Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tapasztalatok az anyagon túlról

+5
Nilka
Blueeye
nofertiti
Méhecske
Áprilia
9 posters

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Vas. 1 Márc. - 15:37

Ezek aurák Efi . Valószínűleg láthattad saját aurádat .  A sötét rész sosem jelent jót , lehetnek rossz gondolatok , pl harag , öngyilkossági hajlam és ilyesmik eredményei .  A gondolatok érzések  gerjesztik az aurában az örvényeket .  A jó gondolatok is gerjesztenek hasonlót , de azok színei amint láthatod egészen mások . 
- Szóval azt gondolnám , hogy részedről a sötét szín a betegséged  visszatükröződése lehet .  Az aurában a betegség és azok a gondolati formák amik a betegséghez  társulnak képezhetnek ilyen örvénylő sötét formát az ember aurájában .  De ez eléggé nagy témakör , ha többet meg szeretnél róla tudni , olvasd el  ezt az oldalt
http://www.teozofia.hu/Olvas/75_CWL_Lath_szoveg.html
Itt megtalálod az általam betett képek pontos magyarázatait is és még egyéb formációkat .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Vas. 1 Márc. - 16:05

Mi az, hogy "ezek aurák" ? Úgy érted, hogy különböző emberek aurái? Mert akkor nekem hogy lehet egyszerre két aurám, egy külső és egy belső? Ez sehogy se stimmel.

A belső, a zavaros, az csakugyan a saját beteg testem aurájának valamelyik szintje, én is úgy gondolom. De a külső, vékonyka, a gyógyító, lecsendesítő, harmóniát hozó rétegecske, az az igazán érdekes kérdés!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Vas. 1 Márc. - 16:25

efi írta:Mi az, hogy "ezek aurák" ? Úgy érted, hogy különböző emberek aurái? Mert akkor nekem hogy lehet egyszerre két aurám, egy külső és egy belső? Ez sehogy se stimmel.

A belső, a zavaros, az csakugyan a saját beteg testem aurájának valamelyik szintje, én is úgy gondolom. De a külső, vékonyka, a gyógyító, lecsendesítő, harmóniát hozó rétegecske, az az igazán érdekes kérdés!

Az ember aurája több rétegből áll . Nézd meg ezeket a képeket Efi !

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcTVPCVBgFwK7AplyLZudn-aiOVWdVxRHng-B8pxV6E8eGnnts7gtapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcR3WZeRbhCDnwPEm8D4_XQxxrUFusAoMUA1dDiZ6rXUlX42CPv6

Az örvénylés az valószínűleg most hirtelen nem tudom vagy az asztrális vagy a éterikus testeden belül kavaroghatott . Minél külsőbb réteget nézünk az annál nyugodtabb , hisz azok a magasabb minőségekhez tartozó részeid volnának . Az anyag a legdurvább részünk , így mindegyiknek megvan a maga jellemvonása .
Mindenesetre nagy dolog ez , hogy önmagadat láthattad .  Nem tudom az ember hogyan képes látni önmagát , ráadásul nem külső szemszögből , mindenesetre valami fantasztikus dolog eshetett meg veled  az már biztos .
Régebben amikor még használtam a tükrözést legalább hat szintet tudtam megkülönböztetni , azaz réteget , mondjuk nem tudom ez hogy lehetséges , mert a tükörnek elvileg szerintem nem lenne szabad visszaadnia , de hát a csuda tudja . Ápriliával is megtörtént egy hihetetlen tapasztalat amikor a tükörben egy aranyló aurát pillantott meg egy tudatos  álmában .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Vas. 1 Márc. - 17:40

Ezeken az újabb képeken sem látni olyat, hogy egy aura belül zavaros, kívül meg szép volna.
És ha saját magam aurája gyógyítaná önmaga mélyebb rétegeit - és mégis, hogyan? -, akkor ezt mért csak alvás közben teszi, és ébren mért romlik vissza?
Nem hiszek ebben a verzióban.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Vas. 1 Márc. - 17:55

efi írta:Ezeken az újabb képeken sem látni olyat, hogy egy aura belül zavaros, kívül meg szép volna.
És ha saját magam aurája gyógyítaná önmaga mélyebb rétegeit - és mégis, hogyan? -, akkor ezt mért csak alvás közben teszi, és ébren mért romlik vissza?
Nem hiszek ebben a verzióban.

