Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tapasztalatok

+7
ionon
Lea.
nofertiti
Áprilia
Mayra1
fortis
Vega-42
11 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Tapasztalatok Empty Tapasztalatok

Témanyitás  Vega-42 Vas. 20 Júl. - 15:19

Tapasztalatok az elmesélés megtisztító útján.
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  fortis Vas. 20 Júl. - 21:25

Emlékszel Vega amikor  egy távol-keletinek tűnő helyen jártál , ha jól emlékszem valami virág mintás ruhában és  valami teraszos részen üldögéltél .

 Tapasztalatok Images?q=tbn:ANd9GcTG1Uy0R-ZCvN8_cLj3AylBuxsfOrlV4NfIUlL0rDFUG3KjGsba
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Mayra1 Vas. 20 Júl. - 22:03

Reagálva a cikkre....
A közép amerikai indiánok ehhez képest egy mescal nevű (az agave kaktusz belsejében felhalmozódó lé) növényi nedv hatására esküsznek, a Cheerokik (de írhattam volna Apacsokat is) pedig egy sátorra, amit annyira felhevitenek és gőzölnek, mint a finnek a szaunát, nehány növényi ágacskából pedig a gőz kiold ezt/azt. A lényeg maga a tapasztalat, hogy minek hatására az talán most mellékes. Nyilván a szerek alkalmazására is van magyarázat.
A cikket olvasva is arra a következtetésre jutottam, mint az indián folklór olvasása közben. Jé, csak csak kialakul egy tudományos magyarázat arra, hogy olyasmit látunk, ami nem hétköznapi, pedig személy szerint tökjól elvagyok az indián sámánok magyarázatával. smile

Pontosítok: ebben a kérdéskörben nem tartom hitelesnek a tudományt a sámánokkal szemben.

A cikk: http://tulontul.blog.hu/2012/03/26/dmt_avagy_a_dimetiltriptamin_kapu_az_ismeretlenbe


A hozzászólást Mayra1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 21 Júl. - 9:31-kor.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  fortis Hétf. 21 Júl. - 5:37

Mayra1 írta:Reagálva a cikkre....
A közép amerikai indiánok ehhez képest egy mescal nevű (az agave kaktusz belsejében felhalmozódó lé) növényi nedv hatására esküsznek, a Cheerokik (de írhattam volna Apacsokat is) pedig egy sátorra, amit annyira felhevitenek és gőzölnek, mint a finnek a szaunát, nehány növényi ágacskából pedig a gőz kiold ezt/azt. A lényeg maga a tapasztalat, hogy minek hatására az talán most mellékes. Nyilván a szerek alkalmazására is van magyarázat.
A cikket olvasva is arra a következtetésre jutottam, mint az indián folklór olvasása közben. Jé, csak csak kialakul egy tudományos magyarázat arra, hogy olyasmit látunk, ami nem hétköznapi, pedig személy szerint tökjól elvagyok az indián sámánok magyarázatával. smile

Pontosítok: ebben a kérdéskörben nem tartom hitelesnek a tudományt a sámánokkal szemben.

Mayra ez nem ment félre egy kicsit ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Hétf. 21 Júl. - 8:38

fortis írta:
Mayra1 írta:Reagálva a cikkre....
A közép amerikai indiánok ehhez képest egy mescal nevű (az agave kaktusz belsejében felhalmozódó lé) növényi nedv hatására esküsznek, a Cheerokik (de írhattam volna Apacsokat is) pedig egy sátorra, amit annyira felhevitenek és gőzölnek, mint a finnek a szaunát, nehány növényi ágacskából pedig a gőz kiold ezt/azt. A lényeg maga a tapasztalat, hogy minek hatására az talán most mellékes. Nyilván a szerek alkalmazására is van magyarázat.
A cikket olvasva is arra a következtetésre jutottam, mint az indián folklór olvasása közben. Jé, csak csak kialakul egy tudományos magyarázat arra, hogy olyasmit látunk, ami nem hétköznapi, pedig személy szerint tökjól elvagyok az indián sámánok magyarázatával. smile

Pontosítok: ebben a kérdéskörben nem tartom hitelesnek a tudományt a sámánokkal szemben.

Mayra ez nem ment félre egy kicsit ?

