Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álommal kapcsolatos tapasztalatok

+5
Nilka
Blueeye
nofertiti
Méhecske
Mayra1
9 posters

3 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 7:39

van egy település. neve; SOLYMÁR! Bp-hez nagyon közel. szép hely. Mátyás király vadászterülete volt. solymokkal vadásztak és vára is volt. fel van újítva. nézzétek meg. igen érdemes..!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 21 Feb. - 7:43

Eleknek :

Elek figyelj oda egy kicsit kérlek , vagy mond azt én tévedek , ez a legutóbbi beírásod nem éppen álmokkal való tapasztalatok közé tartozik vagy igen ? Baráti gesztusként vedd kérlek figyelmeztetésemet . A Pápás témára gondoltam .

Kata örülök , hogy észrevetted ezt a megjegyzést , így már jobban értheted . Szóval látó agy , ez jó . De vajon mit is jelenthet ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11343

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 8:29

Elek írta:van egy település. neve; SOLYMÁR! Bp-hez nagyon közel. szép hely. Mátyás király vadászterülete volt. solymokkal vadásztak és vára is volt. fel van újítva. nézzétek meg. igen érdemes..!
igen, voltam ott smile
ha álom lett volna, akkor tényleg elgondolkodnék ezen... de tapasztalat volt, olvastam épp. nem is értem, miért ide írtam?
ahh... pislog

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 8:33

fortis írta:Eleknek :

Elek figyelj oda egy kicsit kérlek , vagy mond azt én tévedek , ez a legutóbbi beírásod nem éppen álmokkal való tapasztalatok közé tartozik vagy igen ? Baráti gesztusként vedd kérlek figyelmeztetésemet . A Pápás témára gondoltam .

Kata örülök , hogy észrevetted ezt a megjegyzést , így már jobban értheted . Szóval látó agy , ez jó . De vajon mit is jelenthet ?
lehet neked van igazad, és mégiscsak kellene nekem egy topic, amolyan gyűjtő céllal... gondolkodik
azt jelenti, ami benne van a nevében. hogy ilyen párhuzam van köztünk, nem egyszer bebizonyosodott, de csak most vált világossá, mire ez a nagy "vonzalom".

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 9:22

Elek írta:
az ige tiszta képet ad.
a tiszta kép egység, egységesíti azokat akik vágyakat éreznek magukban.
...
Jézus egyetlen támpontot és menedéket adott visszajövetele előtt. ez a támpont vagy nevezzük közegnek; az apostoli közösség. a tiszták és tisztánlátók közössége. a lefedetteké. a megörzötteké.- NEM MAGUK ŐRIZIK MAGUKAT!
őket őrizi a SztSz.
Á, szóval a "tisztánlátókat" tartod az apostoli közösség résztvevőinek. Azt mondod utána, hogy "őket őrzi a Szent Szellem". Elek, szerintem a Szent Szellemmel betöltekezetteket őrzi a Szent Szellem, nem csak a tisztán látókat. Ugy értem, hogy az apostoli közösség részesei a Szent Szellemmel betöltekezettek.
(merthogy egyébként ki állíthatja magáról, hogy tisztánlátó? Ilyen szűkre szabta volna a kört az Úr Jézus? Nem hinném...) no
(de ezt folytassuk a Kezdet és a bevégzés c. topikodban - ott is ezt feszegettem -, bár az eredeti hsz-ed eleje Kata látomására vonatkozott, én azonban itt már nem arra reflektáltam. Át is vittem a témát... girlsayyes )

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 11:19

Párduc Cica írta:
Elek írta:
az ige tiszta képet ad.
a tiszta kép egység, egységesíti azokat akik vágyakat éreznek magukban.
...
Jézus egyetlen támpontot és menedéket adott visszajövetele előtt. ez a támpont vagy nevezzük közegnek; az apostoli közösség. a tiszták és tisztánlátók közössége. a lefedetteké. a megörzötteké.- NEM MAGUK ŐRIZIK MAGUKAT!
őket őrizi a SztSz.
Á, szóval a "tisztánlátókat" tartod az apostoli közösség résztvevőinek. Azt mondod utána, hogy "őket őrzi a Szent Szellem". Elek, szerintem a Szent Szellemmel betöltekezetteket őrzi a Szent Szellem, nem csak a tisztán látókat. Ugy értem, hogy az apostoli közösség részesei a Szent Szellemmel betöltekezettek.
(merthogy egyébként ki állíthatja magáról, hogy tisztánlátó? Ilyen szűkre szabta volna a kört az Úr Jézus? Nem hinném...) no
(de ezt folytassuk a Kezdet és a bevégzés c. topikodban - ott is ezt feszegettem -, bár az eredeti hsz-ed eleje Kata látomására vonatkozott, én azonban itt már nem arra reflektáltam. Át is vittem a témát... girlsayyes )
nem érzel ellentmondást?
ha valaki be van töltekezve a Szent Szellemmel, akkor elég fura lenne, ha nem látna tisztán.
szűk? ...hm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 21 Feb. - 11:39

