Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fortis régi álmai

2 posters

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 14:54

Áprilia írta:

66.

szellemes


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
fortis
Beküldés dátuma: 2007-04-05 17:40:02

Üdv
Nem nagy dolog , ez az álom , de azért leírom .
Négy panelház közre zár egy teret .Egy szép nagy teret , középen egy nagy dombbal .Ez nem érdekes , csak a helyszínt akarom bemutatni .Itt lakom , és az álom helyszíne is ez .
Este álmomban lent mászkáltam , és megjelent egy szellemnő . Fehér ruha olyan esküvői , vagy hálóing ? nem tudom , de valami ilyesmi .Csak suhant közvetlen a föld felett , és általában felém lebegett .De néha hirtelen irányt változtatott .
Nos , hogy elkerüljem a vele való találkozást , mindig odébb mentem , tartva a tisztességes
távolságot , bár nem volt félelmetes , azért nem kívántam a vele való kontaktust .
A tér közepén lévő domb , sziklává változott , és három nagy buldogképű kutya közeledett felém . Elösszőr féltem tőlük és azon gondolkodtam , hogyan tudnék a sziklára felkapaszkodni . De erre nem került sor , mert mikor megálltak közvetlen velem szemben , már nem éreztem félelmet , talán azért egy kicsit , de már tudtam , hogy nem fognak engem bántani . Aztán felébredtem.

Érdekes, hogy pont a 66. Sikerült "szellemesre", akivel nem kívántál találkozni.... Very Happy
(bár az én számozásom, de így meg különösen. Shocked )

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 14:58


67.

kellemetlen


Álmok >> Mit jelenthet?
fortis
Beküldés dátuma: 2007-03-27 10:36:14

Üdv !
Álmomban anyám volt a döntéshozó mert valamiért kidobta az apámat .
Hárman maradtunk a lakásban .Az anyám , nem az eredeti anyám volt , hanem valaki idegen . A bátyám a szobát takarította és felszabadult volt , mert tudta , bármilyen munkát is végez mindegy, nem szólnak neki érte .Én kint szenvedtem a konyhában anyám mellett és bármit is csináltam , nagyon balul sikerült minden .Még egy nyavalyás kávét sem tudtam megfőzni .
Féltem anyámtól és utáltam . Egyszer csak eszembe jutott , hogy felhívom apám , és megkérem had menjek utána .Mikor tárcsázni kezdtem , felébredtem .Akkor jutott eszembe , hogy hiába hívnám , hiszen Ő már halott .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 15:01


68.

Ma este


Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények

Beküldés dátuma: 2006-11-20 19:47:05
Esemény dátuma: ma este

Kéne egy kisérlet. Leginkább Luna ,Vexa,és Peregrinus 2.
Ma este sokáig fönt leszek.Mikor már alszotok,próbálnék
egy képet küldeni.Benne vagytok ?Nem kell várni,
koncentrálni ,csak aludjatok.Bocs a többiektől de ezeket a
lányokat már jobban ismerem.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 15:09


69.

Tanító kezek


Most itt vagy: Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények

Beküldés dátuma: 2006-11-18 00:22:02
Esemény dátuma: délutáni meditáció

Üdv mindenki
Megint különös dolog történt velem.
Megkezdődött a meditáció.Ismét bejött egy kép.
Mostmár nem tudok meglepődni,csak figyelek.
Két kezet láttam,amit megfigyeltem az volt ,hogy az
egyiken piros talán ing ,vagy palást ,nem tudom mert csak a
kezeket láttam,szóval piros és fehér sávban végződött.A másik
azaz a jobb kézen hófehér ruha volt.A két kéz egymáshoz simult
úgy ahogy a papok imádkoznak ,csak enyhén széttárt újakkal.
A két kéz lassan eltávolodott egymástól és elektromos szikrák
cikáztak a szemben lévő újjak között.Ez a művelet megismétlődött egy
párszór ,de már a szikrák a két tenyér között is csapkodtak.Késztetést
éreztem hogy utánozzam a kéz mozgását,csukott szemmel figyeltem
a kezeimmel pedig cselekedtem.Rendkívüli élmény volt.Nehéz leírni.
Teljesen leutánoztam a kezek mozgását és ugyan látni nem de érezni
elég jól éreztem mintha kis szikrák csipkednék az újaimat .Ha a kezeimet
távolítottam akkor gyengült ,ha közelítettem erősödött az érzés.
Hihetetlen ,csak azt csináltam amit a kéz mutatott,és ez nem egy
felvillanó kép volt,hanem folyamatosan láttam.Amikor a kezeim nagyon
közel voltak egymáshoz ,olyan volt ,mintha egy meleg vasalóhoz
akarnám nyomni.Ezután más következett.Már nem voltak szikrák.
Nem tudtam mi lesz ,de követtem a kéz mozdulatait.A jobb kéz
néha felfelé fordult ,mintha rátehetnénk valamit.Hát jütt a
következő meglepetés.A kezek egymáshoz közeledtek és
távolodtak.Egyszerre mozdultam én is velük.Egyszer csak elkezdtem
érezni ,hogy olyan a két kezem ,mintha azonos pálosú mágnesek lennének
és mintha taszítanák egymást.Közelítettem ,majd távolítottam őket
egymástól.Olyan érzésem lett ,mintha sűrűsödne a tér kezeim között.
Mintha egy nagyon könnyű és rugalmas anyagot nyomkodna
össze az ember.Át is villant az agyamon,ha ez így folytatódik ,
akár még egy szilárd tárgy is lehetne belőle.
Hihetetlen érzés volt.istzoli

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Megnéztem az órát,a tapasztalat 35-40-percig
tartott de csak 10-percnek tűnt törökülésben,rendesen ellazulva.
A kezeket megszakítás nélkül láttam ami ilyen sokáig még sohasem volt.Rendkívüli élmény volt!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 15:12


70.

kard és látvány .