Akkor nézd meg ezt a képet !
- Nos  azt el kell mondanom , hogy az aura maga nem gyógyít az ég világon semmit sem . Az aura maga  egy úgymond kisugárzása annak ami van . Egy vetülete . ha durva hasonlattal élnék , olyan mint az embernek az   árnyéka . Az árnyék nem képes meggyógyítani az embert .
A tudat az ami gyógyító hatást képes kifejteni  és ezzel befolyással lehet az aurára is .
Az alvásról meg eleve tudjuk , hogy  amúgy is gyógyító , mert pihenteti a testet . Nem használ el fölös energiákat így a gyógyításra több energia marad ,  eredményesebb  és gyorsabb .

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 75_CWL_Lath_XXI_

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Vas. 1 Márc. - 18:26

Believe írta:
- Nos  azt el kell mondanom , hogy az aura maga nem gyógyít az ég világon semmit sem .
Az aura maga  egy úgymond kisugárzása annak ami van . Egy vetülete . ha durva hasonlattal élnék , olyan mint az embernek az   árnyéka . Az árnyék nem képes meggyógyítani az embert .
A tudat az ami gyógyító hatást képes kifejteni  és ezzel befolyással lehet az aurára is .
Az alvásról meg eleve tudjuk , hogy  amúgy is gyógyító , mert pihenteti a testet . Nem használ el fölös energiákat így a gyógyításra több energia marad ,  eredményesebb  és gyorsabb .

Milyen tudat? Pont ébren vagyok tudatomnál!

Az én testem ezen a napon ébren sem használt semmi fölösleges energiát, csak feküdtem, mint egy darab fa.

Biztos, hogy annyira tutira tudjuk, miért gyógyító az alvás?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Vas. 1 Márc. - 18:31

...gyógyúlj meg mihamarább... thumb!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Vas. 1 Márc. - 19:07

Elek írta:...gyógyúlj meg mihamarább... thumb!
Köszönöm szépen, már 38 fok alatt vagyok, ez bizonyára látszik is a megnövekedett aktivitásomon.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Vas. 1 Márc. - 19:11

efi írta:
Milyen tudat? Pont ébren vagyok tudatomnál!

Az én testem ezen a napon ébren sem használt semmi fölösleges energiát, csak feküdtem, mint egy darab fa.

Biztos, hogy annyira tutira tudjuk, miért gyógyító az alvás?

Gondolkodni gondolkodtál .  Azt hiszem ez az elsőrendű szempont , mert nem a testről lenne szó , annak csak jót tehet a mozgás . Sőt erőltetni kell a mozgásra , ha muszáj .  Szóval a lényeg abban leledzik , hogy min jártatja az ember az agyát . Ha lehet öngyógyító gondolatokon kellene , mert az esetleg használ .
- Az alvás a gyógyulás szempontjából hasznos . Az ember ha aludni képes , kevésbé lázas .  Sőt akkor izzad leginkább . Ez pedig mindenképpen fontos a gyógyuláshoz .  A szervezet ilyenkor mindig egy kis előnyhöz jut a betegséggel szemben .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Vas. 1 Márc. - 19:13

efi írta:
Elek írta:...gyógyúlj meg mihamarább... thumb!
Köszönöm szépen, már 38 fok alatt vagyok, ez bizonyára látszik is a megnövekedett aktivitásomon.

Ez biztató ! - bár én 38 foknál még félig elalélt állapotban szoktam lenni öröm
Borzasztóan nehezen bírom a lázat .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Csüt. 19 Nov. - 12:47

Blu.....

Ja és igen! Ezáltal folyamatos támadásoknak vagyok kitéve a környezetemben is. Ha nem is mondok semmit, már úgy is néznek rám.

Minél jobban megismerem magamat, a lelkem sötét bugyrait, annál többet tudok a másikról is. Ezt nagyon nem szeretik, mert meg se kell mukkannom, de érzik rajtam, vagy a tekintetemből kiolvassák.

