Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tapasztalatok az anyagon túlról

+5
Nilka
Blueeye
nofertiti
Méhecske
Áprilia
9 posters

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Csüt. 12 Jún. - 15:35

Blueeye írta:

[b]Irgalmasság … Ne keményítsétek el szíveteket …

Amit akartok hogy az emberek megtegyék nektek, azt tegyétek meg ti is őnekik. Mindig éljétek bele magatokat a felebarát helyzetébe aki szükségben van, és arra gondoljatok, ti milyen hálásak lennétek, ha ebből a szükség-helyzetből kisegítenének, majd cselekedjetek ahogy erőtök engedi, és az helyes lesz szemeim előtt. De ha a testvér baja hidegen hagy, akkor szívetek már elkeményedett, és ekkor már nehéz lesz bejutni a Mennyországba, mert akkor szeretet nélkül vagytok, nem teljesítitek parancsaimat, és lelketek nem tud kiérlelődni … lényetek átalakulása nem halad, pedig földi léteteknek ez az oka és célja.

Az embertárs szükséghelyzetét maga is okozhatja, de ti ennek ellenére segítsetek, mert magatok is bűnbe eshettek, és általa szükségállapotba juthattok, és ti az én szeretetemet és irgalmamat igénybe veszitek, mert boldogtalannak érzitek magatokat.

Amikor szívetek elkeményedett, amikor részvétlenül elmentek egy ilyen szükséghelyzetben lévő ember mellett, akkor gondolatban helyezzétek magatokat hasonló helyzetbe … és a jég megolvad, az irgalom egy hulláma átmegy rajtatok, ha egyáltalán még képesek vagytok megváltozni. Mert tudnotok kell, hogy hasonló helyzetbe juthattok valamennyien; tudnotok kell hogy sorsotokat nem egyedül határozzátok meg, és ezért nem vagytok képesek semmit magatoktól elfordítani, amit én juttatok hozzátok nevelésetek céljából.

Ami ma felebarátodat érinti, az holnap már lehet hogy a saját sorsotok; és ha ekkor segítségre vártok, akkor ajándékozzátok meg vele ti is a felebarátot, és a javatokra tesztek vele. Ne gondolkodjatok öntelten, ne érezzétek fennköltnek magatokat, ne nézzétek le felebarátotokat, ha földi helyzetetek jobb, vagy sorsotokat látszólag jobban intézitek … mert akkor ez arra indít engem hogy hasonló helyzetbe juttassalak, hogy most érezzétek, amit az előbb nem akartatok megérteni.

Ne keményítsétek meg szíveteket, hanem engedjétek, hogy minden szükségállapot megérintsen, és nyújtsatok hozzá segítséget. Mert ha ti adtok, gazdagon kapjátok vissza, amit kiosztottatok. Ezenkívül megkapjátok a megajándékozott szívét is, és ez a legnagyobb nyereségetek, mert jó gondolatok követnek benneteket, szeretettel gondolnak rátok, és ezt lelketek az érlelődéséhez szükséges erőnek érzi.

Szavaimra mindig gondoljatok : „ Amit testvéretek közül a legkisebbnek tesztek,- nekem teszitek …” Ekkor könnyűvé lesz a szükség enyhítése. És ha így  Istent mindenek fölött szeretitek, nem fogtok kudarcot vallani a felebarát iránt sem … és így teljesítitek parancsaimat, és lelketek kiérlelődik.

                                                                                      Ámen.