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
fortis
Beküldés dátuma: 2007-02-14 06:50:09

Üdv !
Na erre varjatok gombot ! Csak egy álom volt csupán .
Megnyílt az ég , s lóhere formában , vagy inkább négy kör , minek közös kiinduló pontja volna , éles határral rajzolódott ki a felhők között..Mint a lézer , vagy inkább mint a padlás porában jól kivehető fénycsóva , hatalmas , majdhogynem a földig érő fénykard bontakozott ki , igen éles körvonalakkal .Csak néztem és azon tépelődtem , hogyan tudnám lefényképezni .A folytatás :
Már nem volt ott a kard , helyén a messzeségben , egy csillogó tárgy tűnt fel .Közeledett , egyre csak jött .Távcsövemmel fürkésztem , bár lehet hogy hiába , mert már csak méterek választottak el bennünket egymástól .Egy helikopter volt , bár lehet hogy csak annak véltem . Ahogy fürkésztem a távcsövemmel , benne egy embert láttam , kinél szintén egy távcső volt és ő meg pont engem nézett . A távcsöveken keresztül találkozott a tekintetünk . HIhihi , ez mókás volt . Aztán felébredtem.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 15:14


71.

kéz


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
fortis
Beküldés dátuma: 2007-02-08 06:29:56

Üdv !
Azt álmodtam hogy felébredek ,ránézek a kezemre és elkezdem masszírozni , mert nagyon elzsibbadt .Aztán ténylegesen felébredek , ránézek a kezemre ,mert nagyon elzsibbadt és elkezdem masszírozni .

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 20:45


72.

A temetőben


Álmok >> Közös álmok
Beküldés dátuma: 2007-01-04 11:59:58
Esemény dátuma: nincs

A párom álmodta.
Álmában kint járt a temetőben és találkozott az elhunyt édesapjával.
Az apja integetett neki , és mondta hogy menjen vele, megmutatja hogy most hol lakik.Eztán odaléptek a sírhoz és az elhunyt elkezdett a sír fölött lefelé ásni.Mélyre és egyre mélyebbre. Ami különös az álmában , hogy elmesélte egy ismerősünknek , aki megdöbbenve mesélte, hogy Ő ugyanezt álmodta , az Ő elhunyt apjával , de már két alkalommal is.Az álmok minden részletükben megegyeztek .Az elhunytak , már vagy 10-éve halottak.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 20:47


73.

Ki kapcsolta fel a villanyt ?


Máshova nem sorolható élmények
Beküldés dátuma: 2007-01-03 07:48:08
Esemény dátuma: reggel fél ötkor

Üdv mindenki !
Fél ötkor arra ébredtem,hogy bekapcsolódott az akvárium levegőztető pumpája.Ami egyébként az esti csönd után , felért egy ébresztőórával. Rákérdeztem a páromtól Ő kapcsolta e be, de azt mondta hogy nem. Mondom én sem . Erre Ő , biztosan szellemjárás van. Hmm .! Az jutott az eszembe , hogy nem e közületek volt valaki és megnyugodtam. Az áramot egy világító kapcsolós elosztóról kapja, és érdekes módon az elosztó ki volt kapcsolva.Persze este mindig kikapcsoljuk.Azért mondom hogy érdekes , mert így nem juthat el az áram , a többi részhez.Mikor felkapcsoltuk a kislámpát a pumpa egyszerre csak elhallgatott.
Lehet hogy semmi különös , de ha valamelyikőtök volt , szóljon , hogy tudjak örülni a sikerének.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 20:48


74.

A lelkem rángatták


Egyéb >>Máshova nem sorolható élmények
Beküldés dátuma: 2006-12-31 15:43:19
Esemény dátuma: reggeli

Reggel ébredés után , még nem volt kedvem felkelni ,gondoltam meditálok és lazítok még egy kicsit.Talán vissza is aludtam , de erről már nem vagyok meggyőződve.De azt hiszem ébren lehettem , csak jó mélyen ellazulva. Nos az érzést szerettem volna közölni , amit átéltem., bár lehet nem nagy dolog ,csak hirtelen érkezett és kicsit felkavart.
Nem egyszerű megfogalmazni, olyan volt , mintha megrángatnák az ember lelkét. Igen a test nyugalomban volt, két zúgó hang ütött belém közvetlen egymást követően és két közvetlen rántás.Mint mikor az orvosok /defibrillálják /-kiütik a beteget.Kb-ez olyan lehetett ,csak nem testileg,hanem lelkileg .Nem tudom van valaki, aki tudja miről lehet szó ? Még hozzáteszem , előszór arra gondoltam , hogy valaki közülünk próbál segíteni , vagy kapcsolatba lépni. Rá is kérdeztem hogy ki van itt ,ez volt az első reakcióm , de sajna nem volt válasz.
Amúgy most volt egy jó kis földrengés itt , az akvárium vize ki is loccsant,nem semmi érzés volt, nagyon élveztem.


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 20:50


75.

Szokatlan barátság


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
Beküldés dátuma: 2007-01-02 09:01:42
Esemény dátuma: reggel

Üdv néktek !
A mai álmom egyszerű álom volt, jó érzésekkel.Semmi extra.
Hárman sétáltunk az utcán, céltalan.Egy lány , egy kutya , és én.Nos a kutya nem biztos hogy kutya volt , szerintem inkább valaki kutyává változva. Én sem sokáig voltam én , mert én meg egy tigris alakját öltöttem magamra. Így sétáltunk céltalan és élveztem az állati mivoltomat.Leginkább a mozgás volt az ami lekötött,a járás és az ugráncozás. Jó érzés volt hármunk barátsága, pedig személyeket nem kötöttem hozzá.Csak a lány volt, a kutya , meg én. Ennyi

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 20:51


76.