Az önismeret által az ember lelke lemeztelenedik, ( ezáltal a másiké is),ez mások számára félelmetes, mert nem tudnak hova elbújni. És ez gáz.

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Icon_biggrin

Azért írok ide és éppen a kedves Blu által írott szöveg- környezetéből kiragadva mert - aktuális - mióta létezik az emberiség és marad is a béke országlásig!
Továbbá - szellemi "föggőség"!
Tehát, igen velős a tartalom, s ez arra irányítja értelmünket, nem csak csupán kósza figyelmünket, h vizsgáljuk ki, lépésről lépésre, miután az egészséges szűrő berendezést bensőnkben - nem kell megtagadni magunktól, mert hallunk valamit, s így a jövőnktől, az életképességeink feltételeitől sem!
-
A támadások!
Gyökereit nézve a támadások - már szüneteltetve vannak - ellenünk képzett állításaik - hamisak - VÁDLÁS-ok!
A vádló nem alszik, ami azt jelenti - a bukás - törvényi ereje - ok és okozati függvényben - cselekszik! A démonok, szellemiségek mint egy átruházzák ránk a bukás terhét, s igaként vonszoltatják - azzal aki erre fogékony!
Kedves Blu! - Hosszú és tekervényes egy lélek végig járása, s az Evangélium öröme nélkül vagy annak hiányos részeivel - egyáltalán fel sem oldható!
Azt "tapasztaltam"!
Az ember elkészített és véghez vihető szabadulása előtt - EL KELL ENGEDJEN! Meghamisított - TÖRVÉNYISÉGEKET! - AZ ÖNTÖRVÉNYŰSÉGET!
Az embernek ebben - NINCS SZEREPE!
NEM TEHET SEMMIT!
-
NEM LÉTEZIK SZELLEMI elhárítás - hústestiségből!
Szellemi lép fel szellemivel!
Amit egyik ember érez a "másikról" az- koránt sem az egyén bűne vagy nem bűne!
AZ EGYÉNNEK!
AZ ÚJ SZÖVETSÉG ÁLTAL!
NINCS BŰNE!
-
A "készséget" a SztSz ott jelen tartózkodó Istenre irányuló vonzódás -éhség "készségét" - "érzik"!
-
Ez, valójában és lesarkítva - "térveszteségük" azaz, ítéletnapjuk közeledtének - "érzete" - számukra a semmiképpen sem kívánatos!

Az ember - edény!
-
Hát most itt párhuzamban igyekeztem erre reflektálni, s arra még, h a SztSz a Vígasztaló, a Tanító és a Segítő - földi létünkben!
Az elengedés és a befogadás - akkor történhet meg ha, letisztúl ez az Isteni kiábrázolódás teljes vonatkozásában!
-
A "lemeztelenedett" ember ne szégyenkezzen, Ádám és Éva sem futkosott össze-vissza! Egy ponton túl - IGEN!
A HIT - a PONT BIZTOS OLDALA, amely arra adatott, h egyrészt átsegítsen az azon álló némelyeket és - vagy - vissza tartson némelyeket!
NINCS FÉLNI VALÓ A MEZTELENSÉGTŐL SEM!   ( a hitben állónak - meztelensége az öltözéke - részben)))
A szellemiségek sem csupaszok csak meztelenek, van felismerhető öltözékük, általános öltözetük az embergyilkosság!
-
Maradok nagy tisztelettel a komment írója felé - Elek!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Csüt. 19 Nov. - 13:04

Amikor Ádám és Éva meztelen volt, még nem volt az emberen a hamis személyiség.
Blueeye arrol az esetről beszélt, amikor az ember már ezer és ezer személyiséget aggatott magára, azonosult velük, és el is hiszi, hogy azok ő maga, ám egyszer csak rálát arra, hogy sohasem volt önmaga, csak az a nagy rakás szerencsétlenség. És amely álcára fény derül, amögé nem lehet többé elbújni.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6461

