Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tapasztalatok az anyagon túlról

+5
Nilka
Blueeye
nofertiti
Méhecske
Áprilia
9 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 6 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  ionon Kedd 31 Júl. - 16:46

Zoli írta:Hát kellemes fényjárást neked.
Neked is taps

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 6 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Szer. 29 Aug. - 9:28

Olyasmit tapasztaltam, amilyet már nagyon rég.  Valaki mintha két ujjával megfogta volna a sarkamat, és húzogatni kezdte.  Legalább vagy 10-15 alkalommal meghúzhatta, mire behúztam a lábamat a takaró alá, hogy ne lógjon ki.  Figyeltem is egy kicsikét, hátha meglátok valami nem oda illőt az ágy végében, de miután elrejtettem a lábamat a dolog abba maradt.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 6 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Szer. 29 Aug. - 10:01

Gondoltam itt megkérdezem. 
Veletek elő szokott fordulni, hogy nem ismeritek fel a fekvő helyzeteteket miután felébredtek az ágyban?  Nálam néha bele telik egy kis időbe, mire felismerem, hogy fizikailag melyik irányban van a fejem és a lábam.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 6 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Efi Szer. 29 Aug. - 10:07

A fekvő helyzetet mindig felismerem, de hogy a fejem milyen égtáj felé néz, azt nem mindig. Azt hiszem, akkor nem mindig, ha a szokásos iránnyal ellentétesen fekszem.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 6 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  fortis Szer. 29 Aug. - 10:20

Efi írta:A fekvő helyzetet mindig felismerem, de hogy a fejem milyen égtáj felé néz, azt nem mindig. Azt hiszem, akkor nem mindig, ha a szokásos iránnyal ellentétesen fekszem.

Na igen, erről beszélek.  Sokszor ha a szokásos irányba fekszem is meg tud zavarni.  Sőt még az is, hogy az ágy maga milyen irányban fekszik.  Very Happy Nem tudom lehet e ennek köze, hogy az elmúlt 5 évben többször is költözködtünk.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

tapasztalatok az anyagon túlról - Page 6 Empty Re: tapasztalatok az anyagon túlról

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.