Egy gyakorlat


Pszi-képességek >> Pszichokinézis
Beküldés dátuma: 2006-11-27 16:12:00
Esemény dátuma: ma de

Üdv mindenki és engedjétek meg ,hogy tapasztalatomat Papinak ajánlhassam ,hiszen ha minden igaz Ő ha teheti ,az én meditációs módszeremet gyakorolja,vagy legalábbis gyakorolta.Ezt Ő tudja. Nos aki olvasgatta az előző írásaimat az tudja hogy szeretném előidézni a testen kívüli állapotot. lehet nem nagy dolog ,de azért leírom élményemet ,mert úgy tetszik,talán egy kis előrelépés ,talán eddig még nem jutottam .Nos a módszert már leírtam.Ellazultságom elért a csend fokozatba./teljes nyugalmi állapot /ahol elméletileg
mellőzni lehet a gondolatokat. De most nem így tettem,sőt pont ellenkezőleg .Kértem
mesterem/ aki olvasta a második jel írásom , az tudja kiről van szó/ ,szóval kértem hogy segítsen ,s meditáló alakja meg is jelent egy pillanatra lelki szemeim előtt.Kértem hogy segítse elő ezt a testelhagyást.Nos hogy segített e vagy sem ,nem tudom ,de oly mély szintre jutottam,hogy magam is meglepődtem .Előbb a testem érzékelését veszítettem el ,majd a
szívverésem volt az amit nem éreztem .Sőt ,még csak nem is hallottam.A légzés ? Nos azt
néha pillanatokra elveszítettem ,nem tudom mennyi időre,néha csak úgy eszembe jutott , hogy nem érzem és akkor ismét érezni kezdtem. Közben járt az agyam,egy pillanatra sem maradtam kontrol nélkül .Szemeim nem tudtam csukva tartani ,kinyílottak ,de ez egy csöppet sem zavart.Érdekes volt amikor a szám kinyílott ,furcsa recsegő hangot hallatott , talán
túlzás de olyat mint a nyikorgó ajtó .Talán felfokozott érzékelés ?Úgy éreztem magam,mint aki egy üres hordóban ül ,legalábbis ez jutott akkor az eszembe.Próbáltam a forgást,meg a felülést ,de semmi.Azt hittem sikerülhet !Nos elidőztem ebben az állapotban egy darabig,
majd próbáltam visszatérni.Eltartott egy ideig mire a számszélét mozdítani tudtam.
Ez a gyakorlat egy órát vett igénybe.Sikertelen voltam ,de azért úgy érzem valami mégis sikerült..Tapasztalatom szivesen ajánlom még a hozzám hasonlóknak.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 20:53


77.

Érzelmek nélkül

Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
Beküldés dátuma: 2006-12-30 08:22:50
Esemény dátuma: reggeli álom

Üdv mindenki!
Csak azért írok , mert már rég tettem.s mert álmomban igéretet tettem magamnak arról , hogy ezt majd megosztom veletek..Itt most semmi tudatos nem volt,na jó , talán egy pici,de az események maguktól zajlottak.Nem lesz hosszú igérem.
Álmomban a fiammal sétáltunk itt a környéken ,ahol lakom.A valós környezetben , ebben nem volt semmi különös. Lementünk az aluljáróba, s a hátizsákom letettem a fal mellé a lépcsőnél,amíg arrébb megyek telefonálni. / no ez már nem stimmel , mert nem hordok ilyesféle hátizsákot / Ekkor eszembe ötlött , hogy a hátizsákot bárki elviheti , anélkül , hogy észrevehetném.Odanézek és hopp , már nem is volt ott ahol hagytam.Mondtam a fiamnak , szaladjon fel a lépcsőn , én meg az aluljáróban nézek körül. Így is történt. Nem kellett sok idő , már láttam is egy alakot , aki éppen könyékig benne kotorászott. Nem vettem el tőle, hagytam hogy magától adja vissza. Ehhez egy kis meggyőzés kellett , hogy a zsák , valóban az enyém.Nem kellett sok , vissza is adta.Elküldtem hogy mennyen,aztán megállítottam hogy várjon egy kicsit.Magammal hívtam és elindultunk megkeresni a gyereket.Hamar rátaláltunk.
Közben rájöttem, hogy a tolvaj egy hajléktalan és egy régi barátomnak a bátyja./ Ez a barátom intézetben nőtt fel. / Szegény hajléktalan , alkoholista család alkoholista gyermeke.Megsajnáltam és a kis bukszámból , ami egyébként elfér a markomban,fémpénzeket kezdtem előszedegetni. Aztán kiöntöttem a markomba és csak jött a pénz és jött. Nem is igazán értettem , hogyan férhet el ennyi benne. Mindegy,odaadtam a hajléktalannak , aztán elküldtem , hogy most már mehet. Elindultunk hazafelé.Nem kellett sok hozzá ,szembe szaladt velem egy nő , és a nyakamba borult .Sohasem láttam , mégis ismerősnek tűnt.Rossz hírt hozott , zokogta, és én kérdeztem mi a baj ? Azt válaszolta , az apám eredményei nem lettek jók és meg fog halni. Hmm! Ez különös, gondoltam magamban ,hiszen az apám már majdnem tíz éve halott.Nem tudtam magam felizgatni az eseményeken .Azért furcsa gondoltam magamban és tovább indultunk.
Hát tömören ennyi.