Kata írta:
Párduc Cica írta:
Elek írta:
az ige tiszta képet ad.
a tiszta kép egység, egységesíti azokat akik vágyakat éreznek magukban.
...
Jézus egyetlen támpontot és menedéket adott visszajövetele előtt. ez a támpont vagy nevezzük közegnek; az apostoli közösség. a tiszták és tisztánlátók közössége. a lefedetteké. a megörzötteké.- NEM MAGUK ŐRIZIK MAGUKAT!
őket őrizi a SztSz.
Á, szóval a "tisztánlátókat" tartod az apostoli közösség résztvevőinek. Azt mondod utána, hogy "őket őrzi a Szent Szellem". Elek, szerintem a Szent Szellemmel betöltekezetteket őrzi a Szent Szellem, nem csak a tisztán látókat. Ugy értem, hogy az apostoli közösség részesei a Szent Szellemmel betöltekezettek.
(merthogy egyébként ki állíthatja magáról, hogy tisztánlátó? Ilyen szűkre szabta volna a kört az Úr Jézus? Nem hinném...) no
(de ezt folytassuk a Kezdet és a bevégzés c. topikodban - ott is ezt feszegettem -, bár az eredeti hsz-ed eleje Kata látomására vonatkozott, én azonban itt már nem arra reflektáltam. Át is vittem a témát... girlsayyes )
nem érzel ellentmondást?
ha valaki be van töltekezve a Szent Szellemmel, akkor elég fura lenne, ha nem látna tisztán.
szűk? ...hm

Nem feltétlenül Kata . Az ember lehet betöltekezve , de ez nem jelenti azt , hogy emberi mivoltában már hibátlan is legyen .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11343

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 12:55

fortis írta:

Nem feltétlenül Kata . Az ember lehet betöltekezve , de ez nem jelenti azt , hogy emberi mivoltában már hibátlan is legyen .
a kettő nem zárja ki egymást... mármint, a tudás, tisztánlátás a Szent Szellem által, adott, de nem biztos, hogy ezt az adott személy minden pillanatban tudja használni, mert még nem tart ott és ilyenformán az események érzelmi része nagyban befolyásolhatja. de ha egyensúlyban van, akkor minden további nélkül képes rá
igen... az előzőnél nem fogalmaztam egyértelműen

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 13:01

Kata írta:
nem érzel ellentmondást?
Nem.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 13:03

fortis írta:
Nem feltétlenül Kata . Az ember lehet betöltekezve , de ez nem jelenti azt , hogy emberi mivoltában már hibátlan is legyen .
like
Erről van szó.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 13:23

Elek figyelj oda egy kicsit kérlek ,

-
elnézést kérek! figyelmetlenségemért!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 13:43

Párduc Cica írta:
fortis írta:
Nem feltétlenül Kata . Az ember lehet betöltekezve , de ez nem jelenti azt , hogy emberi mivoltában már hibátlan is legyen .
like
Erről van szó.
ezek szerint egyetértesz velem is. örülök.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 14:30

Kata írta:
Párduc Cica írta:
fortis írta:
Nem feltétlenül Kata . Az ember lehet betöltekezve , de ez nem jelenti azt , hogy emberi mivoltában már hibátlan is legyen .
like
Erről van szó.
ezek szerint egyetértesz velem is. örülök.
Egészen pontosan fogalmazva: végül te értettél egyet velem (és Fortisszal) smile , amikor ezt írtad:
"... mármint, a tudás, tisztánlátás a Szent Szellem által, adott, de nem biztos, hogy ezt az adott személy minden pillanatban tudja használni, mert még nem tart ott és ilyenformán az események érzelmi része nagyban befolyásolhatja. de ha egyensúlyban van, akkor minden további nélkül képes rá
igen... az előzőnél nem fogalmaztam egyértelműen".

