Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álmodós játék

5 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 8:51

Azt ajánlanám, hogy e hét vasárnapjáig próbálkozzunk, mert addig jöhetnek még tapasztalások akár a mi részünkről is.  
Én legalábbis nem szeretnék addig tovább lépni a következő ajtóig, amíg  Ápriliának is össze nem jön valami. 
( megjegyzem ez egy meglepetés kapu, de nem árulnám el, hogy miért, csak ha már mindenkinek megvolt a maga tapasztalata.  )


A hozzászólást fortis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Nov. - 8:53-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 8:52

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:01-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 8:55

Áprilia írta:Sajnos én nem tudtam tartani ezt a rövid határidőt. Csak hétvégeken tudok úgy ahogy elmélyülni az ilyen játékokhoz, csak akkor tudok némileg kiszakadni abból az őrületből, amiben hétköznap vagyok. 
Ebből a fordulóból kimaradtam, így jártam.

Nem maradtál ki.  Lásd feljebb! 
Mivel ez egy meglepetés kapu,  addig én sem akarok tovább lépni .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 9:00

Én meditációban próbálkoztam egyszer napkozben az őrület közepén, és addig jutottam, hogy óvatosan beléptem azon a nyitott kapun, és megálltam mögötte. Hatalmas sötét tér tárult elém, csillagokkal. Mintha magába a sötét csillagos égbe léptem volna ki. Ugyanakkor lefelé vezetett egy lépcső baloldalt korláttal, mint egy pincében. Tehát pince is volt és határtalan ég is egyben. Egyszerre volt nyitott, és zárt tér. Felváltva tekintettem le és fel, a pincére, illetve a csillagos égre, fontolgatva, hogy melyik irányba induljak. Hajlottam rá, hogy lefelé induljak, mert nagyon hívogató volt az a lépcső, de nem tudtam tovább benn maradni a tapasztalatban, ezt is a munkahelyemen csináltam.
Akkor elégedjünk meg ennyivel a részemről.
(A tieteket mindenesetre nem olvasom el addig, amíg Veszna is be nem írja. Aztán beszélgethetünk.)
Az én képemet jó lenne úgy időzíteni, hogy legkésőbb péntek este betehessem, mert szombat reggel szoktam tudni altalaban egy kicsit az ágyban maradva elmélyülni.


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Nov. - 9:05-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 9:03

Mit akarsz, ez is elég jó tapasztalat volt. 
Várjuk meg Vesznát ő mit mond .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 9:12

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:02-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 9:46

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:03-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 9:54

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:04-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 11:06

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:04-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 11:19

Áprilia írta:
Látom fortis, a legfentebbi hsz-edbe utolag beírva megváltoztattad a határidőt vasárnapra, megváltoztatva az egész szövegkörnyezetet is. Így akkor nem sok értelme volt a beszélgetésünknek.
Ha ezt tudom, nem írom be azt a kevéske tapasztalatomat. Mivel már beírtam, mégegyszer nem ugrom neki ennek a tapasztalatnak, mert amolyan felmelegített töltött káposzta effektus lenne.
Én azt mondom, írja be Vega is, és haladjunk tovább.
Nem kifejezetten utólag változtattam, csak azért kellett ezt tennem, mert amire a kommentemet írtam, azt a reagálásodat kitörölted, így az enyém vált értelmetlenné. A tiédet meg beidézni nem akartam, ha már egyszer kitörölted.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 11:31