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Ébredés után , még sokat filóztam azon , vajon mi lehet ezzel a régi barátommal,akit említettem.Pár éve találkoztam az apjával és rákérdeztem.Ő azt válaszolta, hogy hála az istennek ,már nagyon régóta nem hallott felőle semmit.Akkor ez megdöbbentett és még évek múltán is szomorúan gondolok vissza rá.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 20:55


78.

Nekem bejött


Álmok >> Tudatos álmok
Beküldés dátuma: 2006-10-16 18:18:10
Esemény dátuma: elmúlt évek

Hello mindenki . Nos ez nem is olyan nehéz
Csak kételkedni kell az álomban és a valóságban,ezt nem árt sűrűn megtenni,és biztos hogy hamarosan az álmodban is felteszed a kérdést:-vajon ébren vagyok e,vagy álmodom.Nállam bejött.
Egy pár vicces sikerélményem amiket így idézhettem elő : -jó volt a repülés-ezt gyakran ismételgettem,vicces volt falakon átsétálni , de a legérdekesebb volt amikor láthatatlan szellem formájában repkedtem a villamosmegállóban az emberek között.
Örülök hogy elmondhattam ,ezt kivánom mindenkinek. Sok sikert sziasztok.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 20:57


79.

Mit akar a halál


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
Beküldés dátuma: 2006-12-23 15:46:52
Esemény dátuma: 2006-12-23 14-30-00

Üdv mindenki
Gyorsan ideírom ezt az álmot amíg még friss.Nos elég rövid volt,de velős.Értesítést kaptam álmomban , magától a haláltól.Nem tudom milyen módon,de mind tudtunk róla.A fiam és a párom is jól be voltak tojva. Na hát én nem annyira.! Épp készültünk valahova , és mondtam is , mekkorát fog nézni a halál , mikor eljő és nem talál itthon senkit.Ha-Ha ! De ezen már nem volt mit filózni , mert egy ellenállhatatlan erő vonzani kezdett a bejárati ajtó felé.Én visszatartottam magam , és ellenálltam. Körülöttem kétségbeesett tekintetek.Az erő úgy húzott mint egy mágnes.Aztán felébredtem , és az volt az első gondolatom , hogy milyen buta vagyok , hiszen a halál általában leginkább változást jelent. Most már furdalhat a kíváncsiság , vajon mit akarhatott.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 20:59


80.

A hideg sziget


Egyéb szokatlan álmok
Beküldés dátuma: 2006-12-18 18:34:25
Esemény dátuma: tegnap este

Üdv mindenki
Tegnap este volt egy kellemetlen álmom.
Egy kisebb méretű szigeten voltam ,egy elmaradottabb embercsoport társaságában.Egy hóval fedett jeges szigeten.Arra tanítottam őket , hogy a szigetecskének , mert inkább csak az volt , egyetlen egy nagyobb méretű kiszáradt fával, szóval , hogy melyik részén érdemes tüzet rakni , úgy , hogy ne érezzék meg a vadak az ember szagot .Megmutattam nekik , hogyan állapíthatják meg a szél irányát és mit kell tenniük , hogy rejtve maradjanak .
A legnagyobb rettegést , a medvék okozták nekik .Nos meg is értették miről van szó , de sajnos egy nagy medve / Talán Barna vagy Grizli / nem tudom , de fára mászni azt tudott , mert engem szemelt ki áldozatának .Én nem féltem , fölmásztam a kiszáradt fára, a medve meg utánam.Eközben már kibontakozott bennem egy terv , hogy addig csalogatom magam után , amíg a fa már nem bírja a súlyát ,én megkapaszkodom egy másik ágban ,a medve meg majd szépen lezuhan. Nos valahogy így is történt. Miután megállapítottam hogy itt senki sincs biztonságban ,rávettem a társaságot , hogy ússzunk ki a partra. Ez valamilyen nagyobb szárazulat volt , és hidegnek sem volt annyira hideg .Végül is nem tudom hogyan , de kiértünk egy homokos partra. A homokból kilátszódott egy ásó , amiről egyből a civilizáció jutott az eszembe ,de nem törődtem vele . Tovább mentünk a parton ,s nemsokára egy másik embercsoporttal találkoztunk , akik között hozzám hasonló , Úgymond értelmesebb lények is voltak . Tőlük tudtam meg , hogy ez valamilyen kísérlet .Na ez egy kicsit bosszantott , mert itt emberéletekről volt szó . Elvezettek minket egy földbe vájt faépítményhez , ami csak fából épült , erős gerendákkal és csak a teteje látszódott ki a földből , így védekeztek a hideg ellen.Nos a társaság nagy része biztonságba került, már csak egy vadember volt rám bízva .Nos most átéltem egy kis félelmet , ami kellemetlenné tette ezt az álmot , nagyon féltettem az emberem .Az épületnek egy egészen jól támadható részén kellett tartózkodnunk ,ami hamarosan be is igazolódott egy újabb medvetámadás miatt . A jószág áttörte a fadeszkákat és már benyomta a mancsát mikor valaki belevágott egy éles tárgyat . Én csak azzal törődtem , hogy a rám bízott ember ,biztonságban legyen .A medve kimúlt , de hamarosan megjelent egy nála nagyobb méretű jegesmedve. Itt sajnos véget ért az álom , mert felébredtem .
Üdv mindenki

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Rég volt ilyen kellemetlen álmom.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 21:03


81.

