Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álommal kapcsolatos tapasztalatok

+5
Nilka
Blueeye
nofertiti
Méhecske
Mayra1
9 posters

2 / 19 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 7 Feb. - 10:43

Azon gondolkodtam el , hogy már nem először és feltételezhetően mindenkivel előfordulhatott már , hogy úgy ébred fel , hogy a test még alszik . Erre nagyon jó példa amikor valaki arra ébred fel , hogy horkol . Már ébren van , de még hallja a saját horkolását. Amikor a test is felébred , ez a jelenség abban a pillanatban megszűnik . De azt hiszem hogy az a pillanat , amikor ez a jelenség fenn áll , abban a pillanatban még csak a tudat van a felszínen , a test olyankor még alszik . Feltételezni merném , ha ez az időpont kitolulna , hosszabb ideig tartana , akkor ezt úgy neveznénk , legalábbis abba a kategóriába sorolhatnánk , amit alvásparalizisnek hívunk . Tehát tulajdonképpen ha valaki átélt már ilyen jelenséget , akkor szerintem nyugodtan elmondhatnánk , hogy átélhetett már tudatos alvásparalízist is egyúttal . ha csak egy pillanatra is .
Egyszer átéltem már egy hosszabb időtartamot alvásparalízissel , szerencsére tudtam , hogy miről van szó . ha nem tudtam volna bizonyára elég ijesztő lenne a jelenség . Nos nem is gondoltam eddig még erre , hogy ez voltaképpen sokszor megtörténik ha így nézzük csak pillanatokra is .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 7 Feb. - 14:11

fortis írta:Azon gondolkodtam el , ...
nekem is volt már sokszor ilyesmi, bár nem alvás-állapotból felébredve.
mindig mediben.
volt, hogy nyugodtan lebegtem, és hirtelen visszaestem, mert a szervezetem nem kapott levegőt.
kellemetlen pislog
ami igazán figyelemre méltó volt, az, mikor addig-addig ügyeskedtem, hogy szó szerint kilőttem felfelé, mint egy apró - tényleg apró - golyó, hihetetlen sebességgel, és hanghatásokkal.
mint mikor egy repülő hasítja az eget.
ahogy ezeken a hatásokon elgondolkodtam - mondhatnám meghökkenésnek is -, abban a pillanatban megálltam és visszazúgtam a testembe.
na, ez olyan érzés volt, mint mikor megfognak és betesznek egy irtó szűk ketrecbe, amit nem bírsz megrázni, megmozgatni.
nehezemre esett úgy elhelyezkedni, hogy ne érezzem hosszú percekig rosszul magam ettől a fogságérzettől.
a fizikai testem meg sem moccant, de nem is csoda, mert ez alatt az idő alatt közöm sem volt hozzá.
csak nagyon lassan vettem birtokba magam, de egyáltalán nem bántam ezt az élményt.
hasonlít arra, mikor először költözik a lélek a magzati testbe.
a kellemetlen tapasztalat is tapasztalat smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 7 Feb. - 16:37

fortis írta:Azon gondolkodtam el , hogy már nem először és feltételezhetően mindenkivel előfordulhatott már , hogy úgy ébred fel , hogy a test még alszik .
... De azt hiszem hogy az a pillanat , amikor ez a jelenség fenn áll , abban a pillanatban még csak a tudat van a felszínen , a test olyankor még alszik . Feltételezni merném , ha ez az időpont kitolulna , hosszabb ideig tartana , akkor ezt úgy neveznénk , legalábbis abba a kategóriába sorolhatnánk , amit alvásparalizisnek hívunk .
Amikor ennek a fordítottja történik, azt hogy hívnád?
Olyan tapasztalatom volt, hogy ülve egy képre koncentráltam behunyt szemmel (alvásról tehát szó sem volt). Egyszer csak minden testi részem elzsibbadt, ideértve az agyamat is (az is fizikai testrész). Olyan érdekes volt, hogy amikor az agyam elzsibbadt, akkor is akartam volna még a képre koncentrálni gondolatban, szinte erőlködtem, hogy eszembe jusson, megjelenjen elöttem a kép, majd feladtam, mert fárasztónak találtam erőlködni a folyamat ellen: és bekövetkezett, hogy nem tudtam gondolkodni, nem jöttek a gondolatok. Előtte azt hittem, hogy ilyesmi nem lehetséges, de mostmár tudom, hogy igen.
Úgy jöttem ki ebből az állapotból, hogy egyszer csak elmúlt.
Ez is abszolút paralizis volt, de nem alvás paralízis.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 7 Feb. - 22:46

