Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fortis régi álmai

2 posters

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:32


37.

lezuhantam


2007-09-01

Üdv !
A szokásos repülőutamra indultam ,de kicsit nehézségekbe ütköztem már az elején . Zavart a sok elektromos kábel / villamos , troli / de azért csak feljutottam közöttük , bár kicsit mérges voltam , hogy mi a fenének ennyi kábel , tiszta elavult technika na de mindegy . A szél erősödött , de ez csak jó , mert könnyebben alákap az embernek és feljebb repít . Na most már kezdek úgy gondolkodni mint egy madár . Elég magasan röpködtem , mikor eszembe jutott , hogy eléggé el van borulva az ég , még az is megtörténhet , hogy esetleg belém csap egy villám . Hmm ! ilyesmi még sohasem jutott az eszembe . Lent alant , emberek voltak , ismerősök , de nem innen , hanem ki tudja honnan , szóval lent beszélgettek . Oda akartam jutni , de nem szálltam le normálisan ahogy egy embertől elvárható lenne , hanem egyszerűen lezuhantam .Az egyik ember , aki idősebb volt a többiektől és valamilyen irányító szerepet töltött be , megkérdezte , hogy megütöttem e valamimet ? Mondtam nincs semmi baj , csak a bal lábamon a kis lábujjam meg az az melletti és a jobb kezemen a hüvelykujjam ütöttem meg .. Azt hiszem meghúzódott . Még kaptam valami utasítást , hogy menjek el valahová , aztán felébredtem . Felébredtem és az volt az első , hogy megnéztem az ujjaimat .De nem is fájt , és nem is volt semmi bajuk . Nem tudom miért hittem azt , hogy tényleg megütöttem .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:34


38.

szenteltvíz


2007-09-08

Csak egy rövidke részlet.
Azt álmodtam , hogy egy templomban jártam és szenteltvizet szerettem volna kérni a paptól . De ő azt mondta , csak akkor ad , ha aláírok valamilyen szerződést . Hmm ez nem tetszett nekem . Mondtam neki , inkább akkor megoldom másképpen , ezt a dolgot nélküle is , hiszen nemes célból lett volna rá szükségem , de ilyen áron nem kell !


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:36


39.

éjjel nappal ?


2007-08-29

Amit most leírok , nem lényeges , nem történet , csak látni és átélni volt fantansztikus .
Tegnap előtt azt álmodtam , hogy a nappali égbolt hirtelen megváltozik .Nappal volt , mégis úgy lehetett látni az eget , mintha a legsötétebb éjszaka lenne . Talán ilyen képet nyújthat , amikor az ember fölnéz a holdról , vagy nem is tudom . A tegnapi vagy mostani ? egy kis időzavarban vagyok , bocs , / nos az történt , hogy egy számomra ismeretlen helyen guggoltam , valami fényszerű vett körül , ami egyre összébb préselt , aztán eltűntem . Tudtam , hogy teleportáció történik , meg s jelentem valami másik helyen , ott már mások is voltak , aztán felébredtem .Mind a kettő elég érdekes érzés volt .


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:37


40.

Vér !


2007-08-26

Római katonák szoros négyzetes alakzatban pajzsok mögé bújtak .A harcosok megrohanták őket és hosszú lándzsákkal szurkálni kezdték a pajzsok közötti réseken át a mögöttük lévőket . Ezek íjászok voltak , nem volt esélyük a kitörésre . A lándzsák szakadatlanul döfködtek és lassan megbomlott a védősor , pajzsok hullottak a földre . Az egyik római vérző hassal térdre borulva nyögött a vértócsában . Már sok halott volt közülük , a lándzsások abbahagyták a mészárlást . Nem voltam jelen , csak a gondolatom és ráztam a fejem ennek mi értelme ! Valaki megszólalt , egy olyan hang , aki talán szintén csak egy gondolatlény lehetett .Ennek így kellett történnie mondta , ez így helyes .! Nem , mondtam tiltakozva , már régóta ismerem a dolgok folyását , másképpen is lebonyolódhattak volna a dolgok .Színház az egész világ , minden csak azon múlik , hogyan rendezzük meg a dolgokat . Ez így nagyon igazságtalan , nem kell ennyi vér ! Fölébredtem .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:38


41.