árvaház


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
Beküldés dátuma: 2006-12-09 15:15:29
Esemény dátuma: tán egy éve

Üdv mindenki
Sajnos annyi negatív besugárzást kaptam az elmúlt napokban ,kedves főnököm jóvoltából ,hogy komolyan megfordult a fejemben hogy egy kis manipuláció ráférne már. De még türtőztetem magam .HI-hi , kicsit elszégyeneltem magam , hogy sikerült neki felbosszantania. Na mindegy , a kísérletező kedvem egy kicsit elrontotta,nem igen ment az ellazulás.
Inkább leírom egy régebbi álmomat aminek tán hónapokig is hatása alatt voltam. Kb egy éve lehetett. Álmomban egy árvaházban éltem .Az ottani körülmények kemények , de mégis vigasztalók voltak .Voltak közöttünk kevésbé szimpatikusak , verekedősek , meg olyanok akik nagyon szerették egymást .De a lényeg mégis csak az , hogy egy összetartozó nagy család voltunk .Átéltem egy-két jelenetet ,majd az álom ott folytatódott ,hogy még mindig egy árvaházban voltam , de már nem gyerekként , hanem felnőttként és enyém volt az igazgatói feladat .De nem biztos , lehet hogy én voltam a tulajdonos. A gyerekek szerettek , mindent megtettem értük ,s ha valakit baj ért , nagyon elszontyolodtam. Tán még most is , ha eszembe jut ez az álom . Nos azt mondtam sokáig hatása alatt álltam , igen , el is határoztam ha megnyerem a lottón az ötöst ,ami nem kis pénzt fizetett , Nyitok egy intézményt amit én irányítok ,és telerakom gyerekekkel akik igazán rászorulnak . Sajnos ez nem jött össze .Bár a párom is óvva intett , hogy ez túl nagy feladat . Hát ez van , bár nagyon szép lett volna.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 21:05


82.

Kívülállóként


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
Beküldés dátuma: 2006-12-02 16:12:55
Esemény dátuma: 11-01. esti álmom

Üdv mindenki
Azt kérdezném , hogy álmodott e már valaki úgy ,hogy nem szerepelt a saját álmában ? Velem ez történt. Nem tudom van e köze hozzá a kísérleteimnek ,de leírom álmom egy részletét. Két középkorú hölgyről szolt , egyik magas-vagy átlagos magasságú és barna hajú , a másik alacsony és szőke volt. Őróluk szólt a történet . Éreztem hogy számomra teljesen ismeretlenek ,és nem is igazán értettem , hogy mi közöm van hozzájuk.Olyan volt , mintha tévét néznél ,tudod hogy nem vagy ott de mindent látsz és mindent hallasz .Mint kiderült a szőkének valami köze lehetett az akrobatikához ,legalábbis ezt vontam le ,egy harmadik hölgy megjegyzéséből. Nem volt hosszú és nagyon érdekes sem ,csak különös ,mert az ilyen típusú álmok eddig még elkerültek.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-12, 21:08


83.

A mester tudása.

Túlvilág >> Halálközeli élmények
Beküldés dátuma: 2006-11-23 17:34:10

Ödv mindenki
Ezt álmodtam tegnap este.Nem túl hosszú de azért érdekes.
De az is lehet ,hogy csak a lényeg maradt meg bennem.
Nos valami idegen helyen ültünk többed magammal valami
iskola féleségben .Ez egy nádfedelű kunyhó volt ,és a földön
ültünk .Az utca döngölt agyagos. .Erre jött egy ember aki a
tudásával kérkedett s a körülötte állóknak akarta bemutatni
hogyan kell egy combnyi vastagságú farönköt egyetlen ütéssel
kettétörni. Nos a kísérlete nem sikerült és a fájdalomtól hangosan
szisszent fel.Ezt a mi kunyhón ablaknyílásánál mívelte ,így mindenki
tudta miről van szó.Az ablak csak egy kör alakú lyuk volt a falon.
Nos a jajgatásra a mesterünk odasietett és valami gyógyító folyadékba
nyomta a szerencsétlen kezét.A fájdalom enyhülni látszott.
A mester ezek után megfogta a farönköt ,kezével megsimította a
felszínét és mutató újjának egyetlen bökésével kettéhasította a fát.
Igen ,tudtuk mi odabent , ezt így kell csinálni ,s pontosan tudtuk
hogy a mester mit csinált.

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Nem jártam karate iskolákba és nem is szeretnék

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 05:26


84.


A könyv megmutatta


Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények
Beküldés dátuma: 2006-11-16 00:55:16
Esemény dátuma: második jel délutánja

Üdv mindenki
Nos ha valakit még érdekel ,leírnám a jelek folytatását.
Hogy tudd miről van szó ,el kéne olvasni az előző két
topikot ,1- jel folytatása , 2-a második jel.
Nos az előző írásomban szó esett egy könyvről.
Aznap délutánja.Újabb meditáció.A könyv ismét megjelenik,
s a sok runa között feltűnik egy nagy y-betű. Közben mintha
saját hangomat hallanám a fejemben , ismételgetve ezt
hallom.Ahhoz hogy megnyíljon a tudás ,ismernem kell
a jeleket.S akkor megnyílt az y betű és a könyv borítóján
keresztül ,mintha feltárult volna egy másik dimenzió.
Érdekesnek tűnt, hogy nem a könyv nyílt meg ,hanem
a borítón keresztül jöttek az események.Teljesen kopasz fiatalokat láttam,
két sorban ültek a földön vörös ruhában,fehér gallérszerűséggel.
Mindenki egyszerre lélegzett ,és kántált valamit,/ezt nem szeretném,
most itt leírni hogy mit/ s az tűnt fel hogy én is egy vagyok közüllük ,
és egyszerre lélegzem velük,s tudtam hogy a kántálásnak
a légzéstechnikához van köze.Az adta a légzéshez a ritmust.
Hát ennyi.Aki követte a történetet tudja miről lehet szó.
Nos nem tudom hová vezet ez az egész ,és nem tudom érdemes e vele
benneteket továbbra is untatnom,mert lassan olyan kinézete van a
dolognak mint egy mese ,de hát mit tegyek így történt.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 05:29