Nem. Csak te nem tudtad követni.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Hétf. 21 Júl. - 9:19

Áprilia írta:
fortis írta:Mayra ez nem ment félre egy kicsit ?

Nem. Csak te nem tudtad követni.

És én se.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 21 Júl. - 9:27

efi írta:
Áprilia írta:
fortis írta:Mayra ez nem ment félre egy kicsit ?

Nem. Csak te nem tudtad követni.

És én se.

Áprilia ablakában van egy cikk, Vega pedig irta, létre hoz egy topicot ezzel kapcsolatban, hogy NE Áprilia ablaka legyen szétoffolva!

Áthoztam és az első hozzászólásba szerkesztettem.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Hétf. 21 Júl. - 10:10

Vega-42 írta:Hát az egész kutatásom,ami kb 10 éves koromtól tart, ott vett fordulatot, mikor egy könyvesboltban a lábamra esett egy könyv  semleges ,és kinyílt EGY bizonyos oldalon.
Graham Hancock Természetfelettije volt. Az oldalon épp egy hölgy ecsetelte, hogy sötétedéskor, illetve éjszaka dolgokat lát, amit le is rajzolt.

Már háromszor kiolvastam, fantasztikus könyv. A sámánizmustól kezdve a szellemeken, tündéreken és a földönkívülieken át egészen a modern hallucinációs kísérletekig a szerző magát sem kímélve jár utána a Természetfelettinek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vega-42 Hétf. 21 Júl. - 10:48

Etoile írta:
Már háromszor kiolvastam, fantasztikus könyv. A sámánizmustól kezdve a szellemeken, tündéreken és a földönkívülieken át egészen a modern hallucinációs kísérletekig a szerző magát sem kímélve jár utána a Természetfelettinek.

Magam sem foglalhattam volna jobban össze. Smile 
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  nofertiti Hétf. 21 Júl. - 20:04

Etoile írta:
Vega-42 írta:Hát az egész kutatásom,ami kb 10 éves koromtól tart, ott vett fordulatot, mikor egy könyvesboltban a lábamra esett egy könyv  semleges ,és kinyílt EGY bizonyos oldalon.
Graham Hancock Természetfelettije volt. Az oldalon épp egy hölgy ecsetelte, hogy sötétedéskor, illetve éjszaka dolgokat lát, amit le is rajzolt.

Már háromszor kiolvastam, fantasztikus könyv. A sámánizmustól kezdve a szellemeken, tündéreken és a földönkívülieken át egészen a modern hallucinációs kísérletekig a szerző magát sem kímélve jár utána a Természetfelettinek.

Én is olvastam, nekem is feledhetetlen élményt nyújtott.
nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Hétf. 21 Júl. - 22:10

Hú, bakker, de jó, hogy szóltok! Amikor Etoile ódákat zengett róla (még Nogustaként  yes ), megrendeltem (neten nincs fenn) és meg is jött, de elfelejtettem elolvasni....
 röhögőgörcs 

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vega-42 Kedd 22 Júl. - 10:27

Azt hiszem Noferiti ablakában jegyeztem meg,hogy a víz és a lélek különös kapcsolatban van,csak két példa az életemből:

1...."velem is történt hasonló,én ébren voltam,és fürödtem-a víz és a lélek kapcsolatáról is beszélgethetnénk majd egyszer-szóval egyszer csak elkezdtem "nőni-szétáradni", és már kinn voltam az űrben, elsuhantam a bolygók mellett.....és aztán megijedtem,hogy ilyen "nagy" lettem,és zutty,újra a fürdőszoba."  

2. A másik egy szomorú élethelyzet volt,balesetben meghalt a legjobb barátnőm, még középiskolában.
Emlékszem,este bevitték a balesetire...majd az intenzív osztályra került, ahol még éjjel meg is halt. Aznap éjjel hatalmas vihar és szél támadt, akkora,hogy éjfél után a szél benyomta az ablakom! Persze tudom,valószínűleg nem volta rendesen bezárva,de úgy gondolom, lehet elsuhant a házunk mellett,hogy elbúcsúzzon.....
Szóval csak úgy tudtam megnyugtatni magam,hogy befeküdtem egy kád vízbe,és folyamatosan folyattam a vizet magamra....
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Mayra1 Kedd 22 Júl. - 10:32

