Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álmodási kisérletek

+5
Efi
fortis
Blueeye
Mayra1
Áprilia
9 posters

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Pént. 5 Aug. - 16:45

efi írta:Ha kihúznád, több kárt okoznál vele, mint hasznot - hmm...

(Egyébként a mi kiscicánknak is a jobb mancsa dagadt.)

Akkor stimmelnek a dolgok Efi. Szinkronicitás? 
Sajnos igen . valóban be volt dagadva a seb környékén, ezért sem mertem kihúzni. Túl nagy lett volna a fertőzés lehetősége. Szóval be volt nőve már a szálka, bár a kinti részét meg lehetett fogni.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Vendég Pént. 5 Aug. - 16:58

Van fényképem a cicusról, mindjárt berakom, csak ahhoz a nagy gép kell.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Vendég Pént. 5 Aug. - 17:08

Álmodási kisérletek - Page 2 2i72rlz


A hozzászólást efi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 5 Aug. - 17:49-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Pént. 5 Aug. - 17:24

Nem látszódik a kép Efi . Legalábbis nekem nem, csak egy  ikon van a helyén.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Vendég Pént. 5 Aug. - 17:31

Jó, visszakapcsolom a gépet, és majd megpróbálom máshogy.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Vendég Pént. 5 Aug. - 17:49

Most már látszódnia kell.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Pént. 5 Aug. - 17:53

 efi írta:Most már látszódnia kell.

Beszarás, ott van a kutya is !  Shocked Mi történhetett !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Vendég Pént. 5 Aug. - 17:59

Smile Beszarás, ez a legjobb szó.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Vendég Pént. 5 Aug. - 18:11

Lehet, hogy kezdhetünk tőled félni. smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Pént. 5 Aug. - 18:21

efi írta:Lehet, hogy kezdhetünk tőled félni. smile

Very Happy Én csak álmodtam .
Amúgy a kísérlet kapcsán merült fel a téma. ha nem teszed be ki sem tudódik. 
Lehet ennek a kísérlettel kapcsolatosan valami vonatkoztatása?

Amúgy te is megálmodtad annak idején Ápriliát.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Mayra1 Pént. 5 Aug. - 19:31

efi írta:Én nem. Egy dolog, hogy biztos vagyok benne, hogy nem sikerül (és abban is, hogy te sikeresnek nyilvánítanád a végén). Attól még barátságból részt vehetnék, hogy a tervedet meg tudd csinálni. De sehogyse tetszik, hogy valaki azon igyekezzen, hogy belemásszon valaki más álmába. Még ha ez az ő beleegyezésével történik is, és még ha úgysem sikerülne, akkor is. Ellenzem, hogy valaki azon igyekezzen, hogy ilyen képességet alakítson ki magában.

Pláne súlyossá teszi a szándékodat, hogy úgy képzeled, hogy a vevőnek nem kell hangolódnia. Mert ez azt jelenti, hogy azt akarod gyakorolni, hogy egy gyanútlan ember gondolataiba/álmába beavatkozz.

Médea jól érzi, a ráhangolódás azok között megy, akik közel állnak egymáshoz.

Az meg külön fájdalmasan érint, hogy az az összehangoltság, ami annak köszönhető, hogy angyali segítséget kapunk ahhoz, hogy egymást támogatni tudjuk a feljődésben, ennyire félre van értve. Nem mi magunk hangolódtunk annyira egymásra, hogy a szinkronicitást tapasztaljuk.
Sajnos, önzőség miatt el is tudjuk veszíteni ezt a támogatást. Hiába bocsátanak meg nekünk az angyalok, van az az alacsony szint, ahol nem tudnak elérni minket. Amelyiknél már láthatatlanok vagyunk az égi világban, mert nem fénylik bennünk semmi.
Nincs ezzel semmi baj, amíg nem arra akarjuk használni, hogy a másikat olyasmire kényszerítsük, amit nem akar. Egyébiránt álomban sosem csináltam ilyet, mert az ébrenléti állapotban kitűnően működik.