85.

különös ,nagyon különös


Álmok >> Tudatos álmok
Beküldés dátuma: 2006-11-17 10:57:19
Esemény dátuma: A jelek idején

Üdv mindenki
Nos a történet,félig a tudatos álmodásról ,félig az illúzióvalóságról szól
ha nem tévedek.Ahhoz hogy megértsétek miről van szó ,nem ártana
elolvasni a "Tudatos álmok "fejezetből ,a nekem bejött topikomat.
A gyakorlat így történt.: Az Üllői út mentén sétálva áthaladtam a
vasúti felüljáró alatt ,s közben próbáltam meggyőzni magam,hogy
pillanatnyilag most álmodom . Közben tovább ballagtam a népliget felé.
Nos hogy az álmodásról bizonyságot nyerjek ,arra gondoltam ,hogy
mikor a tőlem100 m-re levő oszlophoz érek ,pont akkor jönnie kell
egy vonatnak.Odaértem:Megfordulok és meglepödve látom,hogy
ebben a pillanatban ,ugyan nem vonat ,de egy karbantartó mozdony tünik fel .
Hmm-gondoltam magamban ,bár gyakorlat mégis olyan mint egy
tudatos álom De hát persze hogy az ,hiszen álmodom.Még hozzátenném
ezen a vonalon elég gyér a vasúti forgalom..A gyakorlat második része,
ellentétje az elsőnek ,bebizonyítani magamnak ,hogy mégis csak
ébren vagyok . Ettől mi sem egyszerűbb . Arra gondoltam,hogy a következő
oszlopnál ,egy hóember álljon.Közeledtem.Becsukom a szemem,elszámolok
háromig,/közben csukott szemmel haladok tovább /Nem veszélytelen ,de
bízok önmagamban.Hóember -hóember ha ha ha .Hiszen 14 -fok van.
Odaérek s elröhögöm magam a megdöbbenéstól.Ugyan hóember nem áll
az oszlop előtt ,De az oszlopon rámvigyorog egy plakát formályában.
Hihetetlen ,ezek szerint mégis csak álmodom ??Gyorsan bevetem a következő
fegyvert,és arra gondolok ,most pedig repülni fogok..Hozzáteszem a tudatos
álmoknál ez csak így szokott menni.Nos nekirugaszkodom, és semmi.
Újabb nekirugaszkodás , ismét semmi.Ok nyugtázom az eseményeket,
tehát mégis csak ébren vagyok . A gyakorlat sikeres volt.

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Nos mi volt ez?Így még nem tapasztaltam.
A gondolatok életre kapnak ?Illúzióvalóság?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 05:30


86.

Második jel?


Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények
istzoli
Beküldés dátuma: 2006-11-14 23:28:40
Esemény dátuma: ma reggel

Üdv mindenkinek
Elösször is köszönöm hogy annyian írtatok választ ,
az előző jeles topikomra,de ma reggel ismét történt valami.
Tehát tegnap meditációkor egy Szűz csillagjegye vagyis.
ahhoz hahonló jel hasított a szemeim elé.
Ma reggel,azaz a második nap,ismét a reggeli meditációmkor,
legalábbis a lazultságom kezdetén,hasonló módon mint az előző,
az történt hogy egy sosem látott alak jött elő.
Egy meditáló budhista szerzetes,legalábbis én annak láttam,
jelent meg a semmiben,azért írom így mert nem volt háttér csak ,
csak a nagy sötét semmi,úgy hiszem törökülésben ülhetett,
vagy valami hasonlóban,nem igazán tudom hogyan hívják ezeket az
üléstípusokat,és egyenes derékkal,csukott szemmel,meditált.
Megjelent ,de ma ezen már nem lepődtem meg és vagy 1-2-percig lebegett
a szememelőtt.Leginkább az öltözéke fogott meg,nagyon különös
ruhát viselt,vörös alapon,sárga és fehér sávokkal,arany szinű
szegéllyel. Csak azért írtam ide ezt a részletet,mert ez nagyon
megfogott.Másnak is jelennek meg ilyenek meditáció alatt???
Valami biztosan történik.Mit gondoltok ?Mindent meghallgatok,
mert már így is sokat tanultam tőletek.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 05:31


87.

Egy jel folytatása.

Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények
Beküldés dátuma: 2006-11-13 19:56:55
Esemény dátuma: reggeli meditáció

Üdv mindenki.
Sajna az előző topikomat jól elszúrtam.
Csak annyit kérdeznék,mert lerajzolni képtelen vagyok,
hogy meditáció alatt élesen megjelenő jel ,vagy írásjel,
vagy valami hasonló,nem tudom mi az,jelenthet e valamit,
vagy hogy volt e már másnak is ilyen,mert ilyet még nem
tapasztaltam.Ha van valaki aki tudja,legyen a tanítom,s
mondjon valamit,mert a tudatlanságom teljesen összezavar,
s egész nap , csak azon rágódom hogy mi lehet ez,s mint
ilyen,vagy ilyenek,van e valami jelentése.
Ha valaki tud,vagy sejt valamit,vagy csak ötlete van, szívesen
fogadom.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 13:03


88.