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Csüt. 19 Nov. - 13:45

Igen. Akkor nem.
Tehát, a hiba - hol rejtezik?
Először és utoljára mondom!
Akár ki látja és nő az a személy! Még láthat jól, s nem kell feltétlen kétségeket támasztani látása felől - senkinek, legyen az férfi és nő!
A megoldás!
ISTEN VEZETÉSE!
Mert Isten adta a szövetségét és abban a feddhetetlenséget! Kivétel nélkül és személy válogatás még nemek válogatása nélkül is!
Ebből érthetjük meg, a megváltás szentsége azé!
Aki képes az eleve elrendelést és az elhívást magába fogadni!
Ennek preferálása - férfiúi feladat ÉS MEGPRÓBÁLT FÉRFIAKÉ!
Nem értem mi nem érthető ebből?
Az önjelölt nők, akik vélhetően jól látnak ugyan - rész szerint, a maguk része szerint, ám a felvilágosítás és tanítás akkor sem helyeztetett - kezeikbe!
Miért?
Mert mint felemlítettem néhányszor, a nők edények és így a gyenge edénység sok esetben tisztátalanná lett, mocskos férfiak okán. A tiszta tanítást tiszta és éribtetlen nők végezhetnék igazán és nők és talán gyerekek között egy bizonyos gyerekkor mértékéig.
Ehelyett a nő oktat, akinek férje van és az sem jár az Isten útán, csak jár jó esetben ha nem fekszik és dűlten fekszik - szégyenben.
Kedves nők - ne rúgódozzatok a jelen korban történő isten segítség nyújtása ellen!
Ma az ábrándozás célja és a világ fellelhető céltudatossága egyetlen pontba fókusszálhat csak!
EZ A MEGBÉKÉLÉS SZETSÉGE - annak MINDEN ÖRÖMÉVEL - a TELJES EVANGÉLIUMMAL!
Az Európában megjelenő idegen gondolkozás hordája pusztít!
Értitek ti ezt?
Dehogy és azt se, h én se fogok sokáig itt lenni mert "lefognak" és elpusztítanak mint egy férget!
Ezt is értitek?
Kétlem!
No, akkor mit okoskodik néhány nő vélt nőiségében?
Iparkodjon a nő helyre állani aki a család tűzhelye - személyében!
A TŰZ HELYE!
A TŰZ sok jó dologért van!
Avagy a szájalásra van tűz?
Mért akar a férfi rosszat a nőnek?
Eszénél van az a nő aki ilyet gondol?
A "pöcs" - nem férfi de, én itt olyat nem látok!
NŐT és FÉRFIT ill. FÉRFIT és NŐT látok!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Csüt. 19 Nov. - 13:57

Ha valaki megszólal, azonnal ott teremsz és leteremted. (Minő szójáték. Very Happy )


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 3 Márc. - 23:55-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6461

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Csüt. 19 Nov. - 15:42

Miután a sport néhány szellemiség kezében tartott eszköz a hiúság növelésre, a hústestiség kifinomítására!
Mért kéne levegőhöz engedni egyetlen démont is?
-
Persze értem érvelésed de, lássad meg máris az értetlenkedés és a feszültségekkel teli szférába mozdúltunk át!
Úgy vélem, és ez igaz, nyomot hagy - sokszor inkább, egy db. erőteljes mondat, mint kétszáz "ajnározó"! Foglalkoztató!
Tehát ezt értve, látjuk! - FOGY AZ IDŐ!
Igen előjöhet az a frázis -> dehát nincs előbb mint Isten azt akarná!
Óh, igen - NEM ISTEN IDEJE FOGY!
Fogy a tiéd és fogy az enyém és bizony vannak akiknek már nincs mert "megerőszakolták", "ledrogozták" , "megölték"!
ÉS! - És kérem agyonra hülyítették - kimosták az agyát, vallásokkal - izmusokkal szektás elméletekkel...
Következésként a "bunkó-beszólásom" - hova tovább - "A" KEGYELEM!
Azt mondja a Prédikátor, a gyerekek neveltetése nem hiányolhatja a "vesszőt"!
Gondolod, hogy amikor kénytelen vagyok suhintani - az nekem élvezet?
Hát elmondom az utóbbi néhány évbe őszültem a legtöbbet és vitáztam Istennel, hogy mért is nem "ragadtam-anyámba", s vagyok - ITT!
Annatolla-bagázsi egyenesen felkoncolni igyekezett, s erre eszmélve értettem meg - MI AZ A KEGYELEM amelynek ölében nyugtatjuk fejeinket -> ITT!
Lássad, én nem láthatom helyetted!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Csüt. 19 Nov. - 16:22

