Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egyéb különös álmok 2

5 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Efi Szer. 25 Okt. - 20:30

fortis írta:
Én azt hiszem nem szeretnék jó emberré válni, mert már eleve az vagyok. Hülyének is érzem magamat miatta.

öröm

Sommásan fogalmaztam, lehet aprózni, hogy pontosan milyen is vagy, illetve milyen akarsz lenni. Utóbbit - ha úgy jobban tetszik - fogalmazhatom úgy is, hogy milyen vagy elhatározásból.
Nem vonom kétségbe természetesen, hogy jó ember vagy.  öröm Azt viszont nagyon is el tudom képzelni, hogy a haragot vagy a dühöt nem engeded meg magadnak.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Csüt. 26 Okt. - 5:13

Igen ez igaz.  Gondolom jól meglátszik itt a kalandorokon is.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Áprilia Csüt. 26 Okt. - 8:43

Efi írta:Ahány ember és ahány álom, annyiféle magyarázat, de...
ide írom, mert akár ide illő igazság is lehet benne...

Egy nő beszél Feldmár Andrásnak magáról, az életéről és az aktuális problémájáról, és mellesleg megemlíti, hogy gyakran álmodta, hogy különféle vadállatok elől menekül.
Feldmár azt mondja neki, hogy ne meneküljön a benne élő vadállat elől, hanem merje felvállalni. Anélkül nem tud igazán önmaga lenni.

Csak én teszem hozzá, hogy itt a vadállati rész nem valami vérengző bestiát jelent, hanem erős természetes ösztönöket. Vagy valami ilyesmit.

Azért gondolom, hogy talán jó megfejtés lehet ide is, mert te is, Fortis mindig jó ember akarsz lenni (ami amúgy szimpatikus), de eközben valószínűleg letagadod, elnyomod az éned egyik felét, ezzel tulajdonképpen megcsonkítva önmagadat.
Ez az elnyomott rész üldöz aztán medve képében álmaidban, mert egyesülni akar veled. Ahogyan menekülsz előle, azt jelenítik meg a medvés álmok. Talán. Simán lehet.
Azon lehet még töprengeni, hogy a medve pontosan milyen személyiségrész is lehet.

Ugyanezt írtam le régebben, amikor még az álmait elemeztem.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Efi likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Pént. 27 Okt. - 19:16

Érzelmek.
Egy kiránduló társaság tagjaként voltam jelen. Busszal érkeztünk és a csoport egy padlásszobában volt elszállásolva. Többen is egy ágyban aludtunk ,ahol én aludtam ott egy anyuka a kislányával, és még egy nő volt jelen. Este a mellettem alvó nő szorosan magához ölelte a lányát úgy aludtak. Reggel arra ébredtem hogy valami lecsorgott a mennyezet gerendáiról, a kezemre. Ettől piszkosnak és ragacsosnak éreztem magam, így hát úgy döntöttem, elindulok keresni valahol vizet , hogy lemoshasam magam. Amint elindultam vízforrás keresésére, észrevettem hogy két női társam is követett az utamon. A környék dombos fás üdülőövezet volt, sokhelyütt kis apró faházak tarkították a látképet. Nem sokat kellett mennem ahhoz, hogy rátaláljak a forrásra, a két nő is megörült, jöttek a nyomomban . Belemártottam a kezeimet az enyhén hűs vízbe, és megmostam vele az arcomat. A két nő követte a példámat én pedig eltávolodtam a forrástól , majd hirtelen megtorpantam. Valamilyen mély érzés ,talán emlék ,nem tudnám meghatározni hogy mi lehetett ez, de teljesen a hatalmába kerített , mert a forrás valamilyen úton módon kapcsolódott hozzám ,de megmagyarázhatatlan volt számomra ez az érzés.
Aztán tovább mentem ,és lassan a csoport többi tagja is felbukkant már. Együtt haladtunk hogy megtekintsünk valamilyen műemléket ,szoborparkot ,de útközben észrevettem, egy nagyon furcsa építményt. Az építmény egy  beton alapon állt melynek közepén egy keskeny téglasor magasodott úgy egy méter magasságba, ezen állt maga az építmény, ami így egy kiegyenesedett gombához lett volna leginkább hasonló ,viccesen el is neveztem magamban tű toronynak, mert nagyon úgy nézett ki. Aztán a társaság  odaért
a szoborparkhoz ,és valaki megemlítette hogy el fogják távolítani a lovat, Először nem tudtam hogy miről lehet szó , mert olyan szobrot sehol sem láttam, de aztán valaki megmutatta, hogy a szoborpark körül félkörívben lévő beton falon dombornyomás van, és azon valóban szerepelt egy nagyobbacska ló, néhány kisebb társadágában . 
Szóval ennyi volt, kirándultam kicsit egyet.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Szomb. 4 Nov. - 6:41