Kata nagyon izgalmas lehetett a megélt tapasztalatod .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 7 Feb. - 23:00

Párduc Cica írta:
Amikor ennek a fordítottja történik, azt hogy hívnád?
Olyan tapasztalatom volt, hogy ülve egy képre koncentráltam behunyt szemmel (alvásról tehát szó sem volt). Egyszer csak minden testi részem elzsibbadt, ideértve az agyamat is (az is fizikai testrész). Olyan érdekes volt, hogy amikor az agyam elzsibbadt, akkor is akartam volna még a képre koncentrálni gondolatban, szinte erőlködtem, hogy eszembe jusson, megjelenjen elöttem a kép, majd feladtam, mert fárasztónak találtam erőlködni a folyamat ellen: és bekövetkezett, hogy nem tudtam gondolkodni, nem jöttek a gondolatok. Előtte azt hittem, hogy ilyesmi nem lehetséges, de mostmár tudom, hogy igen.
Úgy jöttem ki ebből az állapotból, hogy egyszer csak elmúlt.
Ez is abszolút paralizis volt, de nem alvás paralízis.

Igen ez is nagyon érdekes tapasztalat , nagyom hasonló az alvásparalítishez , annyi különbséggel , hogy míg nálad a gondolatok is megszűntek létezni az alvásparalízisnél a gondolatok igen élénkek maradnak . A tapasztalatodat inkább a mély meditációhoz hasonlítanám , a csend elérésének pillanatához .
A tested teljesen ellazult állapotba került ,/ azt hiszem ezt gondolhattad amikor elzsibbadást említettél Question ./ Bár a zsibbadás maga egy érzet , ha teljesen lazult az állapot még azt sem érzékeled voltaképpen . A gondolatok is megszűnnek létezni ./ Ezt elsegíti amikor csak egyetlen ábrát akarsz a fejedben előidézni . /
Szóval ezt egy mély meditatív állapotnak nevezném inkább . Hasonlót magam is átéltem , csak nem koncentráltam képre . Lehet a te esetedben a képnek valami külön funkciója is volt , mint szimbólum talán , de hát erről nem tudnék mit mondani .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Pént. 8 Feb. - 6:19

fortis írta:Kata nagyon izgalmas lehetett a megélt tapasztalatod .
igen, az. smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Pént. 8 Feb. - 9:04

fortis írta:
Szóval ezt egy mély meditatív állapotnak nevezném inkább . Hasonlót magam is átéltem , csak nem koncentráltam képre . Lehet a te esetedben a képnek valami külön funkciója is volt , mint szimbólum talán , de hát erről nem tudnék mit mondani .
És nálad, hogy folytatódott, Fortis? Mi következett utána? (merthogy én kijöttem belőle. Már nem emlékszem, de vagy megijedtem, és azért, vagy pedig azért, mert csak ízelítőt kaptam szellemi ajándékként).

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Pént. 8 Feb. - 9:33

Az történt , hogy rászoktam .
Számomra ez a csend , nyugalom , béke , a semmi maga nagyon barátságos és hívogató volt . kellemes volt elidőzni benne . Semmi gondolat , semmi érzet , az ember kikapcsol .
Általában a folytatásban belealudtam . Tehát ha tehettem úgy jöttem ki belőle , mint az az ember , aki épen felébred .
Néha külső ingerek miatt kellett kijönnöm belőle .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 19 Feb. - 11:24

nincs saját topicom, úgyhogy ide írom

régebben volt egy "álom", aminek a lényegét a viharfelhőkből kivágtázó hófehér ló vezette felhő-ménes adta.

a mai tapasztalatom szerint, a látóhatáron már gyülekeznek az irdatlanul hatalmas, tornyos viharfelhők.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 19 Feb. - 12:46

Kata írta:nincs saját topicom, úgyhogy ide írom

régebben volt egy "álom", aminek a lényegét a viharfelhőkből kivágtázó hófehér ló vezette felhő-ménes adta.

a mai tapasztalatom szerint, a látóhatáron már gyülekeznek az irdatlanul hatalmas, tornyos viharfelhők.