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 3 Márc. - 23:56-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6461

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Csüt. 19 Nov. - 17:14

Ide figyelj!
A sport - sport, a kutya sétáltatás pedig szórakozás a kis pöffeszkedőnek, h "kivitte" a gazdát és ráadásúl még nem is úgy pisil amint Ő!
Totál messze állsz az Evangélium tisztaságától amely nem is ígényli ezt az egész sporthókuszpókuszt!
A sport lekötötte a Görög népet, az ifjakat felkészítette és mi több - még a Taigetosz is hozzájuk fűződik!
Ez az un. sport a BŰN - saját maga!
Ha, rágondolok is hányni kell, a mocska fel van tornyosúlva.
Persze, h mozogjál, persze a bolhás is mozogjon de, mért favorizálod?
Nem letisztúlnia kéne a hamis kontúroknak?
Avagy pletyiztél egy kicsit --> laza voltál?
Végül is ez is bűn mert én!
Én igazán szívből és hitből írom amit írok!
Ennek okán - leveszik hitem és szívem azon részét amelyben szeretettel és nyíltan közeledek - akár pld. "feléd"!
Avagy ez a "lazaság" megengedhető és még csak nem is személyeskedés?

(moderátor ???))

Az öreganyád kínját - tudod hisztis vagy te és nem kutyasétáltató - fusztrált!
Ölelj meg engem lelkemben és felépülsz és felépülök én is!
..naháát...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Csüt. 19 Nov. - 19:33

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 3 Márc. - 23:56-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6461

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Csüt. 19 Nov. - 20:43

Nem kommentelem, totál érthetetlen amit mondsz, kérlek fejtsd ki egy kicsit bővebben!
Ez személyeskedés a részedről, nem értem fel nem foghatom, hova jutottál!
-
És nem haragszom ha lebunkózol a "CÉL" elérése a fontos!
Persze ha, lehet tiszta futással, nem gáncsoskodással, úgy, h a pályabíró észre ne vegye - könyékkel, bele, az Elek oldalába!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Csüt. 19 Nov. - 20:45

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 3 Márc. - 23:57-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6461

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Blueeye Csüt. 19 Nov. - 22:24

Elek, van egy kérdésem Hozzád. Szerinted minek vannak nők, miért születtünk erre a bolygóra?

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1127

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Csüt. 1 Szept. - 8:26

Blueeye írta:Elek, van egy kérdésem Hozzád. Szerinted minek vannak nők, miért születtünk erre a bolygóra?

Hogy levadásszátok a férfiakat  bizony !!! taps Twisted Evil
Na szóval Don Huan azt mondta, hogy az univerzum ragadozó és főként női természetű. Azt is mondta, hogy a földön a nők, tulajdonképpen ennek a természetnek a megtestesülései. Tehát akkor mégis csak lehet benne valami. 
Szóval főként csekelők, de álmodóknak sem KisMiskák. De azért főként mégis csak cserkelők.
Anyósom egyszer azt mondta, és ebből is ki lehetne következtetni a fentieket, szóval azt mondta, hogy a férfiak a fej, de a nők a nyak, és a fej arra fordul, amerre a nyak a fejet fordítani akarja .  Szóval kell erre több magyarázat akkor, vagy bizonyíték?  Very Happy
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Vas. 3 Dec. - 17:30

Áprilia által javasolt olvasmányban, ( Csodás álmok jönnek) olvashattam ezt a két érdekességet. ( Nem szó szerint idézve)

1- Odaát a gondolatok, és nem a vér rokonsága számít. 

2- A halál a tudat központjának áthelyezése, a fizikaiból a mentálisba. 

