Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Én és a világ

+8
fortis
Mayra1
Lea.
Greywolf
Kilendin
Nilka
Méhecske
nofertiti
12 posters

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Vendég Csüt. 27 Aug. - 16:15

Nem realis - szerintem egyáltalán...az egész "birodalmuk" - népek kavalkádjából áll!
Ha nem ha ők vannak kisebbségben  Rolling Eyes...!
-
Putyin - jó ember!
Önön magához!
-
Létezhetetlen  a területeiben is az egyik legnagyobb hatalmat - összefogni, s ő erre képtelen!
-
Miért állítom ezt?
Mert bizonyos vagyok benne, h a cocilizmus óta de, még akkor sem igazán, jutott mindenhova "fejlesztés"!
-
Következésként - a "dolgok menete" nem más mint a vodka és a lepusztulás!
-
A felelős vezetés - felelős vezetés!
-
Szereti a "gyévocskát és szereti a "mámuskát" és legfőképpen szeretnie kéne a népük jövőjét!
-
Mutattak egy sorozatot, amint egy magyar csóka, végig bandukolta a magyar hadsereg útvonalát, temetőket és hadif. táborok helyeit...SEHOL! - Sehol nem láttam egy pofás falucskát! Se jó utakat, hidakat, gyárakat, hentesboltot, fúszerest, pékséget - SEHOL!
Inkább úgy néztem tizenkettő hátra és csak kettő előre!
-
Putyin ha, ő regnál még, még csak erőt sem képvisel Armageddonban, csupán a térképasztalnál fog ülni csendben... - a háttérből meg "legázosítani" pondró ellenfeleit, környezetéből...
-
Kína és India ill. az efféle népek inkább bírnak, ütőképességet "hozni" mint Orosz ország!
-
Hát én nem tudom de, ez az integrálódás, cefetűl betesz Európának, ez a felosztás, h "húzzakki" a házamból vagy vegyek társbérletbe egy arabot, három más menekültet no, az már a harangok zúgása!
-
Kedves Mayra, ölellek...és csodálom még mindég gyönyörű szemed - kékségét... queen...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Csüt. 27 Aug. - 17:57

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 4 Márc. - 0:08-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Pént. 28 Aug. - 17:30

Nem írnék kommentet , nézzétek és olvassátok ! 

https://www.youtube.com/watch?v=XK1UHrYHw8g

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Csüt. 29 Okt. - 8:29

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 4 Márc. - 0:09-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Vendég Csüt. 29 Okt. - 10:45

Ennyi erővel és igen lesarkítva, reggelizhetnénk; "atombombát" késsel villával, s gondjaink java megoldódna!

Tehát, ne tapasszuk hozzá az anyagi világhoz a szellemi, s főleg ne a lelki mozgást!
Ha valami mozog - nézetem szerint - Isten az Aki vagy Ami a Minden Mindenekben.
-
Én nem állhatok szembe az "okosokkal" - sőt nézetemmel  sem fogok babért aratni, ám a lélek ilyetén leegyszerűsítése, lehúzása - már- már gyarlóság!
Szét darabolni a lelket fölösleges, mert egyen egyenként ( értelem érzelem akarat)) hármasságában alkotja azt, amit tudatként is elhatárol a "szerző" éppen!
VAN! Értelem. Van! Érzelem. Van! Akarat. Ahol jelen van a tudat kifejletten és van elfojtottan! - Energikusan és meggyengítve - ettől még nem energia, nem tüzelő kályha, netán atomerőmű!
Mélysége - ismeretlen, már csak azért is, mivel ezután lészen meg Armageddon, ahol a "Tudat" kísérni fogja a lelket de, birtokoltsága, lefog választódni arról az "energiáról" amelyet említenek!
-
A "Szeretet" költőien lehet "energia" !
-
A "Hazugság"!
-
Semmi sem fogható meg eredet nélkül - én így látom és így is tapasztaltam!
Következésként, az illúzió, ami köz értelmében tehát, a hazugság - azaz nem az igazság - akkor nem több, egy felemelt tudatosodásnál amely köthető az Ő Eredőjéhez!
Nem energetika mivel nem bocsát ki magából mást mint "tudatot", azaz értelmet érzelmet és akaratot! Így az energia "csinálmány" - végtére is az én megfogalmazásomban - "Engedetlenség"!
Egy olyan önállósított és kiragadott és módosított és általam tömörített - saját kezűleg formált, zsugorított tudatosodás amely képes önálló cselekmény  véghez vitelére! Jelen esetben a Sátán "követésére"!
NEM KÖTELEZŐ! KÖVETNI A SÁTÁNT!
Minek utána, a középpontjából kibocsátott szellemi tény - energizálatlanítható!