Számtalanszor előfordul Opos, Grey és közöttem ilyen jellegű kapcsolat és nem érzem, hogy káromra volna. Sőt, ha nagyon sürgősen beszélni akarok peldául Opossal, akkor gyorsabb, ha -így- érem el. Csinal pár perc szabadidőt, hogy beszélni tudjunk.

Nincs semmiféle "takargatni" valóm, ez számomra természetes állapot. Ugyanakkor érdekes, hogy a rajtuk és gyerekeimen kívül mással nem igénylem ezt a fajta kapcsolatot...(a gyerekeim váltig azzal magyarázzák, hogy -véletlen-.)  virág


A hozzászólást Mayra1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 5 Aug. - 19:34-kor.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Mayra1 Pént. 5 Aug. - 19:33

Médea írta:Részemről semmi akadálya a kísérletnek, szívesen leszek adó is vevő is, az már más lapra tartozik hogy mükszik-e kettőnk között az átvitel.
Mivel nem tudok álmodni, ez számomra érdekes kísérlet lesz. Nos, Fortissal már kieszeltünk valamit (naná, hogy egyedül döntötte el)....

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Pént. 5 Aug. - 19:36

Mayra1 írta:
Médea írta:Részemről semmi akadálya a kísérletnek, szívesen leszek adó is vevő is, az már más lapra tartozik hogy mükszik-e kettőnk között az átvitel.
Mivel nem tudok álmodni, ez számomra érdekes kísérlet lesz. Nos, Fortissal már kieszeltünk valamit (naná, hogy egyedül döntötte el)....

Smile Nos akkor Mayra 3 napig ne feledd el sugallani a megbeszéltek alapján.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Pént. 5 Aug. - 19:38

Médea akkor tudatosítsd magadban, hogy hétfő reggelig próbálunk valamit beültetni hozzád. 

Holnap elutazunk, így nem leszek jelen, esetleg még a reggeli órákban, de vasárnap este ismét vagyok.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Vendég Pént. 5 Aug. - 20:25

Azt hiszem úgy lesz a legjobb ha hétfőn írok majd egy összesítőt, listaszerűen felsorolom az elmúlt három nap legfeltűnőbb motívumait.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Pént. 5 Aug. - 20:58

Médea írta:Azt hiszem úgy lesz a legjobb ha hétfőn írok majd egy összesítőt, listaszerűen felsorolom az elmúlt három nap legfeltűnőbb motívumait.
Rendben, de azért az álmaidat is írd le, hátha pont olyasmit vélnél semmiségnek ami pont hogy a legfontosabb volna.
Pl esik az eső, vagy bárányfelhők voltak az égen, tehát minden lényeges lehet.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Mayra1 Pént. 5 Aug. - 22:08

Medea, most szólok, ha Fortis akar "vevő" lenni...két nagy pofont kell szuggesztíven az álmaiba csempészni  lányvigyor

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Szomb. 6 Aug. - 7:18

Mayra1 írta:Medea, most szólok, ha Fortis akar "vevő" lenni...két nagy pofont kell szuggesztíven az álmaiba csempészni  lányvigyor
Very Happy
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Áprilia Szomb. 6 Aug. - 7:29

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 21:17-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Szomb. 6 Aug. - 7:52

Nos a lényeg az, hogy itt vagy.
Szeretném ha rajta tartanád a szemeidet a történéseken, ebből nem származhat baj .  Bár a gondolatok elég negatív hatással lehetnek a próbálkozásainkra, de talán felül fogunk tudni emelkedni ezeken és talán te is azon, hogy amit írtál, ne így gondoljad.

Nézd itt van a kiscicás esemény is, arra is reagálhatnál. Nos nem aranyos?
Legalábbis a kutya és a macska esetét tekintve gondoltam.


