Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álommal kapcsolatos tapasztalatok

+5
Nilka
Blueeye
nofertiti
Méhecske
Mayra1
9 posters

10 / 19 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Kedd 9 Szept. - 10:06

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 13:55-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6467

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 9 Szept. - 10:11

Áprilia írta:yes
Tudatos álom volt? Ha igen, akkor pláne szuperlatívuszokban lehetne az álmodról beszélni.
Számomra egy Taisha interjúból derült ki, hogy ott is sebezhetőek vagyunk.

Nem mondanám tudatosnak, inkább zavart voltam és hagytam magam sodródni az eseményekkel. A nézőpontom is változott. A kéznézésnél benne voltam a testemben, a szerzetesnél meg hol kívül, hol belül. Mikor a kérdéseket tettem fel, a megértésem nemcsak nyugtázása volt az elhangzottaknak, hanem ténylegesen megértettem őket. Bár sajnos a jelenlegi tudatállapotomban nem tudom felidézni milyen válaszokat kaptam. Szóval azt tudom mondani mint tegnap, hogy ahány tudatállapot, annyi én és annyi fokú tudatosság, vagy valami ilyesmi. töpreng

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Kedd 9 Szept. - 10:13

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 13:56-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6467

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 9 Szept. - 10:16

Áprilia írta:Tartott is az a tudatos álom vagy 5-6 órán át. A tied kb. meddig tarthatott? Be tudnád lőni?

Azt nem tudom hogy az álom meddig tartott, talán csak pár perc lehetett, de kb. 6 órát aludtam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 9 Szept. - 10:19

Áprilia írta:
Azt is lehet olvasni itt-ott, hogy ottani sérülés következtében itt meg is lehet halni. Szóval, azért csak óvatosan azokkal a sérülésekkel. Taishát odaát egy helikopter akarta "lefejelni" egy háztetőn, de sikerült elugrania előle. Akkor döbbent rá, hogy a fizikai teste is (!) odaát volt, de erre lehet, hogy rosszul emlékszem.
Lehet , hogy ezek az esetek azért veszélyesek , mert a fizikai test is odaát volt . Bár nem tudom , ha a test is odaát van , akkor ha ott meghal , szerintem itt nem marad nyoma . Castanedát is elrabolták a szervetlen lények , pontosabban a testét , amikor ő a másik világban volt , hmm majdnem ő is ott hagyta a fogát  ha jól tudom .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 9 Szept. - 10:24

Akkor ezek szerint azt nyugtázni lehet , hogy fehéren izzunk . Ezt mind megtapasztalhattuk már .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Kedd 9 Szept. - 10:35


Mostanában megváltozott az álmaim közege és milyensége - vagy hogy is fogalmazzak -, mert az ébrenléti (nappali) tudatosságra gyúrok (Ouspensky könyve alapján). Ennélfogva az álmaim nagyon élénkek lettek, életszerűek, és amint már említettem, beléjük tudom vinni az itteni életem történéseit "emlékként", olyannyira, hogy az álmaim az itteni életemnek mintegy "folytatásos regényévé" válnak. Ezt már így önmagában is nagyon élvezem, bár tudom, hogy ha a hétköznapi világunk jelenik meg álmunkban, akkor az a gyűjtőpontnak csak csekély mértékű eltolódàsát jelenti. Ugyanakkor lehet, hogy mégsem: amennyiben valós világról van szó. Nálam az újdonság tehát a normál álmokhoz képest, az itteni dolgok megjelenése ottani "emlékezés" formájában. Továbbá hogy nagyon élénkek az álmok, teljesen más közegűek, mint a normál álmok. Mintha egy párhuzamos valóságban játszódnának. Erre az is ráerősít, hogy ok-okozati összefüggések jelennek meg az itteni és az ottani életem között, tehát szószerint, mint valami folytatásos regény, olyan az egész. Kíváncsi vagyok, hová "fajul", egyelőre nagyon érdekesnek élem meg.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6467

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 9 Szept. - 12:06

fortis írta:
Áprilia írta:
Azt is lehet olvasni itt-ott, hogy ottani sérülés következtében itt meg is lehet halni. Szóval, azért csak óvatosan azokkal a sérülésekkel. Taishát odaát egy helikopter akarta "lefejelni" egy háztetőn, de sikerült elugrania előle. Akkor döbbent rá, hogy a fizikai teste is (!) odaát volt, de erre lehet, hogy rosszul emlékszem.
Lehet , hogy ezek az esetek azért veszélyesek , mert a fizikai test is odaát volt . Bár nem tudom , ha a test is odaát van , akkor ha ott meghal , szerintem itt nem marad nyoma . Castanedát is elrabolták a szervetlen lények , pontosabban a testét , amikor ő a másik világban volt , hmm majdnem ő is ott hagyta a fogát  ha jól tudom .