Vega-42 írta:Azt hiszem Noferiti ablakában jegyeztem meg,hogy a víz és a lélek különös kapcsolatban van,csak két példa az életemből:

1...."velem is történt hasonló,én ébren voltam,és fürödtem-a víz és a lélek kapcsolatáról is beszélgethetnénk majd egyszer-szóval egyszer csak elkezdtem "nőni-szétáradni", és már kinn voltam az űrben, elsuhantam a bolygók mellett.....és aztán megijedtem,hogy ilyen "nagy" lettem,és zutty,újra a fürdőszoba."  

2. A másik egy szomorú élethelyzet volt,balesetben meghalt a legjobb barátnőm, még középiskolában.
Emlékszem,este bevitték a balesetire...majd az intenzív osztályra került, ahol még éjjel meg is halt. Aznap éjjel hatalmas vihar és szél támadt, akkora,hogy éjfél után a szél benyomta az ablakom! Persze tudom,valószínűleg nem volta rendesen bezárva,de úgy gondolom, lehet elsuhant a házunk mellett,hogy elbúcsúzzon.....
Szóval csak úgy tudtam megnyugtatni magam,hogy befeküdtem egy kád vízbe,és folyamatosan folyattam a vizet magamra....

A víz a közeged?
Pont ugyan ezt, vagy hasonlót érzek, ha kivonulok az erdőbe, megkeresem a tölgyfámat, leülök és egyszerűen kitisztulok.

(A vízzel érdekes a kapcsolatom....ne hari, de leírom  öröm  szóval kicsi koromban próbálkozások voltak, hogy megtanítsanak úszni. Addig mozgattam a karom, amíg el nem fáradt, majd szépen elmerültem. Nem estem kétségbe, mert úgy gondoltam ki tudom sétálni a partra. De mindig kihúztak és persze mindig arról szólt a csevely, hogy megmentettek. De ezt mindig viccnek éreztem. A Tisza holt ágában a sodrás is enyhe, tehát simán ki tudtam volna sétálni hitem szerint. Aztán eljött a pillanat, amikor már be se mentem a vízbe. Nem, nincs víziszonyom, csak nem szeretem a hideg vizet smile )


A hozzászólást Mayra1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 22 Júl. - 10:42-kor.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vega-42 Kedd 22 Júl. - 10:38

Mayra1 írta:

A víz a közeged?
Pont ugyan ezt, vagy hasonlót érzek, ha kivonulok az erdőbe, megkeresem a tölgyfámat, leülök és egyszerűen kitisztulok.

Elképzelhető,bár ez azért furcsa,mert nem víz mellett nőttem fel, úszni sem tudok,inkább amolyan bensőséges a kapcsolatom a vízzel.
Az egyetlen kapcsolódás talán,hogy vízöntő az aszcendensem. Ennyike yes 
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 22 Júl. - 10:48

Nekem a vízzel olyan a viszonyom , hogy álmomban még lélegezni is tudtam benne .  öröm 
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Kedd 22 Júl. - 11:44

Vega-42 írta:

...úszni sem tudok,inkább amolyan bensőséges a kapcsolatom a vízzel.

Egyre-másra derülnek ki a közös vonások... cyclops 
Én sem tudok úszni (csak kalimpálok dilettánsan - ahhoz elég, hogy ne süllyedjek el, de azért mély vízbe nem merek bemenni), ám egyszer azt álmodtam, hogy egy tengerben, vagy óceánban önfeledten úszok, háttal is ráfeküdtem a vízre, és élveztem, hogy nem süllyedek el. Határozottan éreztem, hogy mindig tele voltam levegővel, és tudtam, hogy na ez az, ezért nem süllyedek el. Szóval, biztonságérzetet adott, hgy tudtam, hogy ha tele vagyok levegővel, nem süllyedek el. És teljesen felszabadultan viselkedtem, biztos voltam benne, hogy rájöttem a nyitjára, hogy mostmár soha nem fogok elsüllyedni a mély vízben. Tulajdonképpen nem is az úszáson volt a lényeg, hanem azon, hogy rájottem, hgy ha tele vagyok levegővel, nem süllyedek el. Jó volt, és más hangulatú álom volt, mint a többi, mintha csak itt történt volna, annyira valóságosan átéltem az egészet. Igen, amolyan bensőséges kapcsolatom volt nekem is a vízzel.