1' Tulajdonképpen ezt így meg tudom érteni, de azért mégis csak furcsa, ti mit gondolnátok erről?
2/ Itt a tudat központjának áthelyezésénél, akár csak a Castanedai gyűjtőpont elmozdulásáról írnának. Legalábbis hasonlóságot vélek felfedezni.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Saját vélemény...

Témanyitás  ionon Szomb. 24 Feb. - 10:57

Saját vélemény....
Próbáltam meg fejteni a honban történéseket kezdetektől Attila király
(fejedelemtől) számolgattam, ő róla tudni hogy táltos vezető volt.
Akárhogy nézegetem az utána jövő vezetőket fejedelmeket, miként bántak
a népükkel nem lehet felfedezni az empátiát a vezettetésükben. Hisz
rabszolgaság intézménye is dívott, főleg mikor jobbágyság rendszerében
tudták a népet elképzelni, saját kényükre kedvükre. Táltos nem engedte
volna meg mindezeket. Sajnos napjainkban is még e nézet van porondon,
hogyan használjuk ki az embereket a honterületén, és a világunk
bármely részén is.
Zavar hogy nem lehet tenni ellene semmit sem. De most hogy a fényesség
gyakorlása közben sikerült bizonyos dolgokra rá jönni, nem
lekicsinyítve mások fénydolgait amiket lehet olvasni innét-onnét.
Gondolkoztam hon védő szellemét hogyan lehetne aktiválni, vagy
kapcsolatba lépni vele. Olvasmányaim alapján úgy emlékszem hogy a
tatárok és a törökök is félték e szellemi lényt. Úgy vélem embert
beszéddel, írással és cselekedetekkel nem lehet józan belátásra bírni,
hogy az eseményekben amiket generál másoknak is legyen helyük és
idejük.
Így mivel a fényesség adta magát és sikerült ember cselekedeteire
hatást gyakorolni abbahagyatni vele. Egyik nap jött fehérség milyen
formája volt nem tudni, de arra lettem figyelmes amikor részeire szét
vált, adott mintázatban.
3 napra rá kibontottam a fehér fény mintázatokat, és sikerült látnom
működésközben is az arany madárembert. Amikor szállt megrázta a
szárnyait és mint a madarak tollazata, de itt ama minták voltak amik a
fehér fényben jöttek, végtelenített volt e minták mert amikor
elhagyták a helyüket már új teremt a helyén. Sikerült látni hogyan
végzi egyszerre kívül-belül az aranyszínű fény fürdetést. Szárny
nézete nem a madarakéra hasonlatos. Reggel amikor ébredeztem gondolat
olvasva jött egy szó "kezdődik".....

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Feb. - 19:06

Köszi, hogy leírtad, érdekes volt.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  ionon Hétf. 26 Feb. - 16:47

fortis írta:Köszi, hogy leírtad, érdekes volt.
Sokadik Mítoszok idejében lévő eseményt sikerült megélnem..... még is valóság alapjuk van....

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Efi Szer. 7 Márc. - 13:20

Asd, mivel a posztod pont nem az anyagon túlról szólt, hanem arról, hogy semmi sincs, ami ne az anyagtól származna, úgy ítéltem meg, hogy nincs jó helyen az anyagon túli tapasztalatok között. Meg az érzékfeletti világ témában, ami a nem anyagi világot jelenti. Sőt, tulajdonképpen a vallási kategóriájú alfórumokban sem. De mivel mégiscsak a vallásokhoz tartozik, mint azok tagadása, a Más vallásokat kiegészítettem /világnézetek-kel, és itt adtam neki helyet.
Szerintem a cím, amit a topiknak adtam (materialista értelmezések) a lényeget ragadja meg, de átnevezheted, ha más jobban tetszene.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Mozaikok:

