Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tapasztalatok

+7
ionon
Lea.
nofertiti
Áprilia
Mayra1
fortis
Vega-42
11 posters

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Áprilia Szer. 4 Aug. - 15:21

Nem gondolkodtam el rajta, mert annyira belülről jött a késztetés, hogy tudtam, hogy ezt nem lehet ésszel megmagyarázni. Ugyanígy jártam egyszer ima közben, hogy térdre ereszkedtem otthon (ez csak egyszer volt).
Ezek nem hirtelen mozdulatok voltak, mint neked a kivédés, hanem pár másodperces (akkor hosszúnak tűnt) belső késztetési folyamat, még töprengtem is, hogy megtegyen-e, de egyértelmű volt, hogy megteszem. A belső késztetés egyértelműen legyőzte a kételkedést. A végtagok maguktól mozdultak, nem én indítottam, de hatalmamban állt volna leállítani, csak nem akartam.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Veszna Csüt. 5 Aug. - 2:15

Tapasztalatok - Page 7 Screen44

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok - Page 7 Empty Hiba a Mátrixban

Témanyitás  Veszna Vas. 29 Aug. - 8:59

Ide írom, mert nem akarom szétoffolni Áprilia topikját. 
A történet előtt el kell mondanom, hogy Chengdu, bár kb. 14 millióan lakják, "vidéki" város,stílusát tekintve. Ami nagyváros itt az Peking(bár ők Beijingnek hívják), Shanghai, Hongkong. Itt nincsenek fura fazonok az utcán a legutolsó japán divat szerint, itt mindenki "jólfésült", rendesen öltözik, és nincsenek részegek az utcán. 

Még a nyár elején történt, hazafelé tartottunk egy kirándulásból,amikor is kinézve a buszból láttam egy srácot. Csupa fehérben volt, rövid hidrogén szőke hajjal. Meg is néztem magamnak. 
Majd kb. 20 megálló után leszáltunk, amikor is láttam egy majdnem így öltözött srácot-hidrogén szőke rövid hajjal. 
Végig ezen gondolkoztam, milyen fura, hogy pont egy csekély idő elteltével látom ugyanazt a szokatlan dolgot... Fura.. Mormoltam.. 
Aztán eszembe jutott a Mátrix elmélet, és azt mondtam, mutassátok meg, hogy igazatok van és egy Mátrixban élek...ezen a pici utcán ha találkozok egy fehérbe öltözött szőke hajú fiúval 1 órán belül a 3-kal, elhiszem nektek. 
Egy perc múlva balról bekanyarodott biciklivel, egy az előzőekhez nagyon hasonló szőke srác. 
(Jelzem azóta sem láttam.) 

Persze ez a tapasztalat csak nekem jelent valamit, tudom.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

fortis likes this post

Vissza az elejére Go down

Tapasztalatok - Page 7 Empty Re: Tapasztalatok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.