Áprilia írta:
fortis írta:- Na jó, szóval említettem tegnap, hogy csak a kapuig jutottam el. 
- Ma ismét eljutottam a kapuig, és be is tudtam lépi rajta. A kapu viszont ezúttal sem a belső térbe vezetett, hanem egy másik álomba. 
Sajnos nem emlékszem minden részletre, de a fontosabbak azok megmaradtak. 
Egy nagy épület tetejére mentünk föl egy két ismeretlen ismerősömmel, nekem úgy rémlik, hogy parkour szenvedélyünknek hódolni  Fent a tetőn viszont találkoztunk pár ismeretlen kellemetlen alakkal, és bár nem kifejezetten akartak elüldözni, mégis nyakunkba vettük a lábunk.  Külön váltam a többektől és eljutottam valahová a lentebbi szintek egyikére.  Ott a falban találtam egy négyzet alakú nyílást, ami hasonló volt a régi épületek rakodó ablakához, ahol a pincékbe a szenet lelapátolták. Gondoltam  átmászok a nyíláson és egy rejtett helyiségben találtam magamat. Itt viszont egy nagyon meglepő jelenséggel találkoztam, ami annyira felzaklatott, vagy megrémített, ( bár ezek erős kifejezések a valósághoz) hogy kiestem az álomból. 
Odabent egy kis asztalnál egy arc nélküli alak ült, nem tudnám ránézésre megállapítani, hogy fiú e vagy lány volt, az arca helyén vagy előtt egy kerek álarc lebegett és az első gondolatom az volt, hogy ő egy olyan valaki , aki rég elveszett már és én most megtaláltam.  De az arc nélküliség teljesen leblokkolt.  Ha ez nem lett volna eddig még elég, jött a következő meglepetés.  A helység bal oldalán megszólalt egy láthatatlan hang, és emlékeim szerint megközelítően ezt mondta:
" Nem kell, hogy az álmok túl bonyolulttá és érdekessé váljanak "

megjegyzés: Ami az arc helyén volt, az olyan mintha egy felhős  nap vagy egy hold korong lebegett volna az arc előtt vagy annak  helyén. Nem volt egyértelmű a számomra, holy pontosan hol is volt, a helyen e , vagy előtte. De nekem az arc nélküliség ugrott be az első  gondolatomra a látványtól.

Lentebbi szint, pincék, rejtett helyiség: tudatalatti iránya és szimbólumai
Négyzet: Önvaló-szimbólum.
Baloldal: tudatalatti
Baloldalról jövő hang: tudatalattiból jövő hang (egyik elmélet szerint az álmainkban megszólaló hang kizárólag az Önvaló hangja).
"Nem kell, hogy az álmok túl bonyolulttá és érdekessé váljanak": az álmodás elsődleges funkciója a te szinteden már nem a szórakozás kellene, hogy legyen, hanem a tanulás, ideértve azon technikák elsajátítását is, melyeken keresztül elboldogulsz az álomvilagban. Ezt egyszerű álmokon keresztül lehet a legjobban megtanulni és alkalmazni. Nem kell bonyodalmakra és kalandokra, érdekességekre vágyni. Azok csak elterelik a figyelmet az alapok elsajátításáról.
Szerintem.

A kiemelt részeket magam is lényegesnek vélem. 
Most azon gondolkodtam el, ha az álmainkban megszólaló hang kizárólag az önvaló hangja, akkor hogy tud értelmet nyerni az álmodási megbízotté, amiről pedig sejthető, hogy köze sincs az önvalóhoz? ( Ezt most általánosságban vetettem fel, nem pusztán a tapasztalathoz, mert a kizárólagosság mint tény számomra kicsit labilisan hangzik )
Az álmodás az én szintemen már valóban nem a szórakozásnak kellene lennie, de az egyszerű spontán álmoknál amilyen ez is volt, hogy tudnék ellene tenni, ha egyszer nem válok tudatossá? 
Mindenesetre elég érdekes éssé teszi az álmot annak ténye, hogy egy spontán álomban felhívják rá az ember figyelmét, hogy milyen módon kellene, vagy nem kellene álmodnia. Ez teljesen szokatlan jelenség, legalábbis az én számomra. 
Az arctalan személyről nem is szólván .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 11:36