Talán kínában
Talán kínában, vagy Szingapurban, minden esetre valahol távol keleten találtam magamat. Nem tudtam hol vagyok, hogy kerültem oda , rájöttem, hogy magamról  szinte semmit sem tudok.  Felszálltam egy buszra ami elvitt valahová, közben eszembe jutott, ha jönne egy ellenőr, sem jegyzem , sem igazolványom nincs, amit megmutathatok. 
A hely ahol leszálltam a buszról egy lapályos kis liget volt, és arra gondoltam, valahol munkát kellene néznem, hogy legyen valamilyen célom. A ligetben sétáltak páran, és én odamentem egy magában álldogálló nőhöz, megkérdeztem nem tudná e ajánlani, valamilyen munkát . A nő eleinte akadékoskodott, hogy mer valaki egyáltalán ilyen kérdéssel fordulni hozzá, de sztán mégis megkért, hogy kicsit később keressem fel egy bizonyos helyen, talán tudna ajánlani nekem valamit.
Hamarosan egy magas épület tágad aulájában találtam magamat , megláttam azt a bizonyos nőt is a jövő menő emberek közt álldogált, és egy másik nővel beszélgetett éppen. Most kicsit másabb ruha volt rajta, de ettől még felismertem. Oda sétáltam hozzá, és mikor pár méterre voltam tőllük hallottam, hogy mondja a másik nőnek, hogy  " na ő az ".
Volt némi udvariaskodás, aztán elindultunk valahová. Nem tudom hogyan kerültünk át a másik helyszínre, de itt már ez a másik nő volt mellettem, akinek az aulában bemutatták. 
Egy fürdő helyen voltunk, körülöttünk egy alacsony épület, az udvar részt pedig egy nagy medence foglalta el, benne iszap szinű , de áttetsző mint egy termál fürdő.
A medencében úszkáltak páran, én leültem egy padra, a nő akivel voltam , pedig ruhástól besétált a vízbe. Szoknyaszerű ruha volt rajta, ahogy lépkedett a vízbe, a szoknya széle rásimúlt a vízfelületre, majd a ruházata a nő testére tapadt. 
Eközben leültek mellém páran, és egy tőlem fiatalabb srác szólt  nekem, hogy kapcsoljam fel a villanyt. Miért kapcsolnám, kérdeztem vissza, ekkor azt felelte, azért, mert  én vagyok az újonc, és ez a dolgom.  Felálltam  nem törödve hogy mit mondott, levetkőztem és bementem a vízbe a nő után. A víz kellemesen langyos volt,  és amikor a nőhöz értem, lemerültünk a víz alá leülve egymással szemben a fenékre, és a víz alatt meditáltunk. Nem gondoltam arra hogy levegőt hogyan kapunk majd, ha kell biztosan felemelkedünk , de erre nem került már sor, mert felébredtem az álomból.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Efi Szomb. 4 Nov. - 9:05

Felébredtél, azaz mégiscsak "felkapcsoltad a villanyt".  yes

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Szomb. 4 Nov. - 9:43

Efi írta:Felébredtél, azaz mégiscsak "felkapcsoltad a villanyt".  yes
töpreng Very Happy Very Happy Igazad van Efi , valóban.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Szomb. 4 Nov. - 13:17