szokatlan ébredés
2007-08-20

Üdv !
Ma igazán furcsa álmom volt reggel .
Azt álmodtam , hogy felébredtem , és mivel még elég korán volt , arra gondoltam megmozgatom a tagjaimat és lemegyek a földszintre megnézem a postát .Így is történt , a lift hamar levitt . A postaláda tele volt mindenféle papírcetlikkel , egy két nagyméretű borítékkal ,amiknek feltűnt szokatlanul nagy méretük és alakjuk , de arra gondoltam , majd fönt kiválogatom és átnézem őket .Kiléptem a kapualjba , finom friss volt a levegő , kellemes . Ma szép napunk lesz ! Visszamentem a lifthez , két pasas szált ki éppen belőle . Beléptem , ekkor vettem észre , hogy valami nem stimmel , a nyomógombok egészen máshogyan néztek ki , modernebbek voltak , de nem nagyon foglalkoztam vele , megnyomtam egyet amiről sejtettem , hogy a 8-dik lehet .Nem sikerült , a lift megállt a 7-diken . Na nembaj , majd felsétálok egy emeletet , nem fog megártani .Ekkor jött a második meglepetés , az emelet helyén egy tetőterasz volt . Egy nagyobb terasz .Kicsit dörzsölgetni kellett a szemeimet , mert itt már zavart a fény , hiszen csak nemrég ébredtem föl .elballagtam az egyik irányba és kezdtem zavarba jönni . A ház egyik végén , amerre indultam még építkeztek , még nem voltak teljesen kész .Visszafordultam , a másik irányba mentem . Ekkor jött a következő csapás , a ház másik végébe befutott egy metróhoz hasonlító szerelvény . Egy két ember szált csak ki , és lementek a lifttel .Ekkor gondoltam előszór arra , hogy lehetséges lehet , hogy csak álmodom ? De nem , ez itt a valóság , hiszen az álomban nem gyötri ennyire a szemem a fény . Meg kéne kérdezni valakitől melyik város ez egyáltalán , de lemondtam róla , biztos hülyének néznek majd . Inkább lemegyek megint a kapualjba és jól körülnézek , odalent még minden stimmelt .Visszaszálltam a liftbe , kicsit zavarban voltam , fogalmam sem volt , melyik gombot kellene megnyomnom a sok közül . De a lift magától elindult szerencsére . Még mindig olyan fura volt a szemem dörzsölgettem egyszer csak kinyílott a valóságban és felébredtem .Semmi átmenet álomból egyből ébredés ! Ez szokatlan nekem .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:40


42.

templom


2007-08-12

Álmomban kirándulni voltunk egy folyón lévő szigeten , Tábortűznek valót kerestünk , mikor felfedeztem egy régi öreg épületet . Épület , talán inkább mint egy templom ..Vagy inkább a kettő egyvelege .Mindegy bementünk körülnézni . Belülről nem tűnt elhanyagoltnak ,sőt minden a helyén volt Serlegek a polcokon , vitrinek tele poharakkal és egyéb tárgyakkal . Mégis valahogy ijesztő volt az egész és óvatosak voltunk a következő és következő ajtóknál amik a sötét félhomályos helyiségekbe nyíltak . Aztán változott a kép .Már egy egészen másik helyszín hegyes vidék . A jelen időkben , valami csoport tagja voltam , akik különös eseményeket , fenyegetéseket voltak hivatottak kiküszöbölni , megoldani . A veszély ismét egy templomos vár mint az előző , de mégis más , jelentette , vagy legalábbis ezt fenyegette valami veszély . Volt nekem egy fekete tükröm , amibe belebámulva pszichésen vártam valami megoldást .De csak egy kép tűnt fel , ennek a templomnak a képe . Lépcsősorok várfalak és egy női gondolat , mely azt sugallta , amelyik férfi ezt a helyet illeti , súlyos átkoknak essen áldozatul .Ez valami női templom lehetett , ami sugallta magából ezt a gondolatot . És most valakik meg akarták semmisíteni ezt a szent helyet . De kik és hogyan , fogalmunk sem volt . Nagyon szomorú voltam , sírtam álmomban , valami nagyon erősen kötött a helyhez , de már nem tudtam meg hogy mi , felébredtem .
Utólag hozzátenném , ne sima templomokat képzeljetek el , inkább mint india eldugott helyein található templomos helyeket , lépcsőkkel , magas falakkal , mint egy vár .
A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Nem tudom miért , elég gyakran álmodom templomokkal , pedig nem járok , de mint épületekre építész szemmel felnézek rájuk .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:40


43.

testetöltés


2007-08-10

Ma volt egy rövidke álmom , ami tudatos is volt , ugyanis már álom közben azon járt az agyam , ezt majd beírom a fórumra .Nem befolyásoltam semmit , csak átéltem az eseményeket . Az egész arról szólt , hogy az utcán sétáló egyik emberből a másikba költöztem . Férfi , vagy nő , mindegy volt . Volt valamiféle szellemalakom , ködszerű , de testem nem igazán . Csak akkor éreztem testet , amikor beleköltöztem . De a személyiség az enyém volt , nem éreztem a másét .Érdekes volt mások testét fölvenni .és azokban mozogni .


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:41


44.

Holló


2007-08-07

Nagyon rövid leszek !
Az álmomban kaptam egy nagy fekete hollót .Kicsit tartottam tőle , de tudtam , hogy hűséges jó barát . Nagyon fenséges volt .Volt egy olyan gondolatom az álmomban , hogy ez a holló nem is holló , hanem valaki aki felöltötte a gúnyáját .Megjegyzem valamikor régebben , nekem is volt egy olyan álmom , amiben viszont én magam voltam holló és úgy repdestem az erdőben .De ez talán most nem tartozik ide .