Ha tudjuk hogy álmodunk és ennek megfelelően nem adjuk át magunkat a félelemnek, akkor nem valószínű hogy a fizikai testünkön sérülés keletkezzen. Úgy működhet mint az önszuggesztió, ha elhiszed, bajod eshet. Ilyenek mondjuk a stigmák is.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Kedd 9 Szept. - 12:09

Áprilia, igen, ha tudatosabban élünk, ha nem hagyjuk hogy a dolgok csak úgy elússzanak mellettünk, ha valóban éljük/érzékeljük a megszokott világunkat, akkor ez a viselkedés az álmok során is leképeződik.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Szer. 10 Szept. - 6:51

Áprilia írta:

Mostanában megváltozott az álmaim közege és milyensége - vagy hogy is fogalmazzak -, mert az ébrenléti (nappali) tudatosságra gyúrok (Ouspensky könyve alapján). Ennélfogva az álmaim nagyon élénkek lettek, életszerűek, és amint már említettem, beléjük tudom vinni az itteni életem történéseit "emlékként", olyannyira, hogy az álmaim az itteni életemnek mintegy "folytatásos regényévé" válnak. Ezt már így önmagában is nagyon élvezem, bár tudom, hogy ha a hétköznapi világunk jelenik meg álmunkban, akkor az a gyűjtőpontnak csak csekély mértékű eltolódàsát jelenti. Ugyanakkor lehet, hogy mégsem: amennyiben valós világról van szó. Nálam az újdonság tehát a normál álmokhoz képest, az itteni dolgok megjelenése ottani "emlékezés" formájában. Továbbá hogy nagyon élénkek az álmok, teljesen más közegűek, mint a normál álmok. Mintha egy párhuzamos valóságban játszódnának. Erre az is ráerősít, hogy ok-okozati összefüggések jelennek meg az itteni és az ottani életem között, tehát szószerint, mint valami folytatásos regény, olyan az egész. Kíváncsi vagyok, hová "fajul", egyelőre nagyon érdekesnek élem meg.

Szerintem ez nagyon is jó út lehet abból a tekintetből , hogy az itteni világunkra hathatsz odaátról , pl oly módon , hogy megoldást találhatsz egy olyan feladatra , ami itt nehézséget okoz . Beszélgettünk már arról , hogy az álomban az én valamivel többre lehet képes mint ideát , tehát a megoldó képessége is valószínűleg nagyobb . Ha az itteni világunk odaát csak emlékeiben merülne is fel , ezek már gondolkodásra sarkallanak . Szóval ez egy lehetőség szerintem ami jó dolog .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Szer. 10 Szept. - 7:02

Etoile írta:


Ha tudjuk hogy álmodunk és ennek megfelelően nem adjuk át magunkat a félelemnek, akkor nem valószínű hogy a fizikai testünkön sérülés keletkezzen. Úgy működhet mint az önszuggesztió, ha elhiszed, bajod eshet. Ilyenek mondjuk a stigmák is.
Tehát arra gondolsz , hogy ha egy TÁ- ban vagy éppen és leugrasz egy szikláról és az álomban megsérül a lábad , és ha ilyen esetben arra gondolsz , hogy most a fizikai alvó tested is megsérül ebből kifolyólag , akkor valóban megsérülhet a fizikai is ? 
Szóval Bingó ! yes
Egyik fő törekvésem az lenne , hogy ez bebizonyosodjon , de nem ebben az irányban , hanem fordítva , mert ez esetben ennek fordítva is éppen így kell működnie . Legalábbis én hiszek ebben .  Ez az álom gyógyászat egyik alapja , hogy bizony azt a fizikai testet nem csak megsérteni lehet álmunkban , hanem meggyógyítani is . 
Egy ideig kísérleteztem  azzal , hogy álmomban jobban lássak , és hogy mindent el tudjak olvasni a legapróbb betűket is . Egy idő után észrevettem , hogy ez a fizikai világban is hatással van rám . Szóval működőképes . Mondjuk elterelődött a figyelmem , de ez egy cél lenne a számomra , mert eléggé nagy bizonysággá válhat , de ehhez jó lenne és kellene hogy az ember akár minden napossá tegye a T-álmodást , hogy valódi eredményeket is elérhessen .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Szer. 10 Szept. - 9:55