Blueeye, ez a szöveg is az általad említett 1984-és Károli Bibliából van? Ha igen, tudnál hozni erről linket? Úgy látom ez valamifajta bővített fordítás, szívesen beleolvasnék.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Csüt. 12 Jún. - 16:20

A Csia féle fordítás hozzám közel áll...de, egy kicsit Spurgeon-ra emlékeztet...( "Pörzsön" )

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Blueeye Csüt. 12 Jún. - 17:39

Áprilia írta:
Blueeye írta:

[b]Irgalmasság … Ne keményítsétek el szíveteket …

Amit akartok hogy az emberek megtegyék nektek, azt tegyétek meg ti is őnekik. Mindig éljétek bele magatokat a felebarát helyzetébe aki szükségben van, és arra gondoljatok, ti milyen hálásak lennétek, ha ebből a szükség-helyzetből kisegítenének, majd cselekedjetek ahogy erőtök engedi, és az helyes lesz szemeim előtt. De ha a testvér baja hidegen hagy, akkor szívetek már elkeményedett, és ekkor már nehéz lesz bejutni a Mennyországba, mert akkor szeretet nélkül vagytok, nem teljesítitek parancsaimat, és lelketek nem tud kiérlelődni … lényetek átalakulása nem halad, pedig földi léteteknek ez az oka és célja.

Az embertárs szükséghelyzetét maga is okozhatja, de ti ennek ellenére segítsetek, mert magatok is bűnbe eshettek, és általa szükségállapotba juthattok, és ti az én szeretetemet és irgalmamat igénybe veszitek, mert boldogtalannak érzitek magatokat.

Amikor szívetek elkeményedett, amikor részvétlenül elmentek egy ilyen szükséghelyzetben lévő ember mellett, akkor gondolatban helyezzétek magatokat hasonló helyzetbe … és a jég megolvad, az irgalom egy hulláma átmegy rajtatok, ha egyáltalán még képesek vagytok megváltozni. Mert tudnotok kell, hogy hasonló helyzetbe juthattok valamennyien; tudnotok kell hogy sorsotokat nem egyedül határozzátok meg, és ezért nem vagytok képesek semmit magatoktól elfordítani, amit én juttatok hozzátok nevelésetek céljából.

Ami ma felebarátodat érinti, az holnap már lehet hogy a saját sorsotok; és ha ekkor segítségre vártok, akkor ajándékozzátok meg vele ti is a felebarátot, és a javatokra tesztek vele. Ne gondolkodjatok öntelten, ne érezzétek fennköltnek magatokat, ne nézzétek le felebarátotokat, ha földi helyzetetek jobb, vagy sorsotokat látszólag jobban intézitek … mert akkor ez arra indít engem hogy hasonló helyzetbe juttassalak, hogy most érezzétek, amit az előbb nem akartatok megérteni.

Ne keményítsétek meg szíveteket, hanem engedjétek, hogy minden szükségállapot megérintsen, és nyújtsatok hozzá segítséget. Mert ha ti adtok, gazdagon kapjátok vissza, amit kiosztottatok. Ezenkívül megkapjátok a megajándékozott szívét is, és ez a legnagyobb nyereségetek, mert jó gondolatok követnek benneteket, szeretettel gondolnak rátok, és ezt lelketek az érlelődéséhez szükséges erőnek érzi.

Szavaimra mindig gondoljatok : „ Amit testvéretek közül a legkisebbnek tesztek,- nekem teszitek …” Ekkor könnyűvé lesz a szükség enyhítése. És ha így  Istent mindenek fölött szeretitek, nem fogtok kudarcot vallani a felebarát iránt sem … és így teljesítitek parancsaimat, és lelketek kiérlelődik.

                                                                                      Ámen.

Blueeye, ez a szöveg is az általad említett 1984-és Károli Bibliából van? Ha igen, tudnál hozni erről linket? Úgy látom ez valamifajta bővített fordítás, szívesen beleolvasnék.

Nem, ezek Berta Dudde közlései.

Ez a rész a Nyolc boldogság c. részben található.

http://www.berthadudde.hu/HTML/anyolcboldogsagj.htm

Itt az egész könyv:

http://www.berthadudde.hu/kozlesek.htm


______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Blueeye Csüt. 12 Jún. - 20:25

Én magam különösen szeretem a Nyolc boldogság c. részt.

Mivel nekem életfeladatom az önzetlenség, állandóan olyan szituációkba keveredem, hogy gyakorolhatom mások felé az irgalmat. Sokszor elolvasom ezeket a részeket, még jobb lenne minden nap elolvasni, és ha szinte egy imává válna.