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:43


45.

a 4-esek !


2007-08-01

Üdv !
Ezt egy közeli ismerősöm álmodta , de megpróbálom az ő szavaival leírni röviden a lényeget .
Egy több emeletes épületben rohangált , erre is arra is lépcsők és termek .A nyomában ott szuszogott az üldöző . Már már majdnem utolérte . Gyorsan az ajtóba belevésni a 4-est . Aztán futás tovább . Ott egy asztal ! Oda is gyorsan belevésni ! Ok , sikerült , már itt is van a 4-es .Gyorsan- gyorsan , mindjárt utolér ! A szekrényajtóba is belevésni gyorsan azt a 4-est . Futás tovább ! A francba , vissza kell fordulni , az a 4-es nem látszik elég tisztán ! Na most jó , most már eléggé látszik .A fenébe , mindjárt utolér ! Ha elkap , nekem végem ! Biztos megöl .Most futás fel a lépcsőn ! Egyik emelet a másik után .Még egy pár helyre be kell vésnem a 4-eseket ! Szörnyű artikulálatlan hangja van az üldözőnek . Talán nem is ember . Jajj ! Itt van , utolért !
Ekkor az ismerősöm fölébredt és rendesen le volt izzadva , mint aki valóban menekült .
A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Nagyon foglalkoztatja , hogy mik lehettek ezek a 4-esek .Érdekesebb , mint maga a menekülés.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:47


46.

negatív


2007-07.17.

Tapasztalt már valaki olyat , hogy a tükörbe nézve önmaga nagatívját látja ?
lila arc , világos rózsaszín szemek , száj és haj ?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:48


47.

Ne fuss el !


2007-07-14

Üdv !
Ez az álmom is kissé külonos volt és úgy érzem , tanító jellegű .
A házunk ami egy régi templom mellett állt, de egyébként nincs köze az álomhoz , nagyon nagy pincerendszere volt , katakomba jellegű , valszeg azért , mert a pince része a temploméval egybeépülhetett .Hárman - négyen lehettünk és ez én részlegemhez mentünk , hogy megmutassam a többieknek , hol található .Mikor odaértünk nézelődtünk és fel akartuk deríteni a terepet . Nos ez az én részlegem jócskán benyúlott a föld alá .Valaki talált egy lefelé húzódó lépcsőt , ami a sötét homályban , egy pókhálókkal sűrűn benőtt vasajtót takart
Ki is nyitotta nagy nehezen , de nem mert lemenni . Én vállalkoztam a feladatra .Épp hogy lementem az egyik forduló szegletéből megláttam valakit , vagy valamit és tudtam , hogy menekülni kell .Csak a fél oldalát láttam , de tudtam , hogy hasznos a futás .Amint fölértem a többiekhez , kérdezték mit láttam , de csak odavakkantottam , hogy futás , különben mindenki meg fog halni .Az a fura valamit Jeti-nek neveztem magamban , , csak úgy beugrott ez a név .Egyedül rohantam a sötét folyosókon , a többiek nem követtek , de talán nem is kellett , bár az álom további szakaszában már nem találkoztam velük .Ahogy rohantam , tudatosult bennem , hogy ez egy álom , és már egyszer találkoztam ezzel a lénnyel , pont itt , ebben a pincében és hogy milyen hülye vagyok , hogy elfelejtettem , már megint benéztem oda , ahová nem lett volna szabad .Futottam és közben azon gondolkodtam , minek is futok , hiszen ez a lény nem fog bántani , nem is tud , csak maximum halálra rémíteni . Hát igen , ha ránézek , bizonyosan halálra rémülök .De erős leszek , nem futok tovább . Rá fogok nézni , és túl fogom élni .Az álom tudatos része itt megszakadt , a folytatásban még mindig a pincében voltunk , ennek a lénynek az otthonában , de már mint nagyon jó barátok , és ő egy nagyon hűséges szerető barát lett .Feltűntek még más fura figurák is , fiatalabbak egy két gyerekforma sosem ismertem őket , de mind jó barátom volt és tudtunk valami nagy titkot . Talán ezt a helyet , amit más nem ismer .Volt egy titkos kijárat a templom háta mögötti térre , amit falak rejtettek el a hétköznapi emberek elől .Tanultam egy újfajta repülési technikát , a hanyatt fekvést a levegőben . amit nagyon könnyen be lehetett gyakorolni .Csak hátra kellett dőlni hídban , és ha sikerült , a levegőre rá lehetett feküdni , aztán már lehetett is repülni , forogva , meg minden hogyan .Az álomnak volt még folytatása , de az már zavarosabb , nem emlékszem , csak a repülés volt ami lefoglalt benne .
A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
megtanultam az álomból , hogy a problémák elől nem szabad elszaladni , mert kergetni fognak ha kell szembe kell nézni velük , és a probléma talán a hasznunkra is válhat így .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:50


48.

A felszentelt pap ?


