet, hogy az én tapasztalatom csak képzelgés volt, de mentségemre legyen mondva, hogy nekem rendkívül szegényes a fantáziám, nem tudnék ilyet "magamtól" kitalálni.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Szomb. 26 Nov. - 11:11

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 16:57-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 2 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.