Témanyitás  ionon Hétf. 19 Márc. - 17:36

Sokféle képen gondolkozunk ki így ki úgy, mivel a fénytestünk a lényege ezeknek itt, hát beszélek a mozaikokról amik szépen kezdenek össze állni, hogy hogyan jön létre a gondolat, ami tudatos és
tudattalan.
Avatár című filmről voltak hozzászólások több helyen, valamiért azt
írtam ha Eva érzékeli az egész bolygó gondolkodását, akkor érzékelni is tudná az embereke akik űrszerkezeteikkel elakarnának érkezni a
bolygójához, már csírájában kitudja oltani a késztetést a bolygója
iránt. Na de hogyan tudja mindezt megtenni. Kezdő íráson gondolkoztam napokban, több érdekes dolog elkezdi az életét. Van az általános tudat amiben nagy szerepet játszik az érdek, önzés sorolhatom tovább eme érdekkörbe tartózó dolgokat. De a tudatban helyet kap az igaz dolgok
eseménye, amik megjelenésekor létrejöttében, csak mint eszközök
szerepelünk, hogyan értem mondod és írod de nem gondolkozol mit
mondasz és írsz, csak közre adod. Értem miért nevetnek mosolyognak sokat akiknek sikerült ilyen eseményben részt venniük már, és miért
tud e mosoly tudatosodni, mert átmenet a fénytudatosságba e mosoly a testünkre is hatást gyakorolnak, arc mimikája.
Tapasztalataim szerint poénban jöttek az első igaz események, rögtönzött.
Szépen fokozatosan létre jönnek sokszor spontán történésekben, mint a fény események életünkben. Elkezdtem a fényfürdetéseket alkalmazni, és el kezdem kiterjeszteni más-más eseményben. De mindenki tudatosítja nem avatkozhatsz be más életébe, (szavam járása) ha életveszélyben van már kötelező bele avatkoznom, hallgatás mindenkor a válasz helyet.
Fényfürdetéssel megtudjuk (szerintem) akadályozni bármely személyt abban hogy testi fegyelmezést hajtson végre rajtunk vagy másokon, hisz ha minden marad úgy amivel trenírozza magamagát, és szándékában van a cselekmény el is fogja követni hisz akarja. De kimondottan nem erről
akarok beszélni csak lehetőség az eseményre. Egész életem a
változásokról szólnak amibe belefogtam ott tudtam változtatni, hogy
így igaz lenne amiről beszélek ki tudja, de valamiért látok esélyt rá.
Pont e gondolattal foglalatoskodtam és láttam ama tákolmányt a térben ami a tudásaimat egyben helyeződött el, (generált gondolat) hogy
valaki fog egy farudat és alátámasztja és jön megint aki ezt megteszi
már elég sokat láttam ( ma reggel ébredés után), és valahogy
belerögzültem a látványba. Amit utána láttam részleteiben nem tudom felidézni, mert elfoglalta ama szimbólum ami jött. Fehér gömb amin
érdekes mintázat volt látható, de hogy arra a gondolatra jött hogyan
tudjunk levédeni egy egész nemzetet (mint Tibet) ahol börtön sem volt, hogy ne tudjon úgy járni ahogy járt. Vagy hogyan tudjuk az Asztrál
világ démonjait vissza hozni a fényességbe. Vagy hogyan tudjunk egy bolygóra elmenni, hisz ők levédték tudatosan az oda érkező
személyektől az egész bolygójukat, csak adott feltételek mellet tudunk oda érkezni (igazat adok). Nem tudom, de régebben gondolkodtam adott betegségben lévő személyeknek egy speciális segítségről amikor a
testükön kívülről oldjuk meg, hát erre használtam fel a fehér gömb
szerkezeti mintáit