jeee ... facepalm ...!
-
Nos, íme egy újabb példázat arra, hogy emberek milliói hogyan halnak meg, igában, életük utolsó pillanatáig küzdve szabadság jogaikért!
-
Nem hinném, hogy a korunk tanítói képességeik javában a "Javakat" "szolgálják" - csak szétszedték, darabokra hasították a "Szeretet" Lényegiségét, a maguk ábrázatára formálva azt!
-
A végső összefoglaló ott len írásodban - kérlek meg aztán egy fertelem - miután pld. egy kerekes székes vajon mit értelmezhet - "sok testmozgáson"?
-
Nekem az igazi mozgás a szex - éjjel és nappal és  ülve és állva és figurázva.... shaking-hands

jó volt ez a kis vidámság....
-
NEM VIDÁMSÁG A HAMIS TANÍTÓK HAMIS TUDOMÁNYA!
Egyáltalán nem az!
Meg aztán nem tök mindegy energia avagy sem?
-
A lényeg! ENGEM SZERESS - kedves Áprilia, csak engem és senki mást!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Csüt. 29 Okt. - 14:06

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 4 Márc. - 0:10-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Pént. 30 Okt. - 6:38

Áprilia írta:Szomorú vagyok, mert nem tudok visszahelyezkedni egyes MÉK-helyzetekbe, ahol emlékezni tudnék. Sad


Ami késik , nem múlik .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 30 Okt. - 13:46-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Vendég Pént. 30 Okt. - 12:03

A "mesterségesen megteremtett" szellemi közeg - NEM a SztSz közege!
Közönséges "portéka"- ként kezelhető!
Nem véletlen nyúlkálnak utána az okkult tudománnyal "bíbelők"......( a biblia ezer arcára világít rá minden egyes varázslóra és varázslására! a varázslás kifejezés nem igazán a "practika" viszont az - IGA! - rabság, perspektívák nélküli - halálvárás! )))

Szabad matatniuk még megengedett, egyenlőre!
-
Amúgy csak ezt magam "hoztam le", magamban magamnak okulás gyanánt, egy egy ilyen személy láttán, h arcuk és ezt nem bántásnak mondom - mindnek "kirajzolt" valami "becsavarodottságot", masszív megkötözöttséget!
-
Igen, sok "vallásos" van hasonló képpel - tudom DE!
Ők ugyan abban a cipellőben toporzékolnak!
Tehát - NEM ISTENT "félők"!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Pént. 30 Okt. - 13:49

Elek írta:A "mesterségesen megteremtett" szellemi közeg - NEM a SztSz közege!

Mi a mesterségesen megteremtett szellemi közeg ?
Nem lehetetlen , hogy minden nemű szellemi közeg , még a leg első is mesterségesen megteremtett ? - Tehát akaratból származó ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Vendég Pént. 30 Okt. - 14:15

DE!
Viszont!
Figyelembe kéne venned a leírtakat is és akkor nem tennéd ezt így, úgy mond - fölöslegesen az asztal közepére!
De, oda tetted!
Következésként ez az amiről szó van!
Érted?
Még az egyik kezeli a só szónak betűjét, a leírtat, addig a másik érzékeli a betűt és érzékeli a só kristályát és érzékeli "ÍZÉT" - IS!
-
"A" - mindenét!
A MINDENT - MINDENEKBEN!
-
Aztán meg a golyó másik oldala, h az előbbi által "kapod" azt amit kapsz - nem igazán tudva végtére - miből áll, mi az értelme - csupa-csupa találgatás és kétkedés!
-
Isten!
TÖKÉLETESSÉG!
Teljesség!
Az Abszolút!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Pént. 30 Okt. - 14:22