2007-07-07

Üdv !
Hol is kezdjem el , kicsit ciki az egész !
Valami templomváros félében voltunk álmomban kirándulni ,fönt a hegyek között . Csupa szakadék , meg szép erdős táj vette körbe . Az egyik épület a másikba nyílott , így udvarok sem nagyon voltak , inkább nagyobb fedett termek . Valami történt , valami rossz . Vulkánkitörés , vagy földrengés , nem tudom , de nagy volt a pánik , mindenki menekülni próbált . A baj az volt , hogy nem volt hová , az épületegyüttest valamiért nem lehetett elhagyni .Mi egy páran egy fiatalabb pappal próbálkoztunk az egyik irányba , de csődöt mondott a tudomány ,mintha földcsuszamlás zárta volna el a kapuk túloldalát . Így bolyongtunk egy darabig , aztán jött a cikisebb rész !
Elkiáltottam magam , hogy én vagyok az új felszentelt pap és akinek van hite , az jöjjön utánam .Valami botféle is volt a kezemben , amit magasra tartottam , hogy mindenki jól láthassa , ki szólt . Hmmm! "Új felszentelt pap ? "Nem éreztem vallásos jellegét , nem tudom mit jelenthetett ! Azt mondtam , csak akinek igazán van hite jöjjön utánam , mert az út tűzön , vízen , és falakon át fog vezetni .Elindultunk , voltak akik követtek , de sokan nem .
Az egyik kanyarban nekimentem a falnak , és simán átmentem rajta , mintha csak függöny lett volna .Hú ez érdekes , magam is meglepődtem .Nos talán itt van jelentése a hitnek , hogy minden akadályt le lehet győzni . Többen visszamaradtak , akik képtelenek voltak átjönni a falon , de azért sokaknak sikerült .Emlékszem még valami tüzes helyszínre is , de a lényeg az , hogy kijutottunk a szabadba , megmenekültünk .Ekkor váratlan ötletem támadt és vissza indultam . Kérdezték is , hogy miért , de csak azt tudtam mondani , talán valamit lehetne kezdeni a többséggel is , akik még bennragadtak és eztán visszamentem .
Fölébredtem .Egy kicsit ciki , de azért leírtam , had mosolyogjatok .


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:51


49.

különös meditáció


2007-07-05

Különös meditáció volt ,az ágyon hanyattfekve kezdődött az egész .
Teljes lazítás után , megpróbáltam a Vexa által tanácsolt csövet elképzelni a 3-dik szem tájékán ,de valszeg menet közben bealudhattam . Vagy mégsem ? Magamat láttam kívülről , amint ülő helyzetben / törökülés / a tenyereim a földet érve meditálok tovább ,Körbe mindent láttam magam körül ,de mégis magamon belül éreztem magam ,a gondolataim belülről jöttek a meditáló testből , nem kívülről . Hopp ezt vajon ki érti ? Jött egy ismerős , akit nem ismerek , de annak tűnt , nézte mit művelek , de éreztem a gondolatait és arra gondolt , most inkább hagyja , had meditáljak tovább , nem fog zavarni .A hely ami körbevett ismeretlen volt . Eztán véget ért minden , de nem tudom , hogy a meditálásnak lett e vége , vagy egyszerűen csak fölébredtem .??


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:52


50.

hamis-valódi ébredés


2007-07-01

Üdv !
Ez az álom nem érdekes , hanem csak fura , mert amikor ébren voltam , azt hittem álmodom .

Álmomban a munkahelyemen voltam , ami azért egy kicsit más volt mint az eredeti ,és azt álmodtam , hogy ott lefekszem aludni . Amikor fel akartam kelni , nagyon nehéz volt , mert ahogyan ki akartam nyitni a szemem , vakító fény fogadott .Tudjátok , mint amikor egy sötét helyiségből ki akartok menni , a vakító fényre . Nagy nehezen hozzászoktattam a szemem a fényhez , és mit láttam ,a szobánkat itthon . Izgalomba jöttem , hogy mi a fenét keresek itthon , hiszen a munkahelyen kellene lennem , , valahogy rossz helyre kerültem , vagy valami hamis ébredés történt .Vissza becsuktam a szemem , és amikor újból kinyitottam , már ismét a munkahelyemen voltam .Arra gondoltam , biztosan elaludhattam , , mert azt álmodtam , hogy otthon voltam .Aztán még jöttek más álmok is , és amikor ténylegesen felébredtem , jöttem rá , milyen különös is volt ez az egész .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:54


51.

világító test


2007-06-16

Üdv !
Nos ma elkaptam valamit.
Ott világított a sötét fürdőszobában , 5 ft-os nagyságú kis élére állított négyzetecske , belül fehér a széle vörös és körülötte kék fénnyel világított .Arra gondoltam , szálljon jobbra , balra le fel és így is történt .Aztán kinyújtottam a kezem , hogy a mutató ujjammal megérintsem , de amikor hozzá értem volna , abban a pillanatban eltűnt .Nem tudom , a szemem játszik mostanában velem ?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:28


52.