Milyen érdekes, hogy pont Szingapúrt említettem az álom kapcsán, nos azért mert olvasom a hírek oldalát, és ez a szöveg tárult elém.  Szingapúr kiemelt látványosságai. Hmm ez véletlen?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Hétf. 6 Nov. - 20:03

Sivatag
Négyen voltunk, három férfi és egy nő. A nő biztonságba húzódott, mi férfiak elindultunk körülnézni a sivatagban , mert nagyon gyatra volt az idő.  Alig távolodtam  el a többiektől, a köd miatt , azonnal szem elől tévedztettem őket. Hallottam a hangjukat ahogy kiabálnak nekem, de hiába indultam a hangok irányába, mégis egyre csak távolodtam tőlük. Felismertem a helyzet abszurditását, tudtam hogy reménytelenűl eltévedtem, mindegy milyen irányban haladok tovább. Jó ideje gyalogoltam már, a torkom kiszáradt , fáradt voltam, délibábokat láttam, de mind csalóka volt. Aztán feltűnt egy település képe, arra indultam, bár sejtettem az is csak egy délibáb.
Nos tévedtem ez egy valós épület volt, de nem település, hanem egy kísérleti telephely, ahol sejthetően önkénteseket figyelhettek meg, de nem igazán jöttem rá, hogy milyen célból. Én is bekerültem közéjük, mi mást tehettem volna, az álom ott ért véget, az rmlékeim innentől már nagyon homályosak voltak

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Kedd 7 Nov. - 15:35

Áprilia
Hegyes vidéken jártam eleinte autóval, majd motorral, és végezetül bicajjal közlekedtem. Áprilia úgy jött a képbe, hogy, amikor bicajjal közlekedtem megálltam valahol az út szélén, és telefonon beszélgettünk egymással.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Pént. 10 Nov. - 5:01

Érdekes megint termál vízben fürödtem álmomban.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Csüt. 16 Nov. - 4:53

Boszorkány seprű
Álmomban Ápriliával találkoztam, beszélgetve sétáltunk az utcán.  Aztán valahonnan szereztem egy hosszúnyelű seprűt, nem ezt a hagyományosat, hanem amivel az utcát szokták seperni, . Ápriliával ráültünk már csak szórakozásból is, de sztán valamiben késztetésből a seprű megemelkedett velünk. Koncentráltam és energiát kellett áldoznom rá , hogy a seprű lebeghessen, de egyre jobban ment, és egyre magasabbra, és már irányítani is tudtam. Furán ültünk rajta, mert míg Áprilia a nyél vége felé fordult, én neki háttal ültem a seprűn, a cirok része felé fordulva. Nem tudom miért volt jó ez így, de azt hiszem míg Áprilia irányíthatott ,hogy ne repüljünk neki semminek, addig a seprű motorja én voltam, az én energiám működtette az egészet. Így suhantunk ide oda, jó volt kicsit röpködni.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia and Veszna like this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Szomb. 25 Nov. - 19:21

Farkasok
Gonosz emberek elől menekültem be az erdőbe. Gyorsan szaladtam át a mezőn, hátha nem vesznek észre. Miután beértem a magas fenyők oltalmába, beugrodtam egy földkupac mögé ahol lekuporogtam gondolván, ott nem láthat meg senki. Nem sok idő telhetett el, mikor észrevettem, hogy három farkas figyel a fák közül, majd lassan közelednek felém. Mit csináljak álljak fel, fussak el, esetleg harcolnom kell?  Az emberektől jobban féltem mint a farkasoktól, ezért inkább lekuporogva maradtam. Szembe néztem a farkasokkal, de aztán lehajtottam a fejemet, a térdeimet a mellkasonhoz húztam.
Éreztem amint a három farkas körbe szimatol, talán még az orruk is érinthette a testemet, de nem bántottak, hanem szelîden tovább ballagtak . Újabb farkasok jöttek a fák közül, és az rám sem hederítve az előző három után szaladtak. Egy fura érzés suhant át rajtam, ezek a farkasok, a falkájukba fogadták. Mit tegyek menjek e utánnuk vagy maradjak? Végül is maradtam, nem élhetem az ő életüket, hisz ember vagyok. Kis idő elteltével visszasétáltam a gonosz emberek felé gondolván, hátha nem figyelnek fől rám, de szívem szerint inkább a farkasokkal maradtam volna . 
Megjegyzés. Érdekes hogy a medvékkel mindíg bajom van, a farkasok meg befogadtak.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Szer. 29 Nov. - 16:52