Egy hal,ami madár


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
Beküldés dátuma: 2006-11-06 19:42:41
Esemény dátuma: ma reggel

Üdv mindenki
Ez csak egy rövid de meghökkentő álom.Legalábbis én meglepődtem.A Duna parton sétáltam és megálltam egy horgásznál.Szóba elegyedtünk és panaszolta hogy már egy ideje próbálkozik de nem fogott semmit.Én ajánlottam próbálja meg kenyérrel,amiből éppen volt nálam egy csücsök.Nos ezzel próbálkozott és már fogott is valamit.Egy hal volt az,persze mi más lehetett volna ,de épp ez volt a meglepő , mert én másnak láttam.Mondtam neki ,hisz ez nem hal,hanem egy madár.De ő csak állította hogy ez bizony hal.De ekkor már a hal változásokon ment át,a pikkelyekből tollak lettek és egy pillanat múlva már tova is szált..
Meghökkenve bámultunk utánna. ez még engem is meglepett.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 13:05


89.

Hallo van itt valaki ?


Pszi-képességek >> Módosult tudatállapot
Beküldés dátuma: 2006-10-30 19:04:23

Üdv mindenki
Hát nem tudom hogy ezt érdemes e szóbahoznom egyáltalán,de ezt majd ti eldöntitek.
Nos nem tudom honnan jött az ötlet,de csak úgy jött magától.
A metróra várva egyszer csak kitaláltam,milyen jó volna másokkal telepatikus módon
szóba elegyedni. Sok ember vett körül.Behunytam szemeim és koncentráltam.
Fejemből elektromos kisülésekhez hasonló villámok pattantak elő és a körülöttem állók fejét tapogatták le.Ez egyszerre vagy 20-30 emberre volt és van még mindig érvényben.
Lehet hogy a kisüléseket csak beképzelem de ha becsukom a szemem,ilyenkor ezt látom.
Sőt,még mintha hallanám is. Hát nem butaság ? De amikor ezt próbálom mindíg így van.
Mormolom magamban :---Hallo hal engem valaki ? Kérem válaszoljon!Hát eddig semmi.
Még nem jött válasz.Nem tudom miből gondolom,hogy egyszer majd megszólal valaki.
Csak annyit kérdeznék : -próbált e már más is ilyet?Ha igen volt eredménye ? Érdemes tovább próbálkoznom ? Mit gondoltok ?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 13:10


90.

Ez már röhej


Pszi-képességek >> Módosult tudatállapot
Beküldés dátuma: 2006-10-22 19:20:19
Esemény dátuma: nem számít

Sziasztok
Ahogy olvasom a különböző tapasztalatokat és kommenteket,egyre jobban rájövök,hogy ez már röhej hogy mennyire így van amiket leírtok.Sokszor magamra ismerek bennetek.
Nem is értem hogy a médiák miért nem foglalkoznak többet,behatóbbanaz embereket körülvevő különös eseményekkel.Persze félnek az emberek hogy kiröhögik őket.Kár!
De remélem ez nem lesz mindig így.
Gyakran velem is előfordul hogy valamit nem kellene megtennem,és utólag bosszankodom ,miért nem hallgattam a megérzésre.Persze van úgy hogy hallgatok rá,és örülök hogy szerencsém van.Ez már lassan minden napos lesz,hiszen állandóan döntéseket kell hozni.De ez már igazán röhej ami nemrég történt meg velem.Egy félliteres üvegpohárral,amit a vegyészek használnak,mintát akartam venni,egy oldatból.Arra gondoltam milyen ciki lenne,ha elrepedne a pohár a kezemben,és az üvegdarabok belehullanának abba a löttybe.
Épp hogy odahajoltam hogy elvégezzem a műveletet,és épp hogy ez a gondolat végigfutott agyamon,a pohár alja egyszerűen elvált a pohártól úgy hogy csak a fölső pereme amit fogtam a kezemben maradt nállam épségben,a többi meg csak úgy hullott alá épp úgy ahogy azt gondolatban már megéltem,
vagy nem is tudom hogy fejezzem ki mit csináltam.Csak nevetni tudtam rajta.Nekem muris volt,de azért jó hogy nem történik meg minden amit az ember kitalál,különben nagyon kellene figyelni mire gondolunk.
Csak ennyit akartam,de kérlek olvassátok el a megjegyzést is.

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Elnézést kérek minden iskolástól,de a tudatos álmodást,az ezoterikus dolgokat,és hasonlókat szerintem tanórákon kellene tanítani,szerintem testnek léleknek csak javára válna.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 13:17


91.

A zöld ruhás nő.


Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények
Beküldés dátuma: 2006-10-24 07:43:26

Kedves barátaim.
Most nem magamról írok,ez az esemény a párommal történt meg.Annyit talán elmondhatok,hogy ösztönösen fél minden túlvilági dologtól,nem érdeklődik semmilyen ezoterikus eseményről,stb,nekem pont az ellentétem ha ezt az oldalunkat nézzük.
De még csak nem is vallásos.Hát igen ezt le kellett írnom,mert hozzá tartozik a megfejtéshez.Ekkortájt költöztünk első lakásunkba,ami egy öreg épületben volt.Nos az történt hogy feküdt az ágyán és könyvet olvasott.Talán elbóbiskolt?Évek múltán is állítja hogy nem.Feküdt az ágyán szembe az ablakkal,redőny lehúzva.az olvasó lámpa ég.
Balra a szobába nyíló ajtónál feltűnik egy női alak.Olyan középkorű lehetett.Kezében egy ezüstös,fémes lemezt tartott,mely eltakarta deréktól a lábfejéig.Ránézett és furcsa oldalazó mozgással elindult az ajtóval szemközt lévő szekrény felé.Szemét rajta tartva páromon,aki a nagy meglepetésében pisszenni sem tudott.Zöld ruhát viselt ami nem a mai divatnak megfelelő,inkább olyan volt mint egy köntös.
oldalazva ,hogy végig a páromat szemmel tartva odaért és eltűnt a szekrényben.Ez egy hétköznapi modern kétajtós szekrény.Párom megnézte a szekrényt,sehol semmi.Nos mi volt ez?Szellem?Vagy talán egy élő ember aki éppen asztrál utazáson volt és keresztülment a falakon?Talán én ez utóbbira tippelnék,de ki tudja.A zöldruhás nő szemmel láthatóan érzékelte páromat,s tisztában volt jelenlétével.Egyenlőre ennyi, sziasztok.