Mivel elkezdtem használni a a fehér gömbfényt, sikerült a fogalmat megfürdetni a fehér fényben. Érdekes események vették kezdetét, több gondolat is vissza érkezett. Fogalom fényfürdetése után reggelre jött egy lehetetlen gondolat. fantom protokoll szavakban, mára kezdem érteni mit takarhat, lehet hogy tőled származik a gondolat amit tisztítani akarsz, de származhat bárkitől is, fantom protokoll a mindenkori rendeltetési kiindulási pontokat fürdeti fehér-fényben. Nézem szinte mindig az erőszak, önkínzás folyamataiban akarunk megszabadulni a ránk rakódott gondolatoktól, vagy akarunk gondolatokat megérkeztetni hozzánk, mint a megvilágosodás, felemelkedés és a többi más. Egy lehetőség a fény fürdetése arany-fehér színekben. Sikerült kitudja miért a kundalininek felébrednie és elhagynia a testet, egyszer vettem használatba, segítséggel tettem azt amire utasítást kaptam, azóta altatásban van az esemény.
Minap megint jött egy utasítás használatára (most értettem meg igazán mire használható, energia növekedése jókor jött amit kapni lehet tőle) magasabb szférák utazási lehetőségére lehet használni)), de most is segítség mondta el a használatát. sajna az ébresztő megzavarta a teljes próbát amit elkezdtem alkalmazni: adott égitest nem látható részénél kellet egy pontra fókuszálni, majd azt a pontot rögzíteni, és egyből elkezdtél emelkedni, és láttad az égboltozatot emelkedés közben, ekkor ébresztett fel a keltető. Igen érdekes fehér valamit láttam azt égbolton ami mintha rád várt volna utaztatásból.

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  ionon Kedd 31 Júl. - 15:50

Fényjárók
Fény szimbólumok, igen érdekesen átjárják életünket kinek így kinek úgy, főleg ha akarjuk a fényeket életünk részéve tenni keressük a váltózókat amiket a fények adni tudnak.
Ősi meséink mondáink nagy részben erről adnak bizonyságokat fények és változásaik. De kitudja hogyan tudjuk elérni, mesélem a badarságaimat ( aki nem hiszi úgysem fog utána járni neki badarság). Tervezgetem az írást gondolatomban ha nettre sikerül jönnöm, már a java meg legyen írva képzeletben. Amikor oda értem hogy mivel és miképpen utazzunk el olyan 4-9 személlyel egy szerkezetben amiben elutazhatunk adott helyre a csillagok között, és figyelembe véve hogy vegetáriánus étkezésben lenni lehetőleg. De milyen fogmája legyen a szerkezetnek, azt okoskodtam ki hogy auránk formája legyen, ez nem fog riadalmat kelteni talán másokban ha sikerül kapcsolatba kerülni velük. Amikor ezt így kitaláltam megjelentek fény szerkezetek és értésemre adták hogy a szerkezeteik abból a fényből vannak amiben mi utaztunk. Kundalíni megint felébredt, most a meleg hagyja el a testemet, ez az apropója plusz adalék az egész fény eseményekben, meg a hihetetlen tudatosodás. Példa rá fater kitalálta az uborkát hálóra futtatni, nem tudom hogy olvasta vagy ő találta ki (ettől is fáj a derekam, mint a földön való termesztésnél), bejött a félkörív mint a fólia sátor formája, de itt vadhálókon drótból van ki alakítva az egész, gravitáció az uborkákat szépen elhelyezi a térben és gurulószékben szedegethetem az uborkát és a paradicsomot, hogy honnét jönnek a kész gondolatok nem tudni de jönnek.
Így ha elkezdünk fényjárók lenni tudat szinte készen adja a lehetőségeinket bármely terén az életnek is, ha kérdéseink vannak, s ha nincsenek már akkor is jönnek a lehetőségek.
7 éve adott események miatt a fényeket kicsit másképpen használtam, meditáció során, most amikor írtam eme dolgokat akkor jöttem rá mit is láttam igazából ( mindig így van évekkel később jövők rá a lényegre). Mint a 3d számítógépes nyomtató, itt is a fény-nyomtatót sikerült látnom pont úgy hozta létre az ember alakot a fények, csak szemlélője voltam az eseménynek. Kundalíni spirál fénye ( fehér) elsőre, másodjára az auránk formája, most már csak sikerül tovább vinni a lehetőségeket a mikéntekre hisz fény váltózókra kell rá jönniük a keresőknek. Értem a tudó mitől tudott tudóvá lenni, fényjárók voltak. Vannak ember alakúak és más formájúak is, az ember alakúakban sokszor önmagunkat tudjuk látni.

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Kedd 31 Júl. - 16:22

Hát kellemes fényjárást neked.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 5 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.