Nagyon nehéz volt elfogadnom, hogy sokszor mások még egy köszönömmel sem illettek meg. De pont erről van szó, nem kell elvárni semmit, mert azzal is csak korlátaimat szaporítom.
Persze van amikor bekeményítek, mert az egom közbeszól, és én? és én???  Very Happy 





______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Csüt. 12 Jún. - 20:51

Blueeye írta:
Nagyon nehéz volt elfogadnom, hogy sokszor mások még egy köszönömmel sem illettek meg. De pont erről van szó, nem kell elvárni semmit, mert azzal is csak korlátaimat szaporítom.
Persze van amikor bekeményítek, mert az egom közbeszól, és én? és én???  Very Happy 

Amikor ilyenem van, ezzel az Igével "vígasztalom" magam  öröm :

Kolosse levél:3; 23-24 "És valamit tesztek, szellemből cselekedjétek, mint az Úrnak és nem embereknek;
Tudván, hogy ti az Úrtól veszitek az örökségnek jutalmát: mert az Úr Krisztusnak szolgáltok."
 öröm 

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Blueeye Csüt. 12 Jún. - 21:04

Áprilia írta:
Blueeye írta:
Nagyon nehéz volt elfogadnom, hogy sokszor mások még egy köszönömmel sem illettek meg. De pont erről van szó, nem kell elvárni semmit, mert azzal is csak korlátaimat szaporítom.
Persze van amikor bekeményítek, mert az egom közbeszól, és én? és én???  Very Happy 

Amikor ilyenem van, ezzel az Igével "vígasztalom" magam  öröm :

Kolosse levél:3; 23-24 "És valamit tesztek, szellemből cselekedjétek, mint az Úrnak és nem embereknek;
Tudván, hogy ti az Úrtól veszitek az örökségnek jutalmát: mert az Úr Krisztusnak szolgáltok."
 öröm 

 öröm  kiírtam magamnak. Itt lesz szem előtt. Még jobb, ha fejből tudom.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vega-42 Szer. 16 Júl. - 19:36

Az elembertelenedés...illetve a nem emberhez méltó viselkedés akkor kúszik elő az ősagyból,mikor nincs szellemi és fizikai elfoglaltság.

Ez most csak offolás volt,de le szerettem volna írni,mert ma gondolkoztam erről.
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Szer. 16 Júl. - 19:56

Vega-42 írta:Az elembertelenedés...illetve a nem emberhez méltó viselkedés akkor kúszik elő az ősagyból,mikor nincs szellemi és fizikai elfoglaltság.

Nem tudom, Vega. Nekem az önző énem fizikailag vagy érzelmileg megterhelő helyzetben jön elő.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Szer. 16 Júl. - 21:43

Tehát, az un. kísértés? Az! VAN?
-

Adott körülményben amit egyféle tétlenségnek nevezel meg?
-
Az agy érzékel önön magában és azon kívül is.
Ez természetes és kiindulópont is lehet számunkra.
A tudat ettől még "mozoghat", csak az ami - "nemtetszik"?
-
Maga az ELLENÁLLÁS!

Az ellenállás módszere éppen  lehet pld-val illusztrálva...

nekem az utóbbi napok  néhány eseménye - haragra gerjedést idézett elő, adott okot!
Erre azt tettem, hogy Jézus nevét mondtam ki... az indulat szavai előtt, azaz nem kerűlt sor a "káromkodásra"!
Van kísértés és van  prevenció!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Okt. - 10:45

Álom:

Egy színes "valami" előtt állok. Miközben nézem, gépiesen beszélni kezdek magamhoz, mintegy lefordítva és megmagyarázva önmagam számára, hogy mi is "ez":

"Isten lényege a négyesség elve. Két fő összetevő és a köztük lévő összekötő erő, mely nem tudatos, hídként szolgál. Ezenkívül a teremtmények, mint érzékelők, külső szervek." - ébredés

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Kedd 28 Okt. - 11:48

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 3 Márc. - 23:52-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Okt. - 15:15