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Kár hogy ezt az élményt én nem élhettem át.
Ki lehetett a zöldruhás nő?Talán egy asztrálutazó,varázstükörrel a kezében.Én akkor erre tippeltem.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 13:19


92.

Miért nem ?


Egyéb >> Megváltoztatta az életem
Beküldés dátuma: 2006-10-21 09:53:05
Esemény dátuma: már rég

Volt nékem egy tükröm,
holdfénnyel itattam,
harmat permetével
ezüstbe rakattam.

Készül már a nagy mŰ,
vér pecsétje rajta,
eggyé válni véle,
ez amit akartam.

Szélén runákkal írva
négy angyal vigyázza
hosszú az út,
el ne hibázzam.

Eljött az este,
sötét tükröm estje
elŐveszem némán,
senki meg ne lesse.

Merengek reája,
sötét a mélye,
kavarogni kezd már
lent a belsejébe.

Húzza már a szemem,
repülnék beléje,
megszólal egy hang most,
álj meg s tedd félre.

Eltettem a tükröm,
szekrényem mélyébe,
elŐvegyem újra,
nem értem miért ne ?

Már más utakat járok,
próbakép megérte,
de lelkem a kapun
azóta se lép be.

Volt már siker máshol,
nem elég az nékem,
keresném az utam
tükröm belsejében.

A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Kedves szerkesztő ez nem vers,ez az én történetem.Kommenteket várok.Please

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 13:20


93.

Megöltem a halált?


Álmok >> Egyéb szokatlan álmok
Beküldés dátuma: 2006-10-18 09:43:30

Nos nem tudom jó helyre írom e történetemet,de oly mélyen megmaradt bennem ez az álom,hogy talán sosem feledem el.S talán van olyan érdekes hogy nem ciki ide leírnom. Nos kezdődjék az álom:
Társammal ki hű cimborám egy igen nagyra nőtt hegy oldalában barangoltunk,ami nem bizonyult könnyű menetnek,a sziklák és meredélyek végett.Kincset kerestünk,amit a magasabban fekvő részeken sejtettünk.Átküzdöttük magunk árkon bokron,s amit kerestünk meg is találtuk egy hatalmas fa földből kiálló gyökerei között,egy nagy láda formájában. Hogy mi volt a ládában? Ezt soha meg nem tudtuk,de talán nem is volt érdekes.Nem tudom.Egy biztos a láda nagy volt és nehéz.Kitört a vihar,de nem akármilyen,csapkodtak a villámok,dörgött az ég,félelmetes volt. A meredek lejtőkön sáros patakok indultak meg.Nem volt mit tenni,a láda maradt a helyén.Teljesen ránk sötétedett, s a viharban ki tudja hogy,talán óriási szerencsével,egy nagy tölgyfakapus erős építményt találtunk.Egy nagy kör formályú kopogtató volt rajta,ezzel kopogtattunk.Kis idő után kinyílt a kapu,és egy barna csuhás szerzetes engedett be minket az épületbe.Belül olyan volt,mint egy udvar,középen hosszában egy nagy vaskos asztallal amit vagy 10-12 szerzetes ült körül. Szerény vacsorájukat fogyasztván.A főszerzetes meginvitált minket.Ő volt az aki a kaput nyitotta.Az épület egyszerű volt,mint mondtam,de erős és fedett,a vihar morajlását sikeresen eltompította.Már jócskán eltelt az idő,mikor furcsa hangra figyeltünk föl.Zümmögve,susogva adta ki magából :zsüümm,zsüümm. A hang egyre csak közeledett ,lassan de egyre hangosabban,ritmikusan,szünet nélkül.Ekkor megkérdeztem.Mi a fene ez?A főapát halkan válaszolt .Ez a halál.A halál aki kaszájával szántja a lelkeket,és minden suhintással,valaki vagy valakik meghalnak.Ekkor nem tudom miért,magam sem értem,felugrottam az asztaltól és egy konyhakéssel a kezemben kirohantam a viharba.Megláttam a halált,kinek nem volt arca,csak a nagy fekete csukja,kezében hatalmas kaszával.Odaugrottam s belevágtam a kést.A hang abbamaradt a csukja a földre hanyatlott,de a csukja alatt nem volt senki és semmi.Mi történt megöltem a halált?-tettem fől a kérdést s ekkor véget ért az álom.Egy későbbi alkalommal újra találkoztam vele,de jóval szelídebb körülmények között és nem akart tőlem semmit,de ezt csak később mesélem el,ha érdekel még valakit.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  fortis 2018-05-13, 16:07

Köszönöm Áprilia szép munka!

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11348

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Áprilia 2018-05-13, 18:08

Én ennyit találtam, de úgy emlékszem, hogy ami elmentett fórumot egyszer Nefer hozott, ott más jellegű álmaid is voltak, pl. sárkányosak, és több tudatos álom is volt, valamint olyanok is, amelyeket más néven írtál be. Ezeket most nem találom. töpreng

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6476

Vissza az elejére Go down

Fortis régi álmai  - Page 3 Empty Re: Fortis régi álmai

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.