Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fortis régi álmai

2 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Fortis régi álmai  - Page 6 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 21 Jún. - 14:14


Rejtett világ
Az álomban a párommal mentünk volna a villamosmegállóba , de észrevettem , hogy jön egy busz . Fussunk a megállóba , nézd , még van esélyünk , hogy elérjük , kiálltottam , és szaladni kezdtünk a busz felé . Kicsit fura volt ez a busz , mert előre föl kellett szálnom , hogy a páromat felhúzzam , olyan magason volt a lépcső , de ekkor még nem sejtettem semmit . Miután fönt voltunk , kezdtünk el gondolkodni , vajon , hová is visz minket ez a járgány ? Leszálltunk , ki tudja miért pont ott , ahol , de innentől egyedül folytattam az utat , hogy felderítsem hová jutottunk .Egy ösvény vezetett be egy tisztásra , a tistáson állt egy nagyobbacska ház . Mondhatnám majdhogynem az egész tisztást elfoglalta . Végigsétáltam az épület mellett , körbe sűrű bozontos volt , aztán sziklák és rendkívűl gyors folyású patakok . Patakok és zúgók minden felé . Aztán egy meredek szakadék . Gondoltam lenézek , és majdnem sikerélményem is volt , hála az égnek , sikerült elkapnom egy bozontos fa gyökerét , és visszatornáztam magam .Annyira hihetetlen volt ez a környék , lassan rájöttem , hogy most éppen álmodom .Amit ráébredtem , előjött a kísérletezgetős énem , és arra gondoltam , ha már így van , kipróbálom , hogy tudok e beszélni egy fával .Visszaemlékeztem , hogy entitassal nemrég , még ezt vitattuk , hogy lehet e az állatokkal , és a fákkal beszélni vajon ? .
Nos hiába is szólítgattam az egyik satnyább fajtát , nem jött válasz , de egyszercsak megjelent egy kisgyerek , talán 4-5 év körüli . Olyan érzésem volt , mintha azért jött volna , hogy a fa helyett beszélgessen velem . Megmutatta a ház környékét , a sebes-folyású patakokról beszélt , nézzem meg milyen hideg és milyen tiszta a víz .A távolban tíz emeletes háak látszódta , valami lakótelep , meg órszágút , és azt kérdeztem a kissráctól , hogy lehet az , hogy ezt a helyet nem ismeri senki ? Hogy lehet az , hogy itt vannak ezek a csodálatos patakok , és senki nem látja , nem veszi észre őket ? A látvány érdekes volt ,olyannak tünt , mintha két különböző világ lenne , és a két világ valahol a parlagon , a pusztán összefolyna . Nem tudom honnan vettem , de Biatorbágy villant be , mintha a lakótelep az ott lévő házak lennének .Szóval kérdeztem , hogy lehet , hogy nem ismerik ezt a helyet ? A gyerek azt válaszolta , azért , mert nem látják . Nem látja senki .Elsétáltunk az épület bejáratához , és bementünk az ajtón . Egy terem volt , kicsit félhomályos , innen két ajtó nyílott , jobbra és balra , de valami olyan érzés töltött el , hogy oda nem szabad benyitni , és már ide sem kellett volna ebbe az előtérbe . Mintha valami magánlak sértés lett volna , de ezek csak érzések . Mindegy kiléptem a házból és ismét egyedól voltam . Vissza felé vettem az írányt , amerről jöttem , és két bolondos alakba bottlottam , akik megkértek , hogy kűzdjek meg velük . Olyan bírkózás félére gondoltak , de mondtam , hogy elöbb kűzdjenek meg egymással , aztán majd meglátjuk . Ezek olyan emberek voltak , nos nem tudnám kifejezni , de nem tudnám elképzelni őket a mi világunkban . Amúgy barátságosak . Itt hirtelen fölébredtem , a párom nem hagyott tovább aludni . Pedig mennyire szerettem volna még egy kicsit ! Mosoly !

Az álom normális álomnak indúlt , aztán tudatos álom lett belőle , legalábbis amig a kisgyerekkel voltam abban a szakaszban , aztán síma álomként folytatódott tovább . Még hozzátenném útóljára , az emberek azért nem látják , mert nem képesek rá , vagy mert nem láthatják . Én miért láttam ? -na jó , persze csak álomban .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 6 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 21 Jún. - 16:43

fortis neve (álmában jött)

Fortis régi álmai  - Page 6 B8f80d10

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 6 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  fortis Vas. 30 Jún. - 11:36

Köszönöm, hogy megtaláltad ezeket Áprilia!

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 6 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.