(...lovakkal álmodtam, láttam néhányat, szürkéket...)) -( nekem szép állat a ló, valahol a bensőmhöz tartozik de, talán az állatok nagy része - így van - bennem...)))))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Pént. 12 Szept. - 9:32

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 13:57-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6467

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Szomb. 13 Szept. - 8:25

Áprilia írta:
fortis írta:
Áprilia írta:

Mostanában megváltozott az álmaim közege és milyensége - vagy hogy is fogalmazzak -, mert az ébrenléti (nappali) tudatosságra gyúrok (Ouspensky könyve alapján). Ennélfogva az álmaim nagyon élénkek lettek, életszerűek, és amint már említettem, beléjük tudom vinni az itteni életem történéseit "emlékként", olyannyira, hogy az álmaim az itteni életemnek mintegy "folytatásos regényévé" válnak. Ezt már így önmagában is nagyon élvezem, bár tudom, hogy ha a hétköznapi világunk jelenik meg álmunkban, akkor az a gyűjtőpontnak csak csekély mértékű eltolódàsát jelenti. Ugyanakkor lehet, hogy mégsem: amennyiben valós világról van szó. Nálam az újdonság tehát a normál álmokhoz képest, az itteni dolgok megjelenése ottani "emlékezés" formájában. Továbbá hogy nagyon élénkek az álmok, teljesen más közegűek, mint a normál álmok. Mintha egy párhuzamos valóságban játszódnának. Erre az is ráerősít, hogy ok-okozati összefüggések jelennek meg az itteni és az ottani életem között, tehát szószerint, mint valami folytatásos regény, olyan az egész. Kíváncsi vagyok, hová "fajul", egyelőre nagyon érdekesnek élem meg.

Szerintem ez nagyon is jó út lehet abból a tekintetből , hogy az itteni világunkra hathatsz odaátról , pl oly módon , hogy megoldást találhatsz egy olyan feladatra , ami itt nehézséget okoz .

Igen. A mai álmom erre volt példa, de nem részletezem. Ami érdekes, hogy álomban elhangozva a megoldásnak még egyértelmű volt a jelentése, de felébredve már nem az.
Ezért kell az álmodó énünket és a pillanatnyit minél közelebb hozni egymáshoz , akkor talán jobban megmaradnának a magyarázatok is  értelmük szerint .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 30 Okt. - 15:46

Hamis ébredés, de nagyon megtévesztő. Mind fizikailag, mind mentálisan jelen vagyok. Semmi homály, semmi kétely. Meg vagyok róla győződve hogy most ébredtem fel, ennek ellenére eszembe jut hogy nem ártana valóságtesztet csinálni, de legyintek rá, mert 100 % hogy ez nem álom. Aztán felkelek az ágyból és bumm! megint az ágyban vagyok, de immár tényleg felébredve. Ebből is látszik, hogy nem szabad könnyelműen magabiztosnak lenni, mert az észlelt valóság néha az álmok valósága.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 30 Okt. - 15:54

A fájdalom elutasítása

Mondhatni megkínoztak. Gumikötélen függtem padló és mennyezet között. Kezeimhez, lábaimhoz egy-egy kötél csatlakozott. Minden egyes kötél vége ötfelé ágazott szét és fekete lapocskákban végződött, melyekben apró tűk voltak elhelyezve. A lapok az ujjaimhoz kapcsolódtak, a tűk pedig finoman a körmeim alá csúsztak. Nem fájt, pontosabban tompa sajgásként érzékeltem. Függeszkedés közben eszembe jutott, hogy meg kellene jegyeznem ezt a lebegő érzést, hogy majd álomban erre emlékezve segítsen a repülésben.