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 22 Júl. - 12:00-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vega-42 Kedd 22 Júl. - 11:59

Áprilia írta:
Tulajdonképpen nem is az úszáson volt a lényeg, hanem azon, hogy rájottem, hgy ha tele vagyok levegővel, nem süllyedek el. Jó volt, és más hangulatú álom volt, mint a többi, mintha csak itt történt volna, annyira valóságosan átéltem az egészet.

Ez jó érzés lehetett! öröm 
...még eszembe jutott,régen úgy "meditáltam",hogy törökülésben lesüllyedtem a tenger fenekére....így hagyva magam mögött a "valóságot".
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vega-42 Kedd 22 Júl. - 12:01

fortis írta:Nekem a vízzel olyan a viszonyom , hogy álmomban még lélegezni is tudtam benne .  öröm 

 leborulós 
...emlékszem...
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  fortis Kedd 22 Júl. - 21:46

Vega-42 írta:
Áprilia írta:
Tulajdonképpen nem is az úszáson volt a lényeg, hanem azon, hogy rájottem, hgy ha tele vagyok levegővel, nem süllyedek el. Jó volt, és más hangulatú álom volt, mint a többi, mintha csak itt történt volna, annyira valóságosan átéltem az egészet.

Ez jó érzés lehetett! öröm 
...még eszembe jutott,régen úgy "meditáltam",hogy törökülésben lesüllyedtem a tenger fenekére....így hagyva magam mögött a "valóságot".

Jé én is így meditáltam sokszor csak én a kádban .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  fortis Szer. 6 Aug. - 18:20

Vega mesélhetnél itt a fantasztikus utazásaidról és ha van kedved arról is , milyen technikákkal érted el az utazásaidat .
Biztosan mindenkit érdekelne , ha úgy érzed megosztanád velünk .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vega-42 Szer. 6 Aug. - 19:04

fortis írta:Vega mesélhetnél itt a fantasztikus utazásaidról és ha van kedved arról is , milyen technikákkal érted el az utazásaidat .
Biztosan mindenkit érdekelne , ha úgy érzed megosztanád velünk .

Utazásokat leginkább Lélekvándoros időkben tettem,amikor kísérleteztünk.
De annyi mindent kipróbáltam,még a kísérletezgetős időkben....néha olyan dolgokat is, amire ma azt mondanám,nem túl legális. Pl. "utazás" másokhoz és befolyásolni őket.
Ma már törvénybe ütközőnek tartanám, de nem is menne. Egyszerűen nem "engedik". Egyszer nemrég kipróbáltam,képes vagyok hozzáférni valakihez-nem befolyásolni-mintha plafonba vertem volna a fejem. Szerintem túl jól ment,ezért léptek. Illetve nem ez az én utam.  befog 
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vega-42 Szer. 6 Aug. - 19:12

Még írtam hsz-t,de elveszett az éterben. Inkább nem írom le még egyszer, vehetjük jelnek is  a-no-no 
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  fortis Szer. 6 Aug. - 19:16

Vega-42 írta:
fortis írta:Vega mesélhetnél itt a fantasztikus utazásaidról és ha van kedved arról is , milyen technikákkal érted el az utazásaidat .
Biztosan mindenkit érdekelne , ha úgy érzed megosztanád velünk .

Utazásokat leginkább Lélekvándoros időkben tettem,amikor kísérleteztünk.
De annyi mindent kipróbáltam,még a kísérletezgetős időkben....néha olyan dolgokat is, amire ma azt mondanám,nem túl legális. Pl. "utazás" másokhoz és befolyásolni őket.
Ma már törvénybe ütközőnek tartanám, de nem is menne. Egyszerűen nem "engedik". Egyszer nemrég kipróbáltam,képes vagyok hozzáférni valakihez-nem befolyásolni-mintha plafonba vertem volna a fejem. Szerintem túl jól ment,ezért léptek. Illetve nem ez az én utam.  befog 
Hmm ilyesmit magam is tettem , meg is lepődtem mennyire jól sikerült .  ha emlékszel Peregrinusra ő kért néha meg , hogy befolyásoljam a dolgokat . De magam is úgy  kezdtem érezni , hogy ez nem helyes és soha többé nem próbáltam . 

