Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyéb

+3
Áprilia
Lea.
Blueeye
7 posters

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Pént. 11 Aug. - 10:43

Miért, szerintem marha jó volna!  öröm
Ez olyan is lenne, mintha fényhullámokkal mutatnák ki az érzelmeiket.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Lea. Pént. 11 Aug. - 10:53

Persze Fortis Very Happy
Én csak elképzeltem a sok táncoló, pogózó embert.ott tömegesen aurával a feje körül... Very Happy
A közönség fénye elhomályosítaná, a színpadét.

De különben jó ötlet lehet, emlékszem hogy imádtam az első sztereó magnómon az egy sor dióda(?) mozgását a zene ütemére. Aztán volt egy komolyabb musiccenterünk ott már egész komoly fények, színek, grafika volt. smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Vas. 13 Aug. - 18:37

De kár, hogy nem úgy működik ez ahogyan kéne! Mondjuk megálmodtam, hogy a 45-ös számot jelöljem be a hatos lottón,  és ki is húzták. Igen, de a többi számra meg nem emlékeztem, csak erre az egyre.  
Véletlen, vagy valóban létezhet ilyen?  Nem tudom, de azért ilyenkor felkapom a fejemet.  öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Lea. Vas. 13 Aug. - 18:50

fortis írta:De kár, hogy nem úgy működik ez ahogyan kéne! Mondjuk megálmodtam, hogy a 45-ös számot jelöljem be a hatos lottón,  és ki is húzták. Igen, de a többi számra meg nem emlékeztem, csak erre az egyre.  
Véletlen, vagy valóban létezhet ilyen?  Nem tudom, de azért ilyenkor felkapom a fejemet.  öröm

Szerintem ez az, amikor nem emlékezhetsz valamiért.
De azért próbálkozz, hátha smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Kedd 22 Aug. - 10:14

Ti ehhez mit szóltok?
Egy svájci cég speciális szolgáltatással várja azokat, akik valóban örökké a szeretteikkel szeretnének maradni. Az Algordanza ötezer eurós áron gyémántot készít az elhunyt családtagok hamvakból."
 El tudom képzelni , hogy kinyitom a családi díszdobozt, és megmutatom az unokáknak, hogy na az a pirosas ott az üknagymami, az a kékes az unokatesóm, az a sárgás a dédi, és így tovább. 
Fura volna, de egy baj azért mégis csak van vele.  Külön páncélszekrényt kellene mellé alkalmazni egy idő után, mert idővel elég nagy érték összegyűlhet a dobozban. 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Lea. Kedd 22 Aug. - 12:10

Háát... nem tudom, hogy én inkább milyen formában szeretném otthon "tárolni" a hozzátartozóimat, de akkor inkább ez a kő-verzió legyen. smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Kedd 29 Aug. - 14:31

Na melyik az a gyümölcs aminek kívül van a magja?  öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Aug. - 17:20

fortis írta:Na melyik az a gyümölcs aminek kívül van a magja?  öröm

Egyéb - Page 4 Eper_7910c

boborján

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Kedd 29 Aug. - 17:45

Very Happy  Videón láttam, sok embertől megkérdezték, de nem igazán tudták. Én sem . Pedig annyira egyszerű!!! no

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Blueeye Kedd 29 Aug. - 18:19

Ja, én is benyaltam volna. Túl meghökkentő a kérdés, pedig tudjuk, esszük. Very Happy

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Lea. Kedd 29 Aug. - 18:41

Gyümölcsök, amelyeket.zöldségként eszünk:

http://www.vitalzone.hu/paradicsom.html#

Pl. a paradicsom smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Kedd 29 Aug. - 19:09

Ezt sem tudtam.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Lea. Kedd 29 Aug. - 19:16

fortis írta:Ezt sem tudtam.

Nem dől össze a világ! Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Blueeye Kedd 29 Aug. - 22:30

Szerintem ezek zöldségeket beszélnek. Very Happy Summa-summárum, nekem a pari zöldség marad. Very Happy

Amit nem tudnak: az Ayurvéda nem ajánlja a paradicsom fogyasztását, mert mindhárom dósát növeli. És az nem olyan jó.
Az Ayurvéda az anyagi szint fölött áll, az pedig nem fér bele a tudósok gondolkodásába.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Szer. 30 Aug. - 19:04

Állítólag a paradicsom nagyon jó hatású a daganatos megbetegedések ellen.  Mondjuk utána nézek de így hallottam.

http://www.life.hu/drlife/20140430-a-paradicsom-csodalatos-hatasai-a-dagantos-betegsegek-legyozeseben.html