Félek a tűktől, ezért mikor a körmeimhez közeledtek szinte bepánikoltam és nagyon erősen koncentráltam, hogy ne érezzem a fájdalmat. Szóval álom során nem történhet meg velünk olyan amit nem akarunk, kivéve ha egy másik, erősebb akarat közbe nem szól. Ez az akarat lehet idegen eredetű vagy személyiségünk olyan része mely mazochista módon keresi a szenvedést.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 30 Okt. - 15:56

Ugyanaz a kép ismétlődik de más más formában. Mélység, szakadék, föld alatti épület, lefelé haladás. Furcsa, bogárszerű lények. Veszélyesek, erősek, nincs elég erőm, hogy mélyebbre jussak. Igaz, néhánnyal elbánok (a kezemből kékes energia lövell ki). Van egy ember, mintha kőből lenne faragva és fehér márványbőrén kékes-sárgás színű erek futnak. Mozdulatlanul áll egy szakadék szélén, és arra kér figyeljek a kezére. Az ujjai enyhén be vannak hajlítva. Elkapom róla a tekintetem. A szobor nem csalódott, mintha mulatna rajtam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 30 Okt. - 16:04

Bizarr megoldások

Üldöző ellenség. Hova menekülhetnék? Válasz: A föld remegni kezd a lábaim alatt, majd tűzgyűrű vesz körül mely átvágja a felszínt és utat nyit a mélybe. Lezuhanok. Odalent sötét van, a levegőben forró gőzök és még lentebb lávafolyam. Találkozok néhány humanoid gyíkemberrel, a vezetőjüknél bot van, fehér ruhát visel és valami koronaszerűség van a fején. Figyelmeztetem őket hogy mindkettőnk világa veszélyben forog. Izgatottak lesznek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Csüt. 30 Okt. - 16:45

Etoile írta:Bizarr megoldások

Üldöző ellenség. Hova menekülhetnék? Válasz: A föld remegni kezd a lábaim alatt, majd tűzgyűrű vesz körül mely átvágja a felszínt és utat nyit a mélybe. Lezuhanok. Odalent sötét van, a levegőben forró gőzök és még lentebb lávafolyam. Találkozok néhány humanoid gyíkemberrel, a vezetőjüknél bot van, fehér ruhát visel és valami koronaszerűség van a fején. Figyelmeztetem őket hogy mindkettőnk világa veszélyben forog. Izgatottak lesznek.

"Bár legalább ötven különböző idegen faj van jelen a Földön, csak néhány nagyon negatív vagy nagyon pozitív van közöttük. A korábban említett negatívak természeti erőforrásként használják az emberiséget. A semleges idegenek többnyire élni, megfigyelni és tanulni jönnek ide. A pozitív idegenek érdekeltek abban, hogy az egyének kitörjenek az energiafarmról, és emberfelettivé váljanak. A valóságban a dolgok összetettebbek, mert bármelyik idegen csoportnak lehet több célja is, de a lényeg az, hogy a negatív idegenek alapvetően igyekeznek kihasználni minket, a pozitívak pedig igyekeznek segíteni nekünk. A leggyakoribb idegen típusok a szürkék, a hüllők, a sáskaemberek és az északiak. A szürkék alacsony robotszerű lények nagy fejjel, sápadt bőrrel és sötét szemekkel. A hüllők magas, értelmes lények keskeny pupillával és pikkelyes bőrrel. A sáskaemberek úgy néznek ki, mint az ember méretű imádkozó sáskák. Az északiak megkülönböztethetetlenek
az emberektől, de általában izmosabbak, kizárólag szőke hajúak, a szemük pedig világos színű.
Nem lehet azt kijelenteni, hogy az egyik idegen faj teljesen pozitív, a másik pedig negatív, mivel egyazon fajon belül is lehetnek példák mindkettőre, egyes típusok esetében viszont egyértelműbb az irányultság, mint másoknál. A szürkék például nem szabad akaratú érző lények, hanem genetikailag tervezett automaták, amelyek arra vannak programozva, hogy elvégezzék az alkotóik, a hüllők számára alantas munkákat, és mivel csak a negatív idegenek vesznek igénybe mesterséges rabszolgákat, a pozitív szürkék létezésének esélye gyakorlatilag nulla. A hüllők közül kerültek ki az ősi birodalmak vezetői, amelyek számos világot hódítottak meg és tettek rabszolgává. Idővel ez a tevékenység kiirtotta belőlük a korábbi egyéniségük nagy részét, és így a legtöbb hüllő ma a negatív frakció része. A pozitív hüllők kisebbségben vannak, miután elváltak a negatív csoporttól, hogy ravaszságukat és hatalmukat a
manipuláció helyett a felszabadulás érdekében használják fel.
Az északiak több szabad akarattal bírnak, és változatosabbak a hüllőknél, mivel ők egy ősibb és fejlettebb fajhoz tartoznak. Az északiak egyik fele negatív, a másik fele pedig pozitív. A negatív északiak a hüllők felettesei, és a hüllők sötét uraiként tevékenykednek, lévén hogy vagy megszállták, vagy pedig irányítják őket olyan démoni lények, akik parancsokat és hatalmat adnak nekik. A pozitív északiak ugyanolyan erősek, de isteni harcosokként a Teremtő szolgálatában dolgoznak.