Yura


2007-06-12

Üdv !
Ez is jópofi álom volt , és talán nem is olyan érdekes , de talán az ember álmában nem mindig szokott más bolygókon járni . Bár ez velem már többször is megesett .
Nos a földön járunk , és mint valami valóság show-ban az emberek közösségekbe verődve tengetik életüket , kinn a szabadban . Járkáltam közöttük de nem tartoztam igazán ide . A folyóparton félrehúzódva meditálni kezdtem , törökülésben . He-he , már álmomban is meditálok ! Azért érdekes , hogy meditáció alatt is olyan érzések voltak , mint a valóságban .Hmm, ez különös ! Nos aztán ugrott egyet a kép és ott voltunk azon a másik bolygón én és még három társam abból a bizonyos földi táborból . Egymás kezét fogva mentünk nézelődni .Volt ott még két -három ember , de ezek idegenek voltak . Mégis emberek ! A látvány nem volt valami szép , szürke volt minden , akár a cement . A levegő is olyan volt , mert fölkavarta ezt a finom port a szél , és az lebegett a levegőben .Akár valami sivatagi viharban .
Nagy hegyek voltak , de minden sivár , csak a por és szürkeség minden felé . A háttérben két hatalmas űrjármű lebegett a levegőben , egy ideig bámultam őket és el is töprengtem valamin . Nos ez megint érdekes ! Nem voltam benne biztos , hogy nem e a földön járunk , valamikor a nagyon távoli jövőben , amikor a vegetáció már teljesen kihalt , vagy valóban egy másik bolygón járunk e ? Mindenesetre volt itt egy név , nos ebben sem vagyok biztos , hogy engem hívtak e így , vagy ez volt e a bolygó neve . A név : Yura .
A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Nem vagyok scifikedvelő !

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:30


53.

fura


2007-06-11

Üdv !
Ezt az álmom nem azért írom , mert valami nagy jelentőséget mutatnék irányában ,hanem mert annyira zavarbaejtő és érdekes volt a szituáció .
Délelőtt bealudtam a meditáció közben . Egyedül voltam itthon .Elkezdtem álmodni .
" A párom meg a gyerek beszéltek hozzám , én meg telefonáltam közben . A Cimborámmal beszéltem , aki először még beleszólt a telefonba , de aztán már csak én beszéltem .
Közben szokás szerint hangosan szólt a zene . Egyszer csak rájöttem , hogy itt nem stimmel valami .Először is hogy telefonálhatok , amikor a telefon vagy 5-m -re van tőlem és nem is csöngött ki . Aztán rájöttem , hogy hogyan hallhatom a többieket , amikor egyedül vagyok itthon .A hangokat még mindig hallottam , pedig ekkor már tudtam , valami nincs rendjén .
Aztán arra gondoltam , talán valakik bejöttek a lakásba .Na jó lesz körülnézni .Felültem és mondhatom ekkor ébredtem fel . Néma csönd volt , sehol semmi zene , se hangok . . A szomszédok is dolgozni , meg suliban vannak .Hmm ! Fura !!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:31


54.

tükörtechnika


2007-06-09

Üdv !
Leírok itt egy érdekes tükörtechnikával kapcsolatos gyakorlatot . Illetve tapasztalatot .
Érzékcsalódás , az elme átverése , vagy valami más , lehet elgondolkodni ! D

30x50-es tükör . Mereven bámulok bele , de nem nézek . Kerülöm a szemkontaktust önmagammal . Egy idő után , az arc tükörképe felett megjelenik egy másik , egy fehér árny ..
Szemforgatás következik , az óra mutató járásával megeggyező irányba .
A következő történik :az eredeti tükörkép a helyén marad , a fehér árny pedig körkörösen imbolyog ahogy a szemmozgás volt .
vége .


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:32


55.

fa , vagy kisérlet ?csuda tudja !