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Szomb. 18 Nov. - 21:26

Nálatok nem lóg bele az avatarom a szöveg mezőbe? Nálam a tabletomon egy kicsit belelóg, akkor lehet még egy kicsit kicsinyítem.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Lea. Szomb. 18 Nov. - 21:43

fortis írta:Nálatok nem lóg bele az avatarom a szöveg mezőbe? Nálam a tabletomon egy kicsit belelóg, akkor lehet még egy kicsit kicsinyítem.
Nálam is belóg...
Onnan látom az eredeti kommented, hogy "álatok..."
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Áprilia Szomb. 18 Nov. - 21:45

Nekem is ugyanígy belóg és sajnos asd-é is.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Szomb. 18 Nov. - 21:58

Köszönöm, holnap állítok még rajta akkor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Vas. 19 Nov. - 7:53

Áprilia nem raksz be magadnak valami jó kis avatart?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Vas. 31 Dec. - 9:27

Reggel támadt egy érdekes gondolatom.  Megfejtettem mi az öregedés kiváltó oka.  Ezzel egyetemben megvilágosodott bennem a reinkarnáció miértje is, na figyu!
- Szóval az ember megszületik, még kisbaba: Ez nem a legideálisabb állapot, ezt túl kell élni, azt meg úgy a legegyszerűbb, ha az ember minél többet alszik.  öröm
- Aztán jön az ovis kor, amikor nagyon élvezzük, hogy körülöttünk mindenki imád minket, már tudunk szépen beszélni is, megértenek minket és sokat lehet játszani.  Ezt az ideális állapotot nagyon imádjuk, ez fontos, majd visszatérek rá később, hogy miért.  Nos jó világ vagy sem, azért irigykedünk a nagyobbakra, mert nekik sokkal több minden szabad, mint nekünk, hisz ők már nagyok, mi meg még kicsik vagyunk. 
- Aztán elérkezik az iskolás kor.  Ez is szuper, de az irigység még mindig jelen van, hisz a nagyobbak még mindig sokkal több mindent megtehetnek, mint mi magunk. 
- Aztán nagyobbak lettünk már, de sóvárogva lessük a másikat, szerelmesek vagyunk, és szeretnénk úgy élni, mint a felnőttek, vágynánk egy kis különállóságra. 
- Megkaptuk a különállóságot, és arra gondolunk milyen aranyosak azok a kicsik, nekünk is kell ilyen apróság, saját.  na meg a lakást is ki fogjuk nőni, kell nagyobb, meg jó sokat kell dolgozni, mert a pénz is sokat számít. 
- Nos van lakás, van pénz, vannak gyerekek, a problémák tengerén is túl jutottunk már amik ezekkel az elért dolgokkal járnak, és arra gondolunk, de jó lenne megpihenni egy kicsit már, jó lenne az a kis nyugalom, de jó lenne nyugdíjba menni már!
- Elérkezett az öregség ideje, nyugdíjasok vagyunk, kicsit több lett a szabad időnk, de a nyugalmunk még mindig nem lehet teljes, hiszen megérkeztek már az unokák, és sokat kell velük játszanunk, miközben annyira fáj a derekunk és a térdünk. 
- Eltelt még jó néhány év, és még mindig a kicsiket nézzük, és látjuk mennyire telve vannak energiával, semmi porcikájuk sem fáj, és mindenki foglalkozik velük, körbe rajongják őket, de jó is lenne, ha még mi magunk is ilyen kicsik és fiatalok lehetnénk. 
Na kérem szépen ezzel érik már a reinkarnációnk megteremtése, és erre utaltam fentebb az óvodás kornál.  Ha megfigyelitek, végig ott volt velünk az a hajtóerő, ami arra ösztönzött, hogy teljen múljon az idő, és vele mi magunk is öregedhessünk. megkapjuk mi ezt rendesen, hisz a gondolatoknak teremtő ereje van, és nem is kevés.  Egy körforgást generálunk magunk számára, ami ha tetszik ha nem, akkor is elér.  Ezzel meg is oldottam az öregedés, és a reinkarnáció kérdését. Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Áprilia Vas. 31 Dec. - 10:24

Smile

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Efi Vas. 31 Dec. - 11:51

Az öregedés az anyag győzelme. Amikor végleg győz az anyag, és megvalósítja a saját haláltermészetét (hiszen minden, ami anyag, az folyamatosan szétesik), akkor a léleknek el kell hagynia.
Mindez azért van így, mert túl mélyen merültünk az anyagba, a luciferi hatás következtében.
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1163