Magasabb dimenziós eredet

Ezek az idegenek nem úgy fizikai jellegűek, mint ahogyan mi vagyunk. Képesek anyagtalanná válni és átmenni a falon, visszautazni az időben, lebegni, tárgyakat mozgatni az elméjükkel, a fizikai testük nélkül éteri állapotban megjelenni előttünk, telepatikusan beszélni velünk, belépni az álmainkba és láthatatlanná válni. Ezek a képességek együtt járnak az emberfeletti léttel, és ők valóban nagyon fejlettek, mert a miénket átható magasabb dimenzióban élnek. Ha be akarnak lépni a mi világunkba, a magasabb dimenziós lényeknek szűkebb rezgéstartományra kell összpontosítaniuk magukat, hogy metsszék a mi síkunkat, máskülönben láthatatlanok maradnak a számunkra. Olyan ez, mint
amikor a halak nem tudnak róla, hogy az akváriumon kívülről figyelik őket az emberek, akik aztán dönthetnek úgy, hogy jelzik a jelenlétüket, és megkopogtatják az üveget vagy bedugják az ujjukat a vízbe.
Szigorúan véve azonban, bár ezek a negatív lények egy magasabb dimenzióból jönnek, valójában alattunk léteznek abban a dimenzióban. Hogy jobban megértsük ezt, gondoljunk arra, hogy egy asztal felületének csak két dimenziója van (hosszúság, szélesség), míg az asztal alatti tér három dimenziós (hosszúság, szélesség, magasság). A mi három dimenziós valóságunk egy olyan felület, amelyet a negatív és pozitív négydimenziós (4D) tér veszi körül. Alattunk az alacsony lélekrezgésű negatív lények, felettünk pedig a magas lélekrezgésű pozitív lények laknak. A negatív lények  jelentős mennyiségű lelki energiát igényelnek ahhoz, hogy kivetítsék magukat „felfelé” a mi háromdimenziós valóságunkba, míg a pozitív lények egyszerűen csak „beesnek” egy látogatásra.
Természetes állapotukban a hüllők a negatív 4D térben léteznek, egy olyan éteri szinten, ahol az idő és a valóság cseppfolyósabb, és reagál a gondolataikra. Elegendő energia befektetésével megváltoztathatják a rezgésszámukat, hogy átmenetileg olyan fizikai jellegűek legyenek mint mi, de energiatakarékosságból inkább megmaradnak a természetes környezetükben. Azért tervezték a szürkéket, hogy a mi valóságunkban működjenek, miközben
telepatikusan vezérelhetők a magasabb síkról, szóval eltekintve attól, hogy mesterséges intelligenciájú munkások, távirányítású szondákként is működhetnek, amelyeken keresztül a hüllő elme képes tevékenykedni. Ily módon a hüllők megmaradhatnak a saját síkjukon, miközben távolról kölcsönhatásban vannak velünk. Mivel az északiak viszonylag nagyobb hatalommal rendelkeznek, ők könnyebben tudnak tartózkodni a mi síkunkon.
A magasabb dimenziós lét számos előnnyel és hátránnyal jár a számukra. Előny, hogy az éteri technológiájuk négydimenziós, és képesek a mi időfogalmunkon kívül tevékenykedni, így a hüllők egyszerre láthatják és manipulálhatják a mi lehetséges múltbéli, jelenlegi és jövőbeli valóságainkat. Olyan ez, mint amikor egy helikopterből látjuk az alattunk lévő város útjait, míg a földön lévők csak az előttük lévő útszakaszt látják. Képesek nagyon bonyolult és messze nyúló manipulációk kidolgozására, például úgy, hogy
egy kicsit megváltoztatják a múltat, hogy azzal befolyásolják a jelenben hozandó döntéseinket. A negatív idegenek nem tudják, hogyan döntünk majd, és nem is változtathatják meg a már meghozott döntéseinket, de minden mást láthatnak és megváltoztathatnak.
Hátrány a számukra, hogy az éteri létállapotukban nem könnyű megsérteniük a szabad akaratunkat, és erővel felülbírálniuk a döntéseinket, mert erőt csak a fizikai lények képesek kifejteni. Úgy hangolhatják viszont a döntéseink körülményeit, hogy belekényszerítsenek minket olyan dolog választásába, ami nekünk rossz, nekik pedig jó. Ehhez megpiszkálják a múltat, hogy nehézségeket hozzanak létre a jelenben; előretekintenek, hogy vajon mit fogunk csinálni; telepatikusan manipulálják a körülöttünk lévők közül a leggyengébb elméjű embereket, hogy negatív és mesterséges szinkronicitásokat hozzanak létre. És ezekkel az eszközökkel befolyásolják az elméket és szenvesztik a lelkeket, hogy leszüretelhessék az általuk működtetett energiafarm termését."