Miért nem csinálsz Kata ? Ha nem megy szólj 2 pillanat és lesz álmos topikod !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 19 Feb. - 15:05

fortis írta:
Kata írta:nincs saját topicom, úgyhogy ide írom

régebben volt egy "álom", aminek a lényegét a viharfelhőkből kivágtázó hófehér ló vezette felhő-ménes adta.

a mai tapasztalatom szerint, a látóhatáron már gyülekeznek az irdatlanul hatalmas, tornyos viharfelhők.

Miért nem csinálsz Kata ? Ha nem megy szólj 2 pillanat és lesz álmos topikod !
köszi, de nincs rá szükség.
csak akkor hozok ilyesmit, ha fontosnak érzem, fölösleges külön topic

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 19 Feb. - 15:34

Ahogy gondolod , bár így lehet majd keresgélni ha valaki vissza akarná nézni .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 19 Feb. - 15:35

Kata írta:nincs saját topicom, úgyhogy ide írom

régebben volt egy "álom", aminek a lényegét a viharfelhőkből kivágtázó hófehér ló vezette felhő-ménes adta.

a mai tapasztalatom szerint, a látóhatáron már gyülekeznek az irdatlanul hatalmas, tornyos viharfelhők.

Nem látom jelentőségét . Elmondod szerinted mi az ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 19 Feb. - 16:22

az első /talán egy évvel ezelőtti/ tapasztalatnál a lényeg az volt, hogy mi történik Jézus második eljövetelekor.
hatalmas felhők jöttek - ahogy írtam is - és egy ménes vágtatott ki belőle, az élen egy fehér lóval.
a rengeteg ember mind félni kezdett, azok páran, akikről pedig azt hittem hogy erősek a hitükben, eltűntek mellőlem és fegyvert kezdtek árulni. ...nem mintha ez hatásos lenne a félelem, vagy akár Jézus ellen
azt csak később tudtam meg, hogy Jézust fehér lóként említik a bibliában is.

ma pedig azon vettem észre magam, hogy a látóhatárt nézem, és az ott gyülekező felhőmonstrumokat.
rögtön eszembe jutott az első tapasztalat, a kettő összefügg.
tehát a lényeg az, hogy hamarosan láthatjuk majd a "fehér lovat"

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 19 Feb. - 16:42

Kata írta:
tehát a lényeg az, hogy hamarosan láthatjuk majd a "fehér lovat"
Előtte a keresztények eltűnnek a Földről ("elragadtatnak") - az Ige szerint. És Vele együtt jönnek vissza.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 19 Feb. - 17:01

Inkább nem mondok semmit . Nincs ötletem , de annyi esetleg igen , ha Jézus visszatér , szerintem nem egy fehér ló alakjában teszi majd azt . Ez inkább olyan jelképes látomás lehet inkább .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 19 Feb. - 20:14

Párduc Cica írta:
Kata írta:
tehát a lényeg az, hogy hamarosan láthatjuk majd a "fehér lovat"
Előtte a keresztények eltűnnek a Földről ("elragadtatnak") - az Ige szerint. És Vele együtt jönnek vissza.
ez nem maga a folyamat, hanem hogy milyen érzéseket, reakciókat vált ki /az elsőben/..
ebben a tapasztalatban volt két barát, akiket elég erősnek hittem lelkileg, ők mégis úgy döntöttek, hogy inkább ellenállnak, és megadják magukat a félelemnek. ők árulták végül a fegyvereket.
elgondolkodtam azon, ahogy az egyházhoz állok, mindig is azt éreztem hogy van ott valami, ami nem százas. de János Pál miatt ez nem volt annyira metsző, őt szerintem mindenki szerette.
azóta viszont egyre sötétebb képet mutatott az egyház, ami mára érthetővé is vált.
a tapasztalatra vetítve olyan, mintha az egyház lenne a "két barát".
kicsit meglódult a fantáziám, de elgondolkodtatnak az új történések