2007-06-06

Üdv !
Na ez itt , megint érdekes álom volt .Egy számomra ismeretlen helyen voltam , ami egyébként az álomban nem volt az . Volt ott egy kis tér , egy öreg fával . Három alkalommal jártam ott , s mindig a fa környéke volt a lényeg . Először egy középkorú nőt láttam a fánál , amint valamivel foglalatoskodik .Valami érthetetlen dologgal , de a fával volt kapcsolatos . Második alkalommal , még mindig ugyanez a nő volt ott , de már egy idősebb férfi is volt vele , talán valamilyen mester , nem tudom , és még mindig ugyanazzal foglalatoskodtak .Harmadik alkalommal , amikor ugyancsak arra jártam változott egy kicsit a helyzet ,. De ne kérdezzétek , hogy a köztes időben hol voltam , mert fogalmam sincs .Nos ez utolsó alkalommal a nő odajött hozzám . Pontosabban elmentünk egymás mellett , véletlenül hozzámért és azonnal egy kérést szegezett nekem .Volt a kezében valami , hmm! ezt nehéz lesz leírni , valami fából készült valami .Olyan , mint egy üreges fadarab , amit kifűrészeltek valahonnan .Á nem igazán tudom elmondani , , talán mint egy henger , de faágcsonkok álltak ki belőle , na de mindegy . Szóval arra kért , hogy helyezzem a kezem a fatákolmány tetején lévő üregre .Nos , megtettem . Ekkor történt valami furcsa . Mint a delejezés , a kezemmel éreztem valami energiát , valami matériát .Ahogyan kis ovális pályán mozgattam a kezem a rés fölött , és ahogyan lassan emeltem fölfelé mintha valami zöld anyag , vagy csuda tudja mi , emelkedett volna ki belőle .De talán nem is anyag , hanem olyan füstszerű .Na ez csupa rejtély , minden olyan idegen volt , nem lehet megnevezni .Ahogy emeltem a kezem egyre erőlködtem , míg megszakadt ez a mágneses szerű vonzás a kezemnél és a nő ekkor sírva fakadt . Kérdeztem miért , de nem válaszolt .Mondtam neki , megpróbálom még egyszer , de ugyanaz volt a hatás . Nem értettem miért kell sírnia és eztán felébredtem . A művelet amit elvégeztem , fizikai fáradtsággal erőlködéssel járt , legalábbis akkor úgy éreztem .


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:33


56.

Harc !

2007-05-23

Üdv !
Harc készülődött .
Fényes nehéz páncélban álltam a földön s a társamat figyeltem ki szintén felpáncélozott lova hátán alig várta hogy rárontson a tömegre .Tudtam mi következik , súlyos a vérontás .
A feladat szabott , nekirontani a tömegnek és szétzihálni őket . Már megbántam , hogy vállaltam ezt a küldetést , de a harc alól nem vonhattam ki magam .Felsegítettek hát lovam hátára , mert a páncél igencsak nehézkes volt .
Induljon hát a roham , kard kard ellen kezemben súlyos lándzsa .s magamban ezt hajtottam , nem kéne most itt lennem ! Az erőfölények kiegyenlítettek voltak .a lényeg megúszni élve !

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:35


57.

iskola


2007-05-20

Üdv !
Csak azért mesélném el ezt az álmot , mert olyan kellemes volt .
Elméletileg iskolát kerestem volna a fiamnak , de ő nem szerepelt a helyszínen .
Az első suli egy nagy sziklahegybe vájt épület volt , ami kívülről nézve akár a Gellért -hegy is lehetett volna , de nem volt ott egyetlen diák sem .Vagy voltak , csak én és akivel voltam , nem találkoztunk velük .Sajnos hiába töröm a fejem , nem emlékszem ki volt ott velem , talán a fiam , vagy valami rokonom , az elhunyt apám , ez sajnos nem idéződik vissza .Lépcsők , folyosók , termek minden felé . Az egyik helyiségben végre találtunk egy tanárt , egy férfit , aki az ablak mellett állt , és foglalatoskodott valamivel .Kinéztem az ablakon , az ablak előtt egy sziklapárkányon egy fa állt .Pont a tetejére lehetett rálátni , és a tetején hatalmas kék szirmú virágok voltak .Akivel együtt voltam , mutattam neki hogy nézzen oda , mekkora és milyen kék virágok vannak ott az ágakon .Ő azt mondta , hogy ez lehetetlen , mert ilyen virágok nincsenek , és főleg nem a fákon . Ekkor kezdtek eltűnni a virágok . Én a tanárt kezdtem el figyelni és rájöttem , hogy bizony a virágok az ő teremtései . Kinézett az ablakon , s a virágok már ismét ott voltak .
A második helyszínen egy másik iskolában , szintén fura dolgok történtek .Ott már nebulók ültek a padokban , és egy tanárnő állt a táblánál , aki hozzám beszélt .mutatott a kezében egy tollat és azt mondta , ezt a gyerekek csinálták .Ő ezzel ír a táblára . Ha olyasmit írna , ami a nebulókat nem köti le , egyszerűen lehetetlen vele írni , csak maszatol .Volt még egy érdekes szituáció azt mutatták be , hogy ha megint csak a nebulók nem értenek valamivel egyet hátat fordítanak a tanárnak .Nos akkor ki a tanár ? a nebulók , vagy a tanárnő ?
Fura egy helyzet volt , de azt hiszem mégis csak a tanár a tanár .
Vége .
A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
A virágos álom nagyon érdekes volt , de az épület nagyon üres volt , hiányzott az élet.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:37


58.

Babák


2007-04-17

Üdv !
Leírom mit álmodott a párom , s tőle teljesen függetlenül két kolleganője .
Egyazon éjszaka álmodták : Nem tudom mi lehet ez , talán kollektív álom ?
Mindenesetre úgy tudom , nem érte őket azon a napon , hasonló benyomások .