Mint "lypoma"-k esetleg "púpok", zsírredők....gumók!
Ezaz!
Földalattigumósgyökerek.................. jeee...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Kedd 28 Okt. - 16:57

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 3 Márc. - 23:52-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Okt. - 22:26

facepalm...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Kedd 28 Okt. - 22:29

Etoile írta:Álom:

Egy színes "valami" előtt állok. Miközben nézem, gépiesen beszélni kezdek magamhoz, mintegy lefordítva és megmagyarázva önmagam számára, hogy mi is "ez":

"Isten lényege a négyesség elve. Két fő összetevő és a köztük lévő összekötő erő, mely nem tudatos, hídként szolgál. Ezenkívül a teremtmények, mint érzékelők, külső szervek." - ébredés
Magyarán  a szemlélő éned és a gondolkodó éned  külön külön nyilvánult meg ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Okt. - 22:59

Nem szép!
-
Hosszan kellene erről írni.
Már az ember fogantatása sem a szépségek egyike még ha annyi érzelgősség veszi is körűl.
A halálról nem beszélve!
-
Annyi irányzat.
Atlantisz. Elveszett.
Ne mond nekem, hogy nem látod a körülöttünk lévő folyamatot és azt se mond, hogy vezet valamire - a nagy és áthatolhatatlan bölcsesség, a tudás!
A gesztenye árus többet kapar ki parazsából...
-
Nézd a komentek értékét mit gyümölcsöt.
Mit tehet az ember egy lehulló ellen?
-
Időben leszedi még mielőtt szétmállana.
Kicsit sajnálattal említem meg; "késésben" vagyunk, itt. A fórumon is! ( és vagy másutt ) 
-
Holott ennyi érdekes és izgalmi ingeren túlmutató kivételes kegyelmet, nem igen láttam szinte sehol!
"Szörnyű" tékozlás folyik...
-
Hááát talán ezt érzékeled rajtam...
Emberileg szólva - "kifogytam" okafogyottá válik jelenlétem...elveszik mint Atlantisz, a "kézakézben"-ünk, szerepünk, s ha Isten nem írná be az élet könyvébe, bizony... semmi volna, a nagy semmi...

( Isten tüze szállj le ránk...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Kedd 28 Okt. - 23:06

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 3 Márc. - 23:52-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Okt. - 23:16

fortis írta:
Etoile írta:Álom:

Egy színes "valami" előtt állok. Miközben nézem, gépiesen beszélni kezdek magamhoz, mintegy lefordítva és megmagyarázva önmagam számára, hogy mi is "ez":

"Isten lényege a négyesség elve. Két fő összetevő és a köztük lévő összekötő erő, mely nem tudatos, hídként szolgál. Ezenkívül a teremtmények, mint érzékelők, külső szervek." - ébredés
Magyarán  a szemlélő éned és a gondolkodó éned  külön külön nyilvánult meg ?

Mint két személyiség. Amit én nem értek azt én megmagyarázza.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Kedd 28 Okt. - 23:30

Etoile írta:
fortis írta:
Etoile írta:Álom:

Egy színes "valami" előtt állok. Miközben nézem, gépiesen beszélni kezdek magamhoz, mintegy lefordítva és megmagyarázva önmagam számára, hogy mi is "ez":

"Isten lényege a négyesség elve. Két fő összetevő és a köztük lévő összekötő erő, mely nem tudatos, hídként szolgál. Ezenkívül a teremtmények, mint érzékelők, külső szervek." - ébredés
Magyarán  a szemlélő éned és a gondolkodó éned  külön külön nyilvánult meg ?

Mint két személyiség. Amit én nem értek azt én megmagyarázza.