Sakuhacsi ( bambusz furuja)
Gondoltam egy ideje már, hogy a barátnőmet karácsonyra meglepném egy sakuhacsival. Az álomnak befolyásoló ereje volt a döntésemre abban, hogy ne tegyem meg ezt a lépést.
Az álom
Egy utcán sétálunk a barátnőmmel, amikor egy beugró részben megláttam a bazárt. Jártam erre már máskor is, ismerős volt nekem a hely. Tudtam hogy árulnak ott sakuhacsit, ezért elkértem a boltostól az egyetlen darabot, hogy kipróbálhassuk
 Barátnő nagyon örült a lehetőségnek, régóta vágyott rá, hogy legyen egy ilyen hangszere, hiszen egy előző életében abban a távolkeleti országban ismerte ezt a bambuszból készült fúvós hangszert. Belefújt, de a sakuhacsin csak áthaladt a levegő, nem adott ki hangot. Ismét megpróbálta, de semmi. Gyenge a tüdőd hozzá mondtam a lánynak, és elkértem tőle. Belefújtam és lám nekem megszólalt. Újra próbáltam és ismét felhangzott a dallam. Visszavittem a bazárosnak, megköszöntem a lehetőséget, és tovább ballagtunk

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Vas. 3 Dec. - 10:29

Ének
Nem az én otthonom volt, talán vendég voltam csak, mégis mintha csak otthon lennék mozogtam a házban. Odakintről szép énekhangot hallottam, nagyon különös volt ez a hangzás, így hát kinéztem az ablakon. Az udvaron egy szakállas fickó üldögélt, vele szemben pár méterre egy nő álldogált. A férfi meglehetősen szép tiszta hangon énekelt, a nő pedig a háttérben  ( bocsánat nem tudom a megfelelő kifejezést rá, talán áriázott, hasonlóan mint a volt egyszer egy vadnyugat kisérő ének hangja, ) és ez nagyon szép összhangot teremtett így. Amikor meglátták , hogy figyelem őket, sajnos abba hagyták, én vissza húzódram a szobába, az álom ezzel véget is ért.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Áprilia Hétf. 4 Dec. - 0:40

Ez gyönyörű.
“Isten a dícséreteink közt lakozik.” (Dícséret alatt értsd: zenei dicsőítés.)
Olvasd el, amit a “napi csodák”-ba írtam.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Hétf. 4 Dec. - 4:56

Áprilia írta:Ez gyönyörű.
“Isten a dícséreteink közt lakozik.” (Dícséret alatt értsd: zenei dicsőítés.)
Olvasd el, amit a “napi csodák”-ba írtam.
Igen elolvastam,  ... nagyon szomorú, de a hangversenyen  történtek az nagyon pozitív.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Áprilia Hétf. 4 Dec. - 7:21

... kérlek, ne hozd ide, ami személyes vonatkozású.
Az álmoddal való összefüggés miatt jeleztem itt.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Efi Hétf. 4 Dec. - 10:10

Belenyúltam az utolsó két posztba, hogy Áprilia kérésének megfelelően ne látsszanak a nagyon személyes tartalmak.
girlsayyes

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Szomb. 23 Dec. - 6:29

Boszorkányok.
Kicsit összefüggéstelen már, kis társaság részét képeztem én is. Menedéket találtunk egy lapostetős épületben egy kietlen helyen, és a földön aludtunk. Később elmászkáltam a többiektől , és sikerült beszereznem két másik boszorkától akik nem közénk tartoztak egy olyan dolgot, amit nekünk nem volt szabad. Ez a valami a bal csuklómra volt tekerve akár egy géz kötés, és kivülről nézve kicsit furcsának tűnhettem, mint aki nincs ott. Ez igaz is volt, mert egy kis elmélyedés mint egy kapcsoló működésbe hozott valamit, és elrepített akár egy teleport. A testem viszont a helyén maradt. A társaságunk egy női tagja rájöhetett valamire, mert elkapta a kezem, és a magasba emelte, így a felhúzódó pulóverem alól kikandikált a kötés. Itt van , így már minden érthető , mutatta a karom a többiek felé.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Áprilia Szomb. 23 Dec. - 8:19