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 14:35

szerintem és nem szabok határt senkinek sem szabadságában....gondolataiban...AKI BETÖLTEKEZETT A SZENT SZELLEM SZEMÉLYÉVEL.
AZ ÉRINTETLEN A BŰNTŐL!
-
A SZENT SZELLEM ÉS A BŰN. - KIZÁRJÁK EGYMÁST!
-
A RÉSZLEGES BETÖLTEKEZÉS-t (megérintettséget)) nevezzük az olykor történő alámerülést így - egészen másként értelmezhető állapotnak tudhatjuk be.
nem azonos a betöltekezéssel.
-
a betöltekezés - "folyamatosság" ... olyan folyamat amely forráshoz kötött és a forrást TÁPLÁLÓHOZ KÖTÖTT!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Feb. - 17:59

Párduc Cica írta:
Egészen pontosan fogalmazva: végül te értettél egyet velem (és Fortisszal) smile , amikor ezt írtad:
"... mármint, a tudás, tisztánlátás a Szent Szellem által, adott, de nem biztos, hogy ezt az adott személy minden pillanatban tudja használni, mert még nem tart ott és ilyenformán az események érzelmi része nagyban befolyásolhatja. de ha egyensúlyban van, akkor minden további nélkül képes rá
igen... az előzőnél nem fogalmaztam egyértelműen".
hm... igen, igazad van.
néha jobb lenne, ha egyszerűbb fogalmazást lehetne olvasni Very Happy
bocs a félreértésért pondering

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Méhecske Kedd 29 Okt. - 21:11

-


A hozzászólást Méhecske összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 25 Márc. - 17:16-kor.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Okt. - 22:37

Ez tényleg érdekes álomtapasztalat!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 29 Okt. - 22:51

Lám lám az egyszerűnek tűnő álmok hasznunkra vannak . Milyen jó Méhecske , hogy elgondolkodtál rajta , és nem vágtad sutba .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11343

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Méhecske Szer. 30 Okt. - 5:26

-


A hozzászólást Méhecske összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 25 Márc. - 17:16-kor.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Nov. - 14:53

Áprilia a saját álomtopikjában írta:Én kívülről figyeltem az eseményeket idáig, de aztán elindult felém a gyilkos pasas és a baltájával engem is fel akart szeletelni. Az volt az érdekes, hogy innentől kezdve a külső, szemlélő énem különvált attól, akit meg akartak ölni. A szemlélődő énem nem félt, csak szemlélte a másik "önmagamat".
A régi álmaim közt találtam egyet, ahol éppen a fordítottját éltem meg: láttam embereket, ahogyan elbújnak az ördögök elől, de azok észreveszik őket, és előrángatják. Aztán az egyik ördög észrevett engem, és elindult felém, én meg azt gondoltam: hé, engem nem láthat! hiszen nem vagyok itt, én csak álmodom ezt az egészet! és bizony az ördög odajött hozzám! szóval látott! aztán felébredtem.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Vas. 17 Nov. - 16:41

efi írta:
Áprilia a saját álomtopikjában írta:Én kívülről figyeltem az eseményeket idáig, de aztán elindult felém a gyilkos pasas és a baltájával engem is fel akart szeletelni. Az volt az érdekes, hogy innentől kezdve a külső, szemlélő énem különvált attól, akit meg akartak ölni. A szemlélődő énem nem félt, csak szemlélte a másik "önmagamat".
A régi álmaim közt találtam egyet, ahol éppen a fordítottját éltem meg: láttam embereket, ahogyan elbújnak az ördögök elől, de azok észreveszik őket, és előrángatják. Aztán az egyik ördög észrevett engem, és elindult felém, én meg azt gondoltam: hé, engem nem láthat! hiszen nem vagyok itt, én csak álmodom ezt az egészet! és bizony az ördög odajött hozzám! szóval látott! aztán felébredtem.
Azt hiszem Efi , hogy a te esetedben nem a tudatosság miatt jöhetett elő álomélmény alatt , hogy te álmodol és nem láthatnak meg , hanem az a berögzött hozzáállás , ami a fizikai világban is jellemző lehet , hogy az emberrel amikor valami rossz történik hajlamos azt mondani , hogy ez nem is velem történik meg , ezt csak álmodom és mindjárt felébredek stb .
Ha tévedek bocsi . ha meg tudod mondani , hogy hajlamos vagy e az ilyesmire , akkor elképzelhető , hogy akár ez történhetett veled is , csak álom szinten , ha egyáltalán nem szokásod , akkor lehet tévedés amit írtam .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11343

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Nov. - 17:35

Még soha az életemben nem jutott eszembe, ha ott voltam valahol, hogy azt gondoljam, hogy nem vagyok ott, csak álmodom. Én tudni szoktam, hogy ébren vagyok, még sose kevertem össze a valóságot az álommal. Nem is értem, hogyan lehet.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Vas. 17 Nov. - 17:44

efi írta:Még soha az életemben nem jutott eszembe, ha ott voltam valahol, hogy azt gondoljam, hogy nem vagyok ott, csak álmodom. Én tudni szoktam, hogy ébren vagyok...
Ez a két mondat ellentmodasban áll egymással.
Másik lehetőség, hogy kizárólag tudatos álmaid vannak, ami nem valószínű.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6469