Elek írta:
Még az egyik kezeli a só szónak betűjét, a leírtat, addig a másik érzékeli a betűt és érzékeli a só kristályát és érzékeli "ÍZÉT" - IS!

like

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Vendég Pént. 30 Okt. - 14:31

Very Happy ...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Kedd 29 Dec. - 9:39

Nem tartjátok furának , hogy hogyan tekintetek a világra és hogy a világ hogyan tekint le rátok ? 
Egy apró részletet ragadnék  ki a témához , mert erről így hosszan lehetne beszélgetni több szálon futva . 

- Szóval miért van az , hogy másképpen tekintünk egy gyermekre , egy fiatalra , egy idősebbre és egy öregre ha mondjuk ugyan azt a jelenetet látjuk ?  Pl ha egy gyerek gördeszkázik az utcán  az teljesen természetes dolog . Ha egy fiatal azzal jár suliba , az már egy kicsit különc . Ha egy idősebb suhan el mellettünk a gördeszkáján akkor arra gondolunk milyen nagy marha  és ha egy öreg teszi ugyan ezt , akkor arra gondolunk , hogy vén bolond . 
Miért van ez így  , miért nem az jut az eszünkbe , hogy lám milyen ügyesek ?
Miért nem játszhat egy felnőtt is a mecsbox autójával , vagy építhetne homokvárat ?  Persze vannak helyzetek , amikor ez természetesnek tűnhet , de ha ugyan ezt a játszótéri homokozóban tenné , akkor az anyukák elvinnék a gyerekeiket egy másik játszótérre , mert úgy vélnék az az ember bolond .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Dec. - 9:49

Mert; az Ördög - tolvaj!

Ellopta az örömöt, régen már a szívekből!
És ha, az "intő" "szól" - megverik és tanítgatják, HOGYAN KELL ÖRÖMTELENŰL ÉLNI de, ott "JÓL"!
-
Érted te ezt?
-
No, ha igen akkor állj mellém!
És küzdj velem a hamistanítások ellen!
Mert készséged van, az látszik - vagy az látszik, h van érzéked....
-
Mért is dugod a "seggedbe"?
És hagysz egyedűl?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Kedd 29 Dec. - 10:14

Igazságot vélek a válaszodból Elek . A felnőtt azt mondja , húúú én komoly vagyok és ezt diktálhatja a benne lévő őrdög . Én nem játszom már , mert aki ezt teszi az mind bolond , hiszen megtanították ezt már az ősidők óta nekem . 
Pedig a gyermekeké állítólag a mennyeknek országa és mégis . Jobb mindig fontosnak és komolynak lenni .  Very Happy

- Nem nem állhatok melléd Elek olyan értelemben amit feltételeznék , hogy gondolod .  De melléd állhatok olyan értelemben , hogy ezt meg merjem  itt kérdezni  , és meg merjem kockáztatni , hogy néha bolondnak nézzen amit most világnak nevezünk magunk körül . 
Amúgy érdekes , ez itt reggel miután felébredtem jutott az eszembe , és lám itt a fórumon épp a gyermeklelkületről lehetett olvasgatni itt és ott .  taps
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Dec. - 10:14

Elek írta:
Mért is dugod a "seggedbe"?

Hehe. Mert csak éldegélni akar, nem pedig szembenézni önmagával.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Kedd 29 Dec. - 10:19

Áprilia írta:
Elek írta:
Mért is dugod a "seggedbe"?

Hehe. Mert csak éldegélni akar, nem pedig szembenézni önmagával.

Vagy pedig azért , mert az embernek csak csak kellene , hogy érezze , van e valamihez elhívatottsága .  kúl
Nekem ilyen formán nincs és ezt tudom magamról .  Hát ez van . 
A furább inkább az , hogy van aki tudja , hogy van hozzá elhivatottsága és mégsem teszi . . Na ezen lenne érdemes elgondolkodni .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Dec. - 10:25

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 4 Márc. - 0:11-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Kedd 29 Dec. - 10:40

Very Happy Very Happy magadra vetted .