(Forrás: montalk.net. Titkolt tudás kezdőknek)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6467

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 30 Okt. - 18:16

Shocked Shocked Shocked kávé

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Csüt. 30 Okt. - 18:32

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 13:58-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6467

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Okt. - 19:08

Etoile írta:Hamis ébredés, de nagyon megtévesztő. Mind fizikailag, mind mentálisan jelen vagyok. Semmi homály, semmi kétely. Meg vagyok róla győződve hogy most ébredtem fel, ennek ellenére eszembe jut hogy nem ártana valóságtesztet csinálni, de legyintek rá, mert 100 % hogy ez nem álom. Aztán felkelek az ágyból és bumm! megint az ágyban vagyok, de immár tényleg felébredve. Ebből is látszik, hogy nem szabad könnyelműen magabiztosnak lenni, mert az észlelt valóság néha az álmok valósága.
Igen , ez így van . Nos ez a hamis ébredések jellemvonása . De ezt legalább utólag észre lehet venni . Van viszont itt egy másik oldal . Amikor azt hiszed álmodtál valamit amiről utólag kiderül , nem álom volt , hanem valóság . Ez egy kicsit keményebb dió már szerintem  , és szóval veszélyesebb is egyúttal .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Okt. - 19:12

Etoile írta:A fájdalom elutasítása

Mondhatni megkínoztak. Gumikötélen függtem padló és mennyezet között. Kezeimhez, lábaimhoz egy-egy kötél csatlakozott. Minden egyes kötél vége ötfelé ágazott szét és fekete lapocskákban végződött, melyekben apró tűk voltak elhelyezve. A lapok az ujjaimhoz kapcsolódtak, a tűk pedig finoman a körmeim alá csúsztak. Nem fájt, pontosabban tompa sajgásként érzékeltem. Függeszkedés közben eszembe jutott, hogy meg kellene jegyeznem ezt a lebegő érzést, hogy majd álomban erre emlékezve segítsen a repülésben.

Félek a tűktől, ezért mikor a körmeimhez közeledtek szinte bepánikoltam és nagyon erősen koncentráltam, hogy ne érezzem a fájdalmat. Szóval álom során nem történhet meg velünk olyan amit nem akarunk, kivéve ha egy másik, erősebb akarat közbe nem szól. Ez az akarat lehet idegen eredetű vagy személyiségünk olyan része mely mazochista módon keresi a szenvedést.
Érdekes egy tapasztalat . A magyarázatod véleményem szerint helytálló . 
Vajon mi hozhatott felszínre benned egy ilyen álomtapasztalatot ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Okt. - 19:15

Etoile írta:A fájdalom elutasítása

Mondhatni megkínoztak. Gumikötélen függtem padló és mennyezet között. Kezeimhez, lábaimhoz egy-egy kötél csatlakozott. Minden egyes kötél vége ötfelé ágazott szét és fekete lapocskákban végződött, melyekben apró tűk voltak elhelyezve. A lapok az ujjaimhoz kapcsolódtak, a tűk pedig finoman a körmeim alá csúsztak. Nem fájt, pontosabban tompa sajgásként érzékeltem. Függeszkedés közben eszembe jutott, hogy meg kellene jegyeznem ezt a lebegő érzést, hogy majd álomban erre emlékezve segítsen a repülésben.