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 19 Feb. - 20:14

fortis írta:Inkább nem mondok semmit . Nincs ötletem , de annyi esetleg igen , ha Jézus visszatér , szerintem nem egy fehér ló alakjában teszi majd azt . Ez inkább olyan jelképes látomás lehet inkább .
smile a fehér ló szimbólum

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Feb. - 5:53

Párduc Cica írta:
Kata írta:
tehát a lényeg az, hogy hamarosan láthatjuk majd a "fehér lovat"
Előtte a keresztények eltűnnek a Földről ("elragadtatnak") - az Ige szerint. És Vele együtt jönnek vissza.
Arra céloztam, hogy mivel a keresztények előtte elragadtatnak (az Ige szerint), "nem fogják látni" a fehér lovat olyan értelemben, ahogy leírtad az itt idézett részben, ahogy a tapasztalatodat értékelted: "tehát a lényeg az, hogy hamarosan láthatjuk majd a fehér lovat".

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Feb. - 6:10

Párduc Cica írta:
Arra céloztam, hogy mivel a keresztények előtte elragadtatnak (az Ige szerint), "nem fogják látni" a fehér lovat olyan értelemben, ahogy leírtad az itt idézett részben, ahogy a tapasztalatodat értékelted: "tehát a lényeg az, hogy hamarosan láthatjuk majd a fehér lovat".
részletkérdés smile
bár engem az sem zavar, ha itt várom ki, mert ha addig dolgom van, hát dolgom van. jön, és ez a lényeg king

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Méhecske Szer. 20 Feb. - 6:44

-


A hozzászólást Méhecske összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 25 Márc. - 16:56-kor.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Feb. - 7:22

Méhecske írta:Engem az érdekelne, hogy mit éreztél közben, mert az sokszor sokkal többet mond - legalábbis nekem, mint maga a látomás...
Békesség, öröm, szeretet, remény...? Sokféle lehet.
az elsőnél sorrendben: várakozás, izgalom, öröm /a felhőlovaknál/, döbbenet és csalódottság /a tömegből áradó félelem, és az erős hitűnek vélt barátok fegyverkezése miatt/, de összességében a bizonyság megnyugtató érzése.

a második tapasztalatnál pedig egyértelmű öröm és várakozás.

tegnap, mikor megköszöntem ezt gondolatban, és hogy felemelt annak idején, mikor a legnagyobb szükségem volt rá, minden hibámmal együtt szeretett, jött a válasz is: - "tedd te is ezt." smile
és érdekes, de mindig ezen voltam, igazából nem is nehéz... nagyon sokszor ez mentett meg helyzetekben, és oldotta meg a dolgokat, mégis... időnként úgy jön az ítélkezés, hogy csak a döbbenet van mikor hallom magam /a félreértések elkerülése végett, nem szoktam csúnya dolgokat mondani, de ettől még ítélkezés/ nem szabad bele aludni smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Feb. - 10:07

Kata írta:
Párduc Cica írta:
Arra céloztam, hogy mivel a keresztények előtte elragadtatnak (az Ige szerint), "nem fogják látni" a fehér lovat olyan értelemben, ahogy leírtad az itt idézett részben, ahogy a tapasztalatodat értékelted: "tehát a lényeg az, hogy hamarosan láthatjuk majd a fehér lovat".
részletkérdés smile
Egyáltalán nem!
peace

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Méhecske Szer. 20 Feb. - 11:40

-


A hozzászólást Méhecske összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 25 Márc. - 16:56-kor.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Feb. - 12:03