A párom álma : - A munkahelyén volt és egy aranyos kisbaba volt náluk , akit nagyon lehetett szeretgetni . Gondolta is , hogy ez a kolléganőjének a kisbabája , de amikor ránézett és látta hogy nagy a hasa , tudta , hogy a baba nem lehet az övé , mert még meg sem szült .

Az egyik kolleganőjének álma : A párom egy másik helyen dolgozott , kisbabákkal foglalkozott .Ő elment a páromat meglátogatni .Sok kisbaba volt és a párom mondta neki , hogy segíthetne . A feladat az volt , hogy a szaros pelenkákat egy külön dobozba , a tisztákat szintén egy külön dobozba kell tenni .

A másik kolléganő álma : Majdnem ugyanez volt , szaros pelenkákkal és kisbabákkal , na meg a párommal , aki azon a bizonyos helyen dolgozott , amit már a másik barátnője is megálmodott , mert rámondhatom hogy nem csak munkatársak , hanem kedvelik is egymást .

Nem tudom van e jelentősége , de még ifjú leányzó korában , csecsemőosztályon dolgozott .
Bár én úgy érzem , ennek most nincs jelentősége .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:39


59.

dátum


2007-05-02

Üdv !
Ez az álom sem volt túl érdekes , csak a kérdés ami felmerült , izgatott fel .
A városban mászkáltam , valami ismerőssel , és az egész olyan idegennek tűnt , annak ellenére , hogy ismerős volt a helyszín .Mondjuk ami nem illett a képbe egy a városon átívelő keskeny híd , akár egy szivárvány , színes csövek és valamik voltak benne .Olyan volt az egész inkább , mint egy cső .Emberek jöttek mentek , és akkor felötlött bennem , hogy odamenjek valakihez és megkérdezzem a dátumot , pláne az évszámot .Igen , olyan volt az egész , mintha a jövőbe ugrottam volna , de a dátumot nem tudtam meg , mert szégyelltem megkérdezni és aztán fölébredtem .


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:41


60.

élet , halál és víz

Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
fortis
Beküldés dátuma: 2007-05-02 07:00:00

Nos ez már egy kicsit érdekesebb álom volt , bár átérezni érdekesebb volt , mint elmesélni .
Na meg egy kicsit ciki is .
Egy indián szertartáson kellett volna részt vennem , csak nem nagyon akaródzott , hogy megtegyem amit tennem kell .Egy magas szikla tetején foglalt el egy érdekes építmény a maga helyét és nagy tol díszruhában lévő indiánok voltak minden felé , békések de vártak valamire .Az emelvény alatt , valami állatfigura szájából ömlött ki a víz és vízesés formájában egy teraszra zúdult , ahonnan tovább egy mederbe , majd gyors patakként ömlött tovább .Én nem voltam indián , vagy legalábbis nem a közösségből való .Sem fogoly , sem semmi , csak ott voltam .És akkor valami egyszer csak történt ,/, na most jön a cikisebb rész ,/ a víz nem víz volt vagyis hogy mégis hanem az én asszonyom , valami természetanya és engem várt. Nekifutottam és belevetettem magam a zuhatagba , ahol nagyot csattantam a zuhatagban , aztán a sodrás lejjebb úsztatott a mederbe . Nos a víz engem várt ! Aztán nem tudom egy kicsit zavaros volt az érzés , mert meghaltam , hiszen ezt senki nem élheti túl , de mégis éltem . A víz megölt és életre keltett . Az indiánok ünnepeltek és örültek , hogy megtettem amit tennem kellett .Aztán egy indián azt mondta , letelt az idő egy esztendőre már nem fognak zaklatni , de ezt nem igazán értem , hogy mire gondolhatott .
fortis

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Hát sikerült elég zavarosan leírnom , de az érzéseket nem lehet szavakkal kifejezni.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:42


61.

rossz álom !


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
fortis
Beküldés dátuma: 2007-05-01 19:12:11

Egy kellemetlen álom !
Tudom ehez nem sok hozzászólni való lesz , de leírom ,
mert ilyeneket nem szoktam álmodni .
Egy strand medencét láttam , amelyben én magam is úszkáltam ,
és ez a medence olyan medence volt , ahova gumimatracot , meg ilyesmiket is be lehetett vinni .Két tíz év körüli kislány fulladt bele a medencébe , és azt is tudtam , hogy hogyan .
Lemerültek a víz alá , és a matracoktól nem tudtak a felszínre kerülni .Megfulladtak .
Két idegen kislány.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:44


62.

Ez már étvágy !


Most itt vagy: Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
fortis
Beküldés dátuma: 2007-04-25 16:14:31

Üdv !
Nem nagy álom , csak szokatlan .Érdekes , mostanában szokatlan álmaim szoktak lenni .
Nos azt álmodtam , hogy friss faágakat eszegettem , meg a fa törzséről a faháncsot .
Hmm ! Nagyon fincsi volt és ezeket eszegettem .Mások meg bolondnak néztek ,mert
nem tudták megérteni , hogy lehet ezeket megenni .Hát nem érdekes ?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:46


63.