Félek a tűktől, ezért mikor a körmeimhez közeledtek szinte bepánikoltam és nagyon erősen koncentráltam, hogy ne érezzem a fájdalmat. Szóval álom során nem történhet meg velünk olyan amit nem akarunk, kivéve ha egy másik, erősebb akarat közbe nem szól. Ez az akarat lehet idegen eredetű vagy személyiségünk olyan része mely mazochista módon keresi a szenvedést.
Érdekes egy tapasztalat . A magyarázatod véleményem szerint helytálló . 
Vajon mi hozhatott felszínre benned egy ilyen álomtapasztalatot ha abból indulnánk ki , hogy a fizikai mivoltodban történt események leképeződése ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Okt. - 19:20

Etoile írta:Ugyanaz a kép ismétlődik de más más formában. Mélység, szakadék, föld alatti épület, lefelé haladás. Furcsa, bogárszerű lények. Veszélyesek, erősek, nincs elég erőm, hogy mélyebbre jussak. Igaz, néhánnyal elbánok (a kezemből kékes energia lövell ki). Van egy ember, mintha kőből lenne faragva és fehér márványbőrén kékes-sárgás színű erek futnak. Mozdulatlanul áll egy szakadék szélén, és arra kér figyeljek a kezére. Az ujjai enyhén be vannak hajlítva. Elkapom róla a tekintetem. A szobor nem csalódott, mintha mulatna rajtam.
A kéz motívum rendre előjönnek álmaidban .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Okt. - 19:28

Etoile írta:Bizarr megoldások

Üldöző ellenség. Hova menekülhetnék? Válasz: A föld remegni kezd a lábaim alatt, majd tűzgyűrű vesz körül mely átvágja a felszínt és utat nyit a mélybe. Lezuhanok. Odalent sötét van, a levegőben forró gőzök és még lentebb lávafolyam. Találkozok néhány humanoid gyíkemberrel, a vezetőjüknél bot van, fehér ruhát visel és valami koronaszerűség van a fején. Figyelmeztetem őket hogy mindkettőnk világa veszélyben forog. Izgatottak lesznek.
Üldöz az ellenség , a föld remeg , és a világok veszélyben vannak . ( legalábbis humanoid téren ) 
Az ellenség talán egy olyan hatást jelképezhet ami minden a földön élő életformát veszélybe sodorhat . Nem csoda az idegesség és az izgatottság . 
Elképzelhető , hogy fenyegeti bolygónkat valami tüzes csapás , vulkáni tevékenység esetleg egy meteorit becsapódás ? Vagy talán magáról a globális felmelegedéssel lehet kapcsolatos ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Okt. - 19:40

Áprilia a cikk amit hoztál izgalmas és olvastam is már valahol , nem bántam , hogy újra találkozhattam vele .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Csüt. 30 Okt. - 19:53

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 13:59-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6467

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Okt. - 20:12

Áprilia írta:
fortis írta:Áprilia a cikk amit hoztál izgalmas és olvastam is már valahol , nem bántam , hogy újra találkozhattam vele .

Ide tettem be a fórumra pár hónapja, a Könyvtárba a linkjét, de már nincs fenn a neten. Én anno elmentettem magamnak a teljes könyvet, most onnan másoltam. A montalk.net-en fenn van angolul, azért adtam meg azt forrásnak.
Akkor azért volt ilyen ismerős .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 30 Okt. - 23:55

fortis írta:Vajon mi hozhatott felszínre benned egy ilyen álomtapasztalatot ha abból indulnánk ki , hogy a fizikai mivoltodban történt események leképeződése ?

Nem tudom, de van ennél extrémebb is:

A földön fekszem félbevágott testtel. Felettem áll "gyilkosom" , akiben önmagamat ismerem fel. Lehajol(ok) hozzám és kiveszem a májamat. Bal kézbe fogom, jobban véres kardot tartok. Az áldozati önmagam értetlenül bámul és képtelen megszólalni. Fura mi..?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álommal kapcsolatos tapasztalatok - Page 10 Empty Re: Álommal kapcsolatos tapasztalatok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 19 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.