Igen ez egy nagyon érdekes állapot lehet . Én álmomban tapasztaltam meg ilyesmit , ezért sejtem milyen lehet ébrenléti állapotban  . Ha nem zavart ez az állapot , akkor talán még hasznos is lehet . Megtapasztalás szempontjából mindenképpen .
Ha egy kicsit el akarnék térni ettől a gondolattól , akkor egy másik gondolatom az lenne , hogy az az éned aki megmagyarázta a dolgokat , talán egy tőled kívülálló forrás is lehet , annak ellenére , hogy önmagadon keresztül önmagadénak hitheted .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Kedd 28 Okt. - 23:36

fortis írta:
Etoile írta:
fortis írta:
Magyarán  a szemlélő éned és a gondolkodó éned  külön külön nyilvánult meg ?

Mint két személyiség. Amit én nem értek azt én megmagyarázza.

Igen ez egy nagyon érdekes állapot lehet . Én álmomban tapasztaltam meg ilyesmit , ezért sejtem milyen lehet ébrenléti állapotban  . Ha nem zavart ez az állapot , akkor talán még hasznos is lehet . Megtapasztalás szempontjából mindenképpen .

De hiszen írta, hogy álom volt.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Kedd 28 Okt. - 23:58

Áprilia írta:


De hiszen írta, hogy álom volt.
Jé tényleg ! Na jó de biztosan előfordulhat ilyesmi ébrenléti állapotban is még ettől független .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Szer. 29 Okt. - 6:10

fortis írta:
Áprilia írta:


De hiszen írta, hogy álom volt.
Jé tényleg ! Na jó de biztosan előfordulhat ilyesmi ébrenléti állapotban is még ettől független .

Igen. A skizofrénekkel.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Szer. 29 Okt. - 6:20

Áprilia írta:
fortis írta:
Áprilia írta:


De hiszen írta, hogy álom volt.
Jé tényleg ! Na jó de biztosan előfordulhat ilyesmi ébrenléti állapotban is még ettől független .

Igen. A skizofrénekkel.

Igen , bár néha nem minden az , ami annak látszik .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Szer. 29 Okt. - 6:34

Egyébként helyesen: "nem minden az, aminek látszik."  Very Happy
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Szer. 29 Okt. - 11:25

Áprilia írta:Egyébként helyesen: "nem minden az, aminek látszik."  Very Happy
Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Áprilia Csüt. 30 Okt. - 18:16

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 3 Márc. - 23:53-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6477

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Csüt. 30 Okt. - 18:55

Lehet hogy van energetikai vonzata a dolognak, mert az egyik, a balfelőli összetevő sárgás, a jobbfelőli lilás, az oda-vissza áramló nem tudatos energia pedig fehér volt. A sárga és a lila teljesen különbözött egymástól, még az alakjuk is fordított volt, de rendelkeztek tudatossággal. A negyedik rész nem volt látható csak sejthető, de a nagy Hármas ezen keresztül tapasztalja meg a létezést.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Vas. 1 Márc. - 14:28

Ahogyan magas lázzal feküdtem, elalvás után a következőt éltem át. Láttam a testem körül egy réteget, amiben sötét örvények kavarogtak. Erre a háborgó, örvénylő rétegre kívülről rásimult egy vékonyka, egészen másfajta minőségű réteg, világos volt, talán kékes, nyugodt, harmonikus. Mire kialudtam magam és felébredtem, ez a külső réteg teljesen lenyugtatta a kavargót, abban megszűntek az örvények, és átvette ennek a külsőnek a békéjét és harmóniáját.

Még egyszer, nap közbeni alvásnál is tapasztaltam ugyanezt.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Vas. 1 Márc. - 14:57

Hasonlíthatott ezekhez ?

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 9829277351_www.kepfeltoltes.hu_tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 5234604392_www.kepfeltoltes.hu_

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Vendég Vas. 1 Márc. - 15:13

Igen, hasonlított!

Nagyon jól visszaadja az érzésbeli különbséget is közöttük a két kép.

A baloldali nagyon hasonlított.
Aa jobboldali pedig elsősorban színeiben, hasonlított arra, amit láttam (bár vörös abban nem volt), ami más volt, hogy nem volt benne semmi kavargó, mint ami a képen van.
Mintha egészen más, anyagból lett volna, mint a másik, bár ezt egy rajzon nehéz visszaadni.

Mik ezek a képek?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 4 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.