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 6 Aug. - 8:40-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Áprilia Szomb. 6 Aug. - 8:19

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 21:17-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Mayra1 Szomb. 6 Aug. - 8:21

Áprilia! A telepátia egyáltalán nem az ördögtől való. Létező kommunikációs csatorna. Hogy nem mindenkivel működik egyformán az a saját tapasztalatlanságunk, vagy félelmeink által generált gátaknak köszönhető. Egy biztos, ennek ebben a "gyakorlásos" formájában nincs  veszélye. De érdekes, valahol olvastam efi egyik hsz-át, amiben azt taglalta....lehetünk olyan mélyen. Eddig a pillanatig nyugodt szí vel állíthatom, hogy  telepatikusan ugyan nem, de egyéb formában mindenkinek láttam az eseményeket az életében, ha akartam. Nyilván csakis az alany beleegyezése után, hiszen engedély nélkül tényleg "etikátlan"

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Áprilia Szomb. 6 Aug. - 8:28

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 21:18-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Szomb. 6 Aug. - 8:45

Very Happy  Voltam már minden, de fekete mágus még nem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Vendég Szomb. 6 Aug. - 8:47

Mayra1 írta: Nyilván csakis az alany beleegyezése után, hiszen engedély nélkül tényleg "etikátlan"
Na, ez az, pont ezt akartam mondani. Hogy nem az a helyes gondolkodás, hogy ha nem akarok ártani, akkor szabad. Nem szabad mások privát szféráját megsérteni akkor sem, ha nincs bennünk ártó szándék, mint ahogy nem lesünk be mások hálószobájának ablakán, vagy nem olvasunk bele más naplójába, leveleibe, stb. , ugyanígy nem mászunk bele a másik gondolataiba és nem keressük fel álom közben.
Kivéve, ha a másik beleegyezik.

Azt nem gondolnám, hogy aki ebben a játékban részt vesz, annak bármi bántódása esne. Sem most, sem később.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Szomb. 6 Aug. - 8:49

efi írta:
Mayra1 írta: Nyilván csakis az alany beleegyezése után, hiszen engedély nélkül tényleg "etikátlan"
Na, ez az, pont ezt akartam mondani. Hogy nem az a helyes gondolkodás, hogy ha nem akarok ártani, akkor szabad. Nem szabad mások privát szféráját megsérteni akkor sem, ha nincs bennünk ártó szándék, mint ahogy nem lesünk be mások hálószobájának ablakán, vagy nem olvasunk bele más naplójába, leveleibe, stb. , ugyanígy nem mászunk bele a másik gondolataiba és nem keressük fel álom közben.
Kivéve, ha a másik beleegyezik.

Azt nem gondolnám, hogy aki ebben a játékban részt vesz, annak bármi bántódása esne. Sem most, sem később.

És ugye Médea is és én is beleegyeztem , mert ugye felváltva lesznek a szerepek . Valóban kár lenne ezt figyelmen kívül hagyni.


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 6 Aug. - 8:50-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Áprilia Szomb. 6 Aug. - 8:50

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 21:19-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Áprilia Szomb. 6 Aug. - 8:57

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. - 21:19-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Vendég Szomb. 6 Aug. - 9:44

De megértettem, Áprilia, csak nem osztom a véleményedet, hogy Fortis báránybőrbe bújt farkas lenne, vagy azzá változna. Még ha tapasztalatokra hivatkozol, akkor se.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  fortis Szomb. 6 Aug. - 9:46

efi írta:De megértettem, Áprilia, csak nem osztom a véleményedet, hogy Fortis báránybőrbe bújt farkas lenne, vagy azzá változna. Még ha tapasztalatokra hivatkozol, akkor se.

Nos eléggé szeleburdi vagyok és szétszórt is egyben, de a mágiával nem szórakozom . Meg tudom különböztetni a helyes dolgokat a helytelentől. Pláne, ha megtapasztalom azokat.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Álmodási kisérletek - Page 2 Empty Re: Álmodási kisérletek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.