Esetleg mesélhetnél arról , amikor távol keleti utazásokat tettél  szellemben  , emlékszem még , hogy meséltél ilyesmikről régebben .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vega-42 Szer. 6 Aug. - 19:23

ok,végig gondolom.
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  fortis Szer. 6 Aug. - 19:28

Vega-42 írta: ok,végig gondolom.
 taps
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Vendég Csüt. 7 Aug. - 22:00

Ez is egyfajta tapasztalat:

A guru előadást tartott fiatal tanítványai egy csoportjának, akik könyörögtek neki, hogy árulja el nekik azt a mantrát, amivel a halottakat fel lehet támasztani.
- Mihez kezdenétek azzal a veszélyes dologgal? - kérdezte a guru.
- Semmit. Csak a hitünket erősítené - válaszolták.
- Gyermekeim, az éretlen tudás nagyon veszélyes dolog - mondta az öreg ember.
- Mikor éretlen a tudás? - kíváncsiskodtak tovább a tanítványok.
- Amikor annak ad hatalmat, akiben még nincs meg az a bölcsesség, amely a használatához szükséges.
A tanítványok azonban olyan kitartóan kérlelték, hogy a szent ember minden meggyőződése ellenére végül is a fülükbe súgta a mantrát ismételten kérvén őket, hogy csak a legnagyobb körültekintéssel használják.
Nem sokkal azután a fiatalok egy sivatagos helyen gyalogoltak. Egyszer csak megpillantottak egy halom napszárította csontot. A könnyelműség szellemében, amely rendesen együtt szokott járni a társasággal, elhatározták, hogy azonnal kipróbálják a mantrát, amit azonban rendes körülmények között csak hosszú meditálás után szokás használni.
Abban a pillanatban, amint kimondták a mantra szavait, a csontok életre keltek, ragadozó farkasokká váltak, amelyek űzőbe vették a tanítványokat, és cafatokra tépték őket.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  fortis Csüt. 7 Aug. - 22:08

Hmm valahogy sejtettem , hogy ez lesz a vége .
Tanulságos kis történet volt .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Vas. 7 Szept. - 23:12

Vega-42 írta:
Áprilia írta:Tulajdonképpen nem is az úszáson volt a lényeg, hanem azon, hogy rájottem, hgy ha tele vagyok levegővel, nem süllyedek el. Jó volt, és más hangulatú álom volt, mint a többi, mintha csak itt történt volna, annyira valóságosan átéltem az egészet.

Ez jó érzés lehetett! öröm 
...még eszembe jutott,régen úgy "meditáltam",hogy törökülésben lesüllyedtem a tenger fenekére....így hagyva magam mögött a "valóságot".

A két héttel ezelőtti nyaralásomkor előjött ez az álmom. Mivel abban a szerencsében részesültem, hogy egy többszáz négyzetméteres medencében alig tízen voltunk, a kéklő vízre gyönyörűen rásütő nap fényében kedvet kaptam hozzá, hogy kipróbáljam, hogy háttal ráfekszem a vízre....televettem magam levegővel, ahogyan azt a fenti álomban "tanultam", és a vízre ráfekve bámultam a felhőket... Csodálatos érzés volt.
Bocs, de muszáj betennem ezt a képet, mert kb. így érezhettem magam:

Tapasztalatok 25g71ix


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 20 Márc. - 19:33-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  fortis Hétf. 8 Szept. - 5:14

Menyire imádtam ezt amikor gyerek koromban a Balatonban ringatóztam a gumimatrac tetején és úgy bámultam a felhőket .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Lea. Szomb. 8 Nov. - 20:19

fortis írta:Menyire imádtam ezt amikor gyerek koromban a Balatonban ringatóztam a gumimatrac tetején és úgy bámultam a felhőket .
Na, nekem ez is kimaradt. :-P

Túlságosan féltem a víztől ahhoz, hogy egy gumimatracon sodródni mertem volna. 
De azt hiszem ma is gyáva lennék hozzá. :-D
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.