Amúgy nem ez volt ám a fő téma ! A nagy nagy kérdésem .  Very Happy
Kicsit elterelted szerintem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Dec. - 10:48

fortis írta:

1. Very Happy Very Happy magadra vetted .

2. Amúgy nem ez volt ám a fő téma ! A nagy nagy kérdésem .  Very Happy
Kicsit elterelted szerintem .

1. Tévedsz. Elekre gondoltam, de nem akarom rólad elterelni a figyelmet, azaz arrol, hogy mennyire próbálod elterelni TE a figyelmet a témáról.
2. Össze-vissza beszélsz. Figyelmdbe ajánlom a mék-hely ugrást. Te vagy az állatorvosi ló:

http://squingers-hunter.blogspot.hu/p/m.html

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Kedd 29 Dec. - 11:01

Very Happy Very Happy  Jjajj Áprilia  olyan aranyos vagy ! 
Úgy igyekszel engemet megmenteni és én ezért  olyan hálás vagyok ám , és szívesen viszonoznám is , de hogy viszonozzam amikor először az embernek  önmagát kellene megmentenie ahhoz  , hogy képessé válhasson másokon is segíteni  ?
Sajnos még nem vagyok hibátlan és ezt tudom magamról . Hmm de amúgy valahol mégis jó érzésekkel tőlt el , hogy ezt legalább tudom .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Dec. - 11:07

fortis írta:
Úgy igyekszel engemet megmenteni és én ezért  olyan hálás vagyok ám , és szívesen viszonoznám is , de hogy viszonozzam amikor először az embernek  önmagát kellene megmentenie ahhoz  , hogy képessé válhasson másokon is segíteni .

Ezúttal is súlyosan tévedsz: nekem nem érsz annyit, hogy bármit is tegyek a megmentésedért, azaz Jézushoz vezesselek. Ti. Ő az, aki már mindenkit megmentett, de ez még ezek szerint nem jutott el a tudatodig, ha azt hiszed, hogy emberfia megmenthet téged.
Egyébként ezt a közhelyet szokták pufogtatni az ezósok, amit most te itt. Uncsi.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Kedd 29 Dec. - 11:50

Áprilia írta:
fortis írta:
Úgy igyekszel engemet megmenteni és én ezért  olyan hálás vagyok ám , és szívesen viszonoznám is , de hogy viszonozzam amikor először az embernek  önmagát kellene megmentenie ahhoz  , hogy képessé válhasson másokon is segíteni .

Ezúttal is súlyosan tévedsz: nekem nem érsz annyit, hogy bármit is tegyek a megmentésedért, azaz Jézushoz vezesselek. Ti. Ő az, aki már mindenkit megmentett, de ez még ezek szerint nem jutott el a tudatodig, ha azt hiszed, hogy emberfia megmenthet téged.
Egyébként ezt a közhelyet szokták pufogtatni az ezósok, amit most te itt. Uncsi.

Hát te tudod , de azért én mégis csak úgy gondolnám .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Dec. - 12:33

Igazságot vélek a válaszodból Elek...stb...

Nos, sci-fi amit igyekszek most kifejteni; till. ez az egész "megváltás" - egy felnagyított és átrendezett értelmezési rendszer  "halmaz"! - Erők általi, az Istentől elválasztó - hatások...

És mint olyan többszörös ággá,  "integrálódássá" - nőtt -  "mátrix"!
Hasonló a poliphoz - úszás közben - nem egyéb egy hosszú szivarnál, de ha számára alkalmasat talál - kinyúlik ezer karja - ezer szívó korongjával!