Áprilia írta:
Áprilia írta:Én meditációban próbálkoztam egyszer napkozben az őrület közepén, és addig jutottam, hogy óvatosan beléptem azon a nyitott kapun, és megálltam mögötte. Hatalmas sötét tér tárult elém, csillagokkal. Mintha magába a sötét csillagos égbe léptem volna ki. Ugyanakkor lefelé vezetett egy lépcső baloldalt korláttal, mint egy pincében. Tehát pince is volt és határtalan ég is egyben. Egyszerre volt nyitott, és zárt tér. Felváltva tekintettem le és fel, a pincére, illetve a csillagos égre, fontolgatva, hogy melyik irányba induljak. Hajlottam rá, hogy lefelé induljak, mert nagyon hívogató volt az a lépcső, de nem tudtam tovább benn maradni a tapasztalatban, ezt is a munkahelyemen csináltam.

Nálam is volt sötét is és baloldal is, meg lefelé vezető irány is, amelyek a tudatalattit jelképezik.

Nekem is feltűnt a hasonlóság. A lefelé jutás és a pince érzet. A csillagos égről nem is szolván, amiről úgy gondolnám egy nagyon fontos részlet. 
ha mindenki beírta már amit akar, akkor elmondom miért vélném olyan fontosnak azt a csillagos eget.  Ez a meglepetés részét képezi .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 12:39

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:05-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 12:46

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:05-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 12:49

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:06-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 13:56

Áprilia írta:
fortis írta:


A kiemelt részeket magam is lényegesnek vélem. 
1. Most azon gondolkodtam el, ha az álmainkban megszólaló hang kizárólag az önvaló hangja, akkor hogy tud értelmet nyerni az álmodási megbízotté, amiről pedig sejthető, hogy köze sincs az önvalóhoz? ( Ezt most általánosságban vetettem fel, nem pusztán a tapasztalathoz, mert a kizárólagosság mint tény számomra kicsit labilisan hangzik )
2. Az álmodás az én szintemen már valóban nem a szórakozásnak kellene lennie, de az egyszerű spontán álmoknál amilyen ez is volt, hogy tudnék ellene tenni, ha egyszer nem válok tudatossá? 
.

1. Ezért írtam azt direkt, hogy "az egyik elmélet szerint." Hogy ne kapaszkodhass bele abba a kifogásba, amibe végülis belekapaszkodtál. Amikor az egyik elmélet ezt mondja, a másik meg azt, ezek nem összeegyeztethetők. Ezt tudomásul kell venni.
2. Úgy, hogy nem az álom közben, hanem itt kell(ene) megváltoztatod az álmodáshoz való hozzáállásodat.
1. ' "az egyik elmélet szerint." "  Mindegy, hogy egy elmélet, vagy több. A kizárólagossággal nem tudok egyet érteni.
2 / Na ez érdekes, kifejtenéd bővebben is mire gondolsz ? 


A hozzászólást fortis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Nov. - 14:00-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 13:59

2. Szószerint értendő.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 14:01

Áprilia írta:2. Szószerint értendő.
Nem kell bonyodalmakra és kalandokra, érdekességekre vágyni. " 
Szóval már csak azért, mert ezekre nem vágyom annyira. Sokkal inkább vágynék a tudatosságra. Még ha esetleg sokkal szegényesebbek és lapposabbak is volnának. 
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 14:03

Áprilia írta:
fortis írta:

Nekem is feltűnt a hasonlóság. A lefelé jutás és a pince érzet. A csillagos égről nem is szolván, amiről úgy gondolnám egy nagyon fontos részlet. 
ha mindenki beírta már amit akar, akkor elmondom miért vélném olyan fontosnak azt a csillagos eget.  Ez a meglepetés részét képezi .

De hisz neked nem is volt csillagos eged. Akkor miért helyezed olyan szövegkörnyezetbe, mintha ez is hasonlóság lett volna, ráadasul valamiféle meglepetésnek a csattanója? Ha én nem írok csillagos égről,  akkor (eddig) nem is lehetne semmiféle aktualitása, mivel a te álmodban nem volt benne.