Párduc Cica írta:
Kata írta:
Párduc Cica írta:
Arra céloztam, hogy mivel a keresztények előtte elragadtatnak (az Ige szerint), "nem fogják látni" a fehér lovat olyan értelemben, ahogy leírtad az itt idézett részben, ahogy a tapasztalatodat értékelted: "tehát a lényeg az, hogy hamarosan láthatjuk majd a fehér lovat".
részletkérdés smile
Egyáltalán nem!
peace
ahogy gondolod Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Feb. - 12:05

Méhecske írta:
Ó, igen, nagyon jó, mikor felkél a sereg és győzedelmesen eljön Jézus, akkor erőben érkezik, ez a sereg jelentése, de a seregben, s érkezésében nem földi küzdelem, csatározás, hanem békesség nyugszik.
A szelíd békességben nyugvó erő.

smile én is errefelé csatangolok mostanában smile ízlelgetem és mindenféle külső támadás, küzdelem ellenére őrízgetem.
igen... ez kell is, egyre inkább

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Feb. - 13:36

Az elragadtatás mérföldkő, csakúgy, mint Krisztus második eljövetele.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Feb. - 13:46

nem érzem, hogy vitatkoznom kellene veled smile
mindenki úgy érti, ahogy hozzá elér heureka

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 7:07

a minden mindenekben és a megbékélés - a megbékéltetés.
ezeknek a fogalmaknak helyükre kell kerűlniük.
enélkül káosszá és félelemmé válnak az előképek és hamis látások próféciák kapnak - lehetőséghet.
-
lehetősége a megigazulásnak van. csak igazán.
a megigazulás - tisztulás - tisztán látás.
-
az ige tiszta képet ad.
a tiszta kép egység, egységesíti azokat akik vágyakat éreznek magukban. a vágyak önmagukban nem jelentenek bűnt. - az keresés. nem pedig bűn.
-
összegezve mondandómat.
a keresők vezettetve vannak. vagy? megvezettetve vannak..?
-
ennek elkerülhetősége az igaz hívóba keresendő.
-
kitartóan állítom; az igaz hívó JÉZUS KRISZTUS!
-
Jézus egyetlen támpontot és menedéket adott visszajövetele előtt. ez a támpont vagy nevezzük közegnek; az apostoli közösség. a tiszták és tisztánlátók közössége. a lefedetteké. a megörzötteké.- NEM MAGUK ŐRIZIK MAGUKAT!
őket őrizi a SztSz.
-
nos a SztSz még nem okozott senkiben sem csalódást!
vagy igen?
sem a jelenben sem a jövőre vonatkozóan nem tért még el önön magától.
-
A MÁS SZELLEMISÉGEK megvezettetései okoznak bizonytalanságokat, találgatásokat.
-
nézzük csak...kérem.... teljesen mindegy számunkra az a része miért távozott a Pápa Őszentsége.
-
elment és kész !
-
mit tehetek én és az én bagázsim...A CSALÁDOM?
-
jó kérdés...
-
először is eldöntöm. történt ami történt. ezután ha fene fenét eszik is. úgy szeretem a feleségem mint önön magamat. úgy szeretem gyermekeim mint önön magamat. még ha késsel kerget észak és dél irányába akkor is.
-
aztán ezt gyakorlom egy ideig. higyétek el lesz ám haddelhad....és futás keletre meg nyugatra....NO, ez éppen kellő felkészítést nyújt ahhoz, hogy MEGHALLJAM A SZENT SZELLEM HOZTA IGAZSÁGOKAT!
-
AZAZ A PÁPA LEMONDÁSA GYÜMÖLCSÖZŐ ÉS ÖRÖM.
korszak váltás !!!.... yes

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 7:25

na, megértettem végre, miért a sólyom az a madár, ami/aki a legközelebb áll hozzám... yes
a tobozmirigyről/harmadik szemről olvasva ezt találtam:

"A sólyom "látóaggyal" rendelkezik. Figyeljük meg az ősi egyiptomi ábrázolások adta hasonlóságokat! ...stb..."

..ezen kívül /bár ez eddig is tiszta volt/ a magyarok egyik jelképe is.

erre is pont került sunny örülök


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 2 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 19 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.