Egyetlen kimutatható biztos pont tehát az, h Isten "eszközöket" rendelt MŰ-vében! - 
Szentségben és igazságban - annak ( művének) "igazolására" - örömből örömmel örömért!
A gond, az emberiség számára voltaképpen nem más mint; "visszatalálnia" ebbe az egységbe! - Harmóniába...
-
Ennek feltárása - az elhivatottság érvénybe léptetése általi tudatosodás az Evangéliumban! - A hit gyakorlása! - A hit ezek szerint; felvilágosultság, elkötelezettség és nem utolsó sorban mint már arról szó volt, egy komplexitás melyben kiemelkedő szerepe van, az örömnek!
-
Ebben nem állsz mellém?
-
Gyakorlatilag - "öntagadásban" vagy akkor, s így - helyét kereső ember, már ha, tudod mi az a "hely"!  (tévelygés)
-
Következésként; a néhány éves tevékenységem - "most" világlik csak ki?
-
Igen!
Bár elég teret kaptam és még mindég kapok is de, eme megpróbáltatások - engem  - hanyatt löknek TI - pedig, a sárban ragadottak "maradtok"!
-
Hány önismereti topik van?
Kell - e egyetlen egy is?
Gondoljatok bele épp ésszel!
Olyat vesztek magatokra amit a T. SztSz. egyetlen csettintéssel levenne rólunk! - HA! - Hagynánk.....AZ Ő DOLGA!
Mert nem test és vér ellen van tusakodásunk (sem mások sem magunkban) ám, van szellemiségek ellen - "oktalanúl"! 

Mi a búbánat nem érthető ezen?
Mért nem lehet Januártól egy új szakaszt kezdeni? - A "szemetet" kidobva....  facepalm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Dec. - 13:51

fortis írta:
Áprilia írta:
fortis írta:
Úgy igyekszel engemet megmenteni és én ezért  olyan hálás vagyok ám , és szívesen viszonoznám is , de hogy viszonozzam amikor először az embernek  önmagát kellene megmentenie ahhoz  , hogy képessé válhasson másokon is segíteni .

Ezúttal is súlyosan tévedsz: nekem nem érsz annyit, hogy bármit is tegyek a megmentésedért, azaz Jézushoz vezesselek. Ti. Ő az, aki már mindenkit megmentett, de ez még ezek szerint nem jutott el a tudatodig, ha azt hiszed, hogy emberfia megmenthet téged.
Egyébként ezt a közhelyet szokták pufogtatni az ezósok, amit most te itt. Uncsi.

Hát te tudod , de azért én mégis csak úgy gondolnám .

Na erre a válaszodra tipikusan ráillik Efi jellemzése Laughing :

"Fortis szerintem nem tudja elviselni, hogy ne az övé legyen az utolsó szó, ne ő mondja meg a tutit, ezért fordulhat elő, hogy annyira csűri-csavarja, hogy néha már egész másról folyik a vita, mint amin elkezdődött. Ha valóban magát akarná megértetni, és nem azért hogy elismerjük az igazát, akkor nem térne el a tárgytól, mikor már nincsenek érvei. A másik technikája az, hogy lekicsinyíti, relativizálja, bagatellizálja, érvényteleníti az eltérő véleményt."

kacag

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Dec. - 19:35

A sok gyagya veszekedés helyett próbáljatok meg versikéket írni!  .......( személyeskedés helyett ))

Belőlem felbuggyan - néha...és nagy örömöt ad - nekem és, h adhatok - még ha, keszekusza is!
Másokért tegyétek - "más-okért" ... Very Happy...!

EZ! Szellemi és építő szellemi tevékenység, nem leépítő és nem a bűn szellemiségé....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Dec. - 19:40

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 4 Márc. - 0:13-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  fortis Kedd 29 Dec. - 19:42

Elek Áprilia szeret még téged is , ez most neked bár mennyire is hihetetlen .  öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Áprilia Kedd 29 Dec. - 19:44

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 4 Márc. - 0:13-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Vendég Kedd 29 Dec. - 19:54

Az "JÓ"!
Ha, ujjá születtél!
-
Még sem látom!
-
Ha, látom!
Örülök! - Veled!
-
Most!
Nem örülök - veled!
Most a küzdelem részegít!
-
Ez is öröm!
-
E furcsa öröm - nem öröm üzenet!
Csak üzenet!
Illat! A mámor illata!
-
HOL A KENET-ed ILLATA?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Én és a világ - Page 5 Empty Re: Én és a világ

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.