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Vas. 17 Nov. - 18:41

Áprilia írta:
efi írta:Még soha az életemben nem jutott eszembe, ha ott voltam valahol, hogy azt gondoljam, hogy nem vagyok ott, csak álmodom. Én tudni szoktam, hogy ébren vagyok...
Ez a két mondat ellentmodasban áll egymással.
Másik lehetőség, hogy kizárólag tudatos álmaid vannak, ami nem valószínű.
Háát itt Efi bizonyosan csak az ébrenléti állapotára gondolhatott
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11343

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Vas. 17 Nov. - 18:46

efi írta:Még soha az életemben nem jutott eszembe, ha ott voltam valahol, hogy azt gondoljam, hogy nem vagyok ott, csak álmodom. Én tudni szoktam, hogy ébren vagyok, még sose kevertem össze a valóságot az álommal.  Nem is értem, hogyan lehet.
Nem erről lenne szó Efi , ez csak egy mondás . Tudod , amikor az egyik ember azt mondja a másiknak , hogy csípj meg , ugye nem álmodom ?  Közben meg persze , hogy tudja az ember , hogy nem álmodik , ez csak olyan hogy is mondjam vicces  valóság tesztelés , és valójában nem arról szól , amire irányulnia kellene .  Ébren még én magam sem gondoltam volna arra soha , hogy esetleg álmodhatok , de a tudatos álmodás érdekében teszek olyan célzásokat , hogy esetleg mégis . Szóval nem kell , hogy azt hidd , hanem elég , ha szokásból kimondod . Ez ha szokásává válik valakinek , akkor álmában is előfordulhat , hogy eszébe jut . Nos akkor ezek szerint neked nem szokásod , akkor az előző kommentem érvényét veszíti és ez valahol némi tudatosságra mutathatna az álmodban , bár magam is voltam már olyan helyzetben álmomban , hogy valóság teszteltem és mégsem jöttem rá , hogy álmodom .
 Ellenben amúgy hallottam már olyasmiről , hogy a németeknél valaki az autópályán azért karambolozott , mert azt hitte egy számítógépes  játékkal játszik éppen és vezet a játékban . smile
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11343

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Nov. - 19:00

fortis írta:Háát itt Efi bizonyosan csak az ébrenléti állapotára gondolhatott  
Igen, mi másra? Smile 

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 19 Nov. - 8:01

Nemrég volt két álom élményem , megérteni az összefüggést nem egy egyszerű eset .
Álmodtam valamit , miközben elmeséltem ezt az álmomat egy másik álmomban .
Mintha két különböző álmom lett volna egyszerre . Talán olyan lehet ez , mint egy történet ami végig fut az emberen , és miközben elmeséli másoknak , éli meg az egészet .
Vagy mondhatni úgy is , olyan ez mint egy mesélő aki elmond egy történetet , de közben a történet megelevenedik a számunkra és így részeseivé válunk magunk is a történetnek .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11343

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Kedd 19 Nov. - 11:16

fortis írta:
Álmodtam valamit , miközben elmeséltem ezt az álmomat egy másik álmomban .
Ez velem is megtörtént, mostanáig kerestem azt az álmot, hogy idehozzam, de nem találom. Nekem mindössze az volt benne az érdekes, hogy álmunkban is vissza tudunk emlékezni egy előző álmunkra. Ez az előző álom lehet akár sokkal régebbi is (nem ugyanabból az "alvásból" származó), nekem olyan is volt már.
Egyébként az lenne az igazi, ha a jobboldali tudomásunkat sikerülne egyesítenünk a ballal, azaz a hétköznapi tudatunkkal tudnánk visszaemlékezni arra, amiket álmodásban (nem álomban!) átélünk.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6469

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 19 Nov. - 11:32

Az valóban jó volna . De az még jobb lenne , ha a kettő egyesítéséből egy kiterjedt tudatosságú élet részeseivé válna az ember , és akkor képessé válna olyan cselekedetekre amiket mondjuk Shai baba mutat be néha , amikről ugye utólag kiderült , hogy csalás .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11343

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Kedd 19 Nov. - 11:36

fortis írta:Az valóban jó volna . De az még jobb lenne , ha a kettő egyesítéséből egy kiterjedt tudatosságú élet részeseivé válna az ember , és akkor képessé válna olyan cselekedetekre amiket mondjuk Shai baba mutat be néha , amikről ugye utólag kiderült , hogy csalás .
Önellentmondásba kerültél.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6469

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 3 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 19 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.