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Vas. 31 Dec. - 12:13

Talán Balogh Béla mondta, de nem vagyok benne biztos, hogy amikor a kutatók tanulmányozták az anyag természetét, és annyira leástak ebben amennyire csak lehetséges, akkor nem találtak mást, csak hullámokat . Olyasmit is magyarázott, hogy az anyag az csak egy érzet, egy ellenállás, amikor két olyan természetű elem, (de mondható talán halmaznak is, )közeledik egymás felé, amik azonos szintű hullámokat tartalmazhatnak.  Ezek ugyanis nem képesek egymást befogadni, ezért összeütköznek, és taszítják egymást, mint az azonos pólusú mágnesek. Ezt a taszító erőt érezzük mi anyagként, mert erőt fejtenek ki egymásra. 
Tehát talán ki lehet mondani, hogy olyan mint anyag, nem is létezik, ezért el sem pusztulhat.  Very Happy
Na jó, ettől még Efikém igazad van, de azért én még megmaradnék a nagyszerű reinkarnációs elméletemnél, mert azt legalább én találtam ki., és attól  egyszerűbb , talán nem is nagyon van. öröm Very Happy Very Happy Very Happy taps

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Efi Vas. 31 Dec. - 12:24

Kár, hogy nem írtam olyat, hogy az anyag elpusztul. Nem elpusztul, hanem széthullik.
Nézd meg, minden szétesik, amit elhagy a lélek.

Az anyag a széttöredezett szellem. Létezik, mert a szellem létezik.

Az egy másik kérdés, hogy miért érzékeljük pont olyannak az anyagi világot, amilyennek érzékeljük. Akik arról beszélnek, hogy az anyag illúzió, azok arról beszélnek, hogy amit látunk, érzékelünk, azt az érzékszerveink vetítenek elénk. Hiszen bármiféle információ a külvilágról az érzékszerveik közvetítésével jut el hozzánk. Másféle érzékszervekkel másféle világot tapasztalnánk.
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1163

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Vas. 31 Dec. - 12:38

Egyetértek.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Efi Vas. 31 Dec. - 14:28

fortis írta:Talán Balogh Béla mondta, de nem vagyok benne biztos, hogy amikor a kutatók tanulmányozták az anyag természetét, és annyira leástak ebben amennyire csak lehetséges, akkor nem találtak mást, csak hullámokat . Olyasmit is magyarázott, hogy az anyag az csak egy érzet, egy ellenállás, amikor két olyan természetű elem, (de mondható talán halmaznak is, )közeledik egymás felé, amik azonos szintű hullámokat tartalmazhatnak.  Ezek ugyanis nem képesek egymást befogadni, ezért összeütköznek, és taszítják egymást, mint az azonos pólusú mágnesek. Ezt a taszító erőt érezzük mi anyagként, mert erőt fejtenek ki egymásra. 
Tehát talán ki lehet mondani, hogy olyan mint anyag, nem is létezik, ezért el sem pusztulhat.  Very Happy
Na jó, ettől még Efikém igazad van, de azért én még megmaradnék a nagyszerű reinkarnációs elméletemnél, mert azt legalább én találtam ki., és attól  egyszerűbb , talán nem is nagyon van. öröm Very Happy Very Happy Very Happy taps


Megígérted, hogy nem írsz bele utólag a hozzászólásodba, ami pláne akkor nem oké, ha már más írt rá valamit.
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1163

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Vas. 31 Dec. - 15:16

Nem is írtam, nem tudom miről beszélsz.
Hmm most nem vagyok gépnél, azon jóban átlátom a helyzetet, de biztosan valami egyéb gipszet lehetett ha igazad van , de nem az amire gondolnál.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  fortis Vas. 31 Dec. - 15:41

Na megnéztem, és biztosra veszem, hogy semmi pótlás nem történt mielőtt bár mi is reagálva lett volna.  Szerintem itt valamit félre nézhettél Efikém.
Azt esetleg el tudom képzelni, hogy mint utolsó bejegyzés  írhattam még oda, de akkor írhattál esetleg pont te is, vagy én előzhettelek meg valamivel gyorsabban. 
Amúgy ha látom, hogy valaki reagált már, akkor biztosra veheted, hogy már nem nyűlok bele az azt megelőző bejegyzésembe, hisz meg is ígértem, hogy nem fogok. Segget meg nem csinálok a számból, nem szokásom.
Amúgy nem túl jó a memóriám, és elég sokat is írtunk, de én úgy emlékszem, hogy az ottaniakat egy az egyben írtam. Megnézem hátha van olyan opció, ahol meg lehet nézni, hogy egy hozzászólás mikor, és hányszor lett  módosítva.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Efi Vas. 31 Dec. - 16:04

Amit pirossal írtam, arra nem emlékeztem, hogy benne volt az eredeti posztodban. Ha azt állítod, hogy benne volt, akkor lehet, hogy én voltam figyelmetlen, vagy nem sikerült a szöveg legaljáig legörgetni.
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1163

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Egyéb - Page 4 Empty Re: Egyéb

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.