Most ne foglalkozz ezzel, majd a végén elárulom .  öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 14:38

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:09-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Kedd 29 Nov. - 14:49

Köszönöm a vasárnapot,holnaptól vagyok szabadabb,akkor próbálom meg!

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 14:50

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:09-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 15:04

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:09-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 16:29

Áprilia írta:
fortis írta:
Áprilia írta:2. Szószerint értendő.
Nem kell bonyodalmakra és kalandokra, érdekességekre vágyni. " 
Szóval már csak azért, mert ezekre nem vágyom annyira. Sokkal inkább vágynék a tudatosságra. Még ha esetleg sokkal szegényesebbek és lapposabbak is volnának. 

Nem (csak) ez, hanem az értendő szószerint, amit írtam ("Úgy, hogy nem az álom közben, hanem itt kell(ene) megváltoztatod az álmodáshoz való hozzáállásodat"), hisz azt kérted bővebben kifejteni.
Ez önmagáért beszél, nincs mit kifejteni rajta.

Szerintem nem érted az egészet. Álmodás közben nem lehet vágyni arra, hogy az ember mit és hogyan álmodjon.  Ezt itt kell vagy lehet vágyni és én pontosan kifejeztem, hogy mire vágyódom. Ez pedig ellentéte annak amire te gondoltál, hisz ahogyan leírtam nem a kalandos és bonyolult álmokra vágyom. Azok spontán érkeznek ahogyan mindenki másnál.  Még egyszer kifejtem , én a tudatosságra törekednék és nem a bonyolult kalandokra. Ezen meg miért kellene ugyan változtatnom? Vagy azt akarod kifejteni, hogy ne a tudatosságra törekedjek? Ez esetben lenne megfelelő a váltás. De ennek meg nem látom értelmét. 
Te leírtad szó szerint mire gondolsz és én is.  Mégis úgy érzem nem értesz belőle egy szót sem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 16:32

Veszna írta:Köszönöm a vasárnapot,holnaptól vagyok szabadabb,akkor próbálom meg!
Rendben . 
Addig talán mi is álmodunk még a helyszínnel újra. Legalábbis szeretném, ha Áprilia is próbálkozna még . 
Van itt még egy két álmodó, kár értük, hogy nem vesznek benne részt  .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Nov. - 16:36-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 16:33

Áprilia írta:
fortis írta:
Áprilia írta:
fortis írta:

Nekem is feltűnt a hasonlóság. A lefelé jutás és a pince érzet. A csillagos égről nem is szolván, amiről úgy gondolnám egy nagyon fontos részlet. 
ha mindenki beírta már amit akar, akkor elmondom miért vélném olyan fontosnak azt a csillagos eget.  Ez a meglepetés részét képezi .

De hisz neked nem is volt csillagos eged. Akkor miért helyezed olyan szövegkörnyezetbe, mintha ez is hasonlóság lett volna, ráadasul valamiféle meglepetésnek a csattanója? Ha én nem írok csillagos égről,  akkor (eddig) nem is lehetne semmiféle aktualitása, mivel a te álmodban nem volt benne.

Most ne foglalkozz ezzel, majd a végén elárulom .  öröm

Ha kiderül, hogy agymosásra használod a játékot, kiszállok! Twisted Evil

Ne viccelj már, nem vagyok én olyan ügyes és értelme sem volna. Egészen másról van szó, majd meglátod.  öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 16:45

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:10-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 16:46

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:10-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Kedd 29 Nov. - 17:15

Akkor légy óvatos! 
Álmodós játék - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcRR2_gQPjYnE2SLWGPuM7iQOQxChaexHtpsOWb8ozTi-lKaOWMKDg
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Nov. - 18:11

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:10-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 4 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.