A medve és én


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
fortis
Beküldés dátuma: 2007-04-20 07:04:04

Üdv !
Tegnap repülős álmom volt , de azt nem mesélem el , mert ez már nagyon hétköznapi .
Ma viszont nagyon érdekes álmom volt , tele jó érzésekkel .
Egy befagyott tónak a partján voltam , egy nagy medvével .Talán grizli ? nem tudom .
Egy lék mellett voltunk és a medve halat fogott a mancsával . Élőszőr két nagyobbacska halat , amit jóízűen el is fogyasztott .én ott guggoltam tőle nem messze , pár méterre és figyeltem mit csinál . Nagyon ügyesen vadászott . A harmadik hal egy kisebb halacska volt , Kb úgy 20 cm .Mikor kirántotta a vízből , odadobta felém . Egyértelmű volt , hogy azt nekem szánta .
Örültem neki nagyon , hogy rám is gondolt .Nekiláttam és elkezdtem nyersen enni .
Csak úgy símán haraptam , akár a medve .Nagyon finom volt . Érdekes ízű , de finom .
Két ember állt távolabb tőlünk , talán tudós-félék , és távcsővel figyeltek minket .
Hallottam a gondolataikat , és azon tanakodtak , mit csinálok én ott , talán megőrültem ,hogy egy ilyen vadállattal vagyok együtt ?Na meg elborzadtak azon , hogyan tudom így megenni azt a nyers halat . Akár egy állat !
A falatozás után elballagtunk a vadonba és tudtam nem kell félnem , mert a medve közelében semmi , de semmi bántódásom nem eshet .
Nyugodtan bújtam a bundája mellé , mikor elálmosodtunk .
Vége .

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
A medve tudta hogy ember vagyok , nem nézett a bocsának , csak mégis majdnem olyan volt .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:49


64.

Akkor most mi van ?


Álmok >> Mit jelenthet?
fortis
Beküldés dátuma: 2007-04-16 10:47:39

Üdv !
Volt a napokban , egy fura álmom .Nem rémálom , csak fura .
Igy történt .:
Egy középkori jellegű várban rohangáltam , tán valaki elöl , s a végén valaki azt mondta - " vagy élsz tovább itt a földön , és részed lesz a pokolban , vagy meghalsz és felkerülsz a mennyországba " !
Hmm ! Vajon mit érthetet menyország alatt és mit a pokolban ?
Nem volt félelmetes , csak furi . A halállal már találkoztam 2x -is , tőle már nem félek !

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:51


65.

fények


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
fortis
Beküldés dátuma: 2007-04-09 16:03:29

Emlékeztek ? Egyszer volt egy álmom , ahol az égből fényeffektusként egy hatalmas kard körvonalai rajzolódtak ki .De nem ez most a lényeg , csak hasonló álmom volt . Na nem nagy dolog , csak leírom , mert miért is ne tenném , hogy megosszam veletek .
Nos a szép tiszta égen egy fekete felhőcske gomolygott , amiről később kiderült , hogy nem is egy , hanem kettő , csak ez akkor még nem látszott . Két fénycsík keresztezte egymást benne , mint a fehér lézer , s a végei tovatűntek a messzeségben .Aztán a fények duplázódtak , egyre több és több csík keresztezte egymást , és mindnek a sötét felhő volt a metszéspontja .
Aztán a fények valamilyen sokszögekké váltak , talán ötszögekké , erre nem emlékszem , de berácshállózták az egész égboltot .
Aztán a fényhatások megszűntek , a felhő kettévált , és gyors iramban , mint két ufó nagy ívben eltűnt a horizonton . Na ennyi .

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Persze talán semmi jelentősége , talán nem is kell válaszolni rá .


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:53


66.

szellemes

Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
fortis
Beküldés dátuma: 2007-04-05 17:40:02

Üdv
Nem nagy dolog , ez az álom , de azért leírom .
Négy panelház közre zár egy teret .Egy szép nagy teret , középen egy nagy dombbal .Ez nem érdekes , csak a helyszínt akarom bemutatni .Itt lakom , és az álom helyszíne is ez .
Este álmomban lent mászkáltam , és megjelent egy szellemnő . Fehér ruha olyan esküvői , vagy hálóing ? nem tudom , de valami ilyesmi .Csak suhant közvetlen a föld felett , és általában felém lebegett .De néha hirtelen irányt változtatott .
Nos , hogy elkerüljem a vele való találkozást , mindig odébb mentem , tartva a tisztességes
távolságot , bár nem volt félelmetes , azért nem kívántam a vele való kontaktust .
A tér közepén lévő domb , sziklává változott , és három nagy buldogképű kutya közeledett felém . Élősszőr féltem tőlük és azon gondolkodtam , hogyan tudnék a sziklára felkapaszkodni . De erre nem került sor , mert mikor megálltak közvetlen velem szemben , már nem éreztem félelmet , talán azért egy kicsit , de már tudtam , hogy nem fognak engem bántani . Aztán felébredtem.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 2 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.