Régi varázslók útja…Ha ritkábban is, de még mindig érdekeseket álmodsz.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Szomb. 23 Dec. - 12:49

Áprilia írta:
Régi varázslók útja…Ha ritkábban is, de még mindig érdekeseket álmodsz.  
Furcsa volt ez az utazás. Tulajdonképpen  álom testileg helyben voltam egy álom környezetben, ahonnan elvileg egy szellemi utazást tehettem, mintha kilépne az ember a testéből, majd vissza.
Régebben voltak olyan álom tapasztalataim, hogy álomban meditáljak. Ez az álom állapot is hasonló volt

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Csüt. 28 Dec. - 18:15

Repkedtem egy kicsit. Szembe velem volt egy sziklafal, mindenféle zöld növények bokrok álltak ki belőle, és a tetejéhez közel üldögélt egy ember, egy kiálló bokor ágain.
Többszőr próbálkoztam, igazán erőt és energiát kellett bele fektetnek, hogy a sokadik nekifutásra fel tudják repülni az ő magasságába. Mikor végre sikerült, fel nem foghatom, hogy miért, de egy baromságnak tűnő dolgot kérdezzem tőle, mégpedig azt, hogy merre van észak(?).
A férfi mutatott egy irányba, nagyjából arra ahonnan oda érkeztem, ezzel lett vége az álomnak.
Kicsit elgondolkodtam álombsn mi értelme az égtájaknak?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Áprilia Csüt. 28 Dec. - 18:45

Az az értelme, hogy a csoportban Észak voltál. És most szimbolikusan azt kérdezted, hogy merre van a csoport, ahol betöltötted ezt a szerepet…
Mostanában nekem is fölöttébb gyakran eszembe jutnak, olvasgatom is a discordot, nosztalgiázok.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Pént. 29 Dec. - 6:49

Áprilia írta:
Az az értelme, hogy a csoportban Észak voltál. És most szimbolikusan azt kérdezted, hogy merre van a csoport, ahol betöltötted ezt a szerepet…
Igen ez a lehetőség nekem is bevillant

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Dec. - 12:30

Valaki tollából
 " Előttem van észak , hátam mögött dél"
Azt mondja az észak mint irány , az elérni való dolgok felé mutat. Tehát előre

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Áprilia Szomb. 30 Dec. - 13:48

fortis írta:Valaki tollából
 " Előttem van észak , hátam mögött dél"
Azt mondja az észak mint irány , az elérni való dolgok felé mutat. Tehát előre

Ez alapján az eredeti álmodban - amiben azt kérdezted, merre van észak - azt kérdezted, merre van előre.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

fortis likes this post

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Dec. - 17:45

Áprilia írta:
fortis írta:Valaki tollából
 " Előttem van észak , hátam mögött dél"
Azt mondja az észak mint irány , az elérni való dolgok felé mutat. Tehát előre

Ez alapján az eredeti álmodban - amiben azt kérdezted, merre van észak - azt kérdezted, merre van előre.
Így van, de ha így nézzük a kérdés és a válasz is jelképes volt.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Áprilia Szomb. 30 Dec. - 22:48

Ellenkezőleg. Végül le lett fordítva magyarra a jelkép, vagy nem?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  fortis Vas. 31 Dec. - 9:15

Dopler
Álmomban a mérnökünkkel beszélgettem , és ő felhozta a dupla jelenségét, mire én azt mondtam neki, hogy ez a dopler jelenség, mire azt mondta, hogy nem, ez nem az. Nem tudom álmomban miért ragaszkodtam hozzá, végülis a téma csak ez volt

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Egyéb különös álmok 2 - Page 3 Empty Re: